Jump to content

Test publiczny wersji 1.1

• Please log in to reply
65 replies to this topic

Msciboj #21 Posted 04 August 2018 - 08:43 AM

Lieutenant

• Player
  • 20485 battles
  • 1,877

View Postherhor67, on 04 August 2018 - 07:23 AM, said:

Hmm.
Na lodowcu nic nie nacudują. To gówno można tylko usunąć.
Prowincja dla 4-7... Powinno być 1-5 max.

Związek – ZSRR i Chiny
Blok – Niemcy i Japonia
Alianci – Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Polska
Koalicja – Francja, Szwecja, Czechosłowacja i Włochy
Nie znam się, to ma jakieś historyczne korzenie?

Oba sezony misji - bardzo dobrze. Oby nie było tam nic z ogłuszaniem, PRECZ. Bo niestety na razie każda z grup ma kraj z artami. Nk wstawi misje.

Poszatkowali. Dość mocno chcąc zbalansować grupy i zrobić je aż 4.

ZSRR i Chiny (komunistyczne) kraje bloku komunistycznego, które co prawda historycznie toczyły ze sobą potyczki na swoich granicach, ale generalnie prowadziły intensywną współpracę (cała linia chińska to modernizacja pomocy ZSRR).

Niemcy i Japonia należeli do Osi ale też z Włochami. Była pomoc wojskowa i współpraca (przypominam o japońskim Tigerze).

USA, Wielka Brytania i Polska (do końca wojny) należeli do Aliantów ale również z Francją (pomijam rząd Vichy współpracujący z Niemcami).

A ostatnia grupa to taki składak: Francja (Alianci), Czechosłowacja (neutralny kraj do zajęcia przez Niemcy, po wojnie blok wschodni), Szwecja (neutralny kraj) i Włochy (Państwo Osi, po wojnie blok zachodni).

Lepiej raczej nie mogli tego podzielić. 

Edited by Msciboj, 04 August 2018 - 08:46 AM.

Weles_z_Nawii #22 Posted 04 August 2018 - 10:04 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39545 battles
  • 375
Strasznie długo czeka się na bitwę. Dzisiaj od godziny próbuję i nic.Wczoraj jedna i mnie diabli wzięli, zrezygnowałem. Macie więcej szczęścia?:sceptic: No nic. Szkoda czasu. Poznam nasze pojazdy po aktualizacji.:sceptic:

Edited by reydan, 04 August 2018 - 10:14 AM.

Vnquish #23 Posted 04 August 2018 - 10:25 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38814 battles
  • 878
  • [ISOUL] ISOUL
Jest w stanie mi ktoś powiedzieć ile rozkazów potrzeba na odblokowanie 15 misji na 279? Ogólnie można używać rozkazów do odblokowania 15 misji, bez rozegrania pozostałych, więc bezproblemowo odblokowałem dziś tego 6 tierowego TDeka i z tego co tam widzę za zrobienie tych śmiesznych 15 misji na niego dostaje się 4 rozkazy, więc możliwe, że osoby mające 260 mogą po jego odblokowaniu, w normalny sposób, samymi rozkazami dobić do 279 bez grania choćby jednej bitwy :trollface:

profes79 #24 Posted 04 August 2018 - 10:49 AM

Field Marshal

• Player
  • 23119 battles
  • 10,397
  • [FENOM] FENOM

View PostSlaworPL, on 04 August 2018 - 10:27 AM, said:

Równie dobrze możemy się wkurzać, że pewne medale też zostały usunięte i nie ma ich obecnie. Co do poziomicy to chyba znasz to z autopsji jak widzę. Co do reszty twoich argumentów z tyłka wziętych, to zakładam, że jesteś pierwszym, który bluzga na czacie odnośnie matek.

Ale to, że nie mam możliwości zdobycia medalu w żaden sposób nie wpływa na grę jako taka. Natomiast odebranie mi możliwości zdobycia pojazdów ze "starych" misji już się na komfort mojej gry przeklada zwłaszcza, że w przeciwieństwie do t-22 nigdy nie było mowy o ograniczeniu czasowym misji.

Nullmaruzero #25 Posted 04 August 2018 - 12:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23988 battles
  • 897

View PostVnquish, on 04 August 2018 - 10:25 AM, said:

Jest w stanie mi ktoś powiedzieć ile rozkazów potrzeba na odblokowanie 15 misji na 279? Ogólnie można używać rozkazów do odblokowania 15 misji, bez rozegrania pozostałych, więc bezproblemowo odblokowałem dziś tego 6 tierowego TDeka i z tego co tam widzę za zrobienie tych śmiesznych 15 misji na niego dostaje się 4 rozkazy, więc możliwe, że osoby mające 260 mogą po jego odblokowaniu, w normalny sposób, samymi rozkazami dobić do 279 bez grania choćby jednej bitwy :trollface:

Rozkazy są chyba osobne na obie kampanie. Nie jestem pewien bo się w to nie zagłębiałem, ale ikonka rozkazów z 2. Kampanii miała jakąs cyferkę "2" na grafice. Tyle mi się w oczy rzuciło.

RK_8_8_Kubica #26 Posted 04 August 2018 - 12:36 PM

Field Marshal

• Player
  • 41521 battles
  • 35,736
  • [AW-LE] AW-LE

View Postreydan, on 04 August 2018 - 11:04 AM, said:

Strasznie długo czeka się na bitwę. Dzisiaj od godziny próbuję i nic.Wczoraj jedna i mnie diabli wzięli, zrezygnowałem. Macie więcej szczęścia?:sceptic: No nic. Szkoda czasu. Poznam nasze pojazdy po aktualizacji.:sceptic:

Graj na tierze X, momentalnie wbijesz do bitwy, serwer CT1

ReyVonD #27 Posted 04 August 2018 - 12:44 PM

Corporal

• Player
  • 23716 battles
  • 154

View Post_Dzikus3k_, on 04 August 2018 - 04:49 AM, said:

Wszystkie mapy maja fajną ścieżkę dziwiękową skomponowaną przez znanego kompozytora. Wszystkie ścieżki oprócz polskiej oddają klimat mapy.

Także na nowej mapie Mińsk muzyka jest stonowana i klimatyczna czuć białoruskie klimaty.

Polakom dali krzykliwe baby z koła gospodyń wiejskich. :facepalm: Dobrze, że dali Cleo i My słowianie...

Spoiler

Mińsk- w tle latają odrzutowe migi i helikoptery. Jest to coś nowego w kwestii efektów dodatkowych. O mapie niewiele mogę powiedzieć bo grałem na niej tylko raz.

Studzianki:

- Podobna do Stepów niby płaska ale jest jest gdzie pograć.

- Nie podoba mi sie kolorystyka. Mgła i szarości. Mapa jest smutna. Bitwa pod Studziankami była chyba w lato??? W letniej odsłonie mapa wygladałaby o wiele fajniej.

60TP potrzebuje buffa pancerza. W zasadzie niewiele rykoszetuje .Punkty HP znikają szybko gdy gra na pierwszej linii nawet w pagórkowatym terenie.

"Podczas pracy nad mapą zespół World of Tanks współpracował z polską kapelą ludową Żywiołak. Za każdym razem, gdy czołgiści ruszą do bitwy na tej mapie, będą mogli usłyszeć zespół śpiewający słynną piosenkę ludową "W moim ogródecku", która została wybrana jako główny motyw dla tej lokalizacji."

Czasem milczenie jest złotem.

Edited by ReyVonD, 04 August 2018 - 12:44 PM.

RK_8_8_Kubica #28 Posted 04 August 2018 - 01:13 PM

Field Marshal

• Player
  • 41521 battles
  • 35,736
  • [AW-LE] AW-LE

Szkoda, że WG nie poszło na całość i  nie dodali muzy, którą zna spora grupa graczy z Europy, jak i spoza Europy.

Zdaję sobie sprawę z tego, że chcieli, aby muza miała coś wspólnego z naszym krajem ...

Na szczęście można wyłączyć muzę w bitwie :)

SzybkiZwinnyOpalony #29 Posted 04 August 2018 - 03:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41788 battles
  • 1,241
  • [E-A-B] E-A-B
fajnie że nowe mapy i reaktywowane pilzno no ale polskie drzewko (grałem tierami od 6 do 10) to jakiś dramat - czołgi niżej niż przeciętne prawie że gnioty :(

Hidden_TOM #30 Posted 04 August 2018 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 18730 battles
  • 13
  • [SWDPL] SWDPL

czy ktoś wie czy można odblokować chimerę itd. po wykorzystanie rozkazów na excalibura?

60TP dostaje często baty jak się nie gra na wieże, to już 50TP jest o niebo lepszy ale może na testowym tak tylko jest?

Weles_z_Nawii #31 Posted 04 August 2018 - 05:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39545 battles
  • 375

View Post_Patrol, on 04 August 2018 - 11:36 AM, said:

Graj na tierze X, momentalnie wbijesz do bitwy, serwer CT1

Dzięki za odpowiedź.:) Niestety trudno o nią na tym forum.  Chciałem pograć niższymi poziomami. Na X to raczej nic ciekawego nie ma. Przynajmniej dla mnie.:sceptic:

RK_8_8_Kubica #32 Posted 04 August 2018 - 05:51 PM

Field Marshal

• Player
  • 41521 battles
  • 35,736
  • [AW-LE] AW-LE

View Postreydan, on 04 August 2018 - 06:41 PM, said:

Dzięki za odpowiedź.:) Niestety trudno o nią na tym forum.  Chciałem pograć niższymi poziomami. Na X to raczej nic ciekawego nie ma. Przynajmniej dla mnie.:sceptic:

Proszę, nie od dziś gracze testują głównie pojazdy poziomu X, takie to uroki testów.

Ulthion #33 Posted 04 August 2018 - 06:06 PM

Lieutenant

• Player
  • 34040 battles
  • 1,685
  • [BLUZG] BLUZG

View Post_Patrol, on 04 August 2018 - 05:51 PM, said:

Proszę, nie od dziś gracze testują głównie pojazdy poziomu X, takie to uroki testów.

Testują.  Dobry żart :D

Vnquish #34 Posted 04 August 2018 - 08:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38814 battles
  • 878
  • [ISOUL] ISOUL

View PostNullmaruzero, on 04 August 2018 - 12:27 PM, said:

Rozkazy są chyba osobne na obie kampanie. Nie jestem pewien bo się w to nie zagłębiałem, ale ikonka rozkazów z 2. Kampanii miała jakąs cyferkę "2" na grafice. Tyle mi się w oczy rzuciło.

No przecież napisałem, że odblokowałem tą 6 rozkazami - przecież ich nie kupiłem tylko mam z 260...

herhor67 #35 Posted 04 August 2018 - 10:26 PM

Brigadier

• Player
  • 17020 battles
  • 4,677
Podobno mieli dać na testowym darmowe rozkazy na odblokowanie... chyba że to jeszcze nie teraz.

FenikX_ #36 Posted 05 August 2018 - 05:22 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13557 battles
  • 75
  • [ISEN] ISEN
Kolejny błąd oprócz odwrotnych dźwięków podczas bitwy to taki, gdy przebijamy przeciwnika, obok pojawia się napis że nie spenetrowano przeciwnika jednocześnie, mimo iż go przebiliśmy i zabraliśmy PW

Edited by LordFenikX, 05 August 2018 - 05:22 AM.

Bansu #37 Posted 05 August 2018 - 09:49 AM

Private

• Player
  • 40089 battles
  • 10
  • [F_S_] F_S_

W samouczku nadal tylko trzy kraje do wyboru :( 

Można by to rozszerzyć o wszystkie dostępne w grze nacje.

Nie ma możliwości testowania niższych poziomów niż  8-9-10  :( Musicie pomyśleć nad rozsądnym rozwiązaniem.

Hey_Ho_Lets_Go_ #38 Posted 05 August 2018 - 10:40 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 77952 battles
  • 1,042
  • [_B-R_] _B-R_

View PostReyVonD, on 04 August 2018 - 11:44 AM, said:

"Podczas pracy nad mapą zespół World of Tanks współpracował z polską kapelą ludową Żywiołak. Za każdym razem, gdy czołgiści ruszą do bitwy na tej mapie, będą mogli usłyszeć zespół śpiewający słynną piosenkę ludową "W moim ogródecku", która została wybrana jako główny motyw dla tej lokalizacji."

Czasem milczenie jest złotem.

Czytanie z zrozumieniem boli?

Przecież napisałem, że wszystkie mapy mają scieżkę skomponowaną przez znanego kompozytora. Nam dali krzykliwą kapelę ludową która rani uszy.

Polska scieżka dźwiękowa jest prostacka w porównaniu do reszty. Oszczędzali na remasterignach.

Posłuchaj sobie ścieżki dźwiękowej na Murowance lub Malinówce, Prohorówce lub  szkockiej muzyki na Westfield. 

Nawet Dębina ma fajny południowy klimat muzyczny.

Jeżeli nie słyszysz różnicy w jakości to się przebadaj.

Muzyka w żaden sposób nie kojarzy się z Polską, Mazowszem i Studziankami.

Mapa Studzianki również ma się nijak do rzeczywistych lubelskich lub mazowieckich krajobrazów.

Bitwa pod Studziankami była w lato-Sierpień, a nam zaserwowali mapę zimową...

Edited by _Dzikus3k_, 05 August 2018 - 11:44 AM.

marcinpol #39 Posted 05 August 2018 - 11:29 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 7490 battles
  • 733

View PostBansu, on 05 August 2018 - 08:49 AM, said:

W samouczku nadal tylko trzy kraje do wyboru :( 

Można by to rozszerzyć o wszystkie dostępne w grze nacje.

Nie ma możliwości testowania niższych poziomów niż  8-9-10  :( Musicie pomyśleć nad rozsądnym rozwiązaniem.

Jest bardzo proste rozwiązanie.W 1 tyg testów udostępnić tylko tiery 1-4,resztę zablokować.

W kolejnym 5-7 potem 8-10. Lub rozdzielić na parę dni a potem parę dni wszystko.

Co do samego serwera testowego to brak sensu skoro każdy gra tak,jak nie zagra na własnym koncie.

Nie rozumiem też testów gdzie gold ammo jest dostępne i 99%graczy nimi wali,gdy na normalnych serwerach może parę osób na cały team się trafi.

Co do drzewa Polskiego to jak dla mnie zbyt wcześnie dodane.Wiadome jest że będą w nim zmiany po dodaniu reszty z innych dzew.

Z racji braku możliwości testów poniżej 8 tiera to jak można się w ogóle wypowiadać...

Pewnie że stare wyjadacze zrobia z free expa i będą grać najwyzszymi tierami,a ci co nie mają takiego luksusu będą musieli męczyć się z niezbalansowanymi tierami gdyż nijak nie można ich przetestować [chyba że w ustawkach na treningowych].

Co do nowych misji osobistych :

Wolałbym mieć możliwość wyboru jaką nacją chcę ukończyć misje a nie mieć z góry narzucone to, że muszę mieć parę nacji.

Przecież można zrobić tak,że misja będzie trudniejsza[dłuższa ,nie sado-maso ] jeśli wybierzemy czołg którym chcemy je robić,a lżejsza gdy musimy z danej nacji.

To samo tyczy się już będących misji - powinna być opcja wyboru a nie że ktoś musi mieć wszystkie typy,gdy wiadomo że nie każdy lubi każdy typ czołgu.

Skoro to są misje osobiste,niech będą dopasowane pod gracza a nie z góry ty masz grać tym i tym albo won !

A poza tym sądzę,że złote peski powinny być usunięte :trollface:

Zastrzegam sobie możliwość nieodpowiadania na kometarze  gdyż tu  bywam sporadycznie :popcorn:

Isobim #40 Posted 05 August 2018 - 12:03 PM

Private

• Player
  • 12644 battles
  • 2

Ktoś może wie jak poradzić sobie z tym problemem?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users