Jump to content

Společný test aktualizace 1.1

• Please log in to reply
109 replies to this topic

Sierea #41 Posted 04 August 2018 - 07:35 AM

Private

• Player
  • 18074 battles
  • 19
  • [N-F-A] N-F-A
Neplánujete ještě návrat mapy Dálnice? Ta mapa mi hodně chybí :(

Maca2661 #42 Posted 04 August 2018 - 08:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 54294 battles
  • 583
  • [_VAL_] _VAL_
tak první 2 tanky nic moc a ten poslední možná, ale lákadlo to velké není :(

Davos_Seaworth #43 Posted 04 August 2018 - 09:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879

View PostSpratekk_the_Great, on 03 August 2018 - 08:12 PM, said:

Protože historický bitvy díky balancu vozidel ve WOT nejsou reálně možný zavést. Prostě ty tanky nemaj historicky staty ani z dálky z vlaku..Neni možný v takovym bordelu dělat historický bitvy. To by znamenalo pro takovej režim hry udělat vlastní balanc což by znamenalo režim hry kterej bude dělat hromada lidí s nulovou ziskovostí. Tzn. že to je bez šance na realizaci. Není z toho zisk.

A ono snad tanky v reálu historicky byly vybalancovaný? To slyším prvně. Navíc by ten mod byl dobrovolný, takže koho by to nebavilo, může vypnout. Asi jako si někdo vypne obrana/útok. Nevidím důvod pro žádnou práci vývojářů navíc. Snad by se dalo pouvažovat, že by se dalo trochu balancovat počtem tanků v týmech.

Camfourek #44 Posted 04 August 2018 - 09:20 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

Pro lidi tady - mise co máme teď a nové mise se mezi sebou bít nebudou, v bitvě budete moct plnit původní i nové.

K patchi:

1. Mapy:

a) Omezení úrovně na kampánii bylo potřeba a jsem rád, že jste tu původní, která měla také omezený tier, stáhli, abyste ji předělali pro všechny tiery :D:D:D

b) Siegridovka ze severu potřebuje hlavně pošéfovat město, které je z jihu mnohem, mnohem lepší. Zelená pomůže taky.

c) Ledovec je třeba vyhodit z rotace a buď udělat komplet předělat nebo to nechat u ledu na dobu neurčitou. Ta mapa vůbec nefuguje. Prakticky od začátku musí hráči jet po otevřeném terénu, kdy dostanou, ok, proč ne. Problém je, že pokud je jedna strana aktivnější a skutečně hru hraje, jede po tom otevřeném terénu druhá strana na zakempené TDčka.

d) Momentálně máte nejhorší rotaci, jakou jste kdy měli. Paříž, Ledovec a ten podělaný Erlenberg. Co mají tyto mapy slopečného? Kdokoli kdo chce tlačit dostane hrozně na tlamu od zakempených tanků, které tam mají pro jistotu na každém rohu křoví. Paříž je hratelná s heavynou a to taky ne se všemi. Například nechápu, proč byl stažen Charkov, který byl až na pár drobností celkem dobře vybalancovanou mapou, která například správně vyřešila arty i TD pozice, nabízela mnoho možností, kudy jet a tlačit. Člověk nedostával pozdravy od artyny co 30 sekund. Scouti, medka i heavyny mohly mapu dobře využít.

e) Myslím si, že mapu Doly by vyřešil nová cesta na kopec i z pravé strany. Takhle by mapa nebyla rozhodnuta tím, kdo dostal rychlejší tanky s lepší spawnem. Zrušil bych tam ty TD pozice a místo toho bych zlepšil možnost lépe střílet z majáku i na střed. Na mapě by tak vzniklo víc ohnisek boje - kopec na středu, maják i pravá strana. Boje by se tak mohly odehrávat prakticky z obou stran kopce a tanky by se nemusely tolik bát toho, že by dostaly přes tlamu od TDček za to, že se snaží vyhrát. Ale tak to je vaše věc jak si ty mapy vybalancujete.

Ale vy radši budete furt přidávat nové a nové mapy, které budou úplně o ničem, než abyste pořádně vybalancovali a upravili ty stávající.

*) Navrhnul bych klidně například na mapě Erlenberg event, kdy by například v X-té minutě (klidně hned na startu) nad hlavou svištěly rakety a při dopadu zapálily kus lesa za redline a jak by čas ubíhal, postupně by se oheň šíril i do herní mapy a vypaloval křoví. Takový nástroj by nutil hráče hrát hru a jen nečekat na ty, kteří chtějí vyhrát pod 15 minut.

2. Mise

Za mě určitě + za to, že se dají hrát obě fronty najednou. Koncept se státy místo tříd může být velice zajimavý, jen mám trošku strach, aby to WG zase nevzalo za nejhorší možný konec a nenachystalo nám mise typu - s Německým nebo Japonským skill heavy tankem nadingej 10k nebo, že každý spolek dostane za úkol něco nastřílet s artynou, mám jednu a to jen z toho důvodu, že 212 jako sedmička hrozně dobře vydělávala. Ale než začnu pištět, počkám si na kompletní seznam.

Líbí se mi i koncept, že mise budou cíl na víc bitev a ne mise typu poškoď 10 modulů s artynou nebo TDčkem. TAkové mise založené na RNG naprosto postrádají smysl.

K odměnám: Nerfnite tu šestku. Má to pancíř jako kráva, má to super přesné a rychlé dělo a pohyblivost je nadprůměrná. Pochybuju, že to bude mít vzhledem k velikosti nějáké horší camo než jiné TDčka. Jedinou nevýhodou je ten úhel otáčení, což může být spolu s rychlostí otáčení problém tak prvních 10 bitev, než si na to člověk zvykne. Osmička vypadá OK až dobře, trošku škoda, že nemá HESH, jako jediný pokus WG udělat něco smysluplného s národy. Jen ten dohled je teda extrémně bolavý. A rozumím tomu stávně, že ta desítka nepůjde propálit? Ano asi ji budu moct detraknout takřka kdekoli, ale zase ji to nemám kam poslat, abych ji udělal dmg.

3. Jsem zvědav jak si povede ten desítkový polák, mám ovšem strach, že ten nerf desítky zase chvilku potrvá.

Camfourek #45 Posted 04 August 2018 - 09:52 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

View PostIthron_von_Kremsier, on 03 August 2018 - 06:08 PM, said:

Poláky jak další národ vítám, proti novým tankům ve hře nikdy nejsem.

Ale podle mne by se WG mělo zaměřit na zlepšení hned několika věcí ve hře:

1) zlepšit zvuky, wotko je v tomto hodně špatné, trochu reálnější zvuky výstřelů a nabíjení, rozlišit řádně zvuk výstřelu uvnitř tanku a vnější zvuk, dobrou inspirací by mohl být War Thunder který má zvuky hodně vymazlené. Proč musíme i po tolika letech používat mody místo toho aby WG zkvalitnilo svou hru?

2) místo neustálého balancování těch pár map co jsou ve hře byste se měli zaměřit na dodělání dalších map. Stále ve hře chybí více jak dvě třetiny map, a to dobrých map !

3) Proč ani po tolika letech není ve hře možnost hrát historické bitvy kde by byly tanky rozděleny na Osu a Spojence, postavit tak proti sobě tanky které v reálu proti sobě stály nebo mohli stát?

Jde vidět, že WoTko hraješ krátce

1) Zvuky mění od dob bety a výstřely konkrétně předělávaly alespoň 4x. Tady je však otázka preferencí, já například chci, ať je výstřel krátký, ať slyším že jsem vystřelil, ale nepotřebuju kolem toho vlnky a kraviny, aby mě to zbytečně rozptylovalo. Kdo chce něco lepšího má k dispozici složku na módy a může si tam dát zvuky jaké se mu líbí.

2) Razíš přesně tu špatnou myšlenku, kdy chceš, aby kvantita byla před kvalitou. Nemají pořádně zvládnuté mapy, které tu jsou od dob, kdy byla T30 americká t10 heavyna a ty bys chtěl další a další mapy.

3) Když už dáváš otázku, proč po tolika letech. Tak měj přehled o tom, co tu za ty roky skutečně bylo a nebylo. Historický mód tu byl, dokonce ve formě scénářů - například bitva v ardenách, která byla reprezentována bitvou na erlenbergu. Kdy se do bitvy mohlo dostat pár pzIV, panther/M10, tuším, že tam byl i jeden tiger, proti hellcatům/jacksonům, M10 a tuším nějákým šermenům. Dokonce ty tanky měly nalajnované ammo a vybavení a hrálo se bez premkovky. Mód byl stažen, protože stál úplně za prcku a lidi to nechtěli hrát. Po týdnu jsi v řadě nestál, že by tě mm neměl kam hodit, ale neměl tu bitvu z čeho poskládat. A to měl dokonce umožněno, aby ty bitvy skládal podle toho co stojí ve frontě. Bitvy národů byly na testu a ty zase byly hrozně nevyvážené.

Takže přicházíš s nápadem o romantických historických bitvách, který už WG dávno vyzkoušelo.

Edited by Camfourek, 04 August 2018 - 09:54 AM.

12Stig12 #46 Posted 04 August 2018 - 10:41 AM

Sergeant

• Player
  • 27479 battles
  • 213
  • [HALUS] HALUS

Společný test aktualizace 1.1 - google translator v akci? Snad Veřejný test...

CaptainPatyn #47 Posted 04 August 2018 - 11:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22258 battles
  • 870
Tak abych jen nekritizoval tak i pochvalim. Za to ze vracite mapu Plzen ktera mi celkem chybela a za to ze jste se konecne probrali ohledne kampanie. A ted vyhrady proc je opet nejlepsi tank za kampan rusak? To by nebyl Nemec nebo Amik??? Jsem zvedavy na to vase vyvazeni map ale trosku jste zapomeli na dve z aktualne nejmin vyvazenych map coz jsou fjordy a erlenberg. Jinak nechci nic rikat ale  ten odmenovy rusak je zvracejici smajlik.

Hellweapon #48 Posted 04 August 2018 - 11:45 AM

Private

• Player
  • 90470 battles
  • 10

Městské mapy jsou nejhorší EDIT ve hře. Plzeň a Paříž by měli totálně a navždy zrušit. 

Jsou vždy téměř nehratelné pro ( bezpancéřové TD nebo arty). Otevřené mapy jsou relativně hratelné pro všechny.

I v reálu se  tanky do měst tlačí minimálně, protože je tam zlikviduje kdejaký i retardovaný tajtrlík schovaný za rohem.

Edited by Vaigl_cz, 05 August 2018 - 11:24 AM.
vulgarismus

kamyska #49 Posted 04 August 2018 - 12:08 PM

Private

• Player
  • 3108 battles
  • 44
Všimli  jste si, že ve videu je v polském stromu premiák na 4. tieru? Nevíte o něm někdo  něco? Mám pocit, že jsem o něm zatím neslyšel.

Ithron_von_Kremsier #50 Posted 04 August 2018 - 12:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38179 battles
  • 609
  • [OSLJ] OSLJ

View PostCamfourek, on 04 August 2018 - 09:52 AM, said:

Jde vidět, že WoTko hraješ krátce

1) Zvuky mění od dob bety a výstřely konkrétně předělávaly alespoň 4x. Tady je však otázka preferencí, já například chci, ať je výstřel krátký, ať slyším že jsem vystřelil, ale nepotřebuju kolem toho vlnky a kraviny, aby mě to zbytečně rozptylovalo. Kdo chce něco lepšího má k dispozici složku na módy a může si tam dát zvuky jaké se mu líbí.

2) Razíš přesně tu špatnou myšlenku, kdy chceš, aby kvantita byla před kvalitou. Nemají pořádně zvládnuté mapy, které tu jsou od dob, kdy byla T30 americká t10 heavyna a ty bys chtěl další a další mapy.

3) Když už dáváš otázku, proč po tolika letech. Tak měj přehled o tom, co tu za ty roky skutečně bylo a nebylo. Historický mód tu byl, dokonce ve formě scénářů - například bitva v ardenách, která byla reprezentována bitvou na erlenbergu. Kdy se do bitvy mohlo dostat pár pzIV, panther/M10, tuším, že tam byl i jeden tiger, proti hellcatům/jacksonům, M10 a tuším nějákým šermenům. Dokonce ty tanky měly nalajnované ammo a vybavení a hrálo se bez premkovky. Mód byl stažen, protože stál úplně za prcku a lidi to nechtěli hrát. Po týdnu jsi v řadě nestál, že by tě mm neměl kam hodit, ale neměl tu bitvu z čeho poskládat. A to měl dokonce umožněno, aby ty bitvy skládal podle toho co stojí ve frontě. Bitvy národů byly na testu a ty zase byly hrozně nevyvážené.

Takže přicházíš s nápadem o romantických historických bitvách, který už WG dávno vyzkoušelo.

Zvuky lze udělat ve dvou variantách, historické a zjednodušené, mohl by sis vybrat který by ti vyhovoval, nebo to jen otočit, dát reálné zvuky a lidi jako ty by si prostě stáhli mody se zjednodušenýma.

To že WG historické bitvy zkusilo a nikdo to nehrál jak ty říkáš není důkazem že o historické bitvy nebyl zájem ale jen toho že to WG udělalo špatně, ve War Thunderu jsou historické bitvy do dnes a je o ně pořád zájem, takže tvé argumenty jsou pro mne neakceptovatelné.

kalupe #51 Posted 04 August 2018 - 02:22 PM

Private

• Player
  • 30261 battles
  • 5
  • [_ERB_] _ERB_

čau chtěl bych se zeptat jestli se bude moct pokračovat v mísích z 1 kampaně chybí mi poslední tři mise na 260 ale často jsem ted pryč a bojím se že bych to nestihl dojezdit do aktualizace. Tak jak to bude ?

Davos_Seaworth #52 Posted 04 August 2018 - 02:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8450 battles
  • 879

View Postkalupe, on 04 August 2018 - 03:22 PM, said:

čau chtěl bych se zeptat jestli se bude moct pokračovat v mísích z 1 kampaně chybí mi poslední tři mise na 260 ale často jsem ted pryč a bojím se že bych to nestihl dojezdit do aktualizace. Tak jak to bude ?

Staré mise zůstanou, jak jsou. Vyrozuměl jsem, že úvodní kampaň bude pořád StuG IV a po jeho dokončení bude moct člověk najet na nové kampaně i na ty 3 staré jako doposud.

Camfourek #53 Posted 04 August 2018 - 02:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

View PostIthron_von_Kremsier, on 04 August 2018 - 11:42 AM, said:

Zvuky lze udělat ve dvou variantách, historické a zjednodušené, mohl by sis vybrat který by ti vyhovoval, nebo to jen otočit, dát reálné zvuky a lidi jako ty by si prostě stáhli mody se zjednodušenýma.

To že WG historické bitvy zkusilo a nikdo to nehrál jak ty říkáš není důkazem že o historické bitvy nebyl zájem ale jen toho že to WG udělalo špatně, ve War Thunderu jsou historické bitvy do dnes a je o ně pořád zájem, takže tvé argumenty jsou pro mne neakceptovatelné.

Co to tady zkoušíš? :D

Speciálně pro tebe a tu 1% menšinu budou dělat dva druhy zvuků, aby měli radost. Samo WG se u posledních zvuků plácalo po zádech, že zvuky výstřelů odpovídají +/- skutečnosti. O tom zda se jim to povedlo se můžeme hádat, můžeme vést spory, ale to je tak vše co s tím můžem.

Pro pomaleji chápavé, ten historický mód tu byl, normálně ve hře, to nebylla žádná zkouška. Ten mód tu minimálně několik měsíců byl, to nebyla zkouška na dva týdny, ten mód tu byl několik měsíců. Úplně se nechytám na tvou poznámku, cituji: "... nikdo to nehrál jak ty říkáš není důkazem že o historické bitvy nebyl zájem....". Neznám lepší definici než, že to nikdo nehrál = nebyl zájem. Musím zmínit ještě jednou, že ses nedostal do bitvy, protože ve frontě bylo 5 lidí. Bitvy národů taky nešly. WG se to ani nesnažilo něják řešit, protože to nikdo nechtěl. Spoustě tobě podobným hráčům vždy příjde hrozně cool myšlenka toho, že by si mohly zahrát scénáře z WWII, WG to zkusilo hodit do praxe a všichni byli vyléčeni.

Jinak kecy ohledně toho co je ve WT a jaký je o to zájem, jsou tu úplně, ale úplně scestné. Nicméně pokud ti tak moc chybí zvuky nebo historické bitvy, o které má obrovský zájem ta troška  hrajících, můžeš si jít hrát WT a dělat chytrého tam ty Vone :*

Tolik ode mě k tomu tvému neakceptování argumentů. Já ti jen napsal jak to bylo, nacož jsi mi napsal jednu z nejlepších hlášek roku 2018: To že to lidi nehráli neznamná, že o to nebyl zájem.

Edited by Camfourek, 04 August 2018 - 03:29 PM.

Col_Coldstream #54 Posted 04 August 2018 - 03:29 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 412 battles
  • 495
  • [KG-VS] KG-VS

View PostCamfourek, on 04 August 2018 - 02:47 PM, said:

Speciálně pro tebe a tu 1% menšinu budou dělat dva druhy zvuků, aby měli radost. Samo WG se u posledních zvuků plácalo po zádech, že zvuky výstřelů odpovídají +/- skutečnosti. O tom zda se jim to povedlo se můžeme hádat, můžeme vést spory, ale to je tak vše co s tím můžem.

Pro pomaleji chápavé, ten historický mód tu byl, normálně ve hře, to nebylla žádná zkouška na dva týdny, ten mód tu byl několik měsíců. Úplně se nechytám na tvou poznámku, cituji: "... nikdo to nehrál jak ty říkáš není důkazem že o historické bitvy nebyl zájem....". Neznám lepší definici než, že to nikdo nehrál = nebyl zájem. Musím zmínit ještě jednou, že ses nedostal do bitvy, protože ve frontě bylo 5 lidí. Bitvy národů taky nešly. WG se to ani nesnažilo něják řešit, protože to nikdo nechtěl. Spoustě tobě podobným hráčům vždy příjde hrozně cool myšlenka toho, že by si mohly zahrát scénáře z WWII, WG to zkusilo hodit do praxe a všichni byli vyléčeni.

Jinak kecy ohledně toho co je ve WT a jaký je o to zájem, jsou tu úplně, ale úplně scestné. Nicméně pokud ti tak moc chybí zvuky nebo historické bitvy, o které má obrovský zájem těch 12k hrajících, můžeš si jít hrát WT a dělat chytrého tam ty Vone :*

Tolik ode mě k tomu tvému neakceptování argumentů. Já ti jen napsal jak to bylo, nacož jsi mi napsal jednu z nejlepších hlášek roku 2018: To že to lidi nehráli neznamná, že o to nebyl zájem.

Dovolil bych si oponovat - on se i ze začátku hrál ( jo měl své chyby ale ty se daly doladit ) , problém nastal když nasadily Ardeny a Prochorovku kde oproti první mapě bylo větší rozpětí tierů a hlavně tam byl Tiger a Panter na německé straně = pochopitelně si každý chtěl vzít Tigera a ne nějaký low tier -> dlouhé čekačky a rajčátka začaly brečet že musí čekat na Tigříka aby mohly kosit low tiery

přitom stačilo brát tanky ze středu seznamu a většinou jsem neměl problém s čekáním 

IMHO stačilo poladit rozložení techniky a celkově na  tom trochu zapracovat a mod mohl fungovat .......

samozřejmě na místo toho ho potopily překopáním front kdy to pak klidně hodilo 5x tier 7 proti dvoum a podobně.......což byla spíš už snaha jak získat argumenty pro dání HB k ledu

Edited by Col_Coldstream, 04 August 2018 - 03:30 PM.

Camfourek #55 Posted 04 August 2018 - 03:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

View PostCol_Coldstream, on 04 August 2018 - 02:29 PM, said:

Dovolil bych si oponovat - on se i ze začátku hrál ( jo měl své chyby ale ty se daly doladit ) , problém nastal když nasadily Ardeny a Prochorovku kde oproti první mapě bylo větší rozpětí tierů a hlavně tam byl Tiger a Panter na německé straně = pochopitelně si každý chtěl vzít Tigera a ne nějaký low tier -> dlouhé čekačky a rajčátka začaly brečet že musí čekat na Tigříka aby mohly kosit low tiery

přitom stačilo brát tanky ze středu seznamu a většinou jsem neměl problém s čekáním 

IMHO stačilo poladit rozložení techniky a celkově na  tom trochu zapracovat a mod mohl fungovat .......

samozřejmě na místo toho ho potopily překopáním front kdy to pak klidně hodilo 5x tier 7 proti dvoum a podobně.......což byla spíš už snaha jak získat argumenty pro dání HB k ledu

Ano, on se právě hrál jen na tom začátku, upřímně, sám jsem ten mod skoro nehrál jak mě nebavil, pokud jsi nahrál více bitev, určitě budeš mít i více zkušeností s tím jak moc se hrál nebo ne. Já logoval tigra a panthera/m10, později pzIV a stejně mě to nebylo schopno normálně spojovat a dlouho jsem čekal.

Sstyx #56 Posted 04 August 2018 - 05:47 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17473 battles
  • 3,884
  • [DAFFY] DAFFY
Doplňuji info o překladu, už na tom dělám net jede, ale jelikož jsem člověk, jedu na oslavu narozek, takže překlad očekávejte zítra spíš večer. Jen aby jste věděli že na tom dělám a nezapomněla jsem:)

bimov #57 Posted 04 August 2018 - 07:29 PM

Private

• Player
  • 60389 battles
  • 48
  • [KVH1] KVH1
Mám blbej asi dotaz .... jak to mám nainstalovat ... stáhnu klienta ... začnu instalovat a za pár vteřin mi to spadne a hodí hlášku že to mám odinstalovat a reset PC ... má někdo podobný problém .... 

xxviktor #58 Posted 04 August 2018 - 08:07 PM

Major

• Player
  • 18246 battles
  • 2,692
  • [PRASE] PRASE
Koukám na tu polskou desítku - bude po ní existovat jedinej důvod proč hrát E100? Dyť ten němec bude proti polákovi na úrovni devítky (dělo bude hádám podobný, ale pancíř o parník jinde).

KARMA_CZE_P #59 Posted 04 August 2018 - 08:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 60205 battles
  • 733
  • [J0-KE] J0-KE
Vzdyt je to porad dokola.vydaj novy op tank, pak ho nerfnou a jede se dal.Jste si jeste nezvykli?

Ithron_von_Kremsier #60 Posted 04 August 2018 - 11:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38179 battles
  • 609
  • [OSLJ] OSLJ

View PostCamfourek, on 04 August 2018 - 02:47 PM, said:

Speciálně pro tebe a tu 1% menšinu budou dělat dva druhy zvuků, aby měli radost..

Generalizovat to by ti šlo, co se nelíbí tobě musí se nelíbit i ostatním a pokud se někdo ozve nazveš jej menšinou.. Já tedy soudím podle hráčů, ano, tomata hrají většinou bez modů, ale na osmičkových tierech již používá mody cca 80% hráčů, na desítkách to je již 95%. Netvrdím že všichni uživatelé módů mají upravený zvuky, ale soudě podle okruhu hráčů co znám a podle videí co jsou na youtubu mají změněné zvuky skoro všichni. Takže tvůj argument 1% menšiny je jen ubohou lží, nemáš argumet tak použiješ lež, viď? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users