Jump to content

Neden Top Tier Çıkmıyorum?

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Quamra07 #21 Posted 25 August 2018 - 08:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5537 battles
  • 62
  • [DORUK] DORUK

Merhaba, nispeten çoğunuza göre yeniyim. 

Kendi tecrübemi bahsedeyim. Fransız arty si ile oynar iken ( T8 ) çok fazla MM eşleştirmesini umursamıyordum. Ama çoğunlukla top tier çıkıyordum.

Ardından Maus a gideyim dedim. Tiger P de iken bir problem yaşamadım top tierlar ile ama ne zaman VK.100 ü aldım işkence o anda başladı. Sürekli ama sürekli t9 t10 geliyordu ve bu oran en az %90 dı.

Top Tier Vk.100 çıkınca zaten karşında durabilecek tank yok. Bunun nedenide yüksek zırh ve top gücü. Bu nedenle de wot bu tankın MM puanını yüksek tutuyor.

Ben bu tanktan çok kısa sürede kurtuldum, saolsunlar şu 20k damage 20k tecrübe olayı ile 2 günde bitirdim bu tankı ve mauschen e geçtim.

Mauschen ile şu an çoğunlukla top tier ya da full 9 savaşı yapıyorum. T10 savaşı gelse de artık umrumda olmuyor çünkü maus un topu ile aynı topu kullanıyorsun ve her türlü t10 lar ile çarpışabiliyorsun.

Not: hp - zırh - zayıf noktaların fazla bu tankta ama en azından vk.100 gibi çaresiz değilsin.

Kendi tecrübeme göre oyunda en zor kısım t8 den t9 a geçtiğin kısım o an geldiğinde suyu-sabunu hazır etmek lazım. 

DreamBlower #22 Posted 25 August 2018 - 10:44 AM

Sergeant

• Player
  • 3432 battles
  • 260
seni adam yerine koymuyorlar kanka.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users