Jump to content

Diskuze - Sstyxina informuje

• Please log in to reply
1395 replies to this topic

Mr_Missclick #1301 Posted 23 April 2020 - 09:24 PM

Major

• Player
  • 13877 battles
  • 2,816
  • [DISS] DISS

View Postrejnok1, on 23 April 2020 - 06:53 PM, said:

Když napíšu, že méně je někdy více a je lepší podávat raději kvalitní než kvantitativní informace dostanu varování a Ban na forum. Na to čas je, i přesto, že nedošlo k porušení pravidel fóra. Na to, aby se poskytovaly relevantní informace čas není. 

Psala jsi o tom, že chceš forum změnit, zprehlednit, proto chceš nové moderátory, ale k žádné změně nedošlo. 

Proč? Času bylo dost. 

Nechci být negativní, ale na druhou stranu poslední dobou je těch přešlapů více a více. Nějak mi chybí jakákoli pozitivní věc, kterou by bylo možno vyzdvihnout. Bohužel. 

Já se před čtvrt rokem zase ptal, kde je ta slibovaná změna co do změny role módů, aby nebyla tak represivní... aby byli opravdu součástí komunity, předcházeli konfliktům a nezasahovali, až když je po všem... aby tu pomáhali hráčům (kvůli tomu se to přece měnilo)... a ke dvoutýdennímu banu jsem dostal odpověď, že nic není hned, že si musím počkat. Ze 4 moderátorů je tu vidět jenom jeden, druhý občas hodí gif (aby pak někdo jiný dostal ban za nekonstruktivnost příspěvků)... změna žádná a pokud ano, tak k horšímu. Moderátorský tým neviděl mentoring ani z rychlíku, takže jsem na vážkách, jestli na ně být vlastně naštvaný. Spíš ne. Proto už sem prakticky nechodím, proto už ani nehraji... Ta atmosféra je tady od začátku roku zkrátka mrtvá. Dřív tady aspoň byl nějaký třídní nepřítel. Teď už tady není ani to... jenom negativismus (ve spoustě případů bohužel oprávněný;) a vyjádření bez hlavy a paty. Chybí tomu ta práce s komunitou, její opravdové spojování, napomáhat tady nějaké interakci mezi uživateli, rozvíjet diskuze... 

marek_cepe #1302 Posted 24 April 2020 - 11:13 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5022 battles
  • 77
  • [K-P-N] K-P-N

View PostMogadisho, on 23 April 2020 - 09:04 PM, said:

Byl to nespíš útok, tedy neobsadili jste bázi ( nestihli jse to ), vyhrává obránce, v ostatních případech remíza.

Díky za odpověď, to jsem si asi na začátku bitvy nevšiml...

10:16 Added after 2 minute
SStyx: budou se ještě někdy řešit další multinárodnostní tanky, tak jako byl Rudy (např. Pudel, Bretan Panther, M10 apod.) nebo už to úplně usnulo?

Edited by marek_cepe, 24 April 2020 - 11:18 AM.

Sstyx #1303 Posted 24 April 2020 - 11:31 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18977 battles
  • 4,713
  • [DAFFY] DAFFY

View Postmarek_cepe, on 24 April 2020 - 11:13 AM, said:

SStyx: budou se ještě někdy řešit další multinárodnostní tanky, tak jako byl Rudy (např. Pudel, Bretan Panther, M10 apod.) nebo už to úplně usnulo?

Momentálně se pracuje na úpravě tanků a jejich vyvážení, což má určitě přednost, ale zatím tyto změny neutichly. Dle posledních informací, které mám, se s tímto stále počítá.

Mr_Missclick #1304 Posted 24 April 2020 - 05:27 PM

Major

• Player
  • 13877 battles
  • 2,816
  • [DISS] DISS

View PostSstyx, on 24 April 2020 - 03:52 PM, said:

Pokud je někdo v programu, má právo se účastnit jakékoli akce, která je naším CC nabídnuta a to bez rozdílu. Pokud nechcete daného hráče sledovat, nemusíte, máte možnost sledovat někoho jiného.

Již dříve bylo naše vyjádření, kde jsme napsali, že došlo ke kontrole podezření z používání modifikací a systém nic neodhalil, proto veškeré obviňování tohoto typu ať již přímo či nepřímo budou skryty. Pokud nehodláte respektovat konečené stanovisko a budete i nadále pokračovat v tom, co zde probíhalo, budou z toho vyvozeny důsledky.

Pokud máte připomínky k mé práci a zda jí odvádím dle vás dobře či ne, můžete mě kontaktovat v PM či do tématu o CM, ovšem jinam tyto posty nepatří. 

Pokud se vám akce líbí, můžete se jí zúčastnit, pokud ne, nemusíte, jedná se o čistě dobrovolnou akci. 

My píšeme feedback a ten zní, že kvůli jednomu CC je pro nás akce neatraktivní. Že i přes silnou kontroverzi zůstal v programu, že mu chybí soudnost... co se dá dělat. Asi nikdo nemá iluze, že by se na tom něco změnilo, a asi nikdo to už nijak zvlášť neřeší. Pouze konstatujeme a vy ve WG si to přeberte, jak uznáte za vhodné, to už není naše starost (my svojí roli sehráli vyjádřením názoru). Každopádně zkus komunikovat diplomaticky a trochu s těmi lidmi tady pracovat. Každý hráč chce, aby se mu líbila každá akce, takže psát tady něco, co vyloženě vyzní jako "jestli jsme to podle tebe zmršili, tak pro tebe bude nejsnazší se na to vykašlat" není zrovna ideální. Jsi CM, tak komunikuj stylem "Výběrem jsme se snažili vyjít všem skupinám hráčů, mrzí nás, že se nám to úplně nepovedlo. V sestavě ale máme i streamery X, Y, Z, kteří baví davy hráčů napříč spektrem, doporučujeme na ně mrknout!" Je to stejně vágní jako to tvoje, ale nevzbuzuje to flame a je to na úrovni. Čím víc budeš lidem hrozit, tím míň tě budou brát vážně. Uvědom si, že vyhrožování není tvoje jediná zbraň a že citlivým věcem se dá vyhnout tak, že o to víc se vyjádřím k jiným bodům... tím dostanu hráče do patové situace, že mi na to sice bude strašně moc chtít něco říct, ale ani nebude vědět co. Vždyť na takových technikách sakra není nic těžkého. To tě to nikdo neučil?

Komunikace v roli CM není o psaní "Děkuji za nahlášení" nebo "Nahlášeno" ;) O všem, co pustíš ven, musíš přemýšlet - jak to vyzní, jak to může vyznít... představit si odpovědi debatujících. A taky nezapomínat na budoucnost. Nejde jenom o ty, na které reaguješ, ale taky o náhodné čtenáře, kteří neznají kontext, nevědí o nějaké kauze... pro ně budeš jak STBák, nic víc. Takže: Uchýlením se k represi dáváš najevo, že si se situací už nevíš rady, a u všeho, co napíšeš, bys měla mít jasno v tom, jestli to má smysl. Ujasnit si, co vlastně čekáš za reakci a představit si, jestli je reálná. Nevím, na co jsi třeba de facto napsala, že už je ta kauza uzavřená věc, co jsi od toho čekala. Že si někdo řekne "AHA, tak to už o tom nebudu psát"? Kde jsi byla, když se to tu řešilo? Ta fráze tady padla milionkrát od Ivany, od každého móda, od Kájíčka... a řekl si někdo to "AHA, tak už o tom nebudu psát"? Ehh... ne? Tak proč teď by to mělo mít nějaký efekt?

Proč mlátíš prázdnou slámu a ještě u toho šviháš lidem do oka? Proč cokoliv mimo posty "Děkuji za upozornění" musí vždy vyznít konfliktně? Teď můžeš koukat, jak tam na to téma, kterému se chceš vyhnout, naskakuje x postů, hrozně se divit, jak je to možné... a navíc k tomu rozdat sankce, i když by to dotyční nebýt tebe nenapsali.

rejnok1 #1305 Posted 24 April 2020 - 07:00 PM

Colonel

• Player
  • 24728 battles
  • 3,733
  • [PRASE] PRASE

View PostMr_Missclick, on 24 April 2020 - 05:27 PM, said:

My píšeme feedback a ten zní, že kvůli jednomu CC je pro nás akce neatraktivní. Že i přes silnou kontroverzi zůstal v programu, že mu chybí soudnost... co se dá dělat. Asi nikdo nemá iluze, že by se na tom něco změnilo, a asi nikdo to už nijak zvlášť neřeší. Pouze konstatujeme a vy ve WG si to přeberte, jak uznáte za vhodné, to už není naše starost (my svojí roli sehráli vyjádřením názoru). Každopádně zkus komunikovat diplomaticky a trochu s těmi lidmi tady pracovat. Každý hráč chce, aby se mu líbila každá akce, takže psát tady něco, co vyloženě vyzní jako "jestli jsme to podle tebe zmršili, tak pro tebe bude nejsnazší se na to vykašlat" není zrovna ideální. Jsi CM, tak komunikuj stylem "Výběrem jsme se snažili vyjít všem skupinám hráčů, mrzí nás, že se nám to úplně nepovedlo. V sestavě ale máme i streamery X, Y, Z, kteří baví davy hráčů napříč spektrem, doporučujeme na ně mrknout!" Je to stejně vágní jako to tvoje, ale nevzbuzuje to flame a je to na úrovni. Čím víc budeš lidem hrozit, tím míň tě budou brát vážně. Uvědom si, že vyhrožování není tvoje jediná zbraň a že citlivým věcem se dá vyhnout tak, že o to víc se vyjádřím k jiným bodům... tím dostanu hráče do patové situace, že mi na to sice bude strašně moc chtít něco říct, ale ani nebude vědět co. Vždyť na takových technikách sakra není nic těžkého. To tě to nikdo neučil?

Komunikace v roli CM není o psaní "Děkuji za nahlášení" nebo "Nahlášeno" ;) O všem, co pustíš ven, musíš přemýšlet - jak to vyzní, jak to může vyznít... představit si odpovědi debatujících. A taky nezapomínat na budoucnost. Nejde jenom o ty, na které reaguješ, ale taky o náhodné čtenáře, kteří neznají kontext, nevědí o nějaké kauze... pro ně budeš jak STBák, nic víc. Takže: Uchýlením se k represi dáváš najevo, že si se situací už nevíš rady, a u všeho, co napíšeš, bys měla mít jasno v tom, jestli to má smysl. Ujasnit si, co vlastně čekáš za reakci a představit si, jestli je reálná. Nevím, na co jsi třeba de facto napsala, že už je ta kauza uzavřená věc, co jsi od toho čekala. Že si někdo řekne "AHA, tak to už o tom nebudu psát"? Kde jsi byla, když se to tu řešilo? Ta fráze tady padla milionkrát od Ivany, od každého móda, od Kájíčka... a řekl si někdo to "AHA, tak už o tom nebudu psát"? Ehh... ne? Tak proč teď by to mělo mít nějaký efekt?

Proč mlátíš prázdnou slámu a ještě u toho šviháš lidem do oka? Proč cokoliv mimo posty "Děkuji za upozornění" musí vždy vyznít konfliktně? Teď můžeš koukat, jak tam na to téma, kterému se chceš vyhnout, naskakuje x postů, hrozně se divit, jak je to možné... a navíc k tomu rozdat sankce, i když by to dotyční nebýt tebe nenapsali.

Obávám se, že ne. Hodili ji do vody a nechali plavat. Školení stojí peníze a ty se do takových věcí dávat nebudou. Je mi hrozně líto, že to došlo až sem.

Mám Sstyx rád a myslím, že odvedla obrovský kus práce jako CC. Nikdo neudělal to, co ona. Bohužel hlasy, které se ozývaly když se stala CM, jak se stále více ukazuje, měly pravdu. Přijde mi to, že ji WG vzalo a hodilo do hluboké vody, kde je problém se udržet nad hladinou. A bohužel se jí to nedaří z mého pohledu ani teď. Mám takový pocit, že WG nemá ani snahu jakkoli s hráči komunikovat a cokoli jim vysvětlovat. Kupí se chyby ve hře, druhá oprava ve dvou dnech, kupí se chyby v článcích a nic se neděje. Informace, že bylo předáno k opravě není ta správná informace, která by hráče zajímala. Jasně, oprava je důležitá, ale důležitější je to, aby se tomu někdo věnoval, aby se chyby neopakovaly. A ani toto se neděje nebo se o tom hráči nedovídají.

Zato poslední dobou je každý den nová nabídky, která má z hráčů vytáhnout peníze. Docela to vypadá, že se WG rozhodlo vyrýžovat všechno, co ještě jde. prodávají se vzácné tanky, některé dny je i více nabídek najednou. Prostě peníze hýbou světem. Pak se asi není čemu divit, že roste negativní pocit v hráčích, roste agresivita a vůbec se začíná vzdouvat vlna nevole.

Vím, že CZ/SK komunita je malá, ale jsme tady. Hra je v naší jazykové lokaci (Sk beru jako nás, snad jim to nebude vadit), proto by se WG měl věnovat a naslouchat i této komunitě, i když příjmy z ní nebudou asi takové, jaké by si představovali. Asi by chtělo občas hráčům říct, jak skončila zpětná vazba, jestli se tím někdo zajímal, nebo jestli došlo jen k tomu, že se udělala čárka na pracovním listě, byla předána a hotovo. 

Podle mě není nutné, abychom dostávali milion různých většinou nic neříkajících informací, není nutné mít milion článků, které jsou nejasné a hráči se pak ptají na to, či ono. Zbytečně to zatěžuje CM, která odpovídá na otázky, které by nevznikly, kdyby někdo dělal svou práci dobře.

Spousta věcí vzniká jen proto, že lidé nečtou, neumí komunikovat, nerozumí tomu, co si přečetli. Zkusme se zamyslet nejdříve sami nad sebou, zkusme trošku vnímat, to, co píšeme. Myslím, že všichni máme tu hru rádi a všechny nás baví, kdyby ne, tak tady asi nejsme. Tak se zamysleme a zkusme taky nějak přispět něčím pozitivním. Já vím, psal jsem to tady myslím včera, že to pozitivní se těžko hledá, ale začněme každý u sebe a zkusme to. Já děkuji Wg za přátelé, které jsem získal a doufám, že se přenese nějaká ta informace odsud z fora, že je něco špatně, že bychom chtěli, aby se více naslouchalo přáním těch, pro které tohle všechno vzniklo, hráčům.

Díky.

Koggli #1306 Posted 25 April 2020 - 05:25 AM

Colonel

• Player
  • 13398 battles
  • 3,705
  • [NGBP] NGBP

Hm, tak jsem si chtěl zahrát rewardové bitvy na rekrutech než nastane 7 hodin a hle zase neohlášená aktualizace která mi hodně udělala čáru přes záměr. Doslova mě bez varování bodla několikrát kudlou do zad.:angry:

Děkuji za ( ne ) informace.:arta:

E: tak jsem stihl aspoň jednu bitvu...

Edited by Koggli, 25 April 2020 - 06:22 AM.

Hydroblast #1307 Posted 25 April 2020 - 05:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35945 battles
  • 777
  • [KHIL] KHIL
Neohlášená?

Koggli #1308 Posted 25 April 2020 - 06:21 AM

Colonel

• Player
  • 13398 battles
  • 3,705
  • [NGBP] NGBP
A co mám teda ještě sledovat? Erupce na slunci, zda tam se náhodou neobjeví informace? Sleduji vlákno 

Sstyxina informuje a tam samozřejmě nic není. Ty informace jsou rozházené. Jednou je informace tam, jindy zase jinde a jindy opět jinde a teď babo raď. Vlákno Sstyxina informuje mám zafajkované neboli follow the topic kdy každý nový post mi chodí na mail, takže hned vím co se děje a takto nevím nic. WOT stránky sledovat nejdou ani to RSS za ty roky nefunguje, tedy funguje, ale jen pro EN glická vlákna a to stejně jen tady z fora a ne z webu WOT.

E: v novinkách mám nepřečtenou celou jednu stránku novinek, to jest cca 18 vláken. Těch různých jiných informaci je kvantum a není v mé moci všechny číst, to bych nedělal nic jiného.

Edited by Koggli, 25 April 2020 - 06:25 AM.

J_C_H #1309 Posted 30 April 2020 - 05:19 PM

Lieutenant

• Player
  • 23148 battles
  • 1,544
Prosím pěkně  - ten EU3 server je testovací server pro hru bez SPG? Konečně?

Sstyx #1310 Posted 30 April 2020 - 05:35 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18977 battles
  • 4,713
  • [DAFFY] DAFFY

View PostJ_C_H, on 30 April 2020 - 05:19 PM, said:

Prosím pěkně  - ten EU3 server je testovací server pro hru bez SPG? Konečně?

Až tak nemáš rád arty? :D

MakeMeSweat #1311 Posted 30 April 2020 - 05:39 PM

Colonel

• Player
  • 25878 battles
  • 3,961
  • [KHIL] KHIL

View PostSstyx, on 30 April 2020 - 04:35 PM, said:

Až tak nemáš rád arty? :D

Viac

J_C_H #1312 Posted 30 April 2020 - 06:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 23148 battles
  • 1,544

View PostMakeMeSweat, on 30 April 2020 - 05:39 PM, said:

Viac

V poslední době nemají ony rády mne...

MakeMeSweat #1313 Posted 30 April 2020 - 06:55 PM

Colonel

• Player
  • 25878 battles
  • 3,961
  • [KHIL] KHIL
Ak bz to bol NoArty server vezmem si dovolenku. Akurat mam same 12-tky ale tu zabavu by som si nenechal ujst ani na chvilu

J_C_H #1314 Posted 30 April 2020 - 07:50 PM

Lieutenant

• Player
  • 23148 battles
  • 1,544

View PostMakeMeSweat, on 30 April 2020 - 06:55 PM, said:

Ak bz to bol NoArty server vezmem si dovolenku. Akurat mam same 12-tky ale tu zabavu by som si nenechal ujst ani na chvilu

Dovolený je škoda,za pár hodin by jsi se nudil.

MakeMeSweat #1315 Posted 30 April 2020 - 08:50 PM

Colonel

• Player
  • 25878 battles
  • 3,961
  • [KHIL] KHIL

View PostJ_C_H, on 30 April 2020 - 06:50 PM, said:

Dovolený je škoda,za pár hodin by jsi se nudil.

Naopak. Dovolenky je vela - vela. A v lete ta aj tak nikam nepustia. A ak pustia tak budes dovolenkovat s povinnym ruskom a dvojtyzdennou karantenou po navrate. Naopak bez arty by bol maraton zabavy.

Kylarfaith #1316 Posted 01 May 2020 - 06:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8963 battles
  • 523
Proč se mi aktivovaly Velké bitvy?! Všechny tyhle pí*oviny mám od té doby, co jste je vypustili vyplé, hraju jen standardní bitvu, ani střetnutí, útok/obranu nemám zaplé...Dnes vezmu první desítku a hned mě to hodí do Velké bitvy? A po dotazu v chatu jsem nebyl sám, komu se to stalo? Kdybych se chtěl zmateně motat po krajině, zavážu si oči a půjdu ven. Díky za ztracený čas. 

J_C_H #1317 Posted 01 May 2020 - 09:32 PM

Lieutenant

• Player
  • 23148 battles
  • 1,544

View PostKylarfaith, on 01 May 2020 - 06:58 PM, said:

Proč se mi aktivovaly Velké bitvy?! Všechny tyhle pí*oviny mám od té doby, co jste je vypustili vyplé, hraju jen standardní bitvu, ani střetnutí, útok/obranu nemám zaplé...Dnes vezmu první desítku a hned mě to hodí do Velké bitvy? A po dotazu v chatu jsem nebyl sám, komu se to stalo? Kdybych se chtěl zmateně motat po krajině, zavážu si oči a půjdu ven. Díky za ztracený čas. 

Proč ztracený čas? Alespoň si zahraješ na větší mapě,neš 600x600...

Kylarfaith #1318 Posted 02 May 2020 - 10:57 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8963 battles
  • 523

View PostJ_C_H, on 01 May 2020 - 09:32 PM, said:

Proč ztracený čas? Alespoň si zahraješ na větší mapě,neš 600x600...

Protože kdyby se mi takový režim líbil, tak ho hraju už od začátku. Nelíbil se mi, když s tím přišli, nelíbil se mi, když rozšířili mapy a uvolnili to i pro osmičky (nebo to se pletu?) a nelíbí se mi pořád. Tobě přijde jako zábava, když jezdíš po mapě, kde neznáš pozice, nevíš pořádně kam jet a odkud na tebe může arty, odkud čekat TD nebo rychlá medka? Jel jsem s hevinama a dostal během minuty takový focus od arty, jeden milý pozdrav od prasete a zbylo mi 600 životů, nastřílel jsem 992 a motal se na chvostu. Fakt zábava. Měla to být poslední bitva před spaním. A nejsem zase ten typ, který hned leavuje, nebo se jde utopit, halt jsem to přetrpěl.

Nicméně to jaksi nebyla pointa mého příspěvku, doufal jsem, že to bude víc zřejmé, ale asi jsem se spletl. Asi jako když jsem v jiném vláknu probíral průběh jedné konkrétní superrychlé prohrané bitvy (pokud se nepletu) a Tomega zareagoval komentářem ohledně WR za posledních 30 dní (něco ve smyslu že si nezasloužím 59% WR za 130 bitev při tehdejším recentu 1600 - abych nebyl nařčený z vymýšlení, šlo o dobu cca od 9. března a těch 59% tam bylo jen chvilku http://www.wotinfo.n...52136&server=EU )...to jsem měl pocit, že asi píšu čínsky :-) 

Edited by Kylarfaith, 02 May 2020 - 11:01 AM.

Koggli #1319 Posted 02 May 2020 - 11:21 AM

Colonel

• Player
  • 13398 battles
  • 3,705
  • [NGBP] NGBP

Právě jsem se dočetl tu novinku. A teď k dotazu na který asi odpověď dostanu až v pondělí co? 

Kde bude server EU3? V kterém státě bude zprovozněn? V Německu? Nešlo by to u nás v Práglu?:trollface:

Horland #1320 Posted 02 May 2020 - 12:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 106494 battles
  • 93

Už se ví proč jsou ty problémy s grafikou?, A kdy to WG opraví? Hraju to s fps okolo 10 a ping okolo 250 a to se moc hrát nedá.. Je už čas skončit s touto hrou?,

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users