Jump to content

Diskuze - Sstyxina informuje

• Please log in to reply
1383 replies to this topic

rejnok1 #1341 Posted 21 May 2020 - 08:40 AM

Colonel

• Player
  • 24713 battles
  • 3,706
  • [PRASE] PRASE

Myslím, že už to tady někdo psal, ale pro jistotu. U některých polských tanků chybí tagy:

U Italských tanků to je OK.

cNNk #1342 Posted 21 May 2020 - 09:31 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,745
  • [9-TDR] 9-TDR

View Postrejnok1, on 21 May 2020 - 08:40 AM, said:

Myslím, že už to tady někdo psal, ale pro jistotu. U některých polských tanků chybí tagy:

U Italských tanků to je OK.

Protoze to neni hotove. Sstyx si to tema tagama filtruje.

Leeroy_YOLO #1343 Posted 21 May 2020 - 09:35 AM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,269

View Postguthas, on 21 May 2020 - 08:57 AM, said:

O editování vláken, které založil třeba K4.
Jako moderátor editnout můžu, problém je že i autor vlákna je může taky i kdyż již nemá vyšší práva.

Proto jsme se rozhodli je založit znovu v režii Sstyx jak CM s doplňením informací + aktualizací.

Chápu, dobrá připomínka, v tom případě bych byl pro, aby ten tier byl přímo v názvu, když to jde měnit.

Takže vlastně pokud by Sstyx byla nahrazena, tak by opět došlo k zamknutí vlákna a otevření nového (pokud by byl standard zachován i novým CM), pak by bylo na zvážení přesunutí diskuse do nového vlákna a původní skrýt (nevím, zda by bylo dobré mít polovinu vláken zamknutou, na mě to působí lehce nepřehledně ), případně je přesunout do nějakého archivu a nebo, pokud možno, nechat tato vlákna zakládat nějakým obecným účtem, jako jsou například novinky, do kterého by pak odejitý člen WG staff neměl nadále přístup. Ale to je asi detail..zase tak často k tomu nedochází.

Mr_Missclick #1344 Posted 22 May 2020 - 06:26 PM

Major

• Player
  • 13877 battles
  • 2,789
  • [DISS] DISS

View PostSstyx, on 21 May 2020 - 12:32 AM, said:

To že to nepotřebuješ ty neznamená, že jiní to neuvítají.

...

To není o mých preferencích, ale používání logiky.

Tagy se používaly naposledy před 10 lety, teď už to maximálně potkáš jako způsob třídění interních dokumentací. Lidi nejsou naučení - rozuměj zvyklí - je používat, navíc na PC jsou zobrazeny malým písmem a na mobilu vůbec! V dnešní době šplhá mobilní traffic někam k 60 %, takže dělat něco, co nebude skrz mobil použitelné, je kardinální hovadina. Proč myslíš, že tě v minulosti řada hráčů žádala, aby v názvech vláken byl uvedený tier? Já ti řeknu, proč - protože číslo tieru člověka praští do očí dřív a snáz než název. Jelikož jsou tanky rozděleny do sekcí podle národů a pak ještě podle tříd, tak ta orientace podle tieru navíc stačí. Momentální provedení ale tohle neumožňuje. Červený ztučněný nadpis je kupodivu výraznější (takže k němu automaticky utíká čtenářův zrak) než nějaké tmavě šedé políčko s bílým textem na světle šedém pozadí. Další problém je, že - opět kupodivu - jsou tagy globální, stejné pro celé fórum. Jsou tedy jimi spřažena i vlákna z jiných jazykových sekcí, často úplně jiného druhu. Když na některý tag kliknu, tak mi vyjede opravdu přehledný přehled...

Co se obsahu úvodního postu toho vlákna týče, tak to je ještě větší nonsens. Ukaž mi, kdo si to vlákno otevře, aby si přečetl historii, a fakt si z ní něco odnese. Takové informace se hodí jinam... v rámci WoT třeba na Wiki nebo nějakou takovou platformu. Dívala ses vůbec, proč do těch vláken hráči chodí? Co tam očekávají? Očividně ne. Chtějí vědět, jak s tím tankem mají hrát, jakou na něj mají mít posádku, jakou tam mají dát výbavu a jestli je pro ně vhodný. Ty tam místo toho dáš "Více informací o tanku v Tankpédii", aby člověk zjistil, že i ta blbá a zbytečná historie je zkopírovaná odtamtud. 

Taky se do toho vlákna určitě nechodí pro obrázky, bohatě stačí jeden úvodní. Na prohlídku máme garáž, proto ani neříkám, abys do těch vláken dávala základní hodnoty daného tanku. A jaký účel má ta galerie 3D modelů? Zmást mě? K ničemu jinému to není. Co mi ty barvy říkají? Červená znamená, že tam ten nepůjde probít nebo je na něj alespoň větší spolehnutí? Pokud si to otevřu jako hráč, který stránku tanks.gg důvěrně nezná, tak vůbec nebudu vědět, jak ty barvy mám chápat... a tohle bude první vysvětlení, které mě napadne. Budu si myslet, že tam ten pancíř je fakt, ale fakt silný. Co naplat, že např. Skorpion G má červenou celou korbu... protože se to bere v poměru k ostatním hodnotám pancíře na vozidle. A když na nějakém modelu jako neznalý nedejbože uvidím modrou barvu, tak už vůbec nebudu vědět, co si z toho mám odnést za informaci.

Ale hlavně že část Videa/Recenze, která jediná dává smysl, je všude prázdná. Tvrdíš, jak je to obtížné, ale já vidím akorát 2 zkopírované linky, pár zkopírovaných obrázků a pár řádků zkopírované historie. Kvůli tomu je rozoraných několik podsekcí... že aby v tom nebyl maglajz. Recenze od komunitních celebrit, stručný popis, na co ten tank je a jak ho hrát, co do něj dát... a jeden obrázek pro estetiku + výmaz od zastaralých postů a tier v názvu. Potřebuje někdo něco víc? Symbolem dnešní doby je zahlcování informacemi, které k ničemu ve skutečnosti nejsou... není nutné tomu pomáhat ještě tady.

Edited by Mr_Missclick, 22 May 2020 - 06:27 PM.

Sstyx #1345 Posted 22 May 2020 - 06:52 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18954 battles
  • 4,696
  • [DAFFY] DAFFY
Zpracuj nějaký souhrn co a jak s tankem a já to klidně dám do úvodního příspěvku, psala jsem to opakovaně, ale stále nikdo nic neposlal...

guthas #1346 Posted 22 May 2020 - 07:15 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39218 battles
  • 3,229
  • [BIA] BIA

Očekávám, že Missclick jakožto místní celebrita vytvoří nějaké recenze na dané tanky. 

Vzhledem k tomu, že se teprve tvoří daná sekce, jsou současné potřeba. 

Kritizovat umí každý, přidej ruku k dílu. ;)

Edited by guthas, 22 May 2020 - 07:16 PM.

Sstyx #1347 Posted 22 May 2020 - 07:28 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18954 battles
  • 4,696
  • [DAFFY] DAFFY

Na psané recenze se těším, jsou v mnoha věcech velmi zajímavé.

Mr_Missclick #1348 Posted 22 May 2020 - 07:52 PM

Major

• Player
  • 13877 battles
  • 2,789
  • [DISS] DISS

View Postguthas, on 22 May 2020 - 07:15 PM, said:

přidej ruku k dílu. ;)

Tu přidávám už tím, že za vás přemýšlím nad vaší prací. Kritika to z mojí strany samozřejmě je, ale validní si myslím. Tyhle změny děláte pro hráče a já jsem hráč. Říkám, jak to vidím, a hlavně proč. Beru to i z pohledu totálního nováčka. Jestli s něčím z toho, co jsem napsal, nesouhlasíš, klidně mi to argumentuj a vysvětli. Ale ta poslední věta? Pokud ji myslíš vážně, tak mi řekni, k čemu je WG staff, když si všechno do vyhovujícího stavu má hráč dát sám... protože přesně tak mi to vyzní. Překopírovat linky na existující recenze, popř. z nich udělat výtah a citovat, určitě zvládnete. Je vás na to 5 a lidem je šumák, jestli to bude hotové příští týden nebo za rok. Akorát do té doby nechte stará vlákna být, ok. 

guthas #1349 Posted 22 May 2020 - 08:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39218 battles
  • 3,229
  • [BIA] BIA

Protože tohle je komunitní forum , tedy i ty jsi součástí komunity a tudíž by jsi se mohl - apeluji na tebe - udělat recenze, připojit ruku k dílu. 

Sstyx #1350 Posted 22 May 2020 - 10:16 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18954 battles
  • 4,696
  • [DAFFY] DAFFY
Takže tedy nepřepracovávat stará témata? Dobrá, nemusí se předělávat.... V budoucnu vám to mohlo usnadnit hledání relevantních informaci, když by se měnili statistiky tanků a staré komentáře se mohli přesunout do starých uzamčených témat, ale pokud tedy nechcete, tak nemusíme a můžeme to ponechat jak to je.

OId_n00b #1351 Posted 23 May 2020 - 08:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 18766 battles
  • 1,476
  • [UNGDI] UNGDI

Tak forum stejne nezlepsite, nepritahnete vice novych uzivatelu. Hraci si ty informace hledaji jinde a jinak. Maji informace od hracu z klanu, youtube nebo streamu. To je vse jednodusi a snazsi nez to hledat na forum a vypisovat tady. Pusti si proste video o danem tanku a nemusi cist. Co by tady kdo hledal za stesti?

Co se tyce recenzi, tak kdyby byla poptavka, tak uz je tam davno nekdo dal, ale proc by se s tim nekdo sepisoval, kdyz do tech temat nikdo moc neleze.

Miri37 #1352 Posted 23 May 2020 - 09:41 AM

General

• Player
  • 51550 battles
  • 8,865

Proč taky lézt do vláken, jejichž obsah je k ničemu a nebo plýtvat časem na vytváření něčeho, co za chvíli neplatí.

WG se podařilo upravit hru tak, že hráče nezajímá jak si s tím strojem poradit, ale jen to, zda je to křáp, nebo ne.

Na to se stačí často rozhlédnout v bitvách, co tam vidět je a není. Na spoustu dalších věcí stačí obecné rady jak pro posádky, tak vybavení.

Pak se ještě doporučí volba 2+2, pokud stroj nemá opravdu dobrou munici v základu a WG roky makalo na tom, aby se používání žluté stalo základem, což se jim jako jedna z mále věcí povedla. 

rejnok1 #1353 Posted 23 May 2020 - 02:19 PM

Colonel

• Player
  • 24713 battles
  • 3,706
  • [PRASE] PRASE

View PostMr_Missclick, on 22 May 2020 - 06:26 PM, said:

To není o mých preferencích, ale používání logiky.

Tagy se používaly naposledy před 10 lety, teď už to maximálně potkáš jako způsob třídění interních dokumentací. Lidi nejsou naučení - rozuměj zvyklí - je používat, navíc na PC jsou zobrazeny malým písmem a na mobilu vůbec! V dnešní době šplhá mobilní traffic někam k 60 %, takže dělat něco, co nebude skrz mobil použitelné, je kardinální hovadina. Proč myslíš, že tě v minulosti řada hráčů žádala, aby v názvech vláken byl uvedený tier? Já ti řeknu, proč - protože číslo tieru člověka praští do očí dřív a snáz než název. Jelikož jsou tanky rozděleny do sekcí podle národů a pak ještě podle tříd, tak ta orientace podle tieru navíc stačí. Momentální provedení ale tohle neumožňuje. Červený ztučněný nadpis je kupodivu výraznější (takže k němu automaticky utíká čtenářův zrak) než nějaké tmavě šedé políčko s bílým textem na světle šedém pozadí. Další problém je, že - opět kupodivu - jsou tagy globální, stejné pro celé fórum. Jsou tedy jimi spřažena i vlákna z jiných jazykových sekcí, často úplně jiného druhu. Když na některý tag kliknu, tak mi vyjede opravdu přehledný přehled...

Co se obsahu úvodního postu toho vlákna týče, tak to je ještě větší nonsens. Ukaž mi, kdo si to vlákno otevře, aby si přečetl historii, a fakt si z ní něco odnese. Takové informace se hodí jinam... v rámci WoT třeba na Wiki nebo nějakou takovou platformu. Dívala ses vůbec, proč do těch vláken hráči chodí? Co tam očekávají? Očividně ne. Chtějí vědět, jak s tím tankem mají hrát, jakou na něj mají mít posádku, jakou tam mají dát výbavu a jestli je pro ně vhodný. Ty tam místo toho dáš "Více informací o tanku v Tankpédii", aby člověk zjistil, že i ta blbá a zbytečná historie je zkopírovaná odtamtud. 

Taky se do toho vlákna určitě nechodí pro obrázky, bohatě stačí jeden úvodní. Na prohlídku máme garáž, proto ani neříkám, abys do těch vláken dávala základní hodnoty daného tanku. A jaký účel má ta galerie 3D modelů? Zmást mě? K ničemu jinému to není. Co mi ty barvy říkají? Červená znamená, že tam ten nepůjde probít nebo je na něj alespoň větší spolehnutí? Pokud si to otevřu jako hráč, který stránku tanks.gg důvěrně nezná, tak vůbec nebudu vědět, jak ty barvy mám chápat... a tohle bude první vysvětlení, které mě napadne. Budu si myslet, že tam ten pancíř je fakt, ale fakt silný. Co naplat, že např. Skorpion G má červenou celou korbu... protože se to bere v poměru k ostatním hodnotám pancíře na vozidle. A když na nějakém modelu jako neznalý nedejbože uvidím modrou barvu, tak už vůbec nebudu vědět, co si z toho mám odnést za informaci.

Ale hlavně že část Videa/Recenze, která jediná dává smysl, je všude prázdná. Tvrdíš, jak je to obtížné, ale já vidím akorát 2 zkopírované linky, pár zkopírovaných obrázků a pár řádků zkopírované historie. Kvůli tomu je rozoraných několik podsekcí... že aby v tom nebyl maglajz. Recenze od komunitních celebrit, stručný popis, na co ten tank je a jak ho hrát, co do něj dát... a jeden obrázek pro estetiku + výmaz od zastaralých postů a tier v názvu. Potřebuje někdo něco víc? Symbolem dnešní doby je zahlcování informacemi, které k ničemu ve skutečnosti nejsou... není nutné tomu pomáhat ještě tady.

Myslím si, že tady má Missclick pravdu.

Tier by měl být v názvu, protože spousta hráčů a sebe v to počítaje neřeší nebo si moc nepamatuje názvy tanků. Vím, že expím tier 7 švédů, takže Leoše a chci se podívat na tier 8, ale musím hledat název tanku. Není to zbytečné? Opravdu by pomohl tier už přímo v názvu.

Podobně je pro mě jako pro hráče důležitější vidět, co si mám dát na tank jako výbavu, co si dát jako perky na posádku. Jaký je gamplay toho tanku. není to tak těžké, stačí se podívat na recenze na YT. Co hráč, který dělá recenzi zdůrazní?

Líbilo se mi, jak to bylo předtím. Tedy recenze od hráčů, kteří mají více než x her s daným tankem 

Tohle mi dává z pohledu hráče větší smysl. Jsou tam informace na tankopedii, takže když chci, tak si kliknu a najdu vše včetně historických souvislostí. Možná by stálo za to dát i jednu foku toho tanku.

Sstyx, vím, že ty to chceš udělat jinak, ze svého pohledu přehledněji a lépe, ale pro hráče, který jde relaxovat a chce se něco dovědět o hře možná zbytečně. myslím si, že většině z nich jsou nějaké historické souvislosti ukradené, chce vědět to, co je zmíněno výše.

Napsal bych klidně i recenze, ale nejsem hráč, který by si tolik věřil, aby mohl něco psát. Přesně proto by měli být CC, které by komunita respektovala a brala jejich návody. Klidně by mohly být i odkazy na YT. 

Jako nejdůležitější bych viděl aktuálnost vláken, tedy aby bylo v prvním příspěvku zmíněno, že došlo ke změně od toho a toho data. Věci předtím nejsou aktuální a mohou být zavádějící.

guthas #1354 Posted 23 May 2020 - 03:26 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39218 battles
  • 3,229
  • [BIA] BIA

Klidně sepiš recenze, neboj se. 

Nejde o to, že člověk musí být výborný hráč, aby napsal recenze. 

Sstyx #1355 Posted 23 May 2020 - 04:29 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18954 battles
  • 4,696
  • [DAFFY] DAFFY

Jak jsem již psala, může to zpracovat kdokoli. Momentálně žádný CC pro forum není, Stávající CC mají své contenty na různých platformách a můžete je tam sledovat. Není podmínkou CC být aktivní na foru, mohou, ale je to pouze na nich.

Prozatím jsme z naší strany udělali několik ústupku, rozšířili jsme bany o další mezistupeň, primárně dáváme varování místo WP, povolili se name+shame pravidla, stále se snažím informovat o micropatchi ač to máte na support stránkách atp... Udělala jsem několik vstřícných kroku, ovšem jednostranně to nejde napořád, teď by bylo dobré, kdyby jste se zamysleli a třeba se i aktivně zapojili do vylepšování fora i vy sami tím, že vytvoříte recenze nebo zapojíte ruku k dílu jinak a to třeba tvorbou vhodných vzoru s odkazy atp.

Pokud se nechcete zapojovat, dobrá, tímto ztrácí na významu i toto vlákno a může se uzamknout a přesunout.

rejnok1 #1356 Posted 23 May 2020 - 04:44 PM

Colonel

• Player
  • 24713 battles
  • 3,706
  • [PRASE] PRASE

Sstyx ty nechápeš jednu základní věc. není to o tobě, ale je to o přístupu WG. 

Můj pocit, po přečtení spousty příspěvků tady na foru, je ten, že hráči nesouhlasí s tím, jakým způsobem WG postupuje, jak jedná. není to o tobě, je to o WG.

Teď čistě můj názor: Já jsem byl platící hráč, kupoval jsem spoustu tanků a jiných věcí a neměl jsem s tím sebemenší problém. Nicméně pro mě se celá věc uzavřela a rozhodl jsem se nadále nepřispívat společnosti, která se (a to zdůrazňuji) podle mého osobního názoru chová naprosto přezíravě, bez jakéhokoli respektu a zpětné vazby k hráčům. Přijde mi, že styl WG je v tuto chvíli nastaven: Plať a drž hubu. Takže pokud nedojde ve stylu (ne, ty to opravdu nemáš sama šanci změnit a jak jsme psal, není to proti tobě, není to vůbec osobní;) WG ke změně, nemám důvod jakkoli přispívat na chod této společnosti a to jak nákupem předmětů, tak jiným způsobem. Ano, pokud vím, tak tady poradím a napíšu, jak co udělat, protože to je pomoc hráčům, kteří neví a ptají se. Já sám mnohdy také nevím a jsem rád, když mi někdo poradí, ale nebudu pomáhat někomu, s jehož přístupem, jednáním a chováním nesouhlasím.

PS: To, co ty píšeš, že jsou ústupky, jsou podle mého mínění logické a naprosto normální kroky. To, že bude společnost o něčem informovat nejen někde zapadle na x té straně webových stránek není uživatelská vstřícnost. Vy chcete něco po hráčích, ale bylo by dobré si uvědomit, co jim nabízíte. Ne nemyslím materiální věci, myslím jaké služby a servis jim nabízíte, jak jim nasloucháte a co pro ně děláte. 

Myslím, že Missclick ani já jsme nebyli negativní ohledně vláken o tancích. Snažili jsme jen poskytnout jiný, podle nás hráčský pohled na věc a trošku vám poradit. Není čas se cítit jakkoli ukřivděně. Ne vždy je to, co si člověk myslí, že je dobré a správné takové i ve skutečnosti.

JesterCZ #1357 Posted 23 May 2020 - 08:58 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 67119 battles
  • 1,512
  • [_AF_] _AF_

Dobrý den,

jsem rád, že se pomalu blížíme 21 století, protože některé praktiky patří k minulosti. Bohužel jak vidím, je to zaměstnanci WG bráno jako ústupky. Já bych to spíše nazval, že se konečně přibližujeme k tomu, co je na západě normální, bohužel tam je to normální mnoho let.
Jak si vůbec dovolujete se zákazníkem hovořit v duchu, aby přiložil ruce k dílu? Oháníte se tím, že tohle je komunitní, přitom vytrvale pracujete několik let na tom, tu komunitu rozdělit, zničit a pošlapat. Doba, kdy by za vás komunit ráda něco dělala a pomáhala vám, je dávno pryč a zůstalo zde vážně už jenom to, co si pouze zasloužíte. A tedy skupina lidí, kteří do vás budou za každou věc kopat a bohužel, pro to je každý týden nějaký důvod.
A teď se snažíte něco vytvořit? Pokud si dovolujete napsat, to, co jsem četl, pak se na to skutečně vykašlete. Vy jste za to placení a na vás je nám dokázat, že si to zasloužíte. Že si vůbec zasloužíte, aby zde mělo smysl ten náš čas trávit. Trávit, ne ještě makat. A není to o tom, že bych nechápal slovo komunita. To vy nechápete, že ta doba je dávno pryč. A je to pouze vaše chyba. Nikoho jiného. Pouze sklízíte to, co WG samo zasadilo.
Takže co se stane. Dále budu číst o tom, jak si hráčům dovolujete říkat, že jsou místní celebrity, a že mohou přidat ruku k dílu? Nebo začnete makat a dokážete nám, že má smysl sem dále chodit, anebo se konečně odkopete, rozdáte ban všem ostatním, protože umlčený člověk se rovná není kritika a budete se navzájem sluníčkově plácat po ramenou. Anebo to konečně uzavřete? 
Vy si máte lidí, kteří vám ještě tu kritiku napíšou, vážit, jejich zpětná vazba by pro vás měla být svatá, protože při psaní tomu obětují svůj volný čas, nejsou v práci a za to zaplacení a děkovat jim a ne si ještě dovolovat jim psát, co mají dělat a ještě je zesměšňovat. To je vrchol a amatérizmus. 
Bohužel, vy se nechytnete za nos a neřeknete si, tak vážně už je asi zle a skutečně by to chtělo tam nahoru předat vzkaz, že je zle a že vážně nejde dělat každý týden nějakou chybu. Už je vážně zle a je potřeba hráčům ukázat, že si jich vážíte a že jste za ně rádi. Místo toho jen budu další, kdo bude umlčený anebo jen smazaný. 
Takže jedna z posledních věcí, které pro WG udělám je ta, že naznačím, co bych očekával jako na začátek.
Omluva a poděkování, že se zde někdo rozepsal s konstruktivní, to ani není kritika, ale rada a logické zdůvodnění, proč by bylo lepší udělat nějaké změny. Jako druhá věc, že se chytnete za nos a uvědomíte si, že pokud se nezačnete profesionálně chovat, pak nemůžete očekávat takové chování od nás. 

rejnok1 #1358 Posted 23 May 2020 - 09:27 PM

Colonel

• Player
  • 24713 battles
  • 3,706
  • [PRASE] PRASE

Vidíš, to mi uteklo. Máš pravdu. Pojďme to zavřít. WG vrátí peníze, které vybralo od zákazníků a své zaměstnance, které nebude mít, kdo platit propustí.

Firmy živí zákazníci a zákaznická podpora má dělat vše proto, aby zákazníci byli spokojeni. To zde neplatí. Pokud si zákazník přeje a nadává zástupci firmy, tak ten b s mu měl ještě poděkovat. Bez něj by tady vlastně nebyl. Bohužel tento pohled spoustě lidí chybí. 

Napsal jsi to hezky, teď jen, aby to pochopili ti, kterých se to týká a kteří mají tu možnost to změnit. Js jsem optimista a doufám, že naše slova padnou n a úrodnou půdu a něco se znění k lepšímu.

Edit: a ještě mě napadla jedna věc. To, že chybí CC, kteří by dělali obsah pro fórum, je také důsledek jednání WG. Za ZO si může samo. 

Edited by rejnok1, 23 May 2020 - 09:51 PM.

guthas #1359 Posted 24 May 2020 - 08:24 AM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 39218 battles
  • 3,229
  • [BIA] BIA

View PostJesterCZ, on 23 May 2020 - 07:58 PM, said:

Dobrý den,

jsem rád, že se pomalu blížíme 21 století, protože některé praktiky patří k minulosti. Bohužel jak vidím, je to zaměstnanci WG bráno jako ústupky. Já bych to spíše nazval, že se konečně přibližujeme k tomu, co je na západě normální, bohužel tam je to normální mnoho let.
Jak si vůbec dovolujete se zákazníkem hovořit v duchu, aby přiložil ruce k dílu? Oháníte se tím, že tohle je komunitní, přitom vytrvale pracujete několik let na tom, tu komunitu rozdělit, zničit a pošlapat. Doba, kdy by za vás komunit ráda něco dělala a pomáhala vám, je dávno pryč a zůstalo zde vážně už jenom to, co si pouze zasloužíte. A tedy skupina lidí, kteří do vás budou za každou věc kopat a bohužel, pro to je každý týden nějaký důvod.
A teď se snažíte něco vytvořit? Pokud si dovolujete napsat, to, co jsem četl, pak se na to skutečně vykašlete. Vy jste za to placení a na vás je nám dokázat, že si to zasloužíte. Že si vůbec zasloužíte, aby zde mělo smysl ten náš čas trávit. Trávit, ne ještě makat. A není to o tom, že bych nechápal slovo komunita. To vy nechápete, že ta doba je dávno pryč. A je to pouze vaše chyba. Nikoho jiného. Pouze sklízíte to, co WG samo zasadilo.
Takže co se stane. Dále budu číst o tom, jak si hráčům dovolujete říkat, že jsou místní celebrity, a že mohou přidat ruku k dílu? Nebo začnete makat a dokážete nám, že má smysl sem dále chodit, anebo se konečně odkopete, rozdáte ban všem ostatním, protože umlčený člověk se rovná není kritika a budete se navzájem sluníčkově plácat po ramenou. Anebo to konečně uzavřete? 
Vy si máte lidí, kteří vám ještě tu kritiku napíšou, vážit, jejich zpětná vazba by pro vás měla být svatá, protože při psaní tomu obětují svůj volný čas, nejsou v práci a za to zaplacení a děkovat jim a ne si ještě dovolovat jim psát, co mají dělat a ještě je zesměšňovat. To je vrchol a amatérizmus. 
Bohužel, vy se nechytnete za nos a neřeknete si, tak vážně už je asi zle a skutečně by to chtělo tam nahoru předat vzkaz, že je zle a že vážně nejde dělat každý týden nějakou chybu. Už je vážně zle a je potřeba hráčům ukázat, že si jich vážíte a že jste za ně rádi. Místo toho jen budu další, kdo bude umlčený anebo jen smazaný. 
Takže jedna z posledních věcí, které pro WG udělám je ta, že naznačím, co bych očekával jako na začátek.
Omluva a poděkování, že se zde někdo rozepsal s konstruktivní, to ani není kritika, ale rada a logické zdůvodnění, proč by bylo lepší udělat nějaké změny. Jako druhá věc, že se chytnete za nos a uvědomíte si, že pokud se nezačnete profesionálně chovat, pak nemůžete očekávat takové chování od nás. 

Milý Ještěre. 

Děkuji ti za tvůj postřeh, jenže v něm máš několik faktických chyb. 

Dovolil jsem si vyzvat hráče, kteří tvoří komunitu, aby udělali něco pro jiné hráče, kteří jsou součástí komunity, stejně jako ty, nebo já. 

Klidně se můžeš čertit co si to dovoluje a jak to WG s hráči vůbec jedná - já nejsem zaměstnanec WG, nejsem od něj placen a pro rekonstrukci fora obětuji svůj volný čas a zadarmo. Ne pro sebe, ale pro ostatní. Snažím se se současnou situací něco dělat. 

Jakožto hráč, snad můžu ostatní hráče pobídnou, nebo nesmím? 

Komunitu rozdělilo a pošlapalo víc věci. Co se týče fora, zejména toxičtí hráči - ano, hráči. Hráči, kteří tady píší jak od nich mají jiní schytávat nadávky a ještě za ně děkovat. Jakože opravdu? To jsme v 21. století, kdy spolu nemůžeme komunikovat slušně a bez vulgarit / teď je to myšleno všeobecně /. 

Všude v jakékoliv firmě tě vyhodí jako zákazníka, pokud se neumíš chovat, nebo jsi vulgární. 

Bany se nerozdávají na potkání a nikdo se nikoho nesnaží umlčet. Každý z banů má nějaké odůvodnění, každý s textů za který se ban dostává se ukládá pro případné stížnosti a každý z banů se musí zdůvodnit. Jestli ti kamarádi říkají že se tady banuje na potkání. Není to tak.

Co se týče práce CC. 

Jistě víš jaká je současná situace s CC, kdy jeden forem opovrhuje a druhého by forum sežralo i s botama. 

Ve forum věřím, věřím i v lidi co na forum jsou a věřím, že společně můžeme udělat forum lepší, ostatně proto jsem se o post moderátora. 

Pojďme se přestat hádat kdo kdy co způsobil a vytvořit něco nového, něco společně. 

Pobídka stále platí. 

Vypůjčím si jeden citát. 

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu a dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal... " 

rejnok1 #1360 Posted 24 May 2020 - 09:24 AM

Colonel

• Player
  • 24713 battles
  • 3,706
  • [PRASE] PRASE

@Guthas

Myslím, že jsi nepochopil to základní. Tady nejde o tebe, alespoň já jsem to tak pochopil, tady jde o WG. Uvedl jsi příklad s CC. OK. A teď se zamysli a řekni, proč jsou jen dva? Je to kvůli toxicitě hráčů? Mohou za to ti, kteří hrají hru, nebo je příčina někde jinde? Je fajn po někom něco chtít, ale je třeba si uvědomit, co dělám já, abych to něco chtít mohl.

Nikdo tady nepíše a neschvaluje vulgarity a nadávky, sám víš, že i já občas nějaký příspěvek kvůli vulgaritám reportuji. Ale každá mince má dvě strany. A myslím, že tady to celá začalo změnou přístupu WG a tedy by bylo přinejmenším vhodné, kdyby zase změnilo přístup. Souhlasím s tím, že nikdo nechce vulgárního zákazníka, ale nikdo nechce ani šmejda, který něco prodává a poskytuje "odpovídající" služby. Takže vzhledem k tomu, že žijeme v 21. století, mělo by být notmální, že společnost, která něco prodává a poskytuje naslouchá svým zákazníkům. Jde o toto:

View PostSstyx, on 23 May 2020 - 04:29 PM, said:

Pokud se nechcete zapojovat, dobrá, tímto ztrácí na významu i toto vlákno a může se uzamknout a přesunout.

Sstyx je zaměstnanec, píše jménem společnosti a píše toto. Nic víc asi nemá smysl dodávat. 

10 user(s) are reading this topic

0 members, 10 guests, 0 anonymous users