Jump to content

Diskuze - Sstyxina informuje

• Please log in to reply
1844 replies to this topic

Taramtum #1841 Posted 08 April 2021 - 09:18 AM

Captain

• Player
  • 30690 battles
  • 2,265
  • [_AF_] _AF_

View PostJ_C_H, on 30 March 2021 - 10:24 PM, said:

Mám za to,že jej jich ve hře málo. Dle mne je optimální množství EBRů na každé straně tak 4 až 5 kusů. Plus tak 6 až 8 TD a zbytek? Ví bůh....  Ale takto to hráči chtějí a budou to mít. Hmmm

Hele ... to jsem včera měl asi 12 bitev z 16 her ... K těm 3-5 kusům EBRek ještě 1-3 kusy LTčkek. Jednou 7 LT na hru. 2x hra bez LTčkek, když jsem vzal medko, tier 10. Ale doteď jsem nevěděl, že to chci.  :-)

Jestli ti to chybí, můžeme si dát četu :-D

Sstyx #1842 Posted 08 April 2021 - 10:36 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 22819 battles
  • 5,947
  • [DAFFY] DAFFY

View PostIthron_von_Kremsier, on 07 April 2021 - 11:20 PM, said:

Opravdu je třeba teď dělat update který opravuje chyby v ocelovém lovci, ač tento mód hry není momentálně aktivní a má to přednost před opravami chyb které negativně ovlivňují hru právě teď?

Pokud se podaří opravit nějaký problém, pak se aplikuje jeho oprava do systému. To, že je event dnes off neznamená, že se nejedná o probíhající event - brzy bude online pro hráče.

Ithron_von_Kremsier #1843 Posted 08 April 2021 - 02:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 49727 battles
  • 1,421
  • [CRSGN] CRSGN

View PostSstyx, on 08 April 2021 - 10:36 AM, said:

Pokud se podaří opravit nějaký problém, pak se aplikuje jeho oprava do systému. To, že je event dnes off neznamená, že se nejedná o probíhající event - brzy bude online pro hráče.

To nic nemění na faktu že by se prioritně měli opravovat bugy které jsou ve hře známé už dlouhou dobu a zasahují každého hráče protože jsou v každém módu této hry.

Nějaký časově omezený mód který hraje navíc jen část hráčů nemůže dostávat prioritu před bugy ovlivňujícími celou hru.

Žádný z bugů které jsem nahlásil za poslední dva roky nebyl opraven, proč? Protože se místo nich opravují bugy dočasných módů jako je ocelový lovec apod. A to není správné. 

Sstyx #1844 Posted 08 April 2021 - 03:58 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 22819 battles
  • 5,947
  • [DAFFY] DAFFY

View PostIthron_von_Kremsier, on 08 April 2021 - 02:11 PM, said:

To nic nemění na faktu že by se prioritně měli opravovat bugy které jsou ve hře známé už dlouhou dobu a zasahují každého hráče protože jsou v každém módu této hry.

Nějaký časově omezený mód který hraje navíc jen část hráčů nemůže dostávat prioritu před bugy ovlivňujícími celou hru.

Žádný z bugů které jsem nahlásil za poslední dva roky nebyl opraven, proč? Protože se místo nich opravují bugy dočasných módů jako je ocelový lovec apod. A to není správné. 

Neznamená to, že mají prioritu. Některé chyby se opravují rychle, protože je známo, kde to vázne, zatímco jiné se musí zkoumat a zabere to nalezení a následna oprava větší čas.

To, zda je něco priorita či ne neznamená, že to bude hned, protože třeba ta daná chyba není objevená v těch xy řádcích kodu tak rychle.

RozaMadMax #1845 Posted 08 April 2021 - 04:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 79075 battles
  • 902
  • [MYGOD] MYGOD

View PostSstyx, on 08 April 2021 - 02:58 PM, said:

Neznamená to, že mají prioritu. Některé chyby se opravují rychle, protože je známo, kde to vázne, zatímco jiné se musí zkoumat a zabere to nalezení a následna oprava větší čas.

To, zda je něco priorita či ne neznamená, že to bude hned, protože třeba ta daná chyba není objevená v těch xy řádcích kodu tak rychle.

On nepsal v řádu dnů, nebo týdnů. Ale bavíme se v řádu už i let a to je jasná neschopnost firmy a to už neokecáš.:izmena:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users