Jump to content

Już dostępny: 50TP Prototyp

• Please log in to reply
54 replies to this topic

Dalerius_PL #41 Posted 11 August 2018 - 04:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 45167 battles
  • 819
  • [TDSTX] TDSTX
bo narzekasz na czołg itp a patrzac jak grasz to nawet na mocnych czołgach nic nie robisz w bitwach , jak ktoś ci zwrócił na to uwagę to od razu mam dzieci :D rofl

gustlik983 #42 Posted 11 August 2018 - 04:32 PM

Private

• Player
  • 13395 battles
  • 13

View Postmajor_Radi, on 11 August 2018 - 04:15 PM, said:

Droga linczująca chołoto. Przepraszam was bardzo, nie mam dzieci, nie mam syna, nie gram for fun, nigdy nie bylem w wojsku, nie posiadam 50 PT.

Lepiej wam?

Nie  przejmuj sie to forum jest pełne klakierów WG i niema co tracic czasu na ta zgraje. Nie mozna nawet pisnąc że to co WG nam daje to gówno bo zaraz się zlecą i beda próbowac wcisnąć Ci to gówno do gardła krzycząc "to czekolada". Ale taka rola agentów. Myslisz że taka korporacja jak WG pozwoliła by sobie na krytyke ich produktu? Stąd tu tyle dupowłazów białoruskiej firmy. Co do wojska wiekszośc z nich lata w rurkach a kałacha widzieli w csie. Tyle w temacie.

Edited by gustlik983, 11 August 2018 - 04:33 PM.

major_Radi #43 Posted 11 August 2018 - 05:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13177 battles
  • 68
  • [DHRS] DHRS

Najlepsze jest to że ja piszę o produkcie a oni oceniaja czlowieka przez pryzmat jego gry.

Szkoda sie tu logować gustlik.

Dalerius_PL #44 Posted 11 August 2018 - 06:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 45167 battles
  • 819
  • [TDSTX] TDSTX
Bo właśnie to jest zależne od gry ,bo słaby gracz na dobrym lub wymagającym czołgu ,dobrych bitew nie zrobi

Edited by Dalerius_PL, 11 August 2018 - 06:28 PM.

Trypion95 #45 Posted 12 August 2018 - 03:17 PM

Private

• Player
  • 360 battles
  • 2
Czołg jest po prostu średni i tyle. Myślę że niezadowolenie graczy wynika stąd że ostatnio wypuszczane przez wargaming premki były, przynajmniej w chwili sprzedaży, lekko przegięte. Wielu spodziewało się że 50TP prototype wpisze się w tą nową świecką tradycję. Cóż, gdy okazało się że tak nie jest, pojawiły się i głosy rozczarowania. Na tle starych premek, jak T34, T26E5 Patriot czy Lowe na pewno nasza ósemka nie odstaje, jest na podobnym poziomie. Nie jest to jednak pojazd dający tyle funy z gry jak Skorpion gdy się pojawił, czy też dający czasem wrażenie nieśmiertelności Defender. Mam na nim rozegrane 47 bitew(nie na tym koncie, to jest syna, u mnie niestety znowu ban z próby walki z antypolonizmem na forach anglojęzycznych) i prawdę powiedziawszy nie poleciłbym go komuś z czystym sumieniem, a jednocześnie i tak, sam, kupiłbym go. Bo czekałem na te polskie drzewko 5 lat, i nie mając wpływu na to jako go Białorusini stworzą, przyjmę takie jakie będzie. Żal mi tylko 7TP, naprawdę nie da się nic zrobić z tym by miał oryginalną wieżę i działo boforsa? Za co tak skrzywdzono ten czołg dając mu wymyśloną nie wiadomo po co, topową wieżę w kształcie donicy. A wracając to 50TP prototype to czołg albo powinien dostać buffa do skupiania albo do penetracji na goldzie żeby walka z X tierami była jednak ciutkę łatwiejsza. Teraz trzeba walić po weakspotach co przy celności i skupianiu naszego działa jest często niemożliwe. Albo kończy się przyjęciem paru piguł, a wcale nie mamy gwarancji że trafimy. Nieco więcej peny na goldzie pozwoliłoby strzelać mniej celnie. No to tyle

ShadowOfStalker #46 Posted 13 August 2018 - 03:05 PM

Corporal

• Player
  • 26040 battles
  • 188
  • [-OBS-] -OBS-

Nie potrafię pojąć już ludzi wypowiadających się na tym forum...

O czołgu : Czołg jest jak dla mnie bardzo przyjemną maszyną na każdych tierach jakie sprezentuje mu mechanizm losujący , dobry gracz da sobie spokojnie radę gdy pozna zalety i wady tego pojazdu, pod żadnym względem nie uważam aby był gorszy od Patriota,Defender czy Lwa, czołg o odmienny stylu gry niż Defender, a tutaj najczęściej porównywany do tego pojazdu, dobry gracz zagra wyśmienicie na 50TP tak samo jak i w Defenderze czy T34 nie ma różnicy, a słaby gracz chociażby miał Mausa załadowanego złotem po brzegi, i tak przegra z doświadczonym IS-3 , od co cała prawda. A skoro już tak bardzo wszyscy porównują go do innych nowych premek nie odstaje w żaden sposób, ma dobre działo, przyzwoitą mobilność jak i pancerz, w czym wyprzedza Defendera? (skoro go tutaj wszyscy porównują) A no ma lepsze od niego działo, lepiej zarabia (Pociski ma po 800 nie 1000) , depresja działa pozwala na komfort gry na każdej mapie, więc nie rozumiem? Czy czołg jest warty polecenia? Dla doświadczonego gracza jak najbardziej, a dla nowego? Dla nowego polecam wrócić się na V-VI tiery i do momentu aż nie osiągnie 1000 WN8 nie wychodzić z tamtąd dopiero myśleć o zakupie czołgu premium....

Pozdrawiam, zaznaczam post wyraża moje prywatne zdanie , całkowity hejt, ślinotok i ból dupy możecie sobie zachować i nie poniżać się już bardziej, zapraszam do kontrargumentacji.....

WarMachine_31 #47 Posted 14 August 2018 - 02:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1487 battles
  • 668

http://www.dom1n.com/newsy/sklep-premium-caernarvon-ax-i-kanonenjpz-105-juz-wkrotce/

Caernarvon AX w sklepie premium plus maraton...polacy zostali wydymani bez wazeliny. 

Miłej zabawy życzę gdy swoim 50TP proto spotkacie Cearnarvona AX w drużynie przeciwnej :trollface:

Spoiler

Niech jeszcze  Kirovets 1 trafi do sprzedaży.:trollface:

Edited by WarMachine_31, 14 August 2018 - 03:17 PM.

Falathi #48 Posted 14 August 2018 - 03:10 PM

General

• WG Staff
  • 17170 battles
  • 9,796
  • [WG] WG

Przecież informacje o tym, jakoby na 50TP miał być maraton nigdzie nie były potwierdzone. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że były jedynie plotką. 

WarMachine_31 #49 Posted 14 August 2018 - 03:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1487 battles
  • 668

View PostFalathi, on 14 August 2018 - 03:10 PM, said:

Przecież informacje o tym, jakoby na 50TP miał być maraton nigdzie nie były potwierdzone. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że były jedynie plotką. 

Za wiele lat oczekiwania na polskie drzewko WG żałuje Nam maratonu?

Plotka lub nie ale niedługo po wprowadzeniu polskiego 50TP proto do sprzedaży trafi ciekawsza premka o takiej samej depresji działa i pancerzu wieży którego polska premka nawet na złocie nie przebije. Cearnarvon AX będzie miał prawdziwe -10 opuszczania działa, a nie jak polak -10 ale tylko na boki...Będzie też minimalnie szybszy.

CAX nie będzie miał oszukanego pacerza na przedzie kadłuba jak polak który ma niby 170 mm tylko WG zapomniało dopisać w reklamach, że 170 mm tylko na budce kierowcy.

Na ten lepszy czołg prawdopodobnie będzie również maraton. :)

Czekam jeszcze na informację o wprowadzniu Kirovets 1.:trollface:

Edited by WarMachine_31, 14 August 2018 - 03:45 PM.

Wolvi666 #50 Posted 15 August 2018 - 06:57 AM

Warrant Officer

• Player
  • 33659 battles
  • 525

Według danych z wot-news.com do 6 sierpnia sprzedano na EU 20 369 sztuk 50TP prototyp, a przeciętne WR wynosi 51,62%.

20 tysięcy to bardzo dużo jak na 2 tygodnie przedsprzedaży. Dla porównania Somua SM był wielokrotnie w sklepie premium łacznie sprzedano 24 tysiące.

Na EU Patriot  przez kilka lat sprzedał się w 65k sztuk, a Liberte sprzedano 50k.

Na fali hura optymizmu kupiłem 50TP prototyp tylko dlatego, że jest to polski czołg. Jest dobrze ale nudnie zbalansowany czołg. Nic nowego do gry nie wnosi.

Przeciętniak na którym na pewno nie rozegram setek bitew, ponieważ w grze są o wiele fajniejsze czołgi do gry.

Nerfy polskiego drzewka z serwera testowego coraz bardziej przekonują mnie, iż zakup 50TP był pochopny!

Edited by Wolvi666, 15 August 2018 - 07:58 AM.

battleofbacon #51 Posted 15 August 2018 - 12:02 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 35005 battles
  • 3,039
  • [VANDA] VANDA

View PostFalathi, on 14 August 2018 - 04:10 PM, said:

Kiedyś polskie czołgi w WOT były uważane za plotkę a jak widać dało się je zrobić. Możliwe więc, że jak się już nachapiecie to się zreflektujecie i jednak zrobicie maraton na 50TP

Pewny nie jestem ale to chyba WG mówiło, że będzie teraz w ten sposób wprowadzać czołgi. Sprzedaż + Maraton. No ale Polacy to przecież łatwo dojna krowa więc szybko pojawił się wyjątek od reguły i WG zafundowało w przypadku tego czołgu Przedsprzedaż + Sprzedaż.  A co niech Polacy czują się wyjątkowi... na swój sposób wyjątkowi.

Machabe #52 Posted 15 August 2018 - 07:49 PM

Corporal

• Player
  • 15255 battles
  • 148
No skoro naszych premek się sprzedało całkiem sporo, to po co nas rozpieszczać sensownym drzewkiem?

WarMachine_31 #53 Posted 16 August 2018 - 05:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1487 battles
  • 668

View PostMachabe, on 15 August 2018 - 07:49 PM, said:

No skoro naszych premek się sprzedało całkiem sporo, to po co nas rozpieszczać sensownym drzewkiem?

Pudel też się dobrze sprzedał na serwerze EU- 56 382 i co dziwne aż 25 659 na serwerze RU.

Polska społeczność jest jedną z najliczniejszychw WoT. To było do przewidzenia, że 50tp sprzeda się spora ilość.

Na jaką sprzedaż liczyli marketingowcy WG??? Chyba liczono na o wiele więcej...

20 tysięcy to dużo jeżeli byłaby to kolejna premka 8 tieru a tu mamy doczynienia z nowym, jedynym czołgiem 8 tieru dla nowego drzewka.

Uważam, że te 20 tysiecy sprzedanych 50TP  jest małą ilością w stosunku do liczby polskich graczy na serwerze EU jak i ogólnej liczby graczy.

Progetto 46 jest na serwerze EU aż 106 503!!! 

Nowy format maratonu sprawdził sie, bo gracze uzyskali zniżki na czołg w maratonie. WG skorzystało na przynajmnej trzy sposoby:

-zarobili kasę

-zapełnili serwery

-nowy format maratonu miał też działanie długofalowe.

Gracze- część z tych 106 503 którzy zdobyli Progetto 46 zaczęli rozwijać drzewko włoskie zwiększając liczbę bitew, graczy na serwerze...

WG w przypadku wprowadzenia 50TP prototype nie wykorzystuje w pełni potancjału polskiej społeczności.

-słaba pijarowo- nie przemyślana przesprzedaż i ratowanie się 3 dniami konta premium dla polaków pozbawiło WG zysków z pierwszych dni od wprowadzenia.

-50TP nie jest fatalny ale niestety jest przeciętniakiem i szybko się znudzi.

-całe polskie drzewko jest mało atrakcyjne dla graczy innych nacji. Polacy będa robić bo polskie ale też nie wszyscy...więcej komentarzy jest negatywnych.

W dłuższym terminie podzieli los szwedzkich HT i francuskich HT bez magazynków. Z początku nawet ktoś nimi grał teraz prawie nie widać ich w grze...

Maraton na 50TP podobny do Progetto zachęciłby inne nacje do grindu polskiego drzewka...byłby ruch w interesie przepalanie złota, konta premium itd

Edited by WarMachine_31, 16 August 2018 - 05:50 AM.

Hurry_Hans #54 Posted 16 August 2018 - 05:57 AM

Warrant Officer

• Player
  • 807 battles
  • 504

W przypadku polskiego drzewka ksiegowi i marketingowcy nie komunikowali się chyba z Devsami lub były to decyzje polityczne jak niszczenie legendy Tygrysów.

Edited by Hurry_Hans, 16 August 2018 - 08:02 AM.

VillageGame #55 Posted 16 August 2018 - 08:40 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 14361 battles
  • 1,367

View PostWarMachine_31, on 16 August 2018 - 05:12 AM, said:

Pudel też się dobrze sprzedał na serwerze EU- 56 382 i co dziwne aż 25 659 na serwerze RU.

Polska społeczność jest jedną z najliczniejszychw WoT. To było do przewidzenia, że 50tp sprzeda się spora ilość.

...

Pudelek był już w ofercie za -50%. Nie wiem jak "szeroka" byla to oferta, ba ja dostałem ja z okazji Dnia Ojca i... kupiłem. Za ~30zl, to może stać i sie kurzyć ;) Myślę, że jakiś %, to właśnie tacy kupujący jak ja ;)

Edited by VillageGame, 16 August 2018 - 08:41 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users