Jump to content

Marzy mi się mapa II

mapy mapa propozycja

• Please log in to reply
10 replies to this topic

straszny_cienias #1 Posted 10 August 2018 - 05:46 PM

General

• Player
  • 62827 battles
  • 8,284
  • [_CHS_] _CHS_

Do rozpoczęcia tematu natchnął mnie ten post:

http://forum.worldof...__fromsearch__1

Hehe, przyznajcie sami, że takiego wykopaliska to jeszcze tu nie było. No i patrzcie, ledwo sześć lat minęło i mapa Studzianki już wchodzi do gry!

Wydaje mi się, że nie byłoby źle podrzucić twórcom jakieś kolejne pomysły, bo Studzianki wydają mi się dobrą mapą. Szkoda, że równocześnie ze Studziankami wchodzi kolejna miejsca mapa. To nie jest dobry kierunek. WG przekonało się o tym na Charkowie i Stalingradzie. Paryż też raczej irytuje. I nic się nie nauczyli? Może by jednak dodać trochę tych otwartych? Dlatego mam propozycję: A może by tak zrobić mapę... "Warszawa"? Tak, wiem, brzmi jak kolejna miejska mapa. Ale ja bym widział ją tak:

Spoiler

Jak sądzicie? Byłaby ciekawa?

herhor67 #2 Posted 10 August 2018 - 05:55 PM

Brigadier

• Player
  • 10562 battles
  • 4,105
  • [RAZUR] RAZUR
Po ruinach i tak nie da się jeździć, więc i tak "miejska" z kilkoma korytarzami by to była.

straszny_cienias #3 Posted 10 August 2018 - 06:04 PM

General

• Player
  • 62827 battles
  • 8,284
  • [_CHS_] _CHS_
A co stoi na przeszkodzie, żeby dało się jeździć po ruinach?

Mscislav_sister #4 Posted 10 August 2018 - 06:10 PM

Field Marshal

• Player
  • 259 battles
  • 11,537
Fizyka.:trollface:

TalkToTheHoof #5 Posted 11 August 2018 - 08:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 4953 battles
  • 762
  • [R3B3L] R3B3L

View Poststraszny_cienias, on 10 August 2018 - 05:46 PM, said:

Do rozpoczęcia tematu natchnął mnie ten post:

http://forum.worldof...__fromsearch__1

Hehe, przyznajcie sami, że takiego wykopaliska to jeszcze tu nie było. No i patrzcie, ledwo sześć lat minęło i mapa Studzianki już wchodzi do gry!

Wydaje mi się, że nie byłoby źle podrzucić twórcom jakieś kolejne pomysły, bo Studzianki wydają mi się dobrą mapą. Szkoda, że równocześnie ze Studziankami wchodzi kolejna miejsca mapa. To nie jest dobry kierunek. WG przekonało się o tym na Charkowie i Stalingradzie. Paryż też raczej irytuje. I nic się nie nauczyli? Może by jednak dodać trochę tych otwartych? Dlatego mam propozycję: A może by tak zrobić mapę... "Warszawa"? Tak, wiem, brzmi jak kolejna miejska mapa. Ale ja bym widział ją tak:

Spoiler

Jak sądzicie? Byłaby ciekawa?

No faktycznie byłaby to pierwsza miejska mapa kochana przez te francowate baboki.:arta:

profes79 #6 Posted 11 August 2018 - 09:05 AM

General

• Player
  • 19222 battles
  • 8,984
  • [FENOM] FENOM
Ale to jest ciekawostka. Jak już pojawiają się miejskie albo półmiejskie mapy, na których arta ma mocno utrudnione życie to nagle wszyscy domagają się ich usunięcia - no to może jednak ludzie lubią grać na otwartych mapach z sypiącym się na głowy gradem pocisków artyleryjskich? Bo innego wytłumaczenia nie widzę :P

The_Yoghurt #7 Posted 11 August 2018 - 10:28 AM

Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 19468 battles
  • 1,755
  • [RAZUR] RAZUR

View Postprofes79, on 11 August 2018 - 10:05 AM, said:

Ale to jest ciekawostka. Jak już pojawiają się miejskie albo półmiejskie mapy, na których arta ma mocno utrudnione życie to nagle wszyscy domagają się ich usunięcia - no to może jednak ludzie lubią grać na otwartych mapach z sypiącym się na głowy gradem pocisków artyleryjskich? Bo innego wytłumaczenia nie widzę :P

Może raczej chodzi o to, że na takich mapach jest za mało krzaków dla spoterów i td.

straszny_cienias #8 Posted 11 August 2018 - 11:04 AM

General

• Player
  • 62827 battles
  • 8,284
  • [_CHS_] _CHS_

View Postprofes79, on 11 August 2018 - 10:05 AM, said:

W tym sęk, że to wcale nie jest regułą, że arta ma utrudnione działanie na miejskich mapach. Na Himmlu nie jest jej łatwo, ale na przykład Paryż to dla niej raj.

Otwarte mapy są o wiele lepsze, bo dają dużo więcej możliwości. Wbrew pozorom HT sobie lepiej radzą na takich mapach, bo na odległość pancerz nabiera znaczenia. Medy korzystają z terenu na całego. TD zamiast stać "na przestrzałach" mogą być gdzie popadnie. A przede wszystkim tylko na otwartych mapach LT nie jest bezużyteczny. Po prostu rozgrywka tam jest dużo ciekawsza. Oczywiście to wszystko pod warunkiem, że nie zepsują tego wszystkiego swoją obecnością srakusy. Ale to jest temat na zupełnie inną dyskusję, prawda?

Mscislav_sister #9 Posted 11 August 2018 - 07:24 PM

Field Marshal

• Player
  • 259 battles
  • 11,537

Fajnie zbalansowaną mapą otwartą jest Redshire.

Za to taki Erlenberg - kupa totalna, niby też otwarta ale całkiem inna bajka.

Polopiryn #10 Posted 11 August 2018 - 07:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3691 battles
  • 391

View PostMscislav_sister, on 11 August 2018 - 06:24 PM, said:

Fajnie zbalansowaną mapą otwartą jest Redshire.

Za to taki Erlenberg - kupa totalna, niby też otwarta ale całkiem inna bajka.

Erlenberg jest tak otwarty, że tylko tak wygląda. Jednak fakt Erlenberg/Prowincja powinny iść natychmiast do usunięcia, żadna mapa mnie tak nie wpienia i nie powoduję raka :/

Ja mimo wszystko lubię Malinówkę bo ta mapa jest taka, że nawet jak wygrasz 1 flankę to idzie ugrać 2.

Lakeville też jest fajne, tylko tą mapę psują arty na przepychaczu oraz jak enemy team ma dobrego LT, a ty słabego...

Ostatnio wygraliśmy na Lakeville broniąc się z miasta :D

x4ec #11 Posted 11 August 2018 - 08:15 PM

Major

• Player
  • 29173 battles
  • 2,900
  • [RAZUR] RAZUR

View Postprofes79, on 11 August 2018 - 09:05 AM, said:

Oni domagają się też usunięcia arty razem z tymi mapami :P

Also tagged with mapy, mapa, propozycja

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users