Jump to content

1.1 Güncellemesi: Yeni ve Yenilenen Haritalar İncelemesi

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Community #1 Posted 16 August 2018 - 02:28 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,172
İki yeni mekân savaşa hazır hale gelirken bazı eski haritalar revizyondan geçerek yenilendi

Haber ögesinin tam metni

SupremeMaster #2 Posted 16 August 2018 - 04:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40532 battles
  • 1,323
  • [EDBFE] EDBFE
Taşra iyileştirmeleri iyi görünüyor. Tarafların daha çok ilerlemesini teşvik edecek gibi. Fakat geri kalanını önce bi oynayıp görmek lazım.

Potatov #3 Posted 16 August 2018 - 06:24 PM

Private

• Player
  • 42677 battles
  • 8
  • [BBGEU] BBGEU
.

Edited by Potatov, 12 October 2018 - 07:56 AM.

Andre_ylmz #4 Posted 16 August 2018 - 06:54 PM

Private

• Player
  • 10815 battles
  • 39

yeni haritalar eklenmesinden ve özellikle taşranın yüksek tierlerden kaldırılmasından çok memnun oldum.

yeni gelecek haritalardan sadece minsk sıkıntılı zaten bunu iki ay içinde anlıcaksınız.

ayrıca bir önerim var 5 oyun içerisinde aynı harita gelmeyecek şekilde mm ayarlansın. örneğin ben 10 oyun oynuyorum bunun 3 tanesi aynı harita oluyor ve çekilmez olabiliyor. yani bir harita 10 oyun içerisinde max 2 kere gelmeli.

küçük haritalar her zaman sıkıntılı olmuştur, minsk bence enskden daha riskli. enskin gözden geçirilmesi gerektiği de bir gerçek.

BerkOsman #5 Posted 16 August 2018 - 08:41 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 80064 battles
  • 302
Fransayı taşra gibi büyütün derim.

CherNQ_ALPHA #6 Posted 16 August 2018 - 09:04 PM

Private

• Player
  • 30514 battles
  • 5
  • [DMOUS] DMOUS
Gerçekten bu güncelleme ile haritalardaki o sıkıntılı ve insanları çileden çıkaran kötü yönleri iyi analiz edip düzeltmeleri başarılı buldum. Özelike haritalarda ki aksaklıkları geçde olsa bulup düzeltmeleri efsane. Yeni yapılan değişikliklerle artık oyuncuların nasıl ne yapacaklarını bilip oyun zevkini üst seviyelere çıkaracak adımlar oldu. Teşekkürler. Özelikle bu kadar efsane bir değişim ile yola devam edin her daim. Şu MM ve WN lere de el atın gerçekten çok sıkıntılı. Son olarak bu koca oyunun bir reportlama sistemi bu kadar vasat olması üzücü onada mutlaka önlem ve geliştirme yapın. Cezalar ağır ve uyarcı olmasına çok dikkat edin. Bu güncelleme haritaları efsane yapmış !!

_kapgan #7 Posted 17 August 2018 - 12:22 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22950 battles
  • 97
  • [PATRN] PATRN

View Postmberkayy, on 16 August 2018 - 08:18 PM, said:

Wot yönetiminin bu kmt düşmanlığı nedir bilmiyorum. Üvey evlat muamelesi görüyoruz. Yaptığınız her güncellemede çaktırmadan kmt menzil alanlarını ya kayalık ya saçma sapan zeplin ekleyerek kısıtladınız. ENSK haritasında kmtde doğuş bölgesinden mevzilenecek yere gidene kadar spotlanıyoruz ona hiç bi çözüm üretmediniz.

Paris gibi bi haritada savaş şehirde olurken kmtlerede sizde gidin kumda oynayın der gibi tek bir noktadan dar bir atış açısından ateş etmeye zorluyorsunuz. Buda düşman artinin mermi izi takibiyle öldürmesini çok kolay hale getiriyor. Ayrıca geçen sene kmtlere gelen nerften sonra o koca namlulardan çıkan mermilerle verilen hasarlar arasında koca bi çelişki var? Object 261 ile yaptığım atışlarda hatta bazende olsa GWE E100 bile 10 tier japonla abd tdsinden sekiyor böyle bi gerçekçilik olabilir mi?.Ayrıca Object 261 teki 18 mermide yetmiyor zaten hasarda veremiyor çekişmeli en heyecanlı uzun soluklu savaşlarda mermi bitiyro kenara saklanıp ölmeyi bekliyorsunuz. Heleki büyük savaşlarda! Siz bu kmtleri hiçmi test etmiyorsunuz? Verin bize deneyimlerimizi bırakalım kmtleri. Lütfen bunu yetkililere iletin gerçekten bıktık şok süresi ne kmtleri mutlu ediyor nede tankları. 

aynen katılıyorum artylere AP mermilerin geri gelmesi lazım ayrıca mm artyleri hiçbir şekilde şehir haritalarına atmamalı ensk, himmelsdorf gibi, mermi sayısını arttırıp reload süresinin de kısaltılması gerekiyor bence. wg nin bu arty düşmanlığı bitsin artık

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users