Jump to content

Speciál: Sdílení znamená péči

• Please log in to reply
84 replies to this topic

Zeroberg #21 Posted 17 August 2018 - 08:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 43866 battles
  • 1,298

View PostCaptainPatyn, on 17 August 2018 - 06:43 AM, said:

Odmena luzka v kasarnach hmmm skvely az na to ze jich mam jak garazovych stani tolik ze nevim co s nimi. 

Naprostý souhlas... kéž by to šlo prodávat :D

View PostCaptainPatyn, on 17 August 2018 - 06:43 AM, said:

A jeste by me zajimalo ktery prudce inteligentni clovek vymyslel zalohy na 1 hodinu :facepalm: 

Zálohy na hodinu mám moc rád. Málo kdy totiž vydržím u hry dvě hodiny - aniž bych neměl chuť rozmlátit PC. Tedy pro mě zapnout zálohu na 2 hodiny je v časech 3x arty v každé hře naprostý nesmysl.

elantra2001 #22 Posted 17 August 2018 - 08:16 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55128 battles
  • 362
  • [WRT] WRT

View PostRadecekH, on 17 August 2018 - 05:45 AM, said:

Marná snaha, do klanu mě nedostanete. A čety mě taky nikdy neoslovily. Když člověk hraje s někým známým, čeká pořád jeden na druhého, když si najde četu ve hře, je to stejně jen naoko kvůli odměnám. Nechápu, proč se tak snažíte to podporovat. S osobníma misema jsem taky skončil jen proto, že jste otravovali s tím, že musí člověk hrát některé v četě.

To že čeká jeden na druhého je pravda, ale v četě můžeš výrazněji ovlivnit výsledek. To je daň za čekání. A vyplatí se. Ale musíš mít více času.

A na co se týká klanu. Záleží kam jdeš co se tam dějě, neděje. V některých se jen povídá a hraje se samostatně, nebo čety a nejezdí se CW a opevnění. Je to na pohodu.

ALE s těma osobníma misema to není pravda. Tedy dříve ano. Ale nyní již tak 1-2 roky to není podmínka a lze je dokončit i samostatně. A jde to tak 1/2 jsem jich dokončil sám - ty co mají jako nepovonnou podmínku četu...:popcorn:

sTeblo #23 Posted 17 August 2018 - 08:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13807 battles
  • 544
Hlavne je mnohem snazsi, nez skladat cetu kvuli misi v garazi, hrat a odhadnout, kdo mi k misi pomuze a kdo ne primo v bitve. Neni nic jednodussiho, nez proste pri bitve pribrat do cety Grille15, kdyz vidim, ze ma 3 killy a mam misi na dmg, popripade litajici T100LT po mape, kdyz mam misi na spot...

elantra2001 #24 Posted 17 August 2018 - 08:22 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55128 battles
  • 362
  • [WRT] WRT

Za mě je daleko zábavnější 13 57.

Evan mě tak nebaví. Je hrozně nemotorný a dělo je k pláči - jeho chování.

To že to cpou i s goldama? No a? Goldy se hodí vždy. A když to někomu vadí, že je to drahé a nemá na to, tak ať to nekupuje.

DODATEK: pokud někdo něco opravdu chce, tak mu větší cena nevadí! Není to zas takový rozdíl...

Edited by elantra2001, 17 August 2018 - 08:26 AM.

Karaya12 #25 Posted 17 August 2018 - 08:23 AM

Colonel

• Player
  • 19334 battles
  • 3,908
  • [SVINE] SVINE
Takže to vypadá, že WG vyslyšel další přání komunity a odstranil brutálně těžkou podmínku být v TOP 10 a nově stačí TOP 12 ... Jsem zvědavý, jestli je to ojedinělá věc, nebo se z toho stane standard. :mellow:

elantra2001 #26 Posted 17 August 2018 - 08:24 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55128 battles
  • 362
  • [WRT] WRT

View PostsTeblo, on 17 August 2018 - 07:20 AM, said:

Hlavne je mnohem snazsi, nez skladat cetu kvuli misi v garazi, hrat a odhadnout, kdo mi k misi pomuze a kdo ne primo v bitve. Neni nic jednodussiho, nez proste pri bitve pribrat do cety Grille15, kdyz vidim, ze ma 3 killy a mam misi na dmg, popripade litajici T100LT po mape, kdyz mam misi na spot...

To je také pravda. Ale ne toto jsem pravidelně zapomínal.:confused: Posílat pozvánky ke konci bitvy.

Hugo_bear #27 Posted 17 August 2018 - 08:29 AM

Major

• Player
  • 22805 battles
  • 2,983
  • [_AF_] _AF_

View PostsTeblo, on 17 August 2018 - 08:20 AM, said:

no, to už jsem taky zkusil, měl s TD 4 killy, a nakonec vypadlo 400HP DMG, což mi moc nepomohlo :-D

a tak 80% před koncem četu nepřijímaj.

Idahou #28 Posted 17 August 2018 - 08:33 AM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Docela zoufalá snaha jak natáhnout víc hráčů. Co zkusit spíš vyplodit nějakej zajímavej obsah nebo event?

_Gazzkon_ #29 Posted 17 August 2018 - 08:35 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29011 battles
  • 1,197
  • [_VAL_] _VAL_

View PostHollohlaway, on 17 August 2018 - 07:04 AM, said:

To číslo jsem dal trochu jako příklad, horší byl samozřejmě spot než dmg. A s členstvím v klanu to úplně nesouvisí. Je nás 6, jeden dlouhodobě nehraje, další je policista a dělá na směny, noční denní... tam se to skloubí dost blbě.Na něco samozřejmě se domluvíme..ale holt kdy já u toho sedím neznamená, že bude někdo další.

Pokud budeš chtít, klidně můžu s nějakejma misema helfnout, stačí si mě přidat ve hře do přátel, jestli to teda bude fungovat, páč to je hrozná loterie a co jsem vypozoroval, tak na EU2 ve večerních hodinách to nějak hapruje. Možná se můžeš zkusit poohlídnout i po jiném klanu, čímž nijak nenaznačuji po jakém;):teethhappy:

CaptainPatyn #30 Posted 17 August 2018 - 08:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21050 battles
  • 847

View PostHollohlaway, on 17 August 2018 - 07:43 AM, said:

Jo jo, to byla lahůdka...já nastříleno 5400 z 6000 a poptřeboval jsem jen v podstatě kohokoliv do čety...píšete, prosíte...nikdo nepřijme..takže znova pěkně.

Tvuj dmg nikdo nevidi akorat killy. Zkus se zviditelnit napis 5k dmg please platoon for mission. Ja kdyz potreboval misi tak jsem to tak udelal skoro vzdy se nekdo nasel...Ono kdyz mas potom i treba 4-5 killu tak jsi taky zajimavejsi pro cetu.

unhappy360 #31 Posted 17 August 2018 - 08:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 42549 battles
  • 1,471

Tak zálohy vznikli preto, aby umožnili alternatívu prémiového účtu. Taký bol pôvodne plán. Asi nejaká analýza povedala, že priemerný hráč hrá tak 2 hodiny denne. Dlhodobo sa tu vykazovala pripomienka, že prečo beží PÚ aj vtedy keď nehrám. Ergo asi by existovali kupujúci, teda aj trh, čo by si radi kúpili rovnaký efekt ako PÚ ale len vtedy ak to sami odohrajú. Armored warefare istého času mal takú možnosť, že si si mohol kúpiť PÚ ale aktivovať si si ho mohol v ingame klientovi kedy si ti povieš. Teda mám 30 dní, dnes môžem hrať tak si aktivujem jeden deň. 

Ak si pamätáte, pôvodné rezervy, kt. sa rozdávali boli limitované časom. Teda vyhral si rezervu ale tú si mal možnosť použiť napr. do 17.12.2018, potom sa ti z účtu odstráni. Na toto bolo veľa negatívneho ohlasu. Nakoniec sa ich filozofia zmenila a začali rozdávať rezervy ako odmeny. Teda z nového biznismodelu sa stal bezcenný šunť. Čo ale WG dobre spravilo, nerozdáva tie najcennejšie rezervy - dokonca ich ani na EU nepredáva (ako napr. na NA či ASIA)  a to rezervy na kredity a rezervy na free XP. Skôr ich dáva ako odmenu do významných misií / eventov.

Ultimátna otázka: prečo takýto špeciál? prečo teraz? Určite ste si všimli, že aktivita klanov ustupuje. Všetky možné zmeny v časti klanových v podstate nepriniesli to čo by mali. Navrhnuté misie sú o ničom, odmeny sú slabé aby ma motivovali znova vstúpiť do klanu. Klan mne ako štandardizovanému platiacemu hráčovi neponúka žiaden extra zážitok ani prínos. CW sa mi nechce, šarvátky (6tkové;) už nie sú tak výnosné a navyše hra ponúka počas roka oveľa viac možností (motivácie) hrať túto hru mimo klan (RB, maratóny, FL, ToTT a pod.) - problém je v tom, že ak chcem napr. dať 50 výhier v rámci ToTT nedá sa to splniť nikde inde ako v random battle. 

Čo by pomohlo? Radikálne prekopať systém akcií, maratónov a eventov, tak aby sa dali plniť aj v rámci klanových povinností. Napr. ten ToTT ja viem, že byť top 10 a výhra by bolo easy, ale tie podmienky sa dajú variovať - napr. splň 50x víťazstvo top 10XP v randome alebo napr.: v rámci šarvátok / CW / ofenzív nastireľaj 1,250,000 DMG, 500.000 asistence a 50 killov. Ak by ste popremýšlali, tak by sa to dalo pokombinovať. Problém tejto hry je ten, že end game obsah je strašne malý až nijaký. Raz sa minú tanky a technologické stromy a bude treba rozmýšľať nad tým čo ponúknuť hráčom na úrovni endgame zážitku, najmä preto, že rozdávate rezervy plným priehrštím a dostať sa dnes úplne hore nie je problém ako kedysi. 

BlueTomcat #32 Posted 17 August 2018 - 08:55 AM

Major

• Player
  • 24591 battles
  • 2,611

Jako akce dobrá ale bohužel od kauzy K11 a díky katastrofálnímu přístupu našeho CM ke komunitě je můj friendlist jen šedý, neboli není s kým týmově hrát.

Miri37 #33 Posted 17 August 2018 - 09:05 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47541 battles
  • 7,426

View PostCaptainPatyn, on 17 August 2018 - 05:43 AM, said:

Odmena luzka v kasarnach hmmm skvely az na to ze jich mam jak garazovych stani tolik ze nevim co s nimi. A jeste by me zajimalo ktery prudce inteligentni clovek vymyslel zalohy na 1 hodinu :facepalm: 

Kdysi dávno by mi dvojhodinovky vyhovovali, ale v současnosti jsou i ty hodinové zbytečně dlouhé.

Celkem bych umítal možnost nějaké transformace záloh. Pro ty, co je problém po hodině aktivovat další bych dal možnost sloučit dvě stejné hodinové do jedné dvojhodinové.

Mě by naopak vyhovovalo nějaké zkrácení, rozdělení třeba i na půlhodinové.

Pro hráče, co mají obrovský přebytek záloh by bylo určitě super možnost si vytvořit vlastí zálohy i při nějaké té ztrátě součtové výnosnosti.

Třeba sloučit 6 stejných záloh 50% na hodinu do jedné nikoliv 6x50%=300%, ale jen 200%. Jasně, že by měl být nějaký rozumný strop, aby si někdo nevytvářel šílenosti jako +4500% na 30 minut. Jediný, do čeho bych se asi nepouštěl je přetavování záloh do jiného typu např, z posádky do kreditů atd.

WG by tím ztratilo kontrolu nad zálohama a možností motivovat s směrovat hru v rámci pobídek. 

Spratekk_the_Great #34 Posted 17 August 2018 - 09:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36254 battles
  • 476

View PostMiri37, on 17 August 2018 - 08:05 AM, said:

Kdysi dávno by mi dvojhodinovky vyhovovali, ale v současnosti jsou i ty hodinové zbytečně dlouhé.

Celkem bych umítal možnost nějaké transformace záloh. Pro ty, co je problém po hodině aktivovat další bych dal možnost sloučit dvě stejné hodinové do jedné dvojhodinové.

Mě by naopak vyhovovalo nějaké zkrácení, rozdělení třeba i na půlhodinové.

Pro hráče, co mají obrovský přebytek záloh by bylo určitě super možnost si vytvořit vlastí zálohy i při nějaké té ztrátě součtové výnosnosti.

Třeba sloučit 6 stejných záloh 50% na hodinu do jedné nikoliv 6x50%=300%, ale jen 200%. Jasně, že by měl být nějaký rozumný strop, aby si někdo nevytvářel šílenosti jako +4500% na 30 minut. Jediný, do čeho bych se asi nepouštěl je přetavování záloh do jiného typu např, z posádky do kreditů atd.

WG by tím ztratilo kontrolu nad zálohama a možností motivovat s směrovat hru v rámci pobídek. 

Mám asi 450 záloh. Většinou jsou všechno 2h. Hraju běžně kolem hodiny a pak vypínám, protože prostě tu hru nedokážu hrát celou noc jako kdysi...natož pak půl dne. Takže zapínám už i zálohy na 2 hodiny na tyhle krátký seance. Je to sice mrhání, ale už jsem při nástupu "novýho" enginu a nový grafiky věděl, že jsem na soumraku svýho herního života. A pokud se nebude přidávat smysluplnej herní obsah a opravovat rozbitá hra, což nebude, protože :artyny, rychlobitvy, xvm, nebo snad spot system, tak už ani pro mě ta hra nebude mít budoucnost. A to jsem opravdu hodně zapálenej hráč, miluju historii, mám rád vojenskou techniku a nevadí mi do toho dávat prachy...Jediný co opravdu nevyhazuju oknem jen tak jsou zálohy na kredity, kterejch mám pořád na víc jak 100 hodin herního času. Ty si pořád nějak s rozumem šetřim spolu s volnejma expama za bitvu(200 a 300%) pro speciály typu 4x a 5x za první hru. Je rozdíl dostat 250 volnejch, nebo 700-800xp volnejch.

Jinak ani ty zálohy už člověk stejně nedokáže vybrat všechny. A to je mám zapnutý den co den. Ale souhlasim s nápadem, že by bylo super mít možnost zálohy dělit a slučovat. Nikdo by nebyl tratnej, nebo by z toho nevytřískal nic navíc. Prostě by měl jenom možnost si ty zálohy upravit. Stejně jako by mi třeba udělala radost malá customizace skupin pro ty zálohy. Na velký akce 5x třeba setting pro posádku, expy a volný, na 3x víkend pro posádku setting posádku, kredity a xp navíc  atd. Ale je mi jasný, že to je unreal.

emaxcz #35 Posted 17 August 2018 - 09:35 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29093 battles
  • 465
  • [ONEHP] ONEHP

Proč nemůžou být zálohy na počet bitev, stejně jako je kamo. Zapneš a nemusíš nic řešit. Takto je skoro nepoužívám a nemají pro mne tu hodnotu co by jinak měli. A úprava je to velmi snadná.

PS: mělo by to ještě jeden efekt. Kdyby byly třeba na řekněme 5 her tak by u toho těch 5 her vydrželi a ne to znechuceně vyply po 2-3.

A upřímně pro WG je teď každej online dobrej.

Edited by emaxcz, 17 August 2018 - 09:37 AM.

Spratekk_the_Great #36 Posted 17 August 2018 - 09:39 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36254 battles
  • 476

View Postemaxcz, on 17 August 2018 - 08:35 AM, said:

Proč nemůžou být zálohy na počet bitev, stejně jako je kamo. Zapneš a nemusíš nic řešit. Takto je skoro nepoužívám a nemají pro mne tu hodnotu co by jinak měli. A úprava je to velmi snadná.

To je jako s PÚ. Taky by mohl počítat reálnej čas ve hře místo toho, aby jel nonstop 24/7/365...ale WG by ti asi dalo moc velkej nástroj na "zisk" ve hře. A taky by neměli co prodávat. Maj spočítaný moc dobře, proč je ten současnej stav takovej, jakej je. Jednou ta doba ale přijde, že se budou muset podbízet podobnejma změnama. Ale to mezi tim budou na Marsu školy a továrny a na Měsíci bude Serb pečovat o svůj dokonalej trávník. A zamrzne peklo... Prachy jsou až na prvním místě přece. 

EDIT: stejně jako není možnost si PÚ nechat zmrazit třeba 2-3x za rok na třeba týden v době dovolený a další a další případy uživatelsky nepřizpůsobivýho rozhraní směrem k platícím hráčům.

Edited by Spratekk_the_Great, 17 August 2018 - 09:41 AM.

Koggli #37 Posted 17 August 2018 - 09:48 AM

Major

• Player
  • 11286 battles
  • 2,596
  • [SVINE] SVINE

Také raději využívám ty zálohy na 1 hodinu. Protože po další hodině se mohu rozhodnout zda další hodinu a nebo raději to vypnu. Protože i když mě něco otráví a já to vzteky vypnu tak ta jednohodinovka tak nebolí když zůstane třeba ještě 15 minut. Kdežto u dvouhodinovky se nutit zůstat to málokdy. Něco jiného je to u záloh na kredity abych zapnul tu dvouhodinovku musím mít na to dost velkou náladu abych se pokusil z toho vytěžit maximum. 

Čekal jsem na víkend akci která mě připoutá k monitoru, ale tato mě absolutně odpuzuje. Ale tak si splním akorát mise na Kursk ( tudíž ani zálohy zapínat nebudu ) , ty denní odměny také ujdou.

zootar #38 Posted 17 August 2018 - 10:12 AM

Private

• Player
  • 35344 battles
  • 29
Já se musím smát :). Proč vlastně WG přidává do hry nový tank,který tady vlastně už je? To si opravdu někdo koupí i ten druhý i když už vlastní ten první? Tím myslím AMX 13 57 GF a AMX 13 57. Jsou úplně stejný,jenom se liší v názvu...... Nebo alespoň podle tankopedie jsou stejný.
09:15 Added after 2 minutes
Jo aha na AMX 13 57 není ten nápis a lze na něj tedy dát vlastní kamufláž :) Tak to jo :).

SWAT0013 #39 Posted 17 August 2018 - 10:16 AM

Brigadier

• Player
  • 29938 battles
  • 4,108
  • [KHIL] KHIL

View Postzootar, on 17 August 2018 - 11:12 AM, said:

Já se musím smát :). Proč vlastně WG přidává do hry nový tank,který tady vlastně už je? To si opravdu někdo koupí i ten druhý i když už vlastní ten první? Tím myslím AMX 13 57 GF a AMX 13 57. Jsou úplně stejný,jenom se liší v názvu...... Nebo alespoň podle tankopedie jsou stejný.

Protože si WG samo (EDITED) do huby, když prohlásilo (a logicky, protože ty tanky jsou lepší oproti jiným tankům stejných tříd a tieru), že GF tanky se již prodávat nebudou ;)

Já to třeba uvítal - AMX 13 57F jsem tehdy nekupoval, protože stroj na spam goldů jsem nepotřeboval s tím starým LT MM... Po té změně to byl zřejmě poslední tank, který jsem chtěl. Jsem rád, že ten tank nakonec mám (po tom prohlášení o GF jsem moc ani nedoufal) - ale že by to bylo dobré pro hru, to rozhodně ne...

Edited by SWAT0013, 17 August 2018 - 10:17 AM.

HONZA7540cz #40 Posted 17 August 2018 - 10:24 AM

Private

• Player
  • 23908 battles
  • 49

O tom AMX 13057 jsem přemýšlel, ale poslední dobou nemám chuť tanky kupovat. I když žádné prem. LT nemám.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users