Jump to content

Speciál: Sdílení znamená péči

• Please log in to reply
84 replies to this topic

Hollohlaway #41 Posted 17 August 2018 - 10:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34316 battles
  • 635
  • [-SGT-] -SGT-

View PostCaptainPatyn, on 17 August 2018 - 07:37 AM, said:

Tvuj dmg nikdo nevidi akorat killy. Zkus se zviditelnit napis 5k dmg please platoon for mission. Ja kdyz potreboval misi tak jsem to tak udelal skoro vzdy se nekdo nasel...Ono kdyz mas potom i treba 4-5 killu tak jsi taky zajimavejsi pro cetu.

Tak to víš, že sem to nějak časem dal, někdo vstřícnej se našel nakonec, taky jsem potom po bitvě poděkoval, občas i oni sami se zajímali jestli se zadařilo. Samozřejmě taky moje chyba kolikrát, nejedu primárně na mise a zničehonic zjistíš, že se rýsuje možnost splnění, a honem honem někoho žádáš, v tom fofru to dopadá všelijak. 

View Post_Gazzkon_, on 17 August 2018 - 07:35 AM, said:

Pokud budeš chtít, klidně můžu s nějakejma misema helfnout, stačí si mě přidat ve hře do přátel, jestli to teda bude fungovat, páč to je hrozná loterie a co jsem vypozoroval, tak na EU2 ve večerních hodinách to nějak hapruje. Možná se můžeš zkusit poohlídnout i po jiném klanu, čímž nijak nenaznačuji po jakém;):teethhappy:

Díky za nabídku, ale už T55a  mám a na 260 jsem asi ve třetině, to už je i mimo moje možnosti. A už se těším na ty nový, je to motivace konečně taky.

kusmasa #42 Posted 17 August 2018 - 12:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 47390 battles
  • 434

View PostHugo_bear, on 17 August 2018 - 07:03 AM, said:

a Ty čekáš na Gamescon nějaký hifi speciál ???? :-D

treba mod bez artyn :trollface:

silkhammer #43 Posted 17 August 2018 - 12:05 PM

Corporal

• Player
  • 15533 battles
  • 123

Nelíbí se mi to omezování získání žetonu 3x na den, jen proto aby WG donutil hráče přijít i na druhý den. Můžu hrát jen jednou týdně o víkendu, kupuju si pravidelně zlaťáky i PÚ a hraju běžně 6-7 hodin v kuse. Ve výsledku mám kolikrát za týden víc bitev, než někteří hráči, kteří dají denně jen 4-5 bitev. Rozdíl je ten, že já za strávený čas na serveru nikdy nedostanu osobní zálohy ze speciálu. Navíc hraju v noci, kdy je na serverech nejmíň hráčů a MM je nejhorší z možných.

Uvědomte si WG konečně, že hráč, který z nějakých osobních důvodů nemůže nebo nemá ten čas, tak stejně na server nepřijde.

Sstyx #44 Posted 17 August 2018 - 12:38 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16071 battles
  • 3,083
  • [DAFFY] DAFFY

Ahoj, u mise "Týmový duch" je menší chybka, jen na to chci upozornit. Mise je dostupná na každém účtu pouze 1x ne jak je uvedeno 3x za den. Na opravě se již pracuje.

PS: počítají se i týmy, které složíte v bitvě, tzn. v klidu si hrajte to svoje a až budete končit, tak založte četu a ono by se to mělo započítat:)

Mungo_13 #45 Posted 17 August 2018 - 12:52 PM

Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,519

View PostCaptainPatyn, on 17 August 2018 - 06:43 AM, said:

Odmena luzka v kasarnach hmmm skvely az na to ze jich mam jak garazovych stani tolik ze nevim co s nimi. A jeste by me zajimalo ktery prudce inteligentni clovek vymyslel zalohy na 1 hodinu :facepalm: 

Nie kazdy ich ma. Ja som si kedysi min. 1 rozsirenie kupil. Zvysok mam odmenovy a staci mi to. Zatial mam dost priestoru. Ale ak niekto zacina, tak mu to pomoze, takze ber ohlad aj na takych.

Zalohy su divne - kedysi ma stvalo, ze musim plytvat 2-hodinovkami, ked som vedel, ze tolko casu nemam. Teraz mam hromadu hodinoviek, ale WoT zapnem najma cez vikendy, ked chcem trochu poexpit a hodili by sa mi tie 2h-ky, ktore sa mi minaju.

Skoda, ze nejde zalohy kombinovat alebo delit, lenze to by bolo za goldy.

von_Marekstein #46 Posted 17 August 2018 - 01:08 PM

Private

• Player
  • 24821 battles
  • 23
  • [TAKE] TAKE
To je super marketingový tah. Hráči zjistí, že při hraní v četě jsou v 90 % bottom tier, to WG určitě pomůže posílit zážitek ze hry lol

Col_Coldstream #47 Posted 17 August 2018 - 01:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 412 battles
  • 495
  • [KG-VS] KG-VS

View PostKaraya12, on 17 August 2018 - 08:23 AM, said:

Takže to vypadá, že WG vyslyšel další přání komunity a odstranil brutálně těžkou podmínku být v TOP 10 a nově stačí TOP 12 ... Jsem zvědavý, jestli je to ojedinělá věc, nebo se z toho stane standard. :mellow:

no já brzy čekám že to brzy "na přání komunity" změní na top 15 aby nebyly diskriminovaní "for fun hráči" a uživatelé bot prográmků pro které je top 10/12 bez šance  

View Postvon_Marekstein, on 17 August 2018 - 01:08 PM, said:

To je super marketingový tah. Hráči zjistí, že při hraní v četě jsou v 90 % bottom tier, to WG určitě pomůže posílit zážitek ze hry lol

a proto jezdím četu jen tier 3 či tier 5 ale tam beru jen tanky s limitovaným MM .........výš jenom solo 

jinak klasika copy/ paste víkenovka která je "oživená" nepovinnou misí pro hráče v klanech , takže klasika WG posledních pár let - zajímavý nápad ale odfláknutá realizace

možná by bylo lepší přejít na model 5 víkendů speciály na techniku a 6 víkend nějaká propracovanější a tématická víkenovka 

Edited by Col_Coldstream, 17 August 2018 - 01:18 PM.

unhappy360 #48 Posted 17 August 2018 - 01:15 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 42247 battles
  • 1,425

View PostSstyx, on 17 August 2018 - 11:38 AM, said:

Ahoj, u mise "Týmový duch" je menší chybka, jen na to chci upozornit. Mise je dostupná na každém účtu pouze 1x ne jak je uvedeno 3x za den. Na opravě se již pracuje.

PS: počítají se i týmy, které složíte v bitvě, tzn. v klidu si hrajte to svoje a až budete končit, tak založte četu a ono by se to mělo započítat:)

prečo v nemeckej či anglickej verzii fóra normálne odpovedajú a poskytujú informácie zamestnanci. Rozumiem, že tu styxinka zaskakuješ, ale kde do pekla je karol? Karol prečo si zamestnaný tu keď ťa to nebaví? prečo nejdeš do Prahy alebo Minsku robiť to v čom si dobrý? Fakt vážne Karol nič v zlom ale toto kašlanie na komuntiu, ak máte málo ludí, tak rovno zavrite ČS sekciu ako ste to spravili s tureckou na lodiach. Načo tá maškaráda? 

K akcii, ja som rád, že bude "slabší" špeciál, aspoň sa povenujem lodičkám.

Idahou #49 Posted 17 August 2018 - 01:26 PM

General

• Veteran
  • 36627 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostCol_Coldstream, on 17 August 2018 - 12:10 PM, said:

no já brzy čekám že to brzy "na přání komunity" změní na top 15 aby nebyly diskriminovaní "for fun hráči" a uživatelé bot prográmků pro které je top 10/12 bez šance  

Už teď jsou běžně mise s nemalou odměnou a bez podmínky nějakého výkonu... naposled snad bony a zálohy na XP

Col_Coldstream #50 Posted 17 August 2018 - 01:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 412 battles
  • 495
  • [KG-VS] KG-VS

View PostIdahou, on 17 August 2018 - 01:26 PM, said:

Už teď jsou běžně mise s nemalou odměnou a bez podmínky nějakého výkonu... naposled snad bony a zálohy na XP

no taky jsem si už před pár lety říkal že horší už to být nemůže ale ta kvalita randomu pořád klesá .......u některých hráčů dokonce až na hodnoty které by měly být statisticky nemožné ....

vzpomínám si na doby kdy byl extrém 45 % hráč - dnes je to průměr , možná i mírný nadprůměr .....

pak to padlo na 40 % - dnes už běžná věc 

už potkávám i hráče ( beru v potaz 5000 bitev + ) co mají pod 40 % .......kam až to spadne ? 30 % 20 % "hráči" ?

pokud vím dřív podobní dostávaly varování za neaktivitu , to už asi neplatí jinak by už polovina z nic měla ban za afk farmaření či botování ......

bohužel ve WG se rozhodly že i uživatel bot programu je hráč a klasicky nemyslí v dlouhodobějším měřítku - tam by jim vyšlo že podobný hráč každou bitvu "kazí" 14 dalším které odrazuje od hraní či placení 

já posledních pár dní jen doháním manko na Kursk ( mám tuším 27/50 protože dovolená ) takže tank jen tak tak stihnu ale je to opruz a už ani neřeším to že díky turbo bitvám mám stěží čtvrtinový nástřel na bitvu co normálně a samozřejmě jsem permanentně low tier potrava 

Edited by Col_Coldstream, 17 August 2018 - 01:43 PM.

Sstyx #51 Posted 17 August 2018 - 02:05 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16071 battles
  • 3,083
  • [DAFFY] DAFFY

View Postunhappy360, on 17 August 2018 - 01:15 PM, said:

prečo v nemeckej či anglickej verzii fóra normálne odpovedajú a poskytujú informácie zamestnanci. Rozumiem, že tu styxinka zaskakuješ, ale kde do pekla je karol? Karol prečo si zamestnaný tu keď ťa to nebaví? prečo nejdeš do Prahy alebo Minsku robiť to v čom si dobrý? Fakt vážne Karol nič v zlom ale toto kašlanie na komuntiu, ak máte málo ludí, tak rovno zavrite ČS sekciu ako ste to spravili s tureckou na lodiach. Načo tá maškaráda? 

K akcii, ja som rád, že bude "slabší" špeciál, aspoň sa povenujem lodičkám.

Kaja není v kanclu.... Jinak to asi nikoho nezajímá, ale už tu taky teď nebudu tak aktivní, začíná mi dovolená:P takže jen výjimečně když se k tomu dostanu a bude to důležité od papalasu nebo až při updatech a micropatchi, ty nezapomenu včas ohlásit:) ( ehm, možná:D)

Edited by Sstyx, 17 August 2018 - 02:09 PM.

SRudolf #52 Posted 17 August 2018 - 02:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34630 battles
  • 1,451
[EDIT]

Edited by SRudolf, 19 August 2018 - 09:52 PM.

Hugo_bear #53 Posted 17 August 2018 - 02:57 PM

Major

• Player
  • 22770 battles
  • 2,972
  • [_AF_] _AF_

View PostSstyx, on 17 August 2018 - 02:05 PM, said:

Kaja není v kanclu.... Jinak to asi nikoho nezajímá, ale už tu taky teď nebudu tak aktivní, začíná mi dovolená:P takže jen výjimečně když se k tomu dostanu a bude to důležité od papalasu nebo až při updatech a micropatchi, ty nezapomenu včas ohlásit:) ( ehm, možná:D)

Kaja není v kancu, no a ?vždyť je to stejné jako když v kanclu je.

jen se kdysi pochválil, že se podílel na tom fotbalovém modu a jinak asi nikdo neví, na čem se podílí dál. Možná by seměl jít podílet někam jinam a na jeho pěkné místo u okna by přišel někdo novej, mladej, prostě sekáč :-D

Col_Coldstream #54 Posted 17 August 2018 - 03:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 412 battles
  • 495
  • [KG-VS] KG-VS

View PostSRudolf, on 17 August 2018 - 02:29 PM, said:

neustale  nad niecim vyplakavate. ale uvedomte si ze hra je este stale BETA,

ja namiesto  [ENTER] pouzivam [SPACE]

.ani o tom nevedia a nikde to v zaklade nieje nastave a predsa to funguje.

pouzivanim [TAB] sa ovladanie presuva na dalsie tlacitko ,aj ked to nieje jasne viditelne, a zistite kde sa nachadzate, (vypinas ci zapinas nejaku funkciu v garazi) len pouzitim [ENTER]/[SPACE]

a pri niektorych pripadoch ani neviem co som zapol ci vypol.

erhm omyl - hra už je v novém enginu a má už za sebou 1.0 .......takže už nejde o beta verzi

ovšem chápu že při klikání od redline jsi si asi nevšiml že se hra změnila

Edited by Col_Coldstream, 17 August 2018 - 03:21 PM.

Miri37 #55 Posted 17 August 2018 - 03:22 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47510 battles
  • 7,153

View PostCol_Coldstream, on 17 August 2018 - 12:42 PM, said:

no taky jsem si už před pár lety říkal že horší už to být nemůže ale ta kvalita randomu pořád klesá .......u některých hráčů dokonce až na hodnoty které by měly být statisticky nemožné ....

vzpomínám si na doby kdy byl extrém 45 % hráč - dnes je to průměr , možná i mírný nadprůměr .....

pak to padlo na 40 % - dnes už běžná věc 

už potkávám i hráče ( beru v potaz 5000 bitev + ) co mají pod 40 % .......kam až to spadne ? 30 % 20 % "hráči" ?

pokud vím dřív podobní dostávaly varování za neaktivitu , to už asi neplatí jinak by už polovina z nic měla ban za afk farmaření či botování ......

bohužel ve WG se rozhodly že i uživatel bot programu je hráč a klasicky nemyslí v dlouhodobějším měřítku - tam by jim vyšlo že podobný hráč každou bitvu "kazí" 14 dalším které odrazuje od hraní či placení 

já posledních pár dní jen doháním manko na Kursk ( mám tuším 27/50 protože dovolená ) takže tank jen tak tak stihnu ale je to opruz a už ani neřeším to že díky turbo bitvám mám stěží čtvrtinový nástřel na bitvu co normálně a samozřejmě jsem permanentně low tier potrava 

Co se týká neaktivity, tak WG kdysi zavedlo odebírání 100% ZK a stříbra za bitvu a to stále platí. Tato penalizace se nechá snížit "modováním", ale není s tím možné většinou dosáhnout na odměny za Top prvních 10 v týmu dle ZK. Farmaření a botování je hodně nákladná záležitost a přináší WG asi víc peněz, než od trochu slušně hrajícího hráče. Chce to PÚ, prémiové stroje a případně dokupování stříbrných a ty nejsou levné. Co se podstatně za ty roky zlepšilo je dostupnost takového hraní i ve vysokých tier, kde to bývalo hodně omezené. WG po AFK a bot hráčích jde, ale jen formou, kdy jim zvedená nákladnost hraní, ale není v jejich ekonomickém zájmu ty dojné krávy ze hry odstraňovat. Takový hráči jsou také vítaným zdrojem příjmu ZK a stříbra pro slabší hráče soupeře.

Tady se nabízí možnost je předhazovat slabším platícím hráčům, aby se jim udržela zábavnost hry. Zda, něco takového ve hře existuje se dá těžko říci. Bylo by fajn, kdyby ne.  

SRudolf #56 Posted 17 August 2018 - 03:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34630 battles
  • 1,451
[EDIT]

Edited by SRudolf, 19 August 2018 - 09:52 PM.

_TEMPESTUS_ #57 Posted 17 August 2018 - 04:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34503 battles
  • 61
  • [C_Z] C_Z
Pěkně předraženej ten amx 13 57,to si strčte hodně hluboko,však vy víte kam!zlodějský ceny!!

STEEL_WARRIOR__1 #58 Posted 17 August 2018 - 05:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4704 battles
  • 78
  • [TPCHS] TPCHS

Vidím, že je tu dost silné nepochopení ohledně 13 57.

Takže pro ty pomalejší, WG řekli, že nebudou prodávat 13 57GF a to taky dodrželi do posledního písmene, nebo do dvou posledních písmen :teethhappy:. Tak se nerozčilujte, vše je v naprostém pořádku. Toto totiž není 13 57GF ale 13 57.

Co se týče ceny, tak ta je více než v pořádku, ba dokonce je hodně podhodnocena. Politikou WG je motivovat hráče k placení PU, tím že je motivuje hrát X tier, tyto hráče ovšem nebaví hrát proti stejně silným tankům, oni chtějí drtit osmičky, proto je potřeba to žrádlo do hry nějak dostat a to jsou prémiové osmičky. Takže srovnáváte cenu žrádla pro X tier a cenu parádního trolítka, které ještě nedávno mělo MM jako má dneska EVEN, ale dnes už ho nemá, desítky nepotká a nerf taky nedostalo. Tak který tank je lepší 13 57 nebo EVEN? za mě radši jedenou 13 57 než dva tanky jako EVEN

Edited by STEEL_WARRIOR__1, 17 August 2018 - 05:39 PM.

Derwaldar #59 Posted 17 August 2018 - 07:03 PM

Corporal

• Player
  • 31059 battles
  • 163
  • [NO-EU] NO-EU

View PostCaptainPatyn, on 17 August 2018 - 06:43 AM, said:

Odmena luzka v kasarnach hmmm skvely az na to ze jich mam jak garazovych stani tolik ze nevim co s nimi. A jeste by me zajimalo ktery prudce inteligentni clovek vymyslel zalohy na 1 hodinu :facepalm: 

Osobně mi víc vyhovují jednohodinové než dvohodinové zálohy, protože ne vždycky hraju v kuse tak dlouho. A dvouhodinovky by mi takhle jen propadaly, takže za mě jednohodinovky ok.

Piskuntal #60 Posted 17 August 2018 - 07:13 PM

Private

• Player
  • 20687 battles
  • 36

Ten nadpis

Sdílení znamená péči

to je česky?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users