Jump to content

Herní aktualizace 1.1: Osobní mise Druhá fronta

• Please log in to reply
140 replies to this topic

Community #1 Posted 23 August 2018 - 02:46 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,198
S druhou kampaní osobních misí přichází také více odměn

Úplný text položky novinek

UKO_JESHITA #2 Posted 23 August 2018 - 03:24 PM

Brigadier

• Player
  • 51693 battles
  • 4,743
  • [_LDN] _LDN
Dobrý těším se, ale vzhledem k tomu, že jste TVRDĚ zapracovali na rozhraní, předpokládám že budu rád když nějakou misi aspoň spustím :D

ShelbyGT500 #3 Posted 23 August 2018 - 03:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 75449 battles
  • 782
  • [SL4V] SL4V
Můžete mi říct proč screeny ze hry jsou dva v angličtině a jeden v ruštině? A celej seznam misí taky v angličtině, gratulace.

Edited by ShelbyGT500, 23 August 2018 - 03:55 PM.

Losly #4 Posted 23 August 2018 - 03:55 PM

Private

• Player
  • 15350 battles
  • 46

Tak ten první obrázek mě rozsekal :D to se budete chlubit vším co se vám nepovedlo/neprošlo?

A ta roletka pod tím je taky super. :D Líbí se mi s jakýma kravinama si dají ve WoT práci, aby pak následující článek naprosto odflákli.

Ale jo, lepší něco než nic.

GreenKlid #5 Posted 23 August 2018 - 04:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38969 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR
Kdy bude filtr neelitních vozidel? Bude na to někdo TVRDĚ pracovat taky?

Kucus_brainless_zombie #6 Posted 23 August 2018 - 04:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24555 battles
  • 952
  • [_LDN] _LDN

Block Quote

Téměř před rokem prošly osobní mise velkým přepracováním v rámci aktualizace 9.20.1. Aktualizace učinila celkový koncept pochopitelnější pro hráče

Tohle prosím nemyslíte vážně, že ne?

Vážně vás baví takhle lhát?

Drtivá většina hráčů, včetně RU serverů, totálně zkritizovala nové rozhraní misí a vy budete tvrdit toto? :(

Prostě další ukázka od WG, jak mají rádi své platící zákazníky... GRATULUJI, jelimani! :(

CaptainPatyn #7 Posted 23 August 2018 - 04:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 21165 battles
  • 851

A bude nekdo z Vaseho tymu take TVRDE pracovat na MM a rozbitem chatu? Pardon ale ten chat uz je fakt k smichu ta Vase neschopnost.

Losly #8 Posted 23 August 2018 - 04:23 PM

Private

• Player
  • 15350 battles
  • 46

View PostUKO_JESHITA, on 23 August 2018 - 03:24 PM, said:

Dobrý těším se, ale vzhledem k tomu, že jste TVRDĚ zapracovali na rozhraní, předpokládám že budu rád když nějakou misi aspoň spustím :D

Podle mě nováček nemá šanci zjistit, co hraje za misi, jak si vyzvednout odměnu, kde koupí/prodá vybavení, spotřební doplňky... Chudák ani neví co je co a k čemu se používá. A teď to má, chudák, někde najít.

Camfourek #9 Posted 23 August 2018 - 04:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35723 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

Mentální kapacity WG jsou naprosto mimo mé myšlení a nedokáži je svým malým mozečkem dohnat, přesto zde vypíši všechny mise, které by podle mě potřebovaly změnu.

1. operace:

Neřeším, člověk to něják nasbírá a je to přesně ten typ misí, kde se hodí dělat něco jako nastřílej do heavyn tolik a tolik. Určitě je úplně mimo dělat mise, kdy má člověk za jednu bitvu nastřílet 3k do TD... to vymyslel člověk ducha velmi chabého.

2. operace:

Bloc-2. Hit It to the Bone Destroy enemy internal modules or injure crew members, totaling at least 5 modules or crew members. Cause 2 000 HP of damage to enemy vehicles. At the end of the battle, have no injured crew members or damaged/destroyed internal module

Nesnáším tento typ misí, kde je třeba poškozovat vnitřní moduly nepřítele. Je to úplně RNG mise, ale ok 5 modulů je jeden chudák co zahoří, přesto je to mise na nic.

Alliance-3. Cloudy with a Chance of Shells Stun an enemy vehicle 10 times. Cause 6 armor-penetrating shots to enemy vehicles.

Tu sekundárku někdo myslí vážně? :D

Bloc-4. I Can See Everything Enable your allies to destroy 4 enemy vehicles spotted by you. Enable your allies to cause damage to 5 enemy vehicles spotted by you.

Poměrně záludná mise a vy ji ještě dáte němcům a japoncům. Fakt si začínám myslet, že vaše rozhodnutí o vynechání tříd tanků není úplně nejmoudřejší, když vymýšlíte tohle.

Union-6. Rain On the Parade Destroy 3 enemy vehicles during the first 3 minutes of the battle. Destroy an enemy vehicle / capture the base / defend the base (when playing for defenders in the in Assault mode). Survive the battle.

Zbytečně moc tanků, ale určitě povede.

Bloc-14. Heavy Case Cause 3 000 HP of damage to enemy heavy tanks.

Destroy 4 enemy vehicles.

Když nic, tak ty heavyny v těch bitvách alespoň jsou zastoupeny, ne jak TDčka.

Bloc-15. Night of a Hunter Cause 3 000 HP of damage to enemy tank destroyers. Cause damage to 7 different enemy vehicles. Destroy an enemy vehicle / capture the base / defend the base (when playing for defenders in the in Assault mode).

Zatím nejhorší mise kterou jste vymysleli a ještě to má hrát člověk na nejnudnějších národech, za mě úplně předělat na něco smysluplného.

Coalition-15. One May Army Damage caused and damage caused with your assistance must total 10 000 HP. Enable your allies to destroy 4 enemy vehicle by spotting them or destroying their tracks. Destroy an enemy vehicle / capture the base / defend the base (when playing for defenders in the in Assault mode).

Docela hodně podle mě.

3. operace

Alliance-7. In Armor We Trust The average damage blocked should be 2 000 HP within 10 battles. Block at least 750 HP of damage in a battle. The average damage blocked should be 2 500 HP within 10 battles. Block at least 750 HP of damage in a battle.

Docela hardcore mise

Coalition-13. Dangerous and Moving Block twice more damage than the hit points of your vehicle within 3 battles out of 5. Block twice more damage than the hit points of your vehicle within 4 battles out of 5.

Taky hardcore

Co bude náročné ukáže až čas, ale tyhle na mise na mě celkem řvou.

Edited by Camfourek, 23 August 2018 - 04:49 PM.

_marvays_ #10 Posted 23 August 2018 - 05:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 369 battles
  • 54
To rozdělení podle národnosti o vše jen zbytečně komplikuje. Jak píší, stejně budu potřebovat všechny typy tanku (podle daného úkolu) a navíc to budu ještě muset řešit v rámci národů. Takže to je pro hráče, kteří mají naexpeno téměř všechny tanky za všechny národy. super.

Karaya12 #11 Posted 23 August 2018 - 05:58 PM

Colonel

• Player
  • 19341 battles
  • 3,917
  • [SVINE] SVINE
Tak myslím si, že karty jsou rozdané jasně. Rozdělení misí na národy bude hráče nutit více expit, protože bude potřeba více strojů vyšších tierů. No a tomu taky odpovídají odměny, které jsou posazeny podstatně výše, než tomu bylo v první řadě osobních misí. Prostě vy ty desítky jezdit budete a basta !:justwait:

Delawar #12 Posted 23 August 2018 - 07:04 PM

Private

• Player
  • 48264 battles
  • 5
Titulky ve všech podporovaných jazycích můžete zapnout pomocí tlačítka v pravém dolním rohu přehrávače. Všetky podporovné jazyky su agličtina alebo mi nedodali tlačítko aj to je možne. Ďakujem.

mh1029 #13 Posted 23 August 2018 - 08:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 45457 battles
  • 57

View PostKaraya12, on 23 August 2018 - 04:58 PM, said:

Tak myslím si, že karty jsou rozdané jasně. Rozdělení misí na národy bude hráče nutit více expit, protože bude potřeba více strojů vyšších tierů. No a tomu taky odpovídají odměny, které jsou posazeny podstatně výše, než tomu bylo v první řadě osobních misí. Prostě vy ty desítky jezdit budete a basta !:justwait:

Ale nebudem.  Nič ma nedonúti hrať nudné 10 úrovne.  Ale teraz vážnejšie. Nechce sa mi to študovať , ak nemám všetky národy (na jednom účte len USA ,GB) bude sa to dať plniť ? Už to tak celé zakomplikovali , že sa dozviem o nejakej misii len keď si po bitke prečítam ,že som niečo splnil. Pred bitkou nie je šanca jednoducho zistiť čo plním , s akým tankom to mám plniť a dokedy.

Mildzor #14 Posted 23 August 2018 - 08:29 PM

Sergeant

• Player
  • 56744 battles
  • 229
  • [SU-RE] SU-RE

Dotaz:

Vsimnul jsem si ze rozdelovnik osobnich misi je stug IV, a od neho jedou mise na dalsi tanky (excaliber atd) -  pokud ho hraci maji vyjezdeny maji i 5 zetonu na nove mise??? Diky za info

elantra2001 #15 Posted 23 August 2018 - 08:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 55128 battles
  • 364
  • [WRT] WRT

Nezlobte se na mě...ale na ten třetí tank to není jen o skilu. Pokud pojedete v řadě např. 3 super bitvy a pak najednou vám ustřelí věž, nebo uhoříte (pokud máte žrádlo). Na blind vás sundá arta nebo někdo snepne křoví. Tak to není moc o skylu ale i o náhodě. A pokud vám během 2 minut vychcípe 1/2 týmu, tak toho také moc neuděláte...chápu, že to neudělá každý také nejsem nějaký skiller...ale argument, že je to hlavně o skylu....no nic....:D

Ale chválím možnost mít zapnuté obě kampaně (i když už tu první mám celou - ale mohu opravovat mise).

To že jsou mise limitované národy, mě osobně nevadí. Ale je dost hráčů, kteří nechtějí jezdit nějaké národy. Nebo je ještě namají vyzkoumané. Na některé mise se hodí určité tanky daného národa a pokud je nemají...

svkruskor #16 Posted 23 August 2018 - 11:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33998 battles
  • 462
  • [REALM] REALM
Aha, dakedy hráčovi stačilo aby hral 1 národ, teraz musí hrať všetky národy... Horší nápad už nemáte? 

Thellwinux #17 Posted 24 August 2018 - 12:29 AM

Lieutenant

• Player
  • 60400 battles
  • 1,670
  • [DAG0D] DAG0D

Block Quote

Třetí operace je o předvádění trvale dobrých výsledků v sérii bitev. Tyto mise vyžadují, aby na vaší straně bylo více než jen trochu štěstí. Ukažte, že dovedete být úspěšní v několika bitvách za sebou, a máte splněno.

Eh ...?

Právě tohle je v podstatě jen o štěstí s dnešní úrovní botů na randomu, kupě shitózních map a RNG pomalu na vše. Cejtím z toho ještě větší frustraci než z misí typu "zapal dva tanky o tier vyšší" (pamětníci určitě uroní slzičku).

SWAT0013 #18 Posted 24 August 2018 - 08:47 AM

Brigadier

• Player
  • 29945 battles
  • 4,130
  • [KHIL] KHIL

Sice je to k ničemu, protože tady nikdo zpětnou vazbu neřeší, ale:

1) Arty NE!!!

2) Pořád zůstává ten typ misí, na který všichni nadávali - dej x k poškození do této a této třídy atd.

3) Pořád mise nedávají logiku, případně jsou naprosto přestřelené - blokovat dvojnásobky svých HP ve 3 bitvách z 5 s koalicí? 10k damage +asist s koalicí je podobný příběh

4) Třetí operace je o předvádění trvale dobrých výsledků v sérii bitev? :facepalm: Tam je těch misí čistě o náhodě tolik, že mluvit o umění může fakt jen někdo, kdo tu hru v životě nehrál...

Navíc to nejspíš totálně (EDITED) random - zejména jakmile se sejde více hráčům, kteří budou něco plnit, ten gameplay půjde do kytek, protože tenhle bude plnit, že musí nacinkat, tenhle potřebuje být 5x za sebou v top 3 na damage (z obou týmů, což tomu přidává na chuti, protože musíš doufat, že za tu dobu nedostaneš tým, který se rozloží během první minuty...) apod.

5) Ten nápad na změny na národy je stupidní. OK, kdyby si někdo dal tu práci a dával mise logicky, nebyl by to takový problém. Proč ale Unie, která má suverénně jedny z nejlépe pancéřovaných HT a má jich suverénně nejvíce má mise na blokování damage typu zablokuj 8 střel během 5 her, zablokuj 15000 damage za 10 bitev, zatímco koalice jich má zablokovat 30 za 10 her, 2x svá HP 3x z 5 her, aliance v průměru 2k za 10 bitev atd.

Na mise jsem se hodně těšil. Tady je ale jen a pouze hodně hořká pachuť - a to ani nekomentuji ty vaše kecy, jak jste zpřehlednili, zlepšili a já nevím co vše rozhraní těch misí...

xlup #19 Posted 24 August 2018 - 08:56 AM

Sergeant

• Player
  • 27534 battles
  • 285
  • [KST] KST

View PostMildzor, on 23 August 2018 - 08:29 PM, said:

Dotaz:

Vsimnul jsem si ze rozdelovnik osobnich misi je stug IV, a od neho jedou mise na dalsi tanky (excaliber atd) -  pokud ho hraci maji vyjezdeny maji i 5 zetonu na nove mise??? Diky za info

Ne, nekde je zmineno, ze nelze pouzit rozkazy z prvni rady do druhe.
07:57 Added after 1 minute

View Postsvkruskor, on 23 August 2018 - 11:48 PM, said:

Aha, dakedy hráčovi stačilo aby hral 1 národ, teraz musí hrať všetky národy... Horší nápad už nemáte? 

Zase tak hrozne to neni, diky rozdeleni to snad pujde:

• Unie: SSSR a Čína
  • Blok: Německo a Japonsko
  • Aliance: Amerika, Británie a Polsko
  • Koalice: Francie, Švédsko, Československo a Itálie

SWAT0013 #20 Posted 24 August 2018 - 09:38 AM

Brigadier

• Player
  • 29945 battles
  • 4,130
  • [KHIL] KHIL

View Postxlup, on 24 August 2018 - 09:56 AM, said:

Zase tak hrozne to neni, diky rozdeleni to snad pujde:

• Unie: SSSR a Čína
  • Blok: Německo a Japonsko
  • Aliance: Amerika, Británie a Polsko
  • Koalice: Francie, Švédsko, Československo a Itálie

Ono to tak hrozně nevypadá do doby, než se pořádně podíváš, co bude za vhodnou techniku/tanky na mise ;)

Ano, tu první sadu ještě víceméně časem splníš s čímkoliv, jen jsou stroje vhodnější a méně vhodné. Na ty další to už ale bude vyžadovat mí pomalu strojního inženýra, když to vezmu trochu ad absurdum :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users