Jump to content

Harita İyileştirmeleri

1.1

• Please log in to reply
1 reply to this topic

vuque #1 Posted 28 August 2018 - 10:53 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 17956 battles
  • 3,137
  • [YOQ] YOQ

Komutanlar, 

Harita İyileştirmeleri ile ilgili geri bildirimlerinizi bizlere bu başlık altında iletebilirsiniz.

Teşekkürler,

WHYaminiAIM #2 Posted 02 September 2018 - 07:02 PM

Lieutenant

• Player
  • 19496 battles
  • 1,556
  • [RISEN] RISEN

Aynı haritaların üstüste gelmesi gibi sorunlar var. bazı haritaları 20 30 maçta bir oynarken bazı haritaların bırakın çok denk gelmesini üstüste denk geldiği bile oluyor çoğu zaman, lütfen bu sorunlar düzeltilsin. Ayrıca benim haritalar için birkaç önerim var vuque bunları düzenleme yapan ekibe önerirsen sevinirim. Bazı haritalar sadece belirli sınıf tanklarla zevkli oluyor şimdi yazacaklarım haritalarda bazı değişiklerin yapılması lazım bana göre:

1. Manastır ; manastır da ağır tankların oynadığı bölüm çok dar ve ayrıca su yolunun tarafında kullanılamayan bölgeler(9,0 hatları) var. Bana göre o su bölümünün iptal edilmesi ve oraya açık arazi eklenmesi.

2. Ensk ; Bu haritada pilsen haritasının eski hali gibi küçük ve orta tanların çok iyi oynayamadığı bir harita. Bu haritanında büyütülüp açık kısmının orta tanlar için daha uygun hale getirilmesi gerek.

3. Kum nehri ; Bu haritada da aksine ağır tanklarla verimli maçlar oynanmıyor. Bunun sebebi ise kmt li maçlardan dolayı (ki bana göre her maçta en fazla bir kmt ye indirgenmesi gerek). Bundan dolayı da bu haritaya da bir şehir kısmı eklenmeli.

4. Siegfried line ; Bu haritada açık kısım(1,2,3,4,5 hatları) çok engebesiz ve çok sade. Bana göre bu kısma daha engebeli arazi ekleyip daha fazla otluk , çalılık eklenmesi lazım zırhsız tanklar zorlanıyor çünkü.

5. Lakeville ; Buda kullanılmayan dağ ve göl kısmı( 3,4,5,6 hatları ) haritanında küçük olması nedeniyle haritayı darlaştırıyor. Bundan dolayı hem yüksek seviyelerde oynanacak alan çok küçük hem de orta tanların oynayabileceği alan bırakmıyor. Bence bu haritanında ya büyütülmesi ya da dağ ve göl kısımlarının tıraşlanıp engebeli arazi eklenmesi lazım. Ayrıca bana göre şehir bölümü de genişletilmeli.

Bu yazdıklarımın değişiklerin üstüne düşülmesini rica ediyorum , 

Teşekkürler

Also tagged with 1.1

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users