Jump to content

Hata Bildirim

1.1

• Please log in to reply
22 replies to this topic

kenxlee #21 Posted 07 September 2018 - 04:38 PM

Private

• Player
  • 32340 battles
  • 10
  • [6-ZTT] 6-ZTT

KRİTİK HATAYA ÇÖZÜM ve oyunu başlatırken sayfanın kapanması

arkadaşlar son polonya güncellenmesini aldım 2 gün sonra küçük bir güncelleme aldım oyunu açarken küçük pencere halindeyken oyun tam açılacakken oyun kendini kapatıyordu destek bölümü tüm yönergeleri izledim çözüm bulamadım??? 

oyunu sildim tekrar yükledim destek bölümünde wotun bellek silme programını kullandım ilk 5gb indirme nin 4200 yüklemede kritik hata aldı tekrar sil tekrar indir gene kritik hata OLAYI ÇÖZME ŞEKLİM wotu nekadar silsenizde bellekde duruyor ilk önce oyunu indirirken instaille indirin zaten ilk onu indiriyor oyunu kurmadan önce antivürüs  bende yok yada. güvenlik duvarını açın programların izin verilen bölümüne gelin sürekli wot programına izin onaylayın taki ..bu program zaten izinli ..yazısı çıkıncaya kadar bende 3 kez onaylı çünkü daha önce 2 kez zaten onaylı gözüküyor önceden wot programını kaldırmama rağmen. onay aldık indirmeyi başlatın belli aralarda internetiniz kesilebilir indirme başarısız derse .kendi internet modemi resetleyin bilgisayarı tekrar başlat tekrar kaldığınız yerden indirmeye devam edin .kısa not direk hd olarak indirmeyin

ben 1 hafta destek videolar forumlar malesef hiçbir çözüm bulamadım enson yukarıda yazdığım şekilde çözdüm

talipucar #22 Posted 11 September 2018 - 10:33 AM

Private

• Player
  • 9585 battles
  • 2
Ben bu oyunda random zamanda siyah ekran olayını 2 haftadır alıyordum. Yeni kayıt açtım. Önbellek sildim ekran kartı güncelledim pcye format attım fakat çözülmedi. Hep avrupa forumlarına bakıyordum çözüm için. Bugün amerika forumuna girdim ve çözümü buldum. Eğer bu hatayı alıyorsanız ayarlar-grafik-ekran-kip-pencereli(kenarlıksız) olarak yapın. Benim sorunum çözüldü umarım işinize yarar.

innocenT_deviL #23 Posted 22 September 2018 - 12:35 AM

Captain

• Player
  • 28904 battles
  • 2,081

1.1 güncellemesinden sonra istemciyi açtığımda sıklıkla yaşadığım bir durum:  "güncelleme hizmetinden alınan veriler hatalı" diyor ardından yenile tuşuna bastığımda "en yeni istemci sürümünü kullanıyorsunuz" diyor ve oyuna giriş yapıyorum. Oyun sırasında pingim normal, fps normal ancak zaman zaman bazen 10 saniye kadar süren donmalar, tankın kendi kendine hareket etmesi gibi can sıkıcı sorunlar yaşıyorum.

Eskiden beri yaşadığım bir diğer sorun ise update veya mini update çıkmaya yakın zamanlar rahatsız edici derecede ping/lag artışı yaşıyorum. Bu, istisnasız her update öncesi oluyor. Update çıktıktan yani yüklendikten sonra ise her şey düzeliyor hatta ilk günler normalden daha iyi ping alıyorum.

Also tagged with 1.1

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users