Jump to content

Prosba o radu od zkušenějších borců

• Please log in to reply
46 replies to this topic

Jaredo_1 #41 Posted Yesterday, 10:16 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5884 battles
  • 64
  • [WOT99] WOT99
Ahoj, když chci sem uploadovat replay tak se mi objeví: You arent permitted to upload this kind of file. (Není mi povoleno uploadovat tento druh souboru). Co mám dělat?

SWAT0013 #42 Posted Yesterday, 10:22 AM

Major

• Player
  • 27676 battles
  • 2,562
  • [A-N-V] A-N-V

View PostJaredo_1, on 20 September 2018 - 03:50 PM, said:

Ahoj jak víte, tak hraji Stuga 3 g. Mám s ním problém dávat úspěšně koncovky bitev (třeba 3 v 3). Hrozně často to prodám, ikdyž jsem si před tím nastřílel. To mě trápí víc než když tým pochcipa a skončí to 3:15, protože se s tím dalo něco dělat. Prosím o rady. Vybavení: síť, bino, nabiják. Posadka: 100% maskování, kromě velitele, ten to má jako druhý skill po žárovce. (Asi 53%). Řidič cluth breaking, střelec a nabíječ opravy. Taky 53%, druhý skill. Nátěr mám. Většinou jídlo nevozim. Díky 

Skilly máš v pohodě, vybavení taky.

Problém je hlavně v tom, že TD jsou jedna z nejhorších tříd na koncovky. Strašně moc jich je bezvěžových, případně s pomalu otáčející se věží, navíc snad skoro všechny nemají pořádně dohled...

I ke konci to chce hrát opatrně - popojíždět skrze křoví, počkat na aktivaci bina atd. Problém samozřejmě je, že je to ještě odvislé od mapy, zbývající techniky apod. - třeba na Malinovce 1x, 1x MT a 1x HT má daleko větší šanci proti 3x HT, zatímco na Himmelsdorfu je to prakticky jistá prohra, pokud to hodně ty HT nezkazí...

global_asa_wenca #43 Posted Yesterday, 10:40 AM

Major

• Player
  • 79485 battles
  • 2,901
  • [MACHR] MACHR

View PostJaredo_1, on 21 September 2018 - 11:16 AM, said:

Ahoj, když chci sem uploadovat replay tak se mi objeví: You arent permitted to upload this kind of file. (Není mi povoleno uploadovat tento druh souboru). Co mám dělat?

Nahraj replay na wotreplays.com a sem pak dej link.

Na wotreplays se přihlásíš přes WOT profil, a pak přes [Upload replay] nabrouzdáš wotreplay soubor, vyplníš název, a klikneš na Upload tlačítko. Pak sem dáš link takto nahranýho replaye, např.:

http://wotreplays.eu...nca-elc_even_90

Případně lze použít modifikaci Replay manager - https://wgmods.net/22/

Ta umí kromě přehledného dohledání konkrétního replaye i udělat upload na wotreplays - přímo ve hře.

Jaredo_1 #44 Posted Yesterday, 02:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5884 battles
  • 64
  • [WOT99] WOT99

Ahoj tak dávám svoji včerejší bitvu se Stugem 3. Edlenberg, top tier. Prosím řekněte co by se dalo zahrát líp. Určitě jsem měl najet na toho Hetzera jak vystřelil a dostal mého spoluhráče. Určitě by nabíjel. Nakonec jsem na něj najel, ale rozmýšlel jsem se příliš dlouho. Naštěstí jsem to nekoupil. Došlo mě to, až když jsem se na to zpětně podíval. Zajímá mě, jestli na konci nebyla možnost si udělat úhel na to ELC AMX na té muldě. Možná, kdybych jel na tom poli trochu víc doleva, mohlo být  šest killů. Chci se poučit, proto ten replay sem dávám. Vím, že to nebylo nic extra, prosím pomozte mi najít chyby. Děkuji.  

P. S. Mám na Stugovi to potato gamescom camo, ale někdy se nezobrazuje. Asi budu se Stugem jezdit s tím reward camem za Pz T-25, je hezčí

Link: http://wotreplays.eu...stug_iii_ausf_g

Krásný den

13:39 Added after 2 minutes

View Postglobal_asa_wenca, on 21 September 2018 - 10:40 AM, said:

Nahraj replay na wotreplays.com a sem pak dej link.

Na wotreplays se přihlásíš přes WOT profil, a pak přes [Upload replay] nabrouzdáš wotreplay soubor, vyplníš název, a klikneš na Upload tlačítko. Pak sem dáš link takto nahranýho replaye, např.:

http://wotreplays.eu...nca-elc_even_90

Případně lze použít modifikaci Replay manager - https://wgmods.net/22/

Ta umí kromě přehledného dohledání konkrétního replaye i udělat upload na wotreplays - přímo ve hře.

Díky moc

Edited by Jaredo_1, Yesterday, 02:38 PM.

Jmeno1 #45 Posted Yesterday, 03:05 PM

General

• Player
  • 45564 battles
  • 8,454
  • [_AF_] _AF_
Tak je vidět, že máš slabý comp, co ti nestíhá vykreslovat grafiku a pak se nestíháš hýbat/točit zaměřovat. Taky máš problém s minimapou, kdy ji asi nesleduješ, ztrácíš čas mířením přes plné budovy, kde není šance cokoliv trefit. Hraješ opatrně, což je u tohoto TD OK, ale na konci bych se asi neudržel stejně jako se neudrželi tví spoluhráči a začali ti psát do chatu. Ty jediný jsi měl plné HP, to AMX ELC bylo na ránu a ty ses bál na něj najet. Zcela nesmyslně jsi jel úplně na druhou stranu než jsi měl jet, což opět přičítám tomu, že nečteš minimapu a nevěděl jsi jak to objet. Na jakou velikost ji máš nastavenou? Víš o tom, že se minimapa zvětšuje zmenšuje klávesami + - vedle klávesy Backspace?

Jaredo_1 #46 Posted Yesterday, 04:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5884 battles
  • 64
  • [WOT99] WOT99
Na konci jsem se snažil najet na tu muldu, jenže jsem to nevyjel a pak jsem začal panikarit a řekl jsem si (asi blbost) že to capnu. Pak mě spoluhráč napsal zpět tak jsem se vracel. Uznávám, že to byl missplay. 

Jmeno1 #47 Posted Yesterday, 04:52 PM

General

• Player
  • 45564 battles
  • 8,454
  • [_AF_] _AF_
Na cap myslím potřebuješ 90 vteřin a než bys tam dojel, tak by skončila hra. Chybělo už jen kolem 2-2,5 min. Tu muldu jsem pochopil a docela mne překvapilo, že tam nejde vyjet, což ten borec asi nahoře věděl, protože se na tebe ani neotočil. Nicméně měli jste pokryté všechny výjezdy, takže jsi měl na něj natrvdo najet tou cestou z druhé strany. Holt panika je největším nepřítelem. Taky už jsem udělal x nesmyslů. To fialky většinou drží v klidu do poslední vteřiny.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users