Jump to content

Prosba o radu od zkušenějších borců

273 replies to this topic

RagSalt #261 Posted 01 December 2019 - 03:50 PM

Captain

• Player
  • 22875 battles
  • 2,105
  • [ANV-V] ANV-V
Patrně máš plná kasárna.

Jaredo_1 #262 Posted 03 December 2019 - 06:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10935 battles
  • 349
Ahoj tak přemýšlím,co dát za další schopnost na řidiče na T 29. (US VII. HT. ) Už má opravy, BIA, profíka (otáčení;) , no a další schopnost na 60 %. Přemýšlím o králi ramu, nebo jak se ta schopnost jmenuje. Nevím jak moc to pomáhá a jestli by nebylo lepší dát krále bažin. S T 29 totiž kvůli (ne)pohyblivosti ramuju tak jednou za uherák a to ještě většinou nějaké MT nebo papírové TD. Proti těmto typům techniky nevím, zda by to pomohlo. Třeba na japonskou krabici od bot bych to dal hned (hmotnost, je to bunkr na pásech. ) Nebo na ruskou HT IS linie, Defendra bych dal určitě taky (kombinace pohyblivosti, pancíře a z toho dobré předpoklady pro ramování. ) Jenže T 29 tu pohyblivost prostě nemá. Nevím zda by ten král bažin nebyl lepší. (Na ENG foru jsem četl, že se do určité míry kumuluje s profíkem. )

Edited by Jaredo_1, 03 December 2019 - 06:40 PM.

Jmeno1 #263 Posted 03 December 2019 - 07:35 PM

Field Marshal

• Player
  • 49203 battles
  • 10,962
Jak sám píšeš, Kontrolovaný náraz je u T29 vzhledem k mobilitě hodně diskutabilní perk. Ano funguje, ale především když někdo praští do tebe. T29 je moc pomalá aby to využila způsobem jako E 50 nebo E50 M. Ani vyšší tiery se na to příliš nehodí a proto bych za sebe rozhodně doporučil u řidiče mobilitu. Takže Král bažin je za mne jasná volba. Já obvykle u řidiče HT volím mobilitu a tedy Krále bažin a pak Profíka. Opravy nebo Klidnou jízdu až později.

SWAT0013 #264 Posted 03 December 2019 - 08:37 PM

Brigadier

• Player
  • 30264 battles
  • 4,306
  • [KHIL] KHIL

View PostJaredo_1, on 03 December 2019 - 06:36 PM, said:

Ahoj tak přemýšlím,co dát za další schopnost na řidiče na T 29. (US VII. HT. ) Už má opravy, BIA, profíka (otáčení;) , no a další schopnost na 60 %. Přemýšlím o králi ramu, nebo jak se ta schopnost jmenuje. Nevím jak moc to pomáhá a jestli by nebylo lepší dát krále bažin. S T 29 totiž kvůli (ne)pohyblivosti ramuju tak jednou za uherák a to ještě většinou nějaké MT nebo papírové TD. Proti těmto typům techniky nevím, zda by to pomohlo. Třeba na japonskou krabici od bot bych to dal hned (hmotnost, je to bunkr na pásech. ) Nebo na ruskou HT IS linie, Defendra bych dal určitě taky (kombinace pohyblivosti, pancíře a z toho dobré předpoklady pro ramování. ) Jenže T 29 tu pohyblivost prostě nemá. Nevím zda by ten král bažin nebyl lepší. (Na ENG foru jsem četl, že se do určité míry kumuluje s profíkem. )

Ten skill na ramming je zbytečný i na tanky jako US HT, JAP HT a další. Dal bych ho jako jeden z prvních maximálně na 2 vozidla - E50 a E50M. Všude jinde je to plýtvání místem (třeba na LT-432 ho už mám taky, ale to je kvůli tomu, že mám 6. skill už na cca 90% a že je to skutečně docela dobré kladivo na jiná LT :rolleyes:), které se dá využít na platnější skilly - na HT prakticky vždy budeš chtít BIA, opravy, krále bažin, Smooth ride (přesnost za jízdy), profík, byť to nemusí být přímo v tomto pořadí, to už je na preferencích, herním stylu, samotném tanku atd.. Teprve poté bych přemýšlel o tom skillu na ramming, kdy bych ho možná na některých vozidlech maximálně dával dříve než třeba profíka - ale prostě dříve jak pátý skill to na žádné HT nedávej, to % využití je daleko menší než zbývající skilly... ;)

Tímto máš víceméně i odpovězenou otázku, co si dát jako další skill - já osobně bych asi na T29 šel v pořadí BIA, Král bažin, Opravy (ale já s tím tankem rád sidescrapoval, tzn. měl často pásy dole), Smooth ride, Profík, Hašení (jezdím se žrádlem) a poté víceméně něco, co funguje, aniž by to dosáhlo 100%, abych z toho měl aspoň nějaký užitek, i když to bude většinou skill, který nijak extra nevyužiji :D

Jmeno1 #265 Posted 04 December 2019 - 06:33 AM

Field Marshal

• Player
  • 49203 battles
  • 10,962
SWAT0013: Trošku of topic; mne velmi překvapil tank Pz V/IV. Ani bys netušil, co ten tank dokáže udělat se skilem Kontrolovaný náraz. :D

SWAT0013 #266 Posted 04 December 2019 - 11:00 AM

Brigadier

• Player
  • 30264 battles
  • 4,306
  • [KHIL] KHIL

View PostJmeno1, on 04 December 2019 - 06:33 AM, said:

SWAT0013: Trošku of topic; mne velmi překvapil tank Pz V/IV. Ani bys netušil, co ten tank dokáže udělat se skilem Kontrolovaný náraz. :D

Ne, tam by mě to nepřekvapilo ;) Panther a jeho deriváty také ten skill mít můžou, i když pořád bych jim to dával až tak jako 3. - 5. skill - třeba na Pudelovi to myslím trénuji jako 5. skill ;)

Ale vzhledem k tomu, že posádka na Pz. V/IV odpovídá rozložením E50 a E50M, určitě bych se snažil využívat tu posádku z těchto tanků tady (pokud bych tedy chtěl hrát na výkon a nechtěl expit nové posádky), tzn. dost pravděpodobně mít ten Kontrolovaný náraz. No a spodek Panthera dokáže přes ramming dělat pěknou neplechu do naprosté většiny pětek. Do šestek také, byť tam již musíš používat rozum trochu více. No a o čtyřkách ani nemluvím :D

Jaredo_1 #267 Posted 04 December 2019 - 08:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10935 battles
  • 349
Ještě mě napadlo, jak je na tom s parkováním T-34/85M, a T-44 a T-54 (Modelka)? Má to pohyblivost a nějaký pancíř taky. Myslím, že jako Stý slot by ta schopnost měla docela smysl. 

Jmeno1 #268 Posted Yesterday, 05:02 AM

Field Marshal

• Player
  • 49203 battles
  • 10,962

View PostJaredo_1, on 04 December 2019 - 08:36 PM, said:

Ještě mě napadlo, jak je na tom s parkováním T-34/85M, a T-44 a T-54 (Modelka)? Má to pohyblivost a nějaký pancíř taky. Myslím, že jako Stý slot by ta schopnost měla docela smysl. 

Tak tomu absolutně nerozumím... :ohmy:

MakeMeSweat #269 Posted Yesterday, 06:04 AM

Captain

• Player
  • 21156 battles
  • 2,354
  • [KHIL] KHIL
Asi v to malo byť ramovanie a autokorenkcia na mobile. Ak je to tak, tak ten skill dávam na niektoré tanky nie aby som s nimi ramoval ale aby som sa pri tom chránil.

Jukl282 #270 Posted Yesterday, 08:02 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 24737 battles
  • 414
  • [_V4L_] _V4L_

View PostJaredo_1, on 04 December 2019 - 09:36 PM, said:

V nakupaku se s tím parkuje špatně, hlavně v garáži. Většinou urázíš kus vjezdu. Výhoda je, že když není místo, tak si jednoduše uděláš nové. Ano...pohyblivost je fajn, takhle před svátky doceníš. Pancíř taktéž..neřešíš nějaké oděrky, průměrná Fabie se ti jen vmotá  do pásů. 

Co se týče pořadí, tak na stý perk preferuji automatickou kontrolu hladiny v ostřikovači.

Edited by Jukl282, Yesterday, 08:05 AM.

SWAT0013 #271 Posted Yesterday, 09:34 AM

Brigadier

• Player
  • 30264 battles
  • 4,306
  • [KHIL] KHIL

View PostJaredo_1, on 04 December 2019 - 08:36 PM, said:

Závisí především na tobě, jak s těmi tanky hraješ, co vozíš za vybavení (případně směrnice) atd. - já osobně se obávám, že na toto vozidla bych to prostě dříve než BIA, Opravy, Camo, Smooth Ride, Král bažin a Hašení (pokud jezdíš se žrádlem) nedával, protože já s těmi tanky navíc nijak často prostě ramming neprovozuji (a když už, tak je mi víceméně jedno, jestli si udělám o trochu více nebo méně :rolleyes:)

Ovšem pokud projde ta změna směrnic, co se zkouší na testu (tzn. nebudou se prodávat za bony, ale pouze za kredity - a za nesmyslně velké množství kreditů, abych to upřesnil), bude daleko důležitější dávat si časem hašení na posádku místo směrnic, zejména pokud WG nepřidá zase zpátky možnost nákupu za bony, protože člověk si nyní sice bude moci udělat zásoby, ale nikdo neví, co bude rozdávat WG a jak moc budou poté přístupné, aniž bys nakonec časem prostě zásoby vyčerpal - a musel začít platit... ;)

Miri37 #272 Posted Yesterday, 09:53 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47688 battles
  • 7,822
Spoiler
Směrnice za hodně stříbra? To vypadá na zajímavou změnu, kdy jde vše za stříbro prodat a pokud je to ještě drahé, tak slušný vedlejší příjem z nepoužívaných typů. Tedy aspoň dočasně.

Leeroy_YOLO #273 Posted Yesterday, 10:25 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 6473 battles
  • 3,108

View PostMiri37, on 05 December 2019 - 10:53 AM, said:

Směrnice za hodně stříbra? 

Upřesním... Neprodejné směrnice za hodně stříbra.. ;)

Pro jistotu upřesním více - neprodejné směrnice, jejichž nákup stojí hodně stříbra..

Edited by Leeroy_YOLO, Yesterday, 10:26 AM.

SWAT0013 #274 Posted Yesterday, 10:26 AM

Brigadier

• Player
  • 30264 battles
  • 4,306
  • [KHIL] KHIL

View PostMiri37, on 05 December 2019 - 09:53 AM, said:

Spoiler
Směrnice za hodně stříbra? To vypadá na zajímavou změnu, kdy jde vše za stříbro prodat a pokud je to ještě drahé, tak slušný vedlejší příjem z nepoužívaných typů. Tedy aspoň dočasně.

Tak o tom sni dál - možnost prodávat stále implementována nebyla, stejně tak ani nějaká směnárna, že by sis aspoň mohl vyměnit třeba v poměru 2:1 ty, které nepoužíváš... ;)

EDIT. Ninja'd :hiding:

Edited by SWAT0013, Yesterday, 10:28 AM.

Reply to this topic

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users