Jump to content

Prosba o radu od zkušenějších borců

286 replies to this topic

Kedlub_1 #241 Posted 10 October 2019 - 08:00 AM

Private

• Player
  • 573 battles
  • 3

Ahoj všem tak dneska se měnilo losování dle tieru? Mám Stug III Ausf. G dřív jsem jezdil proti 4 a 6 tieru a dneska mě to hází stále proti 7 tieru tak proč teda nejezdím i proti 3 tieru aby se to vyrovnalo to se nedá uhrát jinak co jsem vypozoroval tak jako nováček ve hře je tato hra pěkně zmanipulovaná když se začne dařit a též i nastřílím dmg tak mě to začne házet ještě mezi horší hráče než jsem  a k tierum o 2 stupně výše jo ato mě skončil premium účet.

Edit: dík za rady ale při tom losování je stejně něco špatně jen mlá ukázka:

Spoiler

Edited by Kedlub_1, 11 October 2019 - 08:05 AM.

Miri37 #242 Posted 10 October 2019 - 08:32 AM

General

• Player
  • 49375 battles
  • 8,284

View PostKedlub_1, on 10 October 2019 - 07:00 AM, said:

Ahoj všem tak dneska se měnilo losování dle tieru? Mám Stug III Ausf. G dřív jsem jezdil proti 4 a 6 tieru a dneska mě to hází stále proti 7 tieru tak proč teda nejezdím i proti 3 tieru aby se to vyrovnalo to se nedá uhrát jinak co jsem vypozoroval tak jako nováček ve hře je tato hra pěkně zmanipulovaná když se začne dařit a též i nastřílím dmg tak mě to začne házet ještě mezi horší hráče než jsem  a k tierum o 2 stupně výše jo ato mě skončil premium účet.

Tier 1-3 má omezený MM+-1, tak T3 nemůže jezdit proti T5. Pokud chceš mít šanci, nikoliv jistou, že budeš jezdi proti tierům -2, tak musíš hrát T6+. Pokud je obecný  požadavek na ježdění max proti tieru +1, tak zde je možnost hrát T1-3 a pak T9-10.

Tiery T1-7 se nechají hrát bez placení a tak je snaha postrčit hráče na T8+, kde už je často výhodné si za hraní připlatit. Další věcí je, že do bitev T9-10 je potřeba i slabší technika a tyto dva důvody jsou příčinou, že nižší tiery pod T9 jezdí méně často proti slabším soupeřům, než proti silnějším.

Ve hře je přes 500 ks techniky a je jen na tobě, co si z nabídky a možností hry vybereš.  

Edited by Miri37, 10 October 2019 - 08:33 AM.

guthas #243 Posted 10 October 2019 - 08:34 AM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 38801 battles
  • 3,062
  • [BIA] BIA
Ahoj. Nemyslím si, že je tvůj problém způsoben skončením PÚ.

Rád bych ti navrhnul nějakou účinnou radu jak vyzrát na MM, ale neznám ji sám.
Co ti můžu doporučit je, aby jsi si dal chvíli pauzu, než se připojí více hráčů na low a middle tierech a tím bude mít MM více šancí složit stejnotierové bitvy, případně +-1 tier.

Zkoukni si třeba film, uvař oběd, nebo si jdi zaběhat, nesnaž se to lámat přes koleno, ničemu to neprospěje a akorát budeš více frustrován.

Miri37 #244 Posted 10 October 2019 - 08:41 AM

General

• Player
  • 49375 battles
  • 8,284
Spoiler

To jsem, ale trouba. 

Zapomněl jsem vzít v potaz čas, kdy kedlub_1 přišel s dotazem.

Tvoje rada je rozhodně trefnější, než to, co jsem sesmolil já. 

Jaredo_1 #245 Posted 11 October 2019 - 06:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11474 battles
  • 363
  • [H77] H77

View Postguthas, on 07 October 2019 - 06:44 PM, said:

Jsi si jistý, že chceš rozjíždět zásobníkové lajny? 

Co se mě týče a byl bych ve tvé kůži, určitě bych se pustil do Italů, protože Škodovky co jsou na IX a X tieru jsou sice skvělé, ale jsou i náročné na hraní, zejména co se týče sledování situace okolo. 

Standart i panthera mají doplňující zásobníky, takže jsou více " friendly ". 

Pokud dobře vidím máš modelku, neuvažoval jsi nad rozjetím sovětských medek? 

Určitě uvažuji o rozjetí sovětských medek. Napadlo mě, že bych zkusil možná rozjet lajnu na Emila I, protože to je zásobník a hraje se podobně jako T 29. (Přes věž. ) Teď přemítám co rozjet, možností je více. Chtěl bych rozjet něco zábavného, ale co by tak odpovídalo mým herním schopnostem. Přitom bych se chtěl i něco naučit, no abych shrnul možnosti...
1) Zásobníky - ČR nebo ITA láká mě to, je to něco nového, ale nevím jak bych to zvládl. Potom je tu ještě Emil 1. Hull down HT se zásobníkem, asi bych mohl využít zkušenosti s T 29 a ten zásobník by byl fajn.
2) Další HT - pak ještě mi na 8 tieru přijdou fajn IS 3, Polák, Caern (ale nechce se mi trápit přes Churcilly. ) Pak ještě možná P Veka. Sovětská medka bych asi určitě rozjel, ale pak uvažuji kam dát rekruty z misí. Spíš hraji HT. Ale zdá se mi (a teď mi to můžete klidně vyvrátit) že dávat rekruty na HT je tak trochu plýtváním potencionálem té posádky. Na HT (alespoň myslím) jsou potřeba žárovka, bratři, opravy, chování zbraně u střelce, klidná jízda. A to je asi tak všechno. No a když u rekrutů je jeden perk + BIA tak se mi zdá lepší je dát do medek. Na sověty už slušnou posádku mám. Třeba bych zásobníková medka nezvládl a nebo mi něco uniká a je v pohodě dát rekruta i do HT...

Je to můj osobní názor, třeba se mýlím. Budu rád, když mi napíšete co a jak. A jak jsem psal výše, přemítám teď co rozjet.

Děkuju za postřehy

Jmeno1 #246 Posted 12 October 2019 - 05:11 AM

Field Marshal

• Player
  • 50135 battles
  • 11,807
  • [_AF_] _AF_

1) Zásobníky ITA, ta linie je nejpříjemnější na expení; Emilům se vyhni, to jsou tanky bez ničeho. Nemají přesnost, nemají penetraci, nemají pohyb ani pancíř, ani dohled, prostě nic. Rozdíl mezi běžnou a prémiovou municí je u Emila I doslova směšný, a mnohokrát potkáš protivníky, kterým ani neškrábeš lak.

2) Ruská medka a těžáky už jsi měl mít dávno rozjeté, ti se doporučují vždy všem nováčkům a koukám, že ty jsi na ně ještě nešáhl, i když tady máš gro svých prémiových tanků. U HT osobně doporučuji linii na IS-7, i když Obj. 277 je ve finále lepší, ale IMHO IS-7 přeci jen víc odpustí.

Doporučuji se zastavit na T29 a další tanky zatím nezkoumat, jsou už to vesměs jen podpůrné šroty a ne HT v pravém slova smyslu.

U CZ si vyjeď zatím Škoda T 25 (jeden z nejlepších střeďáků na svém tieru se zásobníkem), a výš taky nechoď, dokud sám nepocítíš, že hře více rozumíš. Tier VII a VIII jsou expící peklo a než se dostane Škoda T 50 do topu, tak je to taky dost "hnusný" tank.

Všechny tanky s výjimkou artyn potřebují co nejskilovější posádku. Nejnáročnější jsou scouti, pak MT, HT a TD, každý tank individuálně podle toho z jaké linie (vepředu vs. vzadu) s ním hráč hraje. Nevím o jakých rekrutech přesně píšeš, ale IMHO pro RU medka posádku mít musíš ze svých prémiáků, a to celkem namakanou. RU medka doporučuji jet na Obj. 140; Obj. 430U je pro hráče tvého typu asi vhodnější, jenže musíš projet přes A-44 a Obj. 416, které prostě hrát nechceš. :)

Ještě ke skillům; já obecně dávám BiA až když posádka má minimálně třetí perk. Jinak obecně přeškoluji posádky za goldy když jsou slevy, ale až od V. tieru. Jinak to hraju bez přeškolení; na těch pár bitev je to jedno. Pokud máš rekruty s BiA, tak je klidně použij pro tanky, které chceš rozjet. Není to o tom, že je to pro HT škoda. Není to škoda pro žádný tank, vždycky to poznáš. Škoda je jen, když si navolíš špatný skill/perk. Už jsem viděl garáže, kde to měl hráč úplně blbě a přehazování by stálo tolik goldů, nebo kreditů, že už ani nemělo smysl to opravovat. Cílem by mělo vždy být vyzdvihnout silné stránky daného tanku a uvědomit si svůj herní styl jak s ním chceš hrát. Např. pro HT můžeš volit buď opravy pro tanky s pancířem do první linie, a nebo upřednostníš maskování pro podpůrné tanky jako linie na AMX 50 B. Vesměs najdeš radu vždy tady na fóru u konkrétního tanku v odpovídajícím vlákně.

Edited by Jmeno1, 12 October 2019 - 05:13 AM.

sTeblo #247 Posted 12 October 2019 - 06:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15262 battles
  • 632
Spoiler

@Jmeno1: 2 pripominky, jinak povetsinou souhlas.

1) Linie na Kranvagna je celkem prijemna - nehodnotis to nahodou podle puvodnich Emilu pred rebalancem? 

2) na 430U se nemusi jezdit pres A-44. 34-85 -> t-43 -> t-44 -> obj. 430, coz je imho dost prijemna linie celkove a stejna jako pro obj. 140, ktery doporucujes.

Edited by sTeblo, 12 October 2019 - 06:56 AM.

Jmeno1 #248 Posted 12 October 2019 - 07:56 AM

Field Marshal

• Player
  • 50135 battles
  • 11,807
  • [_AF_] _AF_

sTeblo: Ano, Emila jsem vlastně od rebalancu ještě nehrál a Emil I mne doposud straší ve snech. :hiding: U Obj. 430U jsem si vsugeroval starou cestu expení a psal jsem to mimo WoT, takže jsem si to nemohl zkontrolovat. Díky za připomínku. V tomto případě je tedy skutečně vhodnější jít na Obj. 430U. :great:

PS: Co tak ale koukám na vlákno Emil I, tak se asi zas tak moc nezměnilo. :teethhappy:

Edited by Jmeno1, 12 October 2019 - 07:57 AM.

sTeblo #249 Posted 12 October 2019 - 08:07 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15262 battles
  • 632
Ja jsem to ted jel a je to v klidu, i kdyz je pravda, ze Emil 2 je potom o nekolik trid lepsi, zase mas ale na co se u jednicky tesit

guthas #250 Posted 12 October 2019 - 10:15 AM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 38801 battles
  • 3,062
  • [BIA] BIA

View PostJaredo_1, on 11 October 2019 - 05:01 PM, said:

Určitě uvažuji o rozjetí sovětských medek. Napadlo mě, že bych zkusil možná rozjet lajnu na Emila I, protože to je zásobník a hraje se podobně jako T 29. (Přes věž. ) Teď přemítám co rozjet, možností je více. Chtěl bych rozjet něco zábavného, ale co by tak odpovídalo mým herním schopnostem. Přitom bych se chtěl i něco naučit, no abych shrnul možnosti...
1) Zásobníky - ČR nebo ITA láká mě to, je to něco nového, ale nevím jak bych to zvládl. Potom je tu ještě Emil 1. Hull down HT se zásobníkem, asi bych mohl využít zkušenosti s T 29 a ten zásobník by byl fajn.
2) Další HT - pak ještě mi na 8 tieru přijdou fajn IS 3, Polák, Caern (ale nechce se mi trápit přes Churcilly. ) Pak ještě možná P Veka. Sovětská medka bych asi určitě rozjel, ale pak uvažuji kam dát rekruty z misí. Spíš hraji HT. Ale zdá se mi (a teď mi to můžete klidně vyvrátit) že dávat rekruty na HT je tak trochu plýtváním potencionálem té posádky. Na HT (alespoň myslím) jsou potřeba žárovka, bratři, opravy, chování zbraně u střelce, klidná jízda. A to je asi tak všechno. No a když u rekrutů je jeden perk + BIA tak se mi zdá lepší je dát do medek. Na sověty už slušnou posádku mám. Třeba bych zásobníková medka nezvládl a nebo mi něco uniká a je v pohodě dát rekruta i do HT...

Je to můj osobní názor, třeba se mýlím. Budu rád, když mi napíšete co a jak. A jak jsem psal výše, přemítám teď co rozjet.

Děkuju za postřehy

Emila? Mno, Emila I jsou hrál kdysi na kámošoj účtě a mám Emila 1951. Jsou to fajn heavyny o tom žádná, ale jestli bych je měl přirovnat k T29 ? Asi těžko. 

Zepředu věž umí dingat, ale stačí jí pootočit a zradí tě těch 35mm na boku věže. T29 má na boku cca 127mm.. Takhle, pokud by jsi měl s kým hrát třeba četu, tak Emilové do čety jsou super s nezásobníkem. Pancíř na věži jakýsi mají, dmg mají super, i když penetrace je slabší, ale mají 3x360, což zabolí i nejednu desítku. 

Určitě si vyexpi Čs na tier VI, ta je fajn. Osobně mi přišla super i sedmička a překvapivě i TVP nebylo špatné. / i když názor na tvp je zde na forum špatný, já jej hrál jako hitlerpanthera s 88 dělem. /. U TVP si dovolím malý tip - Není vůbec potřeba expit motory, TVP je dostatečně mobilní se stock motorem a T50 již má jiné motory -.  Pokud by jsi se tedy rozhodl jít na IX škodovku, tak nejoptimálnější je si našetřit free expy na zásobníkový dělo a věž, protože se stock dělem již hrát proti X tieru nechceš. 

Osobně jsem neměl tenkrát dostatek free expů, tak jsem si pořídil R1 dělo + věž, povolal kluky do plutoonu, abych měl co nejdříve zásobník. Jak již bylo zmíněno. Škodovku/y dělají Škodovkama právě ty zásobníky a souhlasím s všeobecným názorem, že IX Škodovka je lepší než X Škodovka. 

Ital. U Italů ti nemám jak pořádně poradit, to spíše Uko, nebo Swat, kteří Italy expili. Já mám pouze progetto, které je super svým doplňujícím zásobníkem. Proto tě odkáži na svůj minulý post a vyjádření o více " friendly "  

Co se týče sovětu, tak expi určitě IS7, určitě obj 140, T62, můžeš i 430U. A na T44 se klidně můžeš zastavit a hrát si, protože T44 je fajn tank. Jenom si dej bacha na depresi kanonu u sovětu.

Z deprese kanonu některých strojů u sovětů mívám depresi. Asi jsem rozmlsaný z jiných linií.

Nad čím bych být tebou ještě zauvažoval, tak je rozjetí britské linie.  U heavyn nastává problém s příchodem Chruchlů a Blackprince, Caernarvon je fajn, ale Conqueror za to stojí. 

Britské medka nejsou taky k zahození. Ostatně jak jsem na tebe koukal, rozjel jsi si Pershinga. 

Jaredo_1 #251 Posted 12 October 2019 - 08:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11474 battles
  • 363
  • [H77] H77

Asi si dám rekruty do VI Škody.. Jen bych měl pár dotazů. Jak se s ní hraje proti T VIII? Jak často je proti T VII? Stačí penetrace 135 proti osmičkám? (Osmičkám zlepšily MM.) Jestli je se Škodou pořád zábava, tak do  ní půjdu. Co jsem četl na fóru tak je to fajn vehikl. Jen se ptám zda to pořád platí.

Rekruti - myslím slečny za plnění kampaně a závodního velitele.

Chtěl bych se ještě zeptat, jak je to se střelbou z T VI Škodovky? Na délku asi čekám na doměření během vysypaní zásobníku. Na blízko je možná lepší střílet dávkou. Jaká ta vzdálenost je? (Zhruba) 

SWAT0013 #252 Posted 13 October 2019 - 12:33 AM

Brigadier

• Player
  • 31125 battles
  • 4,600
  • [KHIL] KHIL

View PostJaredo_1, on 11 October 2019 - 07:01 PM, said:

Ohledně zásobníků - jak již bylo řečeno, vyjeď si Škodu T25. Tak jednoduše zjistíš, jak moc je to herní styl pro tebe. ITA oproti CZE je víceméně volba mezi tím, zda chceš být skutečný zásobník nebo o něco horší zásobník s lepší penetrací a s autoreloaderem. Oba herní styly mají své plusy a mínusy, kdy je to hlavně na tobě, co ti sedne.

Obecně je pravda, že ITA jsou asi o něco více přátelštější pro nováčka do herního stylu zásobníků. Ovšem ve výsledku to dokáže leckdy zamotat ještě více - takže bych jakožto hlavní přidanou hodnotu viděl vyšší penetraci a flexibilitu díky autoreloaderu (byť zase zásobníkové vlastnosti jsou horší, pokud bys ten tank hrál vždy jen jako zásobník... ;) )

Ad SWE HT - Emil I je pořád špatný tank. Emil II a Kranvagn jsou dost dobré tanky do hulldownu. Ale s T29 bych je asi úplně neporovnával, to už mi přijde podobnější právě ten Caern ;) Ten za to určitě stojí, stejně jako Conqueror a Super Conqueror, takže pokud jsi jen trochu ochoten přežít ty pomalé tanky na T5 - T7, odměna je velmi sladká a stojí za to ;)

Další neprémiové T8 HT kromě Caerna, které za to stojí, jsou podle mě IS-3 a VK 100.01 P. Vše ostatní bych bral jen jako nutnou překážku pro expení na vyšší tiery, byť třeba dotyčná vozidla nejsou úplně špatná...

Sovětská medka bych určitě doporučil 430U pro více HT gameplay, 140 pro více MT gameplay.

Posádku ti nejspíš dopíši zítra, už jsem utahaný :D

View Postguthas, on 12 October 2019 - 11:15 AM, said:

Ital. U Italů ti nemám jak pořádně poradit, to spíše Uko, nebo Swat, kteří Italy expili. Já mám pouze progetto, které je super svým doplňujícím zásobníkem. Proto tě odkáži na svůj minulý post a vyjádření o více " friendly " 

No jak se to vezme - ty nízké tiery jsou v pohodě hratelné i ve stocku (a zejména zasluhuje pozornost HE munice na T4 tanku). Ale ty vyšší chceš prakticky vždy v ideálním případě hodit do topu za free expy - Pantera má třeba se stock zbraní a věží zásobník jen na 2 kusy munice. Asi jen T7 se dá hrát se stock dělem - menší penetrace, ale vyšší DPM ;)

sTeblo #253 Posted 13 October 2019 - 08:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15262 battles
  • 632

Ad. Emil 1 je spatny tank - v posledni dobe jsem jel z HT 8T tanku:

110 - 1500 dpg

Is-m - 1500 dpg

Caern - 1600 dpg

Vk100.01P - 1500 dpg

Emil 1 - 1800 dpg

Neprijde mi proste tak spatny, jak se o neom mluvi. Podotykam, ze vsechny jsem jel od stocku, cpz dpst ovlivnuje vysledne dpg a zadny jsem nehral po doeexpeni nasledujiciho tanku

Taramtum #254 Posted 13 October 2019 - 08:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 20271 battles
  • 1,039
  • [_AF_] _AF_

View PostJaredo_1, on 12 October 2019 - 08:45 PM, said:

Asi si dám rekruty do VI Škody.. Jen bych měl pár dotazů. Jak se s ní hraje proti T VIII? Jak často je proti T VII? Stačí penetrace 135 proti osmičkám? (Osmičkám zlepšily MM.) Jestli je se Škodou pořád zábava, tak do  ní půjdu. Co jsem četl na fóru tak je to fajn vehikl. Jen se ptám zda to pořád platí.

Chtěl bych se ještě zeptat, jak je to se střelbou z T VI Škodovky? Na délku asi čekám na doměření během vysypaní zásobníku. Na blízko je možná lepší střílet dávkou. Jaká ta vzdálenost je? (Zhruba) 

T25 proti VIII papírům stejně jako proti IV - každý tě prostřelí, jen dávají větší rány. Proti opancéřovaným, ti každý druhý řekne, že musíš nabít goldy. Já říkám, že ten tank je dost rýchlý, aby se nepříteli dokázal dostat do boku nebo na zadek. Jediný problém má s devítkovým pancířem  {to jest Defender}. Ze předu ho neprobiješ ani goldama, z boku se musíš trefit nad pásy, což se střední a delší vzdálenosti je problém. Nejlepší je ho střílet zezadu do spodní části - do horní části ho také s AP neprostřelíš.

Problém toho tanku je velikost, nízká obratnost a průměrná kamufláž. Jsem zvyklý na penetraci LTček, takže mě penetrace T25 nevadila. Ber to tak, že se  naučíš střílet do slabých míst a trackovat. Pak je to dobrý stroj. Pokud s tím budeš jezdit jako se sovětem, to jest najet na nepřítele a děj se vůle RNG, tak to bude hodně mizerný tank, ke kterému utrousíš jen nadávku.

Já osobně dávám přednost T40 kvůli kamufláži. Ale to je prémiák.

SWAT0013 #255 Posted 14 October 2019 - 04:16 PM

Brigadier

• Player
  • 31125 battles
  • 4,600
  • [KHIL] KHIL

View PostJaredo_1, on 11 October 2019 - 07:01 PM, said:

A to je asi tak všechno. No a když u rekrutů je jeden perk + BIA tak se mi zdá lepší je dát do medek. Na sověty už slušnou posádku mám. Třeba bych zásobníková medka nezvládl a nebo mi něco uniká a je v pohodě dát rekruta i do HT...

Ono to částečně pravda je a není a hlavně je to dost závislé na rozložení posádky ;) Když to vezmu obecně - na MT chceš BIA, šestý smysl, skilly na dohled, opravy, maskování a skilly na stabilizaci / pohyblivost. U HT se to zase tolik neliší - chceš prakticky totéž kromě maskování, které není tak důležité jako u MT, ale i u HT může jako doplňkový skill pomoci umožnit přejet přes některou pozici nespotnutý...

Navíc i u MT je to situace tank od tanku, stejně jako u HT - taková T-54 potřebuje na velitelovi ideálně 5 perků (nabíječ dělá radistu a ulevuje tak velitelovi), zatímco třeba 140 potřebuje na velitelovi ideálně 6 perkovou posádku (tady již dělá radistu velitel...).

A podobné je to u těch HT - takový Super Conqueror potřebuje 4 perkového velitele, 5 perkový velitel je již prakticky luxus (neboť obsahuje již i právě to maskování, které není nezbytně důležité, ale někdy může pomoci), zatímco třeba T110E5 potřebuje 5 perkového velitele a 6 perkový velitel je luxusem. A pak jsou samozřejmě HT, kde ani to maskování nepomůže - třeba T-10 má v plné palbě (všechno na maskování ) cca něco mezi 13 - 14% maskování a 8% za pohybu, což rozhodně někdy dokáže pomoci, zejména proti hráčům, kteří nemají nabušené posádky na LT a MT. Takový Maus má i v plné palbě cca 5% maskování a cca 3,5% za pohybu - což vážně prakticky nepostřehneš...

Takže je to především na tobě, jak moc hodláš daný tank hrát (obecně se ženské vyplatí na nejhranější tanky), případně jak silnou posádku již máš (i když to dohání dobře, třeba pokud by posádka měla 4 perky, už bych si asi ženské neplýtval a dal je raději jinam), případně obecně na tom, jak moc jsi ochotný kupovat tanky jako Rudy apod., které také poskytují výhodu nultých perků - pokud je hodláš pořizovat ve velkém, rozhodně bych verboval ženské do těch linií, kde neexistují posádky s nultým perkem.

View PostJaredo_1, on 12 October 2019 - 09:45 PM, said:

T6 špatný MM nemá. Osobně bych řekl, že T6 má velmi dobrý MM, neboť spousta bitev (pokud hraješ v exponované hodiny) bude full T6. Počítej ale s tím, že T4 skoro neuvidíš a že T7 a T8 určitě aspoň sem tam uvidíš - byť bych řekl, že je to hodně závislé na tom, co se zrovna jezdí za akce, mise apod. - někdy mám pocit, že nepotkám skoro nic jiného než T6, někdy bych dal ruku do ohně za to, že jsem třeba v 50% hrách proti osmičkám...

Zábava to s ní je pořád - ten tank má jedinou nevýhodu, že mu nesedí rozložením posádka vyšších československých tanků, takže buď musíš následně obětovat dalšího člena posádky, nebo přeškolit radistu ze Škody T25 za goldy, pokud by ses časem rozhodl jet výše...

Munice má většinou dost, takže můžeš zkoušet i spekulativní střely, pokud třeba nechceš riskovat. Co se týká penetrace - obecně je to tank, který má slabší penetraci a zejména proti vyšším tierům se musíš dostávat do boků, případně sem tam nabíjet goldy (výhoda je, že reload je fakt krátký, takže se nestává zase tak často, že bys dával goldy třeba na nějaký HT a následně je vystřílel do LT). Ale určitě tě to přiměje učit se objíždět tanky do boků, trackovat apod. Výhoda zase je, že pokud udělá i nějaká osmička chybu, dokážeš ji během chvilky nasypat za 330 damage - což zabolí i tu osmičku, natož nižší tiery ;)

Střelba je obecně závislá na tom, jak daleko daný cíl je, zda je v pohybu, jak velké nebezpečí ti hrozí doměřováním apod. Na blízko (pokud máš fakt papír, případně vidíš, že se dotyčný nehýbe apod. - některé HT cinknou i zezadu, protože může vzniknout autobounce úhel) můžeš prostě vysypat všechno. No a zejména na dálku závisí, jak moc velké riziko odplaty od soupeře hrozí, zda víš, že se po výstřelu spotneš apod.

Výhoda tohohle tanku (a proto je podle mě jeden z nejlepších na osahání si zásobníků ;) ) je ta, že i když fakt nebudeš vědět, jestli si můžeš dovolit vystřelit více ran a zahraješ to na jistotu, takže víceméně vyjedeš, vystřelíš a při zajíždění dáš nabíjet, nijak extrémně ti to nevadí, protože prakticky jakmile dobiješ, máš skoro 100% jistotu, že jsi tak nějak zase zhasl a můžeš postup opakovat :)

Jaredo_1 #256 Posted 15 October 2019 - 02:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11474 battles
  • 363
  • [H77] H77

Chci se zeptat:

1 ) Na Škodě T 25 by byl asi užitečný kanonýr, že? (Je to zásobník. )
2) Kde je vlákno Pochlubte se? Někde jsem to tady na foru viděl. Podařila se mi jedna na mý poměry super hra. Nechci to dávat sem, to bych si asi honil ego.

rejnok1 #257 Posted 15 October 2019 - 02:37 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23402 battles
  • 3,174
  • [PRASE] PRASE

ad 2:

http://forum.worldof...0#entry16511734

Jmeno1 #258 Posted 16 October 2019 - 05:08 AM

Field Marshal

• Player
  • 50135 battles
  • 11,807
  • [_AF_] _AF_

ad 1: Kanonýr je takový trochu smutný perk, protože si na něj nemůžeš šáhnout, respective nikdy nevíš, kdy ti skutečně pomohl a kdy ne. Proto se dává až když není nic vhodnějšího. Já jel standardně s rekrutem se SiA na jemné míření, maskování, opravy, a pak jsem obnovil specializace za 100 goldů, a dal jemné míření, maskování, kanonýr a opravy. Tuhle posádku mám v TVP T 50/51, ale rozjel jsem si i novou posádku do Škoda T 50 a tam mám SiA, maskování a jemné míření 79%. 

SWAT0013 #259 Posted 16 October 2019 - 09:46 AM

Brigadier

• Player
  • 31125 battles
  • 4,600
  • [KHIL] KHIL

View PostJmeno1, on 16 October 2019 - 06:08 AM, said:

ad 1: Kanonýr je takový trochu smutný perk, protože si na něj nemůžeš šáhnout, respective nikdy nevíš, kdy ti skutečně pomohl a kdy ne. Proto se dává až když není nic vhodnějšího. Já jel standardně s rekrutem se SiA na jemné míření, maskování, opravy, a pak jsem obnovil specializace za 100 goldů, a dal jemné míření, maskování, kanonýr a opravy. Tuhle posádku mám v TVP T 50/51, ale rozjel jsem si i novou posádku do Škoda T 50 a tam mám SiA, maskování a jemné míření 79%. 

Vím, že kdysi jsem viděl video, kde někdo tu funkčnost ověřoval - a skutečně to vyšlo na to zvednutí cca o 2-3%, jak bylo uváděno v popisku funkčnosti ;)

Nicméně naprosto souhlasím s důvody, proč to dávat až později - koneckonců sám to dávám podobně :)

Lamer_1 #260 Posted 01 December 2019 - 03:47 PM

Private

• Player
  • 16537 battles
  • 1
proč nejdou prodat zbytečný tanky, ,?

Reply to this topic

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users