Jump to content

Chimera

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 30 August 2018 - 02:28 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19412 battles
  • 3,158
Britský odměnový střední tank VIII. úrovně.

glock17 #2 Posted 30 August 2018 - 10:12 PM

Captain

• Player
  • 38757 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE
Ještě založit vlákna pro polské tanky. Díky předem. Angláni, Germáni a Polše už taková vlákna mají.

Edited by glock17, 30 August 2018 - 10:13 PM.

SWAT0013 #3 Posted 31 August 2018 - 07:41 AM

Colonel

• Player
  • 29490 battles
  • 3,715
  • [ANV-V] ANV-V

Měli jste naprosto luxusního adepta na prémiové TD pro Charioteer linii... Rozhodli jste se z toho udělat odměnové T8 MT... :trollface:

Jediná výhoda je, že ta munice je na tu alfu docela dost levná - takže to bude jeden z nej F2P T8 tanků (pokud ho tedy dostanete...). Tím ale výhody tak končí...

SG_semda #4 Posted 31 August 2018 - 08:42 AM

General

• Player
  • 38854 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
F2P, až na to že by to neměl být prémiák, což je holt škoda no

mamlass #5 Posted 31 August 2018 - 10:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 697
  • [G0G0] G0G0

View Postglock17, on 30 August 2018 - 09:12 PM, said:

Ještě založit vlákna pro polské tanky. Díky předem. Angláni, Germáni a Polše už taková vlákna mají.

To víš, takhle si tu alespoň můžeme povídat a dohadovat se o tom, jaká ta Chimera asi bude... asi jako když si dvě puberální uhrovité školačky ve věku 12 let povídají, jaký že asi bude ten nový spolužák, co k nim má za měsíc přijít ;):trollface:

Idahou #6 Posted 31 August 2018 - 02:48 PM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Stávkokaz!

Jinak Chimera vypadá zajímavě, překvapivě mě docela navnadila na mise

Svitman #7 Posted 13 October 2018 - 02:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 66016 battles
  • 1,146
  • [CSA] CSA

Tak já Chimeru uz mam a neco malo nahrany taky, tank je supr, armor je spis stylem ze jste  radi ze to bouncne nez aby se na to dalo spolehat (VI a VII moc nepotkavam) a moje delo APcka nezna, holt 200 pene mi pripada malo na to ze ze ma APCR a 12,5s reload (bez ventilace, mam ooptiku) a 12,1 s bonovym nabijakem

rozhodne doporucuju poridit

http://wotreplays.eu...svitman-chimera

KreuZich #8 Posted 18 November 2018 - 02:12 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 34561 battles
  • 302

Tak oproti 1. kampani, WG změnilo rozdělení misí ne podle tříd tanků, ale podle národů, takže na plnění misí už vám nestačí pár tanků, ale jsou potřeba jednotlivé třídy z hlavních národů, jako LT a housky. Což je velice chytré od WG, protože takhle musíte rozjet a vyexpit nové linie, a k tomu ještě jsou omezené operace na tiery. Abych mohl dokončit Chimeru, musel jsem rozjet 3 nové linie po sedmý tier, i když mám v garáží skoro 100 tanků. A ano, koupil jsem si nějaké goldy na prémko a free expy, takže jsem vlastně přesně splnil to, co WG touto kampaní zamýšlelo.:facepalm:

Jasně, nikdo mě k tomu nenutil, ale chtěl jsem si dokázat, že mám na to dokončit Chimeru, po tom, co jsem u hry strávil tolik času a peněz. Nelituji, protože mě zabavila na stovky hodin, ale poslední dobou jde hra do kytek. Nejvíce mě vadí přistup WG, jsme pro ně jen dojné krávy, nic víc. Už to není jen pár problémů, ale celá hromada. Ani nemá cenu to tady vypisovat, stejně to k ničemu nepomůže, to víme všichni, kdo chodí sem na fórum.:confused:

Chimera je v pohodě, chvilku s ní zahrajete, trochu zaspamujete goldy, aneb doba goldová ve WOT, ale stejně budete hrát nové prémiáky, které jsou lepší. Mise na ni nebyly zas tak těžké, ale jen potřebujete ty správné tanky a správné mapy. Plnit mise na OPject v plánu nemám, to bych muse hrát artyny a vyexpit další nové tanky až po 8tier, a k tomu bych potřeboval prémko, takže další prachy pro WG, a na tu jejich hru už přistupovat dál nabudu. Stejně by to nebyla zábava, protože vy se o něco snažíte, ale prostě RNG a MM vás dostanou. Nedal jsem misi, kdy mě RNG dalo stopku, a já u toho seděl dalších x hodin, než jsem ji znova splnil. A mise typu, splňte něco do x bitev, při současném MM a rotaci map, to je prostě nervová sebevražda.:sceptic:

Určitě budu dál hrát, furt je to celkem zábava, ale určitě už nebudu cpát do hry peníze, po tom, co se děje vše okolo. Dávat stovky za nějaký tank ve hře, ne díky. Budu si jen tak jezdit, a nějaký WG mám na párku. Nic, ať se vám daří, a hodně zdaru, tedy dobré RNG, při misích na Chimeru.;)

Edited by KreuZich, 18 November 2018 - 02:16 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users