Jump to content

Aktualizacja 1.2 - dyskusja ogólna

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Mroczny_Tygrys #21 Posted 15 September 2018 - 05:52 PM

Lieutenant

• Player
  • 41290 battles
  • 1,626
  • [DA-RK] DA-RK

jak włączyć te boty ? chciałem na niskich tirach zobaczyć jak będzie się spisywał PZ KPFW B2 na załodze za całego  expa a tutaj tylko 

Maximum time in queue for battle has expired. Select another vehicle or try again later.

marcinpol #22 Posted 15 September 2018 - 06:35 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 6157 battles
  • 259

View PostMroczny_Tygrys, on 15 September 2018 - 04:52 PM, said:

jak włączyć te boty ? chciałem na niskich tirach zobaczyć jak będzie się spisywał PZ KPFW B2 na załodze za całego  expa a tutaj tylko 

Maximum time in queue for battle has expired. Select another vehicle or try again later.

Witam w klubie.Też chciałem potestować i można usnąć przy czekaniu a niby :

Limit czasu oczekiwania: 20 sekund przed dodaniem przez MM botów do bitwy.

Jak widać nawet boty nie chcą w to grać :trollface:

7adamski7 #23 Posted 15 September 2018 - 06:37 PM

Captain

• Player
  • 43467 battles
  • 2,276
  • [PLSK] PLSK
A jak się ma spisywać. To jest czołg natarcia grający zawsze jako top tier. BiA, naprawa i ogień. Full gold wychodzisz na zero

dywizjapancerna #24 Posted 15 September 2018 - 07:00 PM

Private

• Player
  • 18230 battles
  • 1
  • [PP102] PP102
w następnej aktualizacji to co zwykle ulepszamy ruskie czołgi.

banan1983 #25 Posted 15 September 2018 - 09:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35352 battles
  • 345
  • [MISIU] MISIU

View PostDakoba, on 15 September 2018 - 03:30 PM, said:

Hey Ukrainskie nieudaczniki zamiast chapać kase trza było grę tworzyć dla ludu który was utrzymuje...(tłumacząc małpie Mieć mniej ale stale) A tak... Kasy się nachapaliście i nagle gra powoli acz nieuchronnie umiera...wprowadzanie nowych premek itd (Tak naprawdę tylko malowanie wam w nich wychodzi i tyle) Pisząc WoTowskim językiem sami sobie zafundowaliście złotą pestkę w 4 litery tyle że nie za gold czy sreberko a za grube miliony wprowadzenie botów do gry tylko utwierdza w przekonaniu że ludzie wam uciekają z gry tym samym większe moje zmartwienie czy kolekcjonowanie czołgów w tej grze to nie wywalenie kasy w błoto... ( Tak wiem Zapłacenie grosza WG to wywalenie kasy w błoto ale puki serwer stoi...). Żal patrzec jak rujnujecie własny twór ale cóż zamiast dążyć do cywilizacji WG woli dążyć do epoki kamienia łupanego...Powodzenia!!!... Żal że popłynę na tej inwestycji ciutke bo legnie to i to z hukiem ale cóż hobby to hobby może czas zmienić :P

Póki czerpiesz przyjemność z grania to moim zdaniem nie jest wywalanie kasy w błoto byle za dużo im nie dawać bo się w dupie i głowie za bardzo przewraca. mnie już ta gra bardzo irytuje co z powodowało że mało co gram i nie mam zamiaru wydać już ani złotówki więcej 

Steel_Claw76 #26 Posted 16 September 2018 - 11:48 AM

Private

• Player
  • 40104 battles
  • 1
  • [W_J_M] W_J_M

Co za debilny pomysl. 

Mroczny_Tygrys #27 Posted 16 September 2018 - 12:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 41290 battles
  • 1,626
  • [DA-RK] DA-RK
botów nadal nie ma

RAJCHOLD #28 Posted 16 September 2018 - 12:30 PM

Private

• Player
  • 32179 battles
  • 17
  • [SOMPA] SOMPA

lepiej sie zajmijcie  tym zrytym MM , bo mam juz dosyc bitw 3 min i krotszych. Co update ta gierka zaczyna siadac bardziej, nie ogarniacie problemu to sie nie zabierajcie za balansowanie, Za duzo dobrych graczy wpada do jednego teamu i  to jest problem nr1 dla was do ogarniecia , a nie jakies gowniane mapy i premium tanki , ktore w 90% bitw trafiaja na X tier. Jak tak dalej to bedzie wygladalo to wole placic innemu wydawcy za inna gre.

dlugi36 #29 Posted 19 September 2018 - 12:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47310 battles
  • 652
Ostatnia próba postawienia na swoim i zachowania się jak dotychczas. Zrobić bitwy dla "płacących za grę nawet jeżeli będzie ich 3 w drużynie. To nie to że darmowo nie będzie można grać ale boty mają zastąpić zdegustowanych graczy i zachować statystyki by się reklamować oraz platformę do wydawania pieniędzy dla nielicznych hardcorów którzy zostaną. Niestety AW ma grę z botami i jakoś popularności mu to nie przyniosło. Czy zastanawialiście się czasem dlaczego tak narzekacie na głupotę graczy w tej grze? Poziom głupoty w innych grach jest taki sam Ponieważ ekonomia i zdobywanie PD w tej grze jest tak ustawiona by zależało to od drużyny nie pojedyńczego gracza. Jęzeli próbujecie to zmienić za pomocą golda i innych rzeczy które przerastają zarobki za bitwę WG klaszcze a wy macie WR parę procent wyższe od przeciętniaka i o 12-13 od totalnego debila. Tak to działa. WG nic nie zmienia tylko ustawicznie kombinuje by zachować status quo dotychczasowej rozgrywki  bo mu się to opłaca. I coraz więcej graczy pyka sobie w tą gierkę (tak jak ja już teraz) bo for fun jest jeszcze miodna ale gdy chcesz być w nią niezły stajesz się dostawcą gotówki w większości przypadków. Zaczyna się testowanie na tierach I-V bo tam można grać bez opłat więc niczym nie ryzykują. Wyższych tierów nie dotkną dopóki nie będzie tragedii w populacji by nie zdenerwować tych jeszcze płacących.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users