Jump to content

Britská výzva začíná

• Please log in to reply
413 replies to this topic

SRudolf #401 Posted Yesterday, 04:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27812 battles
  • 1,267

VII | Stage complete   375 bitiek

Victory!
Battle: Live Oaks
Vehicles: G.W. Tiger
Experience received: 1 548
Credits earned: 55 724
Battle achievements: Mastery Badge: "III Class"
Mission completed! Reward: Style added

MakeMeSweat #402 Posted Yesterday, 05:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12399 battles
  • 565

View PostSRudolf, on 21 September 2018 - 03:53 PM, said:

VII | Stage complete   375 bitiek

Victory!
Battle: Live Oaks
Vehicles: G.W. Tiger
Experience received: 1 548
Credits earned: 55 724
Battle achievements: Mastery Badge: "III Class"
Mission completed! Reward: Style added

To niekoho zaujima?

SRudolf #403 Posted Yesterday, 05:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27812 battles
  • 1,267

View PostMakeMeSweat, on 21 September 2018 - 04:05 PM, said:

To niekoho zaujima?

samozrejme. nato je tu tento topic.

MakeMeSweat #404 Posted Yesterday, 05:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12399 battles
  • 565

View PostSRudolf, on 21 September 2018 - 04:13 PM, said:

samozrejme. nato je tu tento topic.

Na to aby si ty osobne oznamil ze si splnil nejaky 7 stage? Si si tym isty? Nejako sa mi to nezda.

Edited by MakeMeSweat, Yesterday, 05:23 PM.

Wachtmeister_Flanderka #405 Posted Yesterday, 05:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17899 battles
  • 1,263
  • [PRASE] PRASE

View PostMakeMeSweat, on 21 September 2018 - 05:05 PM, said:

To niekoho zaujima?

Mňa áno. Rád si pozriem, ako hráči postupujú v maratóne. A prajem im, nech si tank vyjazdia bez platenia.

Panza2121 #406 Posted Yesterday, 06:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40253 battles
  • 86
  • [_LUL] _LUL

Pro ty co se rádi podívají na postup ostatních hráčů.

Spoiler

Pro vysvětlení: 185 000 xp je 80 % sleva,což je můj cíl stejně jako byl u Itala. Jinak je tu možná odpověď všem příznivcům konspiračních teorií o tom že WG manipuluje bitvy. Těch 50 % výher asi nebude náhoda ;)

SRudolf #407 Posted Yesterday, 06:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27812 battles
  • 1,267

View PostPanza2121, on 21 September 2018 - 05:12 PM, said:

Pro ty co se rádi podívají na postup ostatních hráčů.

Spoiler

Pro vysvětlení: 185 000 xp je 80 % sleva,což je můj cíl stejně jako byl u Itala. Jinak je tu možná odpověď všem příznivcům konspiračních teorií o tom že WG manipuluje bitvy. Těch 50 % výher asi nebude náhoda ;)

podobne som to mal aj ja. ale na pieriku. co sa mi stratil

tak pisem konecne cislo biek po dokonceny. mam ho z replay priecinku. .a vzdy po donceni ho vymazem.

vyhry ani ci som to dal do top 10 nesledujem.strata casu..

7 misiu som dal po 100 bitkach.

Gremlaja #408 Posted Yesterday, 06:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 77505 battles
  • 623
Já jsem v půlce 8 části ale čárky za každou bitvu si nedělám a tak nemůžu říct kolik bitev:popcorn:

bledos1 #409 Posted Yesterday, 07:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 82834 battles
  • 421
  • [HUGO] HUGO

View PostIdahou, on 21 September 2018 - 02:07 PM, said:

Ta tvoje konspiračka je blbost. Vždycky se zamysli nad poměrem nákladů vs zisk. Skutečně si myslíš, že bude WG zasahovat do celého systému aby z tebe dostalo 150 Kč? Uvědom si, že jakákoliv uprava kterou ty naznačuješ by ovlivnila stovky dalších hráčů - 30 na jednu bitvu. To to jako propočítává pro desítky tisíc hráčů na serveru nebo jsi jen ty speciální? A hlavně jak? Zmínil jsem prve situaci kdy jsem byl zahnanej do kouta, skoro mrtvej a vyjeli na mě tři tanky. Dle čísel jsem to neměl přežít. Ale jelikož to byli dementi, tak se zhebli oni a ne já. Random se skládá ze houfů opic který efektivně omezí jakejkoliv systém kterej by kdokoliv nastavil tak aby zrovna tebe donutil odehrát pár bitev navíc nebo z tebe vysál 150 Kč. Uvědom si, že když ti ten tank dá WG zadarmo, tak netratí, jelikož jsi strávil stovky bitev a desítky hodin ve hře, což je přesně cíl téhle akce. Ty přesto naznačejuš, že všechno co uděláš je ovlivněno WG a nebo, že všichni kolem tebe jsou ovlivněni WG? Kdyť je to hloupý.

Pokud by jsi nadhodil konspiračku například, že v určitém bodě během bitvy dostane prohrávající tým výhodu ve větším module dmg aby se prodloužili a zdramatizovali bitvy - to by byla konspiračka která by dávala smysl. Jednoduchá a plošná úprava která má skutečnej efekt vs minimální náklady jak na vytvoření, tak provoz. To co ty píšeš, by teoreticky mohlo přinést výsledky na vzorku tak 1000+ bitev, nemá to žádný reálný význam a ještě by to znamenalo značné náklady zdrojů jen na údržbu a provoz.

To co ti příjde jako konspiračka, je prostě typická vlastnost lidského mozku - hledání vzoru v chaosu. Protože to je random, chaos, murphyho zákony a demence

A jako aktuálně si říkám, jestli ten maratón má vůbec smysl jet - neustálé týmy dementů, kdy buď musím (a zdůrazňuji ty uvozovky ) "vystřílet půlku" nepřátelského týmu sám nebo doufat, že nepřátelé budou mít víc dementů, než my. Během pár minut má jeden tým třetinu hráčů pryč, na klíčová místa nejede nikdo, nebo se tam naopak nahrne deset hráčů atd... teď na overlordu lemmingovali nepřátele pláž - cca 10 tanků se nechalo pak zastavit třema. Východní strana se zas nechala vykuchat, jenže útočníci získali půlku mapy a nevědli co s ní, tak vymlaskli artyny a zakempili v rohu... A pokud chce člověk farmit xp, musí vyhrát a jezdit určité stroje. Zkoušet něco expit je o nervy

Suhlas az nato expenie - mam teraz toho IX poliaka, zapnem zalohy na 2 hodky a robis 2 veci v jednom, idealna situacia a HT su vzdy v centre boja cize mas aj bunus k expom + IX je asi najlepsi tier co sa tyka expenia.

Mungo_13 #410 Posted Yesterday, 08:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 15110 battles
  • 1,251

View PostIdahou, on 21 September 2018 - 03:07 PM, said:

Ta tvoje konspiračka je blbost. Vždycky se zamysli nad poměrem nákladů vs zisk. Skutečně si myslíš, že bude WG zasahovat do celého systému aby z tebe dostalo 150 Kč? Uvědom si, že jakákoliv uprava kterou ty naznačuješ by ovlivnila stovky dalších hráčů - 30 na jednu bitvu. To to jako propočítává pro desítky tisíc hráčů na serveru nebo jsi jen ty speciální? A hlavně jak? Zmínil jsem prve situaci kdy jsem byl zahnanej do kouta, skoro mrtvej a vyjeli na mě tři tanky. Dle čísel jsem to neměl přežít. Ale jelikož to byli dementi, tak se zhebli oni a ne já. Random se skládá ze houfů opic který efektivně omezí jakejkoliv systém kterej by kdokoliv nastavil tak aby zrovna tebe donutil odehrát pár bitev navíc nebo z tebe vysál 150 Kč. Uvědom si, že když ti ten tank dá WG zadarmo, tak netratí, jelikož jsi strávil stovky bitev a desítky hodin ve hře, což je přesně cíl téhle akce. Ty přesto naznačejuš, že všechno co uděláš je ovlivněno WG a nebo, že všichni kolem tebe jsou ovlivněni WG? Kdyť je to hloupý.

Pokud by jsi nadhodil konspiračku například, že v určitém bodě během bitvy dostane prohrávající tým výhodu ve větším module dmg aby se prodloužili a zdramatizovali bitvy - to by byla konspiračka která by dávala smysl. Jednoduchá a plošná úprava která má skutečnej efekt vs minimální náklady jak na vytvoření, tak provoz. To co ty píšeš, by teoreticky mohlo přinést výsledky na vzorku tak 1000+ bitev, nemá to žádný reálný význam a ještě by to znamenalo značné náklady zdrojů jen na údržbu a provoz.

To co ti příjde jako konspiračka, je prostě typická vlastnost lidského mozku - hledání vzoru v chaosu. Protože to je random, chaos, murphyho zákony a demence

A jako aktuálně si říkám, jestli ten maratón má vůbec smysl jet - neustálé týmy dementů, kdy buď musím (a zdůrazňuji ty uvozovky ) "vystřílet půlku" nepřátelského týmu sám nebo doufat, že nepřátelé budou mít víc dementů, než my. Během pár minut má jeden tým třetinu hráčů pryč, na klíčová místa nejede nikdo, nebo se tam naopak nahrne deset hráčů atd... teď na overlordu lemmingovali nepřátele pláž - cca 10 tanků se nechalo pak zastavit třema. Východní strana se zas nechala vykuchat, jenže útočníci získali půlku mapy a nevědli co s ní, tak vymlaskli artyny a zakempili v rohu... A pokud chce člověk farmit xp, musí vyhrát a jezdit určité stroje. Zkoušet něco expit je o nervy

Ale prosim ta, urobit to je uplne trivialne. Par datovych kniznic a ich vyber, to zvladne aj poloretardovany programator z osobitnej skoly. Par hracov vyzerie vacsinu XP, zvysok paberkuje, pretoze tahaju zo zasob mizernych tabuliek rozptylov a penetracie. S nejakymi malinkymi zmenami podla postupu. A nie je problem ludi zgrupovat podla prideleneho kluca / koeficientu a pod. Navyse to urobia len raz a potom to pouzivaju - naklady 0.

Navyse WG pocita s faktom, ze hodne ludi, ktori vyjazdia istu zlavu to kupi, pretoze si povedia "ved je to tak "lacne" " a "tolko som sa snazil, tak to nenecham prepadnut". A 25-30 E-ciek od hrbky hracov, to uz su peniaze.

Wachtmeister_Flanderka #411 Posted Yesterday, 08:18 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17899 battles
  • 1,263
  • [PRASE] PRASE

View PostMungo_13, on 21 September 2018 - 08:13 PM, said:

Ale prosim ta, urobit to je uplne trivialne. Par datovych kniznic a ich vyber, to zvladne aj poloretardovany programator z osobitnej skoly. Par hracov vyzerie vacsinu XP, zvysok paberkuje, pretoze tahaju zo zasob mizernych tabuliek rozptylov a penetracie. S nejakymi malinkymi zmenami podla postupu. A nie je problem ludi zgrupovat podla prideleneho kluca / koeficientu a pod. Navyse to urobia len raz a potom to pouzivaju - naklady 0.

Navyse WG pocita s faktom, ze hodne ludi, ktori vyjazdia istu zlavu to kupi, pretoze si povedia "ved je to tak "lacne" " a "tolko som sa snazil, tak to nenecham prepadnut". A 25-30 E-ciek od hrbky hracov, to uz su peniaze.

Niečo mi však hovorí, že za svoje peniaze by som dostal nehrateľný črep. Párať a odrážať môže totižto iba niekto.

bledos1 #412 Posted Yesterday, 10:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 82834 battles
  • 421
  • [HUGO] HUGO

View PostMungo_13, on 21 September 2018 - 07:13 PM, said:

Staci si precitat ten tvoj "status" a je vidno ako si pekne modelujes realitu. Co v beznom zivote, kto to tu vsetko ovlada? A preco to potom hras, ked vies, ze je vsetko zmanipulovane?

Ale musel by to byt riadne vypeceny soft - za cca 30 sekund cakania na hru vsetky tieto eventuality poskladat dokopy a to nie len pre jedneho ale pre 30 hracov naraz, vyhodnotit, zvolit mapu, stranu, poskladat tim, nastavit, penetracie, rozptyly, pridelovanie expov... Zaroven sledovat tvoj vyber tankov do dalsich bitiek, podla toho menit nastavenie, aby ta to neprestalo hned bavit. Dat ti par dobrych bitiek sem-tam, aby si nestratil motivaciu, nejaky ten amorack, max. high roll atd...

Edited by bledos1, Yesterday, 10:09 PM.

Mungo_13 #413 Posted Yesterday, 11:19 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 15110 battles
  • 1,251

View Postbledos1, on 21 September 2018 - 10:08 PM, said:

Staci si precitat ten tvoj "status" a je vidno ako si pekne modelujes realitu. Co v beznom zivote, kto to tu vsetko ovlada? A preco to potom hras, ked vies, ze je vsetko zmanipulovane?

Ale musel by to byt riadne vypeceny soft - za cca 30 sekund cakania na hru vsetky tieto eventuality poskladat dokopy a to nie len pre jedneho ale pre 30 hracov naraz, vyhodnotit, zvolit mapu, stranu, poskladat tim, nastavit, penetracie, rozptyly, pridelovanie expov... Zaroven sledovat tvoj vyber tankov do dalsich bitiek, podla toho menit nastavenie, aby ta to neprestalo hned bavit. Dat ti par dobrych bitiek sem-tam, aby si nestratil motivaciu, nejaky ten amorack, max. high roll atd...

Ja si realitu nemodelujem, popisujem realny stav.

A jasne, realny svet je cistucky. Preto sme povinne zachranovali nemecke banky a ich ksefty. A SMER je poctiva strana, ktora za sebou nikoho nema, nekradne a vobec, vsetci politici su tak poctivi, bez zavazkov voci mecenasom.

Preco to hram? Moja vec.

Vobec to nepotrebuje byt akokolvek vypeceny soft, naopak, staci extremne primitivny, pracujuci s predpripravenymi kniznicami. Naopak, o.i. to brutalne znizi poziadavku na vypoctovy vykon.

Idahou #414 Posted Today, 09:23 AM

General

• Veteran
  • 36055 battles
  • 8,711
  • [IDDQD] IDDQD

Ale houby, jen si potřebuješ nějak odůvodnit smůlu a nebo mít pocit, jak bojuješ proti systému. Zajistit aby taková konspiračka fungovala není jen o "vyplňování" knižnic, ale o nekonečných kombinacích aktuálně online hráčů v rozdílných třídách skillu,  tieru, postupu v misi a nevím jakých dalších faktorů a kvůli čemu? Hypotetické a dost vachrlaté možnosti, že pokud bude hra pro tebe dostatečné peklo tak do ní vrazíš peníze? Kdyť je to epická blbost a reálnější je ta konspiračka o softwaru sledujícím chat a podle toho upravující RNG vybraným jedincům

A osobně mám taky šňůru proher a bídných her. Jenže v tom nevidím zásah vyšší moci, ale lidsou demenci kdy tři mí spoluhráči spadnou na kampánii ze skály... v rozmezí asi asi 45 sekundy, ze stejného místa a s vědomím, že tomu před ním se taky nepodařilo naklonit se tak aby sejmuli toho 30 hp scouta...

7 user(s) are reading this topic

2 members, 5 guests, 0 anonymous users

CZ_Trhac, RadecekH