Jump to content

Rozpoczął się dziesiąty sezon na mapie globalnej

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Community #1 Posted 14 September 2018 - 04:21 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 39,186
10 sezonów i film? Mapa globalna świętuje swoją pierwszą dekadę! Zobaczcie sami!

Pełna treść wiadomości

00anj00 #2 Posted 15 September 2018 - 06:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38586 battles
  • 529
Osobiście nie rozumiem podniecenia tym trybem. Dla zdecydowanej większości klanów nawet na bardzo przyzwoitym poziomie ten tryb nie ma najmniejszego sensu. Przyzwoity klan powiedzmy na pozycji ok 100tnej zdobędzie nie nolifiąc ochłapy powiedzmy 3-6 tys golda. Czyli przeciętny gracz wyda kupę kredytów i dostanie golda na ściągnięcie paru modułów. A topowe klany nie mają pojęcia co z tym goldem robić co powiększa tylko różnicę między klanami... Wiadomo... lepszy klan musi dostać więcej inaczej też to nie ma sensu... ale mapa globalna skonstruowana jest tak, że powiedzmy 20-30 najlepszych klanów może mieć interes w graniu... Moim zdaniem reszta graczy powinna wykorzystać kredyty w lepszy sposób np. rozwijając twierdzę jeśli nie ma jeszcze wszystkiego na X poziomie.

Edited by 00anj00, 15 September 2018 - 06:28 AM.

General_Kopanski #3 Posted 17 October 2018 - 02:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 26586 battles
  • 762
Zgadzam się z przedmówcą , wydaje się krocie na czołgi premium a zarobki dla klanu żadne . Reasumując podzielić zarobki z całej kampani na 90 graczy klanowych to wychodzi jakieś 200 goolda za granie kilka tygodni dzień w dzień ! Więc wot daje Ci jakieś 3 zł w towarze . Jak by to podzielić na dniówki to nie ma w Polsce takiej waluty waluty. Trzeba by było liczyć to w rublach !

Falathi #4 Posted 17 October 2018 - 02:20 PM

Field Marshal

• Player
  • 23787 battles
  • 11,573
  • [-FHH-] -FHH-

Panowie, 

dzięki za opinie - w tym negatywne - ale potrzebujemy więcej informacji od naszych graczy, dlatego proszę Was o feedback, w miarę możliwości szczegółowy, odnośnie nowej funkcji jaką są SOJUSZE. O co dokładnie chodzi i co mi oraz WG potrzebne poniżej: 

Od wprowadzenia systemu Sojuszy upłynęło trochę czasu, dlatego w miarę możliwości proszę o opinie na następujące tematy: 

• Opinie ogólne na temat sojuszy
    • Pierwsze wrażenia
    • Wykorzystanie w bitwach VIII oraz X poziomu
    • Ranking
    • Efekt, jaki wywarło wprowadzenie tej opcji na mniejszych, ale też i większych klanach? 
  • Wielkość i struktura sojuszy
    • Przydatne ograniczenia ( maksymalna ilość klanów w jednym sojuszu )
    • Ilość mniejszych graczy
    • Sugestie
  • Mechanika sojuszy
    • Transfer Prowincji
    • Delegowanie bitew
    • % wkładu mniejszych graczy
    • Możliwe nadużycia ( jesli tak: jakie? )
  • Bitwy na Mapie Globalnej
    • Czy chcecie walczyć z innymi Klanami? Jeśli nie - co Waszym zdaniem można ulepszyć? 
    • Czy prowincje Firefly wystarczają, by zapobiec stagnacji? 

Bardzo proszę o odpowiedzi tutaj - za tydzień zbiorę je i przekażę wyżej. 

eSuba_MENSA #5 Posted 18 October 2018 - 02:11 PM

Private

• Player
  • 30452 battles
  • 23
  • [FL0YD] FL0YD
Nauczcie się grać i znajdźcie dobry klan, bardzo trudne. Wy chcecie żeby słabi gracze byli na równi z dobrymi, dobre.

00anj00 #6 Posted 18 October 2018 - 03:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38586 battles
  • 529

View PostVIC_MENSA, on 18 October 2018 - 01:11 PM, said:

Nauczcie się grać i znajdźcie dobry klan, bardzo trudne. Wy chcecie żeby słabi gracze byli na równi z dobrymi, dobre.

Tu się chyba nie rozumiemy, ja gram średnio na poziomie 1800-2400 wn8 i powiem szczerze, że jak dla mnie zwykłego gracza dobrze po 30tce, nie sportowego i grającego dla rozrywki to nie mam sobie nic do zarzucenia, gdyby nie parę tysięcy bitew na pingu do 1000'a staty też byłyby przyzwoite. Co do klanu też są to bardzo przyzwoici i ogarnięci ludzie. Ja nie chcę aby dobrzy gracze dostawali tyle samo co słabsi i nigdzie tak nie napisałem. Powiedzmy sobie szczerze: Jeśli nie jesteś młodym człowiekiem, który po szkole ma w poważaniu co robi ze swoim czasem, to grając nawet na bardzo przyzwoitym poziomie (biorąc pod uwagę całokształt graczy w WOT), dla 99% graczy jest to tryb utylizacji kredek. Bo pomijając powiedzmy pierwszą 20-30 klanów to reszta dostaje takie ochłapy że szkoda gadać. Grając dużo zostawiasz parę baniek kredytów aby dostać trochę złota na ściągnięcie modułów... Ja osobiście nie widzę, żadnego sensu grania w tym trybie... chyba że klan ma już twierdzę ze wszystkim na max, prawie każdy gracz w klanie odkryte wszystkie drzewka i chce zagrać po prostu z nudów lub dla odmiany... Tyle w temacie, takie moje zdanie i nie wkładaj w czyjeś usta słów których nie powiedział... bo nie uważam że słabemu graczowi się po prostu należy... ale dysproporcja w tym trybie powoduje, że po prostu w mojej opinii 90% klanów w tym trybie traci tylko czas i kredki.

Każdy może mieć własne zdanie, które po prostu przedstawiłem, nie zgadzasz się.. ok masz prawo, ale zdawkowe stwierdzenie zamiast konkretów i wciskanie ludziom w usta czegoś czego nie powiedzieli jest dla mnie po prostu [edited]... i tyle w temacie.

Ps. Akurat pozycja klanów w rankingu na dzień dzisiejszy to nie najlepszy dla Ciebie przykład.

Edited by 00anj00, 18 October 2018 - 04:15 PM.

luki1984 #7 Posted 18 October 2018 - 04:09 PM

Private

• Player
  • 57625 battles
  • 17
  • [16V] 16V

Szczerze najwiekszy błąd jaki Wg zrobiło i co chyba boli pewnie nie takich graczy jak ja i nie pisze tu o umiejętnościach czy używaniu mózgu w walce ale to to że dali możliwośc zdobycia klanom i tylko tym co są w klanie obligacji to jest jakieś nie porozumienie bo nie jest tak że wszyscy chą być w klanie i tam grać nie wiadomo ile słuchać i bycie aktywnych tak długo aby na te marne pare golda zdobyć itp to teraz Wg dało klanom możliwość zdobycia obligacji w prosty sposób gdzie mase graczy będzie pominięta bo i tak nie sa w klanach i nie chcą być pewnie (sam tak raczej mam nie ma czasu na takie grywanie ) to teraz dodanie możliwości zdobycia obligacji w klanach będzie skutkowało w zwykłych bitwach i nie tylko bo i CW czy twierdzach te lepsze klany i ich członkowie będą miały jeszcze większą przewagę wykorzystując mase sprzętu czy to ulepszenia czy dodatkowe przykładowo miejsce na dyrektywę :/ . także jest to lipa rozumie że gold a czy czołgi dawano za te rozne kampanie ale te obligacje dla klanow zmiena dysproporcje czy to teraz to na pewno kiedyś gra już dawno stala sie pay to win teraz to tylko potwierdza to Dobrze że jeszcze Wg nie skusiło sie na to co gracze francuscy i inne możne kraje chciały uzyskać czyli kupić obligacje jak złoto to dopiero by było powodzenia Wg dalej tak róbcie z nieprzemyślanymi wjazdami i nagrodami a stanie sie to że grać będą tylko ci co nawalaja po 10h dziennie aby utrzymac tempo zarobkow  golda i obligacji bo inaczej juz na mape nie wyjada bo kazdy ich skroi z konca mapy :/ dla mnie straszna lipa :/

Oczywiście hejt bedzie ale cóż takie jest to moje odczucie i miałem je prawo wyrazić :) powodzenia.

_lamar_ #8 Posted 18 October 2018 - 04:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 55993 battles
  • 733
  • [A-B-V] A-B-V

@Falathi

Przyglądam się temu teraz to dochodzę do wniosku, że niewiele się zmieniło przez ostatnie lata ale ... sojusze to krok we właściwym kierunku.

- pierwsze wrażenia - rewolucji nie ma, ominęło mnie kilka sezonów i szoku nie przeżyłem wgłębiając się w szczegóły - w zasadzie niewiele się zmieniło poza drastycznym spadkiem prestiżu CW

- wykorzystanie w bitwach VIII oraz X poziomu - żadna nowość, ale dobrze mieć wybór, zamykanie się na X tierach byłoby błędem (czy brakuje VI? trudno mi powiedzieć ale jak napisałem, im większy wybór tym lepiej)

- ranking - jeśli chodzi o klasyfikację polityczną to wywaliłbym punkty za wasali a dodałbym jakieś inne, osiąganie jakiś określonych celów (możliwe, że wyznaczanych przez dowódcę sojuszu), za samo bycie seniorem nie powinno być żadnych bonusów w rankingu, bardziej działania na mapie powinny tą punktację podbijać

- efekt? - ogólnie dla klanów nie ma chyba większej różnicy ale ... sojusze dają więcej opcji więc na plus

Wielkość i struktura sojuszy

Z pewnością ograniczenie stopni w sojuszu byłoby dobre - wasal piątego stopnia to przesada (i nie brzmi dumnie). Ograniczenie klanów w sojuszu też można rozważyć ale ... przy równoczesnym dodaniu większej ilości opcji dyplomatycznych między sojuszami:

- zawieszenie broni na x tur, blokujące możliwość ataków graczy jednego sojuszu na drugi ale z możliwością zerwania takiego paktu przez dowódce sojuszu - z jakimiś konsekwencjami oczywiście - utrata części punktów dyplomatycznych na przykład

- zgoda na przemarsz wojsk przez prowincję,

- deklaracja neutralności (takie jednostronne zawieszenie broni)

- stan wojny (to na poziomie sojuszy, trwająca kilka dni i blokująca wszelkie opcje dyplomatyczne - można to też rozwinąć na poziom randomów, gdzie za odstrzelenie członka wrogiego sojuszu z przeciwnej drużyny byłaby jakaś mała premia, byłby też jakiś licznik takich zgonów między sojuszami i zwycięski sojusz jakiś bonus by otrzymywał)

- itd. opcji jest przecież sporo, nie musimy zamykać się na mapie globalnej ale i tam jest spory potencjał do działania

Tak na marginesie jeśli chodzi o strukturę sojuszu to jest ona nieczytelna - w formie drzewka się nie dało?

[EDIT]: I jeszcze jedno - teraz o dziwo jest tak, że klany z sojuszu mogą ze sobą walczyć (nie wiem czy mogą siebie atakować co byłoby bez sensu) jak spotkają się na wrogiej prowincji - myślę, że w takiej sytuacji powinni jakby "połączyć siły" i powinna być możliwość doboru graczy z obu tych klanów do bitwy z właścicielem.

Mechanika sojuszy

Tutaj już napisałem kilka rzeczy ale generalnie zwiększyłbym znaczenie dowódcy sojuszu. On powinien stawiać na mapie jakieś cele do osiągnięcia swoim wasalom, wyznaczać im pewne role, prowadzić politykę wewnątrz sojuszu jak i na zewnątrz. Ogólnie żeby za korzyściami (które w chwili obecnej są za duże w stosunku do obowiązków) szedł również jakiś ciężar decyzji. Transfer prowincji na plus. Delegowanie bitew na plus. Ogólnie co do tematu delegowania bitew to w innym wątku opisałem jeszcze swoją propozycję odnośnie "klanów najemnych". Klan, który nie może podjąć bitwy z jakiegoś powodu (zbyt dużo bitew najczęściej) mógłby wystawić ogólnodostępną ofertę (oferując punkty dyplomatyczne, bądź kostki do twierdzy bądź srebro - zrzutka w klanie), spośród klanów (tych co nie są w żadnym sojuszu albo tych poza mapą), które się zgłosiły wybrany byłby jeden i delegowany do bitwy w imieniu zleceniodawcy. W przypadku zwycięstwa zgarniałby nagrodę, w przypadku porażki traciłby punkty polityczne. Historia bitew klanu najemnego byłaby też do wglądu (może nawet zleceniodawca mógłby ocenić jakość usług jak na allegro, odpowiednim komentarzem ;) ) - dobra zaczynam odlatywać, więc kończę powoli.

Podsumowując

Kierunek dobry ale moim zdaniem mało odważny. CW oferuje tyle możliwości - rozwinięcie opcji dyplomatycznych, przyjmowanie określonych ról przez klany, zwiększenie interakcji między klanami w sojuszu, zwiększenie roli dowódców ale żeby skuteczny i aktywny wasal był "doceniony" również w rankingu, kreślenie na mapie celów, wydawanie rozkazów, mechaniki, dzięki którym klan klanowi mógłby płacić swoimi zasobami za usługi, wyjście również nie tyle na drugą warstwę mapy (zlecenia, dyplomacja) co nawet na randomy.

A poza tym to jak co sezon - CW straciło prestiż, bycie na mapie nie jest już jakąś nobilitacją, nagrody są marne, gracze często rezygnują z bycia w klanie ze względu, że niewiele mogą im zaoferować, skoro na eventach można zdobyć lepsze nagrody a nie trzeba się dostosowywać do różnych wymagań klanu (wiem z autopsji bo przez długi czas nie byłem w klanie i nie mam poczucia, że coś mnie ominęło).

Edited by _lamar_, 18 October 2018 - 05:03 PM.

00anj00 #9 Posted 18 October 2018 - 04:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38586 battles
  • 529

View Postluki1984, on 18 October 2018 - 03:09 PM, said:

Oczywiście hejt bedzie ale cóż takie jest to moje odczucie i miałem je prawo wyrazić :) powodzenia.

Ode mnie akurat masz łapkę w górę, ale smutne jest ostanie zdanie, które chyba powinno się już standardowo pisać, aby przypomnieć innym, ze każdy ma prawo wypowiedzieć własne zdanie...

darasb #10 Posted 18 October 2018 - 04:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 99306 battles
  • 341
Miało by to sens jakby ludzie nie grali dalej na modach i chitach , a co najgorsze w tym jest , że to gracze którzy maja po 8  i 10 tys oceny osobistej . Z resztą nie długo będą podani na forum i do sprawdzenia .

Falathi #11 Posted 18 October 2018 - 04:53 PM

Field Marshal

• Player
  • 23787 battles
  • 11,573
  • [-FHH-] -FHH-

View Post_lamar_, on 18 October 2018 - 04:28 PM, said:

@Falathi

[...]

Lamar, WIELKIE dzięki za rozpisanie wszystkiego, właśnie coś takiego jest potrzebne :) 
Dziękować!

_lamar_ #12 Posted 18 October 2018 - 05:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 55993 battles
  • 733
  • [A-B-V] A-B-V

View PostFalathi, on 18 October 2018 - 03:53 PM, said:

Lamar, WIELKIE dzięki za rozpisanie wszystkiego, właśnie coś takiego jest potrzebne :) 
Dziękować!

Spoko - jak to pisałem to i tak milion pomysłów mi przelatywało przez głowę więc trochę chaotyczna ściana tekstu wyszła ale raczej ogólny zamysł kilku koncepcji można załapać.

I jeszcze dwie sprawy:

- ta, którą dopisałem

Block Quote

teraz o dziwo jest tak, że klany z sojuszu mogą ze sobą walczyć (nie wiem czy mogą siebie atakować co byłoby bez sensu) jak spotkają się na wrogiej prowincji - myślę, że w takiej sytuacji powinni jakby "połączyć siły" i powinna być możliwość doboru graczy z obu tych klanów do bitwy z właścicielem.

- zgadzam się z @luki1984 - obligacje nie powinny być nagrodą za CW. Miała być to waluta nagradzająca dobrą grę indywidualnie.

Msciboj #13 Posted 18 October 2018 - 06:03 PM

Major

• Player
  • 22000 battles
  • 2,956

View Post00anj00, on 18 October 2018 - 02:59 PM, said:

... ale dysproporcja w tym trybie powoduje, że po prostu w mojej opinii 90% klanów w tym trybie traci tylko czas i kredki.

Nie powinines sie dziwic, bilans CW musi wyjsc na zero wedlug WG.

Topka zarabia golda, wy przepalacie kredyty ==> kupujecie konto premium.

A to ze srednie klany beda z tego powodu CW odpuszczac to poki co nie zajmuje WG.

Bilans sie nie zgodzi...za jakis czas potna znowu dochody prowincji.

Choc CW to nie moja para kaloszy. 

Powodzenia dla walczacych

FeldkuratOttoKatz #14 Posted 18 October 2018 - 07:10 PM

Private

• Player
  • 39345 battles
  • 47
  • [OWRM2] OWRM2

View PostVIC_MENSA, on 18 October 2018 - 01:11 PM, said:

Wypowiedz kompletnie nieadekwatna do drugiej części twojego nicka.Za to krótka analiza problemu przez kolegę 00anj00 po prostu jest trafna,a twoja nic nie wnosi oprócz epatowania swoją osobą.

Drobna przyjacielska rada-wyrzuć słowo Mensa z nicka albo postaraj się bardziej jeśli chcesz pisać ad vocem 

mazur131313 #15 Posted 19 October 2018 - 12:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 57544 battles
  • 853

View Postdarasb, on 18 October 2018 - 04:43 PM, said:

Miało by to sens jakby ludzie nie grali dalej na modach i chitach , a co najgorsze w tym jest , że to gracze którzy maja po 8  i 10 tys oceny osobistej . Z resztą nie długo będą podani na forum i do sprawdzenia .

Uwielbiam takich ludzi. 75k bitew i 1k wn8 recent/overall. Jeśli przegrywa - to wina cheatów, modów i ewentualnie niekorzystnej koniunkcji planet. Nie zada sobie trudu by sprawdzić jak grają co lepsi gracze na serwerze (większość streamuje na Twitchu) by zobaczyć jak wygląda farmienie takich jak on na randomach/cw, podpatrzeć co należy robić by stać się w tej grze lepszym a nie stać ze skillem w miejscu. Ale po co. Przegrywam? Wina cheatów, modów i niekorzystnej koniunkcji planet...bo to przecież niemożliwe, by ktoś był lepszy ode mnie, nie?

Edited by mazur131313, 19 October 2018 - 12:39 AM.

00anj00 #16 Posted 19 October 2018 - 05:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38586 battles
  • 529

View PostMsciboj, on 18 October 2018 - 05:03 PM, said:

Nie powinines sie dziwic, bilans CW musi wyjsc na zero wedlug WG.

Topka zarabia golda, wy przepalacie kredyty ==> kupujecie konto premium.

A to ze srednie klany beda z tego powodu CW odpuszczac to poki co nie zajmuje WG.

Bilans sie nie zgodzi...za jakis czas potna znowu dochody prowincji.

Choc CW to nie moja para kaloszy. 

Powodzenia dla walczacych

No właściwie to się dziwię, bo dla mnie wygląda to na problematyczne błędne koło dla WOT. Dysproporcja będzie dla WG problemem, bo najlepsi mając już wszystkie drzewka z kupą golda nie mają powoli co robić w tej grze... Każdy nowy OP tank, który wejdzie mają od razu za free expa, najczęściej już totalną przewagę z modułami za obligacje, a nowych graczy to zniechęca do gry... Albo mapa globalna powinna być wielokrotnie większa z mniejszą dysproporcją w zarobkach, albo dla mnie ten tryb faktycznie powinien mieć zmienioną nazwę na "utylizacja kredek". Zaraz trzeba będzie wprowadzić obligacje za kasę i wymyślić jakieś obligacje 2 z jeszcze lepszymi modułami... Znając WG, nie będzie to dla nich problemem.

Edited by 00anj00, 19 October 2018 - 05:46 AM.

luki1984 #17 Posted 19 October 2018 - 03:41 PM

Private

• Player
  • 57625 battles
  • 17
  • [16V] 16V

View Post00anj00View Post, on 19 October 2018 - 04:45 AM, said:

No właściwie to się dziwię, bo dla mnie wygląda to na problematyczne błędne koło dla WOT. Dysproporcja będzie dla WG problemem, bo najlepsi mając już wszystkie drzewka z kupą golda nie mają powoli co robić w tej grze... Każdy nowy OP tank, który wejdzie mają od razu za free expa, najczęściej już totalną przewagę z modułami za obligacje, a nowych graczy to zniechęca do gry... Albo mapa globalna powinna być wielokrotnie większa z mniejszą dysproporcją w zarobkach, albo dla mnie ten tryb faktycznie powinien mieć zmienioną nazwę na "utylizacja kredek". Zaraz trzeba będzie wprowadzić obligacje za kasę i wymyślić jakieś obligacje 2 z jeszcze lepszymi modułami... Znając WG, nie będzie to dla nich problemem.

No w 100% zgadzam się właśnie z Tobą kolego taka dysproporcja zabija pomału granie tutaj i faktycznie większość tych topowych klanów i graczy to mają wszystko już i nie maja co robić z tym także takie obligacje były dla nich jakby drugim życie w wot bo musieli to mieć :) aby nie spaść z wysokiego pułapu i trzymać dalej fiolet kolor i rozbijać tych słabszych bez ulepszaczy i innych tego typu badziewia.

A i jeszcze jedno teraz z tego co już widziałem na streamach i nie tylko to aby wejść na CW czy te twierdze to kto nie założy sobie tych dyrektyw za obligacje to  mapę  nie ma prawa wejść do składu wtf omg nawet pograć już nie można ze standardowym  sprzętem bo nie liczy się już skill tylko ile masz w kieszeni (skrót obligacji golda w garażu) I tak jak kolega 00anj00 pisze zrobią po jakimś czasie inne obligacje czy coś w tym stylu aby nie stracic znowu tylu graczy.

Primus_warrior_gunner #18 Posted 23 October 2018 - 12:31 AM

Private

• Player
  • 39728 battles
  • 14

Witam,

To ja dołożę swoje 3 grosze. 

Pierwsze wrażenie na początku kampanii  - Oooo mamy kilka fajnych sojuszy + plus rozłam  FAME, rozpad MVPS- będzie ciekawie . Po kilku dniach okazało się ,że sojusze są zmienne jak wszystko.

Wykorzystanie VIII i X to samo , ale dla mnie porażka , jeśli ten sam klan może walczyć na VIII i X froncie -

chodzi mi o delegowanie klanu - proszenie o pomoc ( zwłaszcza klanów z X frontu o  walkę na VIII) , to dla mnie totalna bzdura .

To tak jakby cały sezon grać przeciwko ''Barcelonie'' .

Powinno to być jakoś regulowanie np. po zakończeniu działań po całym dniu , klan się określa na jakim froncie będzie grał następny dzień a nie klan z 1500 elo z X frontu gra na VIII froncie  -  bzdura.

Tak samo o pomoc klanów , też to powinno być jakoś ograniczone - np. klan zastępujący musi być już na mapie globalnej , klany pomagające sobie muszą mieć łączące prowincję .

A NIE jak jest aktualnie , gdzie pojawiła się NOWA bardziej rozwinięta Forma Sojuszy - Czyli ze Świata Przestępczego - Stawianie Słupów , aby tylko można zaatakować wroga, którego sami nie możemy zaatakować , śmiech na sali .

Za łamanie sojuszy też powinna być jakaś kara , może też głosowanie , np . jeśli Główny Klan ma 3 pod klany - 2 muszą się zgodzić na rozwiązanie sojuszu , tak samo jak Główny klan chce zerwać sojusz z pod klanami -  jakieś kary a może zadośćuczynienie - rekompensata - złoto, punkty , obligację - zabieranie od klanu , który ŁAMIE sojusz a przekazywanie pod klanom lub klanowi głównemu . 

Bartek221O #19 Posted 25 October 2018 - 05:56 PM

Brigadier

• Oficer Łączności
  • 26384 battles
  • 4,954
  • [ICOH] ICOH

View PostFalathi, on 18 October 2018 - 03:53 PM, said:

Dziękować!

Takie pytanie: kiedy konwoje wejdą? Bo na chwile obecną zbiera się golda od sił podrzędnych ale nie można ich otrzymać

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users