Jump to content

WOT fails

RNG MM

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

WasdwA #1 Posted 20 September 2018 - 08:02 PM

Corporal

• Player
  • 24636 battles
  • 171

edited

Edited by 11poseidon11, 21 September 2018 - 04:34 PM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, moderasyon ve cezalarin tartisilmasi sebebi ile degistirilmistir.

ali1234512 #2 Posted 20 September 2018 - 08:35 PM

Brigadier

• Player
  • 34760 battles
  • 4,372
şu konuları açmaktan sıkılmadın demi  git yayın falan izle millet nasıl oynuyormuş gör  hatalarından ders al sende kazanırsın  yoksa tek maçta 7 kişi sıfır çekmişle  konu açmaktan başka bir  şey  yapamazsın

EfsaneviPilot12 #3 Posted 21 September 2018 - 12:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11188 battles
  • 593
  • [TAF-R] TAF-R

View Postali1234512, on 20 September 2018 - 08:35 PM, said:

şu konuları açmaktan sıkılmadın demi  git yayın falan izle millet nasıl oynuyormuş gör  hatalarından ders al sende kazanırsın  yoksa tek maçta 7 kişi sıfır çekmişle  konu açmaktan başka bir  şey  yapamazsın

7 kişinin sıfır çekip konuyu açan kişinin hasar ve deneyimde 1.ci olduğu maçta kim hatalıdır ve kim yayın izlemeli ? 

A- Sıfır çeken 7 kişi,

B- Hasar ve deneyimde 1.ci olan kişi.

Sen profesörsün kitabını yazmışsın ağam şu soruyada bir cevap ver hele bizde sizin engin bilgilerinizden yararlanalım.

ali1234512 #4 Posted 21 September 2018 - 12:40 AM

Brigadier

• Player
  • 34760 battles
  • 4,372

View PostEfsaneviPilot12, on 21 September 2018 - 01:18 AM, said:

7 kişinin sıfır çekip konuyu açan kişinin hasar ve deneyimde 1.ci olduğu maçta kim hatalıdır ve kim yayın izlemeli ? 

A- Sıfır çeken 7 kişi,

Sen profesörsün kitabını yazmışsın ağam şu soruyada bir cevap ver hele bizde sizin engin bilgilerinizden yararlanalım.

1k üstü dmg atan sayısı  bir tarafta 3 diğer tarafta 4

karşıda 3 kişi sıfır çekmiş  3 kişi 1 atış yapıp ölmüş  arada dağ kadar fark yok iki takımda aynı benim gözümde

EfsaneviPilot12 #5 Posted 21 September 2018 - 12:42 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11188 battles
  • 593
  • [TAF-R] TAF-R

View Postali1234512, on 21 September 2018 - 12:40 AM, said:

1k üstü dmg atan sayısı  bir tarafta 3 diğer tarafta 4

karşıda 3 kişi sıfır çekmiş  3 kişi 1 atış yapıp ölmüş  arada dağ kadar fark yok iki takımda aynı benim gözümde

:D Ne alaka anlayamadım benim sorduğum soruyu tekrar okurmusun :D Senin ilk söylediğine hitaben yazdım da ondan. 

ali1234512 #6 Posted 21 September 2018 - 12:43 AM

Brigadier

• Player
  • 34760 battles
  • 4,372

View PostEfsaneviPilot12, on 21 September 2018 - 01:42 AM, said:

:D Ne alaka anlayamadım benim sorduğum soruyu tekrar okurmusun :D Senin ilk söylediğine hitaben yazdım da ondan. 

b izlese yeter  oyunu alan yada veren 2-3 kişidir bu oyunda gerisi figurandır istediğini yapsa oyunu etkilemez

başka oyuncu nie %60 oynuyor ben oynayamıyorum nedenini buldurur yayın

Edited by ali1234512, 21 September 2018 - 12:45 AM.

Bagora #7 Posted 21 September 2018 - 12:54 AM

Brigadier

• Player
  • 40508 battles
  • 4,931
  • [_AVEL] _AVEL

View PostEfsaneviPilot12, on 20 September 2018 - 11:18 PM, said:

A- Sıfır çeken 7 kişi,

aslında bunu maçı izlemeden söylemek zor şöyle ki

-diyelim ikimiz bi kanada gittik sen biraz geride bekliyosun düşman üstüme bastı sen beni geriden savunmak yerine beni bırakıp kaçtın ben orada 3 kişi arasında direk öldüm daha sonra sen geride yata yata 2k dmg attın maç sonunda sen 2k attın ben 0 çektim skora göre ben suçluyum ama maç sırasında beni bırakıp kaçmasaydın belki ben orada 2 3 atış daha yapacaktım ve maçı kazanacaktık ,

-yada maç boyunca takıma hiç katkı yapmadan sırf kendi hasarı için oynayıp maçı kaybedince takıma laf edenler skor tablosunda hep üsttedir ama maç sırasında yardıma ihtiyaç duyanın yardımına gitmedikleri için yada kendi sınıflarının getirdiği yükümlülüğü yapmadıkları için(hafifse spot, ağırsa hat tutma , medse destek gibi) maçların genelde kaybedilme sebebleridir.

fakat arkadaşın attıgı maçın seneryosu büyük ihtimalle şudur

-arkadaşın takımı saha homojen dağılmış fakat rakip takım bi kanattan agrasif bi biçimde basmış (o kanatta olanlar 0 çekip ölmüş direk) rakip takım sel gibi önüne geleni öldüre öldüre bütün sahayı eritmiş arkadaşın takımı ise rakibin az oldugu kanadı zamanında eritip cap e ulaşamadıgı için büyük dalga o kanadıda arkadan  yakalamış ve bitirmiştir. burada suç 0 çekenlerin değil (adamların büyük ihtimalle ateş edecek fırsatı bile olmamıştır :D ) karşısında çok az rakip oldugunu farkettiği halde basıp karşısındaki 2 3 kişiyi öldürüp rakibi arkalamayan kişilerdedir.(tabi durum benm anlattıgım gibiyse)

Edited by Bagora, 21 September 2018 - 12:55 AM.

EfsaneviPilot12 #8 Posted 21 September 2018 - 03:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11188 battles
  • 593
  • [TAF-R] TAF-R

View PostBagora, on 21 September 2018 - 12:54 AM, said:

aslında bunu maçı izlemeden söylemek zor şöyle ki

-diyelim ikimiz bi kanada gittik sen biraz geride bekliyosun düşman üstüme bastı sen beni geriden savunmak yerine beni bırakıp kaçtın ben orada 3 kişi arasında direk öldüm daha sonra sen geride yata yata 2k dmg attın maç sonunda sen 2k attın ben 0 çektim skora göre ben suçluyum ama maç sırasında beni bırakıp kaçmasaydın belki ben orada 2 3 atış daha yapacaktım ve maçı kazanacaktık ,

-yada maç boyunca takıma hiç katkı yapmadan sırf kendi hasarı için oynayıp maçı kaybedince takıma laf edenler skor tablosunda hep üsttedir ama maç sırasında yardıma ihtiyaç duyanın yardımına gitmedikleri için yada kendi sınıflarının getirdiği yükümlülüğü yapmadıkları için(hafifse spot, ağırsa hat tutma , medse destek gibi) maçların genelde kaybedilme sebebleridir.

fakat arkadaşın attıgı maçın seneryosu büyük ihtimalle şudur

-arkadaşın takımı saha homojen dağılmış fakat rakip takım bi kanattan agrasif bi biçimde basmış (o kanatta olanlar 0 çekip ölmüş direk) rakip takım sel gibi önüne geleni öldüre öldüre bütün sahayı eritmiş arkadaşın takımı ise rakibin az oldugu kanadı zamanında eritip cap e ulaşamadıgı için büyük dalga o kanadıda arkadan  yakalamış ve bitirmiştir. burada suç 0 çekenlerin değil (adamların büyük ihtimalle ateş edecek fırsatı bile olmamıştır :D ) karşısında çok az rakip oldugunu farkettiği halde basıp karşısındaki 2 3 kişiyi öldürüp rakibi arkalamayan kişilerdedir.(tabi durum benm anlattıgım gibiyse)

Son anlattığın teoriyi ben rastgele maçlarda çok nadir görüyorum daha çok klan maçlarında oluyor bu iş.

Onun dışında nasıl oluyorsa sıfır çeken suçsuz oluyor ? Hadi karşı takımdaki 3 kişiyi anlarım da 7 kişinin sıfır çekmesi nedir dostum ? Karşı takım nasıl basmışta hiçbirisinin ateş etme fırsatı bile olmamış şans eseri biri delseydi bari ? 40 tp var type var t34-85m var milleti kanser eden fv arty var. Keşke bi replay olsada izlesek herşeyi çözecez.

7 kişinin sıfır çekmesini açıklayamazsın abi böyle botluk olsa olsa 1-5 tier maçlarda olur

Bagora #9 Posted 21 September 2018 - 09:20 AM

Brigadier

• Player
  • 40508 battles
  • 4,931
  • [_AVEL] _AVEL

View PostEfsaneviPilot12, on 21 September 2018 - 02:27 AM, said:

Son anlattığın teoriyi ben rastgele maçlarda çok nadir görüyorum daha çok klan maçlarında oluyor bu iş.

Onun dışında nasıl oluyorsa sıfır çeken suçsuz oluyor ? Hadi karşı takımdaki 3 kişiyi anlarım da 7 kişinin sıfır çekmesi nedir dostum ? Karşı takım nasıl basmışta hiçbirisinin ateş etme fırsatı bile olmamış şans eseri biri delseydi bari ? 40 tp var type var t34-85m var milleti kanser eden fv arty var. Keşke bi replay olsada izlesek herşeyi çözecez.

7 kişinin sıfır çekmesini açıklayamazsın abi böyle botluk olsa olsa 1-5 tier maçlarda olur

ben çok görüyorum o sahneyi , bi tarafta 7 kişi bekliyor diğer tarafta da 4 kişi kalan 4 kişi sağda solda dağınık duruyo bizim 4 kişi beklediğimiz yere düşman 10 kişi basıyo 2 3 kişi aradaa direk ölüyo zaten kalanlar 1 2 atış yapıp ölüyo diğer tarafta bekleyen 7 kişi basıp karşısında ki 3-4 tankı çekmiyor , bize basan 10 kişi bunları arkalayana kadar o 3-4 kişi ile oyalanıyolar sonra da oyun gidiyor , zaten kanatta bulunan herkes 0 çekmiyor ilk ölen 2 3 kişi 0 çekiyor , kalan 0 çekenlerde o dağınık duranlar veya diğer kanatta bekleyip düşmana atış yapamamış kişiler oluyor arkalanınca hasar atamadan ölenler yani.

ha 0 çekenlerin hepsi suçsuz demiyorum demek istediğim replay olmadan bi insan sırf 0 çekti diye suçlanmamalı anlattıgım seneryoya göre 0 çeken bi insanın yapacak bişeyi yok düşün  sen 3 kişi bi yere gittin karşında 10 düşman belirdi bi atış yaptın ve rng yüzünden ıskaladın sonra direk öldün burada senn yapacagın bişey yok ama takımın  diğer üyeleri 10 kişi  diğer taraftan basıyo karşımızda pek adam yok burayı temizleyelim diye düşünmediği için oyun gidiyor anlatmak istediğim bu . tabi sayıları öylesine verdim illa 10 kişi düzenli ordu gibi basmasına gerek yok lemming train bile bazen böyle sonuçlar doğuruyor

11poseidon11 #10 Posted 21 September 2018 - 04:35 PM

Moderator

• Moderator
  • 586 battles
  • 41
  • [KIDS_] KIDS_

Merhaba,

Bu konu, moderasyon cezalarının tartışılması nedeni ile kapatılmıştır.

Teşekkürler!

11poseidon11

Also tagged with RNG, MM

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users