Jump to content

[NISZA] ★★★WAŻNA SPRAWA★★★

NISZA Support wot twierdza klan problem błąd rozwiązanie podziękowania

• This topic is locked This topic is locked
72 replies to this topic

AriiSz #61 Posted 25 September 2018 - 02:34 AM

Private

• Player
  • 12523 battles
  • 4
  • [NIS2A] NIS2A
Świetna robota WG !!! Mimo że mieliście ogrom pracy z aktualizacją to i tak udało Wam się znaleźć czas aby i ten problem rozwiązać. Gratki !!!

Pretorianin_ #62 Posted 25 September 2018 - 07:39 PM

Private

• Player
  • 22649 battles
  • 1
  • [NISZA] NISZA
Dzięki

czikitta #63 Posted 25 September 2018 - 09:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22529 battles
  • 540
  • [-BTT-] -BTT-

View Postvoulezvous, on 24 September 2018 - 10:34 AM, said:

MURICA powiem to tylko raz, a potem będzie się kłaniał moderator. Nie radzę rzucać tu żadnych wulgaryzmów czy obraźliwego języka.

Twój pokrętny sposób myślenia też dobrze by było zanalizować. Czyli jak? Mówimy o manierach i ludzkim zachowaniu? Piszesz że szanująca się firma takie rzeczy robi z automatu. Może Ciebie zaskoczę tym, to samo odnosi się do samowolnego wyrażenia wdzięczności - członkowie klanu NISZA mieli problem techniczny. Naprawiliśmy i są wdzięczni. To też jest dość ludzkie zachowanie.

Pozdrawiam,

voulezvous

Ja również miałem problem techniczny z niedziałającym czatem (jak pewnie i większość graczy). Również jestem wam bardzo wdzięczny, że po roku czasu udało się tak skomplikowaną kwestię ogarnąć. Czy nas również czeka rekompensata? :D 

voulezvous #64 Posted 26 September 2018 - 09:32 AM

Community Team Lead WoT EU

• WG Staff
  • 17710 battles
  • 365
  • [WG] WG

View Postczikitta, on 25 September 2018 - 09:58 PM, said:

Ja również miałem problem techniczny z niedziałającym czatem (jak pewnie i większość graczy). Również jestem wam bardzo wdzięczny, że po roku czasu udało się tak skomplikowaną kwestię ogarnąć. Czy nas również czeka rekompensata? :D 

Problem czatu jest znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Nie widzę powodu dla którego powinniśmy rozważyć rekompensatę za niepoprawne działanie tej funkcji w grze.

Trostani #65 Posted 26 September 2018 - 09:49 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47077 battles
  • 1,159
  • [TDSTX] TDSTX

View Postvoulezvous, on 26 September 2018 - 08:32 AM, said:

Problem czatu jest znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Nie widzę powodu dla którego powinniśmy rozważyć rekompensatę za niepoprawne działanie tej funkcji w grze.

Ponieważ niedziałający chat klanowy bardzo utrudnia zorganizowanie się (czyli udział) w rozgrywkach klanowych, głównie natarciach i CW? Moglibyście też coś zrobić z notorycznie przychodzącymi zaproszeniami do oddziałów które zostały rozwiązane kilka czy kilkanaście godzin wcześniej.

voulezvous #66 Posted 26 September 2018 - 09:55 AM

• WG Staff
  • 17710 battles
  • 365
  • [WG] WG

View PostTrostani, on 26 September 2018 - 09:49 AM, said:

Ponieważ niedziałający chat klanowy bardzo utrudnia zorganizowanie się (czyli udział) w rozgrywkach klanowych, głównie natarciach i CW? Moglibyście też coś zrobić z notorycznie przychodzącymi zaproszeniami do oddziałów które zostały rozwiązane kilka czy kilkanaście godzin wcześniej.

Wiem że trudno jest zachować wiarę w nasze wysiłki po tak długim czasie ale na prawdę pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Musicie mi wierzyć, ja będę tak samo zadowolony z pozytywnego rozwiązania tego problemu jak Wy. Jak tylko będziemy mieli czym się pochwalić w tej sprawie, na pewno to zrobimy.

czikitta #67 Posted 26 September 2018 - 12:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22529 battles
  • 540
  • [-BTT-] -BTT-

A mój post to gdzie się podział? Wyparował bez żadnej informacji? 

Edit: właśnie cudownie wrócił na swoje miejsce ;]

Problem czatu jest wam znany od roku. Dla mnie to jest nie do pojęcia ja w takiej grze może być problem z naprawieniem takiej pierdoły. Ludzie przecież biorą grube pieniądze za poprawne funkcjonowanie tej gry. 

Dodam, że od czasu kiedy gram w WOT-a (2013r.) czat działał dobrze. Więc tym bardziej nie wiem jak można tak ważny element gry zepsuć i przez rok nie potrafić go naprawić. 

Bez czatu nie masz praktycznie możliwości kontaktu ze znajomymi z WOT-a oraz jest bardzo utrudniona rekrutacja.

Swoją drogą narzędzie (wyszukiwarka) do werbowania graczy na stronie wota też mogłoby być bardziej rozbudowane :)

Edited by czikitta, 26 September 2018 - 01:08 PM.

johar111 #68 Posted 26 September 2018 - 02:13 PM

Colonel

• Player
  • 52323 battles
  • 3,976

View Postanusiak1990, on 21 September 2018 - 08:17 PM, said:

Drodzy gracze!
Trochę ponad miesiąc temu nasz klan [NISZA] doświadczył osobliwego błędu, który zablokował nam możliwość grania Potyczek i Natarć. Trwało to miesiąc, ale kilka dni temu udało się wszystko naprawić.
W tym miejscu przechodzę do powodu, dla którego piszę ten post:
W imieniu całego klanu NISZA, chcieliśmy serdecznie podziekować Administracji i Supportowi WG za profesjonalne i STALOWO cierpliwe podejscie do tematu.
Krótko rzecz ujmując, problem polegał na tym, ze zebraliśmy około 40k rezerw klanowych i twierdza "zwariowała". Nigdy byśmy na to sami nie wpadli, więc respekt dla WG, że to znaleźli i naprawili chwilę potem.
Na tym mogłoby się skończyć, ale po naszej prośbie otrzymaliśmy też sprawiedliwie obliczoną rekompensatę za ten miesiąc  zamrożenia Twierdzy. Jesteśmy nią w pełni usatysfakcjonowani.
To po krótce cała historia, pointą której jest to, że mimo powszechnej opinii DA SIĘ dogadać z Supportem oraz WG i DA SIE kulturalnie i profesjonalnie załatwić problem. Trzeba mieć tylko cierpliwość. Tam też sa ludzie, którzy chcą pomóc.
Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni takim happy endem, a ten post jest zarówno podziękowaniem, jak i przypomnieniem, ze WG robi też dobre rzeczy dla społeczności.

Na końcu chciałbym poprosić o kulturalne podejście do sprawy, to nie temat do kłótni, tylko informacja dla Was i dla Administracji.

Pozdrawiam,
anusiak1990
Dowódca Klanu NISZA

Witaj kumplu :) 

A powiedz mi w takim razie, skoro tylko ważkie sprawy Cie interesują. 

Jak z uczciwością Twoich  szeregowych i oficerów? Z tego co pamiętam to granie na łamiących się drzewkach i innych tego typu modach jest na porządku dziennym u Was. 

voulezvous

Nie obraź się ale Twoja wypowiedz w moim odczuciu jest bezczelna.

Hmm, mam wrażenie, że nie rozumiesz podstaw. Pozwolisz, że Ci wyjaśnię skoro już zacząłeś korzystać z forum a nie tylko z PW. 

Czat jest potrzebny, do werbowania nowych graczy do klanu, do rozmowy, do zapraszania do plutonu, do blokowania toksycznych graczy. 

Jak nie działa czat i lista kontaktów to każdy może zaprosić mnie do znajomych a co za tym idzie, może mi wysłać bluzgi i życzenia śmierci bo WG nie eliminuje toksycznych graczy i nie potrafi naprawić czatu. Jak byś dziennie dostawał po kilka takich PW to odechciało by Ci się gry tak jak mi. Ja nie mam mocy ich zbanowania czy nawet dodania do ignorów. Jak Wy traktujecie swojego klienta? Ja Ty traktujesz gracza który utrzymuje Cie bo pośrednio płaci za Twoje wynagrodzenie.  

Edited by Ataman_, 26 September 2018 - 02:35 PM.

voulezvous #69 Posted 26 September 2018 - 03:39 PM

• WG Staff
  • 17710 battles
  • 365
  • [WG] WG

View Postczikitta, on 26 September 2018 - 12:45 PM, said:

A mój post to gdzie się podział? Wyparował bez żadnej informacji? 

Problem czatu jest wam znany od roku. Dla mnie to jest nie do pojęcia ja w takiej grze może być problem z naprawieniem takiej pierdoły. Ludzie przecież biorą grube pieniądze za poprawne funkcjonowanie tej gry. 

Dodam, że od czasu kiedy gram w WOT-a (2013r.) czat działał dobrze. Więc tym bardziej nie wiem jak można tak ważny element gry zepsuć i przez rok nie potrafić go naprawić. 

Bez czatu nie masz praktycznie możliwości kontaktu ze znajomymi z WOT-a oraz jest bardzo utrudniona rekrutacja.

Swoją drogą narzędzie (wyszukiwarka) do werbowania graczy na stronie wota też mogłoby być bardziej rozbudowane :)

Wątek już wrócił - pomyłka.

Nie do pojęcia, a jednak jest to rzeczywistość. Nie wiem czego więcej oczekujesz ode mnie :)

'mogłaby być bardziej rozbudowana' - jestem ciekaw co byś tam dodał! Byłbym wdzięczny za trochę bardziej rozwiniętą odpowiedź!

czikitta #70 Posted 26 September 2018 - 05:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22529 battles
  • 540
  • [-BTT-] -BTT-

View Postvoulezvous, on 26 September 2018 - 02:39 PM, said:

Wątek już wrócił - pomyłka.

Nie do pojęcia, a jednak jest to rzeczywistość. Nie wiem czego więcej oczekujesz ode mnie :)

'mogłaby być bardziej rozbudowana' - jestem ciekaw co byś tam dodał! Byłbym wdzięczny za trochę bardziej rozwiniętą odpowiedź!

Zbytnio bagatelizujesz problemy z czatem skoro dla Ciebie problemy z nim związane ciągnące się bardzo długi czas nie są podstawą do jakiejkolwiek rekompensaty dla graczy. 

Tak to jest jak się nie gra w żadnym klanie/ jak nie trzeba rekrutować graczy - nie doświadczacie problemów na własnej skórze ;) 

Co do wyszukiwarki to mamy dwa główne parametry: minimalna liczba bitew i minimalny współczynnik zwycięstw. 

Myślę, że śmiało można by dodać zakres klasyfikacji osobistej. Np. chcę aby poszukało mi graczy z klasyfikacją osobistą od 6000 do 8000.

Dodatkowo fajnie gdyby dało się uwzględnić w wyszukiwarce liczbę bitew w ostatnim miesiącu (np. min 100)

Poza tym mam wrażenie, że widzę tam wciąż tych samych graczy. Czego bym tam nie wybrał. 

W teorii jeśli wybiorę minimalną liczbę bitew 1000 i minimalny współczynnik zwycięstw 45% to powinna mi wyskoczyć bardzo długa lista a tak się nie dzieje :P 

Edited by czikitta, 26 September 2018 - 05:09 PM.

TECHNIKUS_PL #71 Posted 26 September 2018 - 06:56 PM

Private

• Player
  • 24729 battles
  • 3
  • [NIS2A] NIS2A

Witam

Jestem nowy w klanie ale widzę ze dużo się dzieje i jak czujne zareagowali dowódcy na sytuacje .

Trochę trwała analiza  WG ale przecież nie tylko tą jedną sprawą się zajmują .

Najważniejsze że WG uczciwie załatwiło temat. 

Jestem mile zaskoczony Brawo WG. (gramy dalej )

JigSawArlekin #72 Posted 27 September 2018 - 02:49 PM

Private

• Player
  • 23102 battles
  • 15
  • [NISZA] NISZA

Witam ponownie !

Widzę, że stało sie to, czego sie obawiałem. Kilka spraw:

Ostatnia sprawa, może niektórzy się szczerze zastanowią. Kto z Was ostatnio podziękował WG za to, co robią dobrze? Za update 1.0, za ciekawe eventy, za prowadzenie całego tego kramu, w który gracie w wolnym czasie etc.? Mogliby nie robić tych rzeczy. Wiadomo, to ich praca, ale jeśli umiemy wkurzać się za błędy, potrafmy chwalić za dobre rzeczy. Oddajmy Cezarowi, co Cezara.

Pozdrawiam, 

JigSawArlekin

voulezvous #73 Posted 27 September 2018 - 05:27 PM

• WG Staff
  • 17710 battles
  • 365
  • [WG] WG

Zamykam ten wątek. Widzę że forumowicze potrafią docenić ludzkiego zachowania.

Dziękuję NISZY za miłe słowa wobec WG!

Also tagged with NISZA, Support, wot, twierdza, klan, problem, błąd, rozwiązanie, podziękowania

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users