Jump to content

Co was najbardziej denerwuje w tej grze?

MM RNG BOOTS GAMEPLAY CHEATS WG LOL

• Please log in to reply
114 replies to this topic

przemas87PL #41 Posted 24 September 2018 - 09:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38633 battles
  • 974
Brak wielkich bitw dla niższych poziomów.

MeinHerzBrennt #42 Posted 25 September 2018 - 05:01 PM

Major

• Player
  • 29236 battles
  • 2,561
  • [S1GMA] S1GMA
Polscy gracze - główna przyczyna mojego zdenerwowania w World of Tanks.

7adamski7 #43 Posted 25 September 2018 - 07:23 PM

Major

• Player
  • 44827 battles
  • 2,538
  • [PLSK] PLSK

- monotonnia

- brak celu gry

- brak motywacji ze strony WG (np nagrody za jakieś wyzwania itd)

- brak znaczenia pancerza

- brak większego zróżnicowania czołgów w poszczególnych klasach (dąrzenie do ujednolicenia)

- stanowczo za tania amunicja premium (nie boli nawet full gold na dychach, można się moment odkuć)

- brak podziału drużyn ze względu na umiejętności (np. dobór wdł. podobnej oceny osobistej po obu stronach)

- wpuszczanie "newbie" na wyższe poziomy

SalzInDeinemAuge #44 Posted 25 September 2018 - 07:52 PM

Private

• Player
  • 7519 battles
  • 13

Mnie *edytowano* w tej grze:

Multi - kasuje po 5zl. od pomidorow, opowiadajac im, ze w sumie dobrze graja, a jak przyjda do jakiegos z jego klanow, to beda jeszcze lepiej grac (oczywiscie sa po 2 tygodniach 

*edytowano* z klanu, zeby zrobic miejsce dla nowych naiwniakow).

Hallack - medrkuje o tej grze, nie majac o niej pojecia i ciagle grajac na serwerze testowym. "Grafika w grze jest najwazniesza" - ta wypowiedz mowi wszystko.

Grzechu40 - gosciu ma *edytowano* glos i sam smieje sie, co zdanie, ze swoich wypowiedzi, jakby byly *edytowano* dowcipne. Przy tym jego grypsy sa tak przykre i suche, jak rak przelyku.

DED -najlepszy przyjaciel Multiego i Grzecha40 -trzeba wiecej mowic?

A najbardziej *edytowano* mnie w tej grze: arty.

Dziekuje (pisane na angielskiej klawiaturze, co mnie tez *edytowano*)

Edited by akataMM, 26 September 2018 - 04:14 PM.
Ten post był edytowany z powodu: nieodpowiednie treści.

Dark_Pulse #45 Posted 25 September 2018 - 08:02 PM

Corporal

• Player
  • 7091 battles
  • 112
Gra.

krzyzyk31 #46 Posted 25 September 2018 - 08:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32472 battles
  • 674
Ja trochę zaskoczę. Mnie najbardziej wkurtyzania coraz bardziej robienie z tej gierki arkadówki. Nie masz dobrego sprzętu za bardzo nie poszalejesz na LT czy MT. Dodatkowo trzeba być niestety ogranym w gry zręcznościowe. Gram w tą gierkę od 2011 roku i zwyczajnie już nie nadążam zręcznościowo. Tym bardziej że nigdy nie grałem w inne gry zręcznościowe. Taktyka zeszła na dalszy plan. Coraz szybsze tanki i mapy do walki na bliski kontakt. Dodatkowo sprytny manewr WG o zwiększeniu roli pancerza wymuszający grę na ammo premium. Nawet nasi jutuberzy przez przypadek zapewne polecają taką grę. Słynne dla pewności ładuję Golda. Wkurtyzania mnie że gra jest nastawiona tylko na masówkę. Gracz grający z doskoku nie dość, że zaczyna słabo ogarniać, to jeszcze jest w plecy z kredytami. Tak, tak gra bez klanu i bez konta premium mocno ogranicza granie. Podsumowując granie z doskoku dla funu zaczyna być mocno męczące. 

OnizukaSensi #47 Posted 25 September 2018 - 08:38 PM

Corporal

• Player
  • 12574 battles
  • 126
Firma która ją tworzy. Tak długo jak WG będzie trzymało WoT w swoich łapskach tak rozrywka rywalizacja będzie coraz bardziej toksyczna.

straszny_cienias #48 Posted 25 September 2018 - 08:58 PM

General

• Player
  • 65435 battles
  • 8,886
  • [_CHS_] _CHS_

To może ja też powiem.

Najbardziej irytuje mnie, że taki świetny pomysł i tak dobrze obmyślaną grę marnują jacyś nieudacznicy i amatorzy. Oni nie robią kasy na grze, dlatego, że są dobrzy. Oni ją robią pomimo tego, że są tacy beznadziejni.

A konkretnie

• Łgarstwa. Nigdy nie będzie w sprzedaży, super unikalny czołg. Mija trochę czasu i trafia do sprzedaży
  • Oddawanie kału na klienta: Mają w nosie długoletnich klientów. Robią cichą promocję na 60%, wycierając sobie gębę resztą
  • Błędy. Gra jest coraz bardziej zbugowana. Błędy są naprawiane miesiącami. Zamiast je naprawić, robią nowe.
  • Cheaty. Kilka lat zajęło im zrozumienie, że to jest problem. Obecna "walka" z cheatami nie ma jasnych zasad. Podobnie z modami. Dalej nie jest jasne, co można, a kilka lat trzeba było czekać, aż raczyli powiedzieć mniej więcej, co wolno.
  • Power creep. Maus? Kiedyś mastodont, postrach pól walki. Dziś nic nie warty śmieć i chłopiec do bicia.
  • Przegięte premki. Defendery, leFHy...
  • Ignorowanie patologicznych zachowań. Topienie się, wypychanie, strzelanie do swoich... I wieczna odpowiedź supportu: masz wspaniały system do raportowania. Bezużyteczną atrapę.
  • Artyleria. Tak, nie mogło jej zabraknąć. Choć nie ma wysokiego miejsca, na liście znaleźć się musi. Niszczy gameplay, niweluje skilla, powoduje kampę. Do tego może strzelać bezkarnie do swoich.
  • No i wreszcie to forum. Zaniedbane i smutne. Sekcja polskojęzyczna to stajnia Augiasza. Ledwo dwóch moderatorów mających do ogarnięcia kilka for i innych rzeczy. Wpadają raz na kilka dni, robią porządek, jak już jest za późno i eskalacja dawno nastąpiła. Trolle trollują miesiącami, zanim wreszcie znikną. A i to nie zawsze.

Edited by straszny_cienias, 25 September 2018 - 09:01 PM.

Wirtu #49 Posted 25 September 2018 - 09:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 95138 battles
  • 508
Amerykański zamiast angielskiego brytyjskiego dowódcy. Polskie głosy też są straszne, szczególnie na tle francuskich i niemieckich.

RoninPan #50 Posted 25 September 2018 - 09:12 PM

Private

• Player
  • 43574 battles
  • 11
Arty , WR regulator , MM

straszny_cienias #51 Posted 25 September 2018 - 09:21 PM

General

• Player
  • 65435 battles
  • 8,886
  • [_CHS_] _CHS_

View Postmarcinpol, on 24 September 2018 - 04:39 PM, said:

Jeśli denerwuje was gra  to pora zaprzestać grać.

Gry są dla przyjemności.

Jeśli dostarcza więcej nerwów jak przyjemności,a nadal w nią gracie to pora skonsultować się z lekarzem.

Możesz wskazać, kto konkretnie powiedział, że gra dostarcza więcej nerwów niż przyjemności? Albo może lepiej przeczytaj sobie wątek jeszcze raz, bo nic nie zrozumiałeś.

Ulthion #52 Posted 25 September 2018 - 10:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21382 battles
  • 1,165
  • [-MWG-] -MWG-

View PostPREXER, on 24 September 2018 - 06:04 PM, said:

Co wy wszyscy z tym płaceniem??? Zmusza Was ktoś? Przez pierwsze 2 lata grałem za free. Pomijając braki we własnym wyszkoleniu grało się OK. Z czasem sam z własnej woli zacząłem kupować premki. Nie zauważyłem, by to, że cokolwiek zapłaciłem zmieniło podejście WG do mojej osoby. Losowania, jak były tak są. Różne... Podobnie spotykani gracze. Więc dajcie sobie siana i nie zwalajcie własnych niepowodzeń na karb tego, czy ktoś coś kupił od WG czy nie.

Po drugie w bezinteresowne działanie firm wierzyli ponoć komuniści. Jak to się zakończyło wiadomo z historii. Myślisz, że ktoś za darmo będzie tworzył i utrzymywał grę po to, byś miał rozrywkę??? Naprawdę wierzysz, że jest to gdzieś możliwe? Dziwi Cię, że ktoś na tym zarabia??? Serio?

Bo to jest akurat właśnie podstawa modelu f2p. Na początku większość nie płaci. Nie tylko w tej grze. Chodzi o to by wciągnać, uzależnić. To zawsze tak działa, dlatego obecnie prawie nie ma już gier abonamentowych, bo "darmowe" dają większy przychód. Jednak to o co tu ludzikom chodzi to po prostu o balans. Są firmy, które do przesady chcą zarobić na wszystkim i takie, które robią to delikatniej. Wg niestety ma ten rozmach, a to jak bardzo zryła główki, to już pisałem w innym wątku " łoo czołg w promocji za 150zł.. ale tanio". I nie chodzi o to czy kupować czy nie tylko mnie to akurat bawi, gdy ktoś stwierdza, że 1 model czołgu za cenę gry "triple A" to tanio, bo w promocji :P
Biznes to biznes, problem w tym, że większość firm tak jak WG, nie ma żadnej etyki biznesu. Uwierz, że da się to robić w tej branży - łącznie 8 lat w dwóch firmach spędziłem tego typu i jakieś porównanie mam.

abstrakt2003 #53 Posted 26 September 2018 - 07:40 AM

Major

• Player
  • 54089 battles
  • 2,725

Dzisiaj np wkurzyło mnie to że wszystkie 6 bitew na AMX 50 100 miałem na X tierach a robię misje z największą ilością obrażeń w drużynie.

Tym czołgiem na X tierach przede wszystkim staram się przeżyć a gdzie tu stukać max obrażenia. 

PREXER #54 Posted 26 September 2018 - 08:34 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 51648 battles
  • 1,153

View Postabstrakt2003, on 26 September 2018 - 07:40 AM, said:

Dzisiaj np wkurzyło mnie to że wszystkie 6 bitew na AMX 50 100 miałem na X tierach a robię misje z największą ilością obrażeń w drużynie.

Tym czołgiem na X tierach przede wszystkim staram się przeżyć a gdzie tu stukać max obrażenia. 

Taką misję tym czołgiem to miałeś szansę zrobić 5 lat temu, a nie obecnie. Do tego słabo ci się nim gra. Dziwny wybór...

View PostUlthion, on 25 September 2018 - 10:56 PM, said:

Biznes to biznes, problem w tym, że większość firm tak jak WG, nie ma żadnej etyki biznesu. Uwierz, że da się to robić w tej branży - łącznie 8 lat w dwóch firmach spędziłem tego typu i jakieś porównanie mam.

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "etyka biznesu". To teoretyczne mrzonki dla naiwnych. Biznes jest ograniczany jedynie prawem. Poza nim wszystkie chwyty dozwolone. Owszem... jak już rekiny biznesu nie wiedzą co z kasą robić to w ramach "pokuty pod publiczkę" czasem bawią się w filantropię.

Edited by PREXER, 26 September 2018 - 08:44 AM.

Wirtu #55 Posted 26 September 2018 - 09:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 95138 battles
  • 508

View PostPREXER, on 26 September 2018 - 08:34 AM, said:

Owszem... jak już rekiny biznesu nie wiedzą co z kasą robić to w ramach "pokuty pod publiczkę" czasem bawią się w filantropię.

...która w ich przypadku jest traktowana przez księgowego jako forma reklamy lub szerzej rozumianego PR.

chorus__ #56 Posted 26 September 2018 - 09:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 24242 battles
  • 71

Mnie najbardziej wkurza seria niekorzystnego RNG (4-5 strzałów), które bardzo często mogą ustawić wynik bitwy.

W wyniku czego są wyniki 1-5:15.  Oczywiście to są zupełnie przypadkowe losowania systemu RNG:)

Tylko jak to jest, że nagle cała przegrana drużyna hurtowo nie trafiała i bądź strzelała bez przebicia?

Oczywiście, to statystyka.

7adamski7 #57 Posted 26 September 2018 - 10:08 AM

Major

• Player
  • 44827 battles
  • 2,538
  • [PLSK] PLSK
Gwałty to nie wina RNG, tylko małpek i rozjazdu. Rozjazd widać od razu i od razu można przewidzieć gwałt.

m44t #58 Posted 26 September 2018 - 01:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16630 battles
  • 90
Płacztematy na forum :~

polishbeer #59 Posted 26 September 2018 - 03:20 PM

Corporal

• Player
  • 10271 battles
  • 113
  • [_PWD_] _PWD_