Jump to content

Type 59

Type_59

• Please log in to reply
29 replies to this topic

rvader #21 Posted 27 September 2018 - 05:46 PM

Major General

• Player
  • 53900 battles
  • 5,006
  • [ACHJO] ACHJO

View PostAtaman_, on 27 September 2018 - 11:31 AM, said:

Aha czyli wszystko już jasne. WG zmieniło zdanie. 

[...] Dane słowo nic nie znaczy, obietnice nie mają żadnej wartości.

- i dla tego od dłuższego czasu piszę,że im nie wierzę w nic ,co Oni piszą ,mówią i robią....

View PostRoophert, on 27 September 2018 - 10:52 AM, said:

Zawsze się tak zastanawiałem o co ta cała gównoburza, że WG nie dotrzymuje obietnic i sprzedaje w jakiejś formie np. Kartofla czy Typka. Dla mnie to było/jest zupełnie obojętne... ale dopiero teraz czytając ten temat zrozumiałem:

ja jak czytałem te wszystkie zapowiedzi o wycofaniu ze sprzedaży itp. zawsze automatycznie myślałem, że jeżeli zechcę to coś kupić to pewnie będę musiał trochę poczekać, bo na ten moment nie będzie takiej możliwości. Tak miałem np. z Kartoflem - na początku podobał mi się ten pojazd i chciałem go mieć (teraz nie chce, tak samo jak nie chce np. przestarzałego już Defendera, E-25 itd.) - w ogóle nie przywiązywałem uwagi do tego, że "jest to czołg unikalny, tylko z paczki pre ordera", czy czegoś tam. Inaczej mówiąc z automatu ignorowałem oświadczenie WG, że czegoś tam już nigdy nie będzie w sprzedaży (podświadomie wykluczam wszystkie ograniczenia typu "nigdy", zawsze wiem, że jest jakaś szansa; nie wiem czy to się nazywa optymista, głupi debil, czy co jak, no ale...) :trollface: 

- kartofel czy typek był wyznacznikiem powiedzmy "czasu" - jak się spotykało któryś z tych czołgów na randomie,to już każdy wiedział,że to gracz z określonego czasu gry ...:)

Pinako #22 Posted 27 September 2018 - 06:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 17992 battles
  • 81
  • [MCF] MCF

View PostFalathi, on 27 September 2018 - 11:12 AM, said:

Nie. To znaczy, że WG zmieniło zdanie. Zdarza się każdemu. 

Sam nie wiem, śmiać się czy płakać?:D

Mam tylko nadzieję Falathi, że piszesz to jedynie ze względu na piastowane stanowisko, a gdzieś w głębi serduszka masz odmienne zdanie na temat takich praktyk.

x4ec #23 Posted 27 September 2018 - 06:15 PM

Colonel

• Player
  • 35159 battles
  • 3,802
  • [_CHS_] _CHS_

View PostAtaman_, on 27 September 2018 - 05:27 PM, said:

Z kozaka mam kilka procent :)

Można rzec, że jestem większy Kozak od Ciebie Wielki Atamanie, przynajmniej licząc tylko w procentach :)

Co do zmiany zdania, może gracze chętniej będą zmieniać zdanie i przestaną płacić :P

johar111 #24 Posted 27 September 2018 - 06:23 PM

Colonel

• Player
  • 52323 battles
  • 3,976

View Postx4ec, on 27 September 2018 - 05:15 PM, said:

Można rzec, że jestem większy Kozak od Ciebie Wielki Atamanie, przynajmniej licząc tylko w procentach :)

Co do zmiany zdania, może gracze chętniej będą zmieniać zdanie i przestaną płacić :P

Może kiedyś będziemy mogli to sprawdzić :)

Ja mam tylko 1/8 po Kozaku (pradziad) 

x4ec #25 Posted 27 September 2018 - 06:46 PM

Colonel

• Player
  • 35159 battles
  • 3,802
  • [_CHS_] _CHS_
Czyli jednak kilkanaście procent a więc remis :trollface:

szuwax666 #26 Posted 27 September 2018 - 06:52 PM

Captain

• Player
  • 41185 battles
  • 2,002
  • [_CHS_] _CHS_
Mnie wyskoczył z paczki świątecznej, czyli można go zdobyć, jak się ma trochę farta.

M4niecK #27 Posted 27 September 2018 - 07:56 PM

Captain

• Player
  • 29194 battles
  • 2,024
  • [PERRY] PERRY

View PostRoophert, on 27 September 2018 - 11:52 AM, said:

Zawsze się tak zastanawiałem o co ta cała gównoburza, że WG nie dotrzymuje obietnic i sprzedaje w jakiejś formie np. Kartofla czy Typka. Dla mnie to było/jest zupełnie obojętne

Jednak nie znaczy to tego, że dla każdego jest to obojętne.

View PostRoophert, on 27 September 2018 - 11:52 AM, said:

ja jak czytałem te wszystkie zapowiedzi o wycofaniu ze sprzedaży itp. zawsze automatycznie myślałem, że jeżeli zechcę to coś kupić to pewnie będę musiał trochę poczekać, bo na ten moment nie będzie takiej możliwości. Tak miałem np. z Kartoflem - na początku podobał mi się ten pojazd i chciałem go mieć (teraz nie chce, tak samo jak nie chce np. przestarzałego już Defendera, E-25 itd.) - w ogóle nie przywiązywałem uwagi do tego, że "jest to czołg unikalny, tylko z paczki pre ordera", czy czegoś tam. Inaczej mówiąc z automatu ignorowałem oświadczenie WG, że czegoś tam już nigdy nie będzie w sprzedaży (podświadomie wykluczam wszystkie ograniczenia typu "nigdy", zawsze wiem, że jest jakaś szansa; nie wiem czy to się nazywa optymista, głupi debil, czy co jak, no ale...) :trollface: 

Ale wiesz co? Ja na przykład kupiłbym Kartofla, gdybym grał w momencie, gdy gra się rozwijała. Ja wspieram nowy projekt, który jest w niepewnej fazie i potrzebuje kasy. W zamian dostaje coś, czego nie może kupić ktoś, kto tego nie zrobił. Prosty układ. I serio bym się wkur..., gdyby tak prosty warunek do spełniania spełniony jednak nie był.

Wystarczyłoby wprowadzić jakiś bliźniaczy prototyp. Tak jak to miało miejsce z VK 72 z różnymi działami. Nie zarobiliby mniej, a nie straciliby wizerunkowo. Proste? Proste. Chyba że zrobienie innego modelu to jakiś ogromny koszt. Oszczędzenie na modelu w najgorszym przypadku kilku tysięcy Ojro (a to i tak promil jak nie mniej przy przychodach z jego sprzedarzy) to januszowanie w wydaniu ekstremalnym. Nawet tego testować nie trzeba - wystarczyło dać takie same parametry jak kartoflowi.

Edited by M4niecK, 27 September 2018 - 08:04 PM.

MortimerPL #28 Posted 27 September 2018 - 10:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 34502 battles
  • 1,631

View PostXbojdaX, on 26 September 2018 - 02:21 PM, said:

Jak wiadomo nie od dziś, type 59 nie jest obecnie rewelacyjnym czołgiem jeśli chodzi o parametry bitewne. Istnieją gracze, w tym i ja, którzy kolekcjonują czołgi premium. E25 mógł trafić do sklepu premium, natomiast type 59 już nie. Dlaczego? Posiadam kolekcje unikatowych czołgów premium, lecz brakuje mi już tylko Type 59. niech ruszy się akcja, zachęcenia WG aby wypuścili do sklepu Type 59! Trzy razy do roku jest E25, niech Type 59 będzie chodziarz raz! W normalnej ofercie sklepowej!

Typa w sklepie nie będzie, bo WG obiecał, że więcej go nie będzie w sklepie i to jest ten jeden jedyny raz, kiedy dotrzymają słowa, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że nigdy nie dotrzymują słowa :trollface:

muriceps #29 Posted 28 September 2018 - 10:40 AM

Brigadier

• Player
  • 28554 battles
  • 4,799
  • [_CHS_] _CHS_

View PostFalathi, on 26 September 2018 - 03:59 PM, said:

Muri, małe rozróżnienie: podobnie jak w przypadku KW-5, E-25 i paru innych czołgów mowa była o tym, że czołg nie wróci do regularnej sprzedaży. Z tego co widziałem nie było mowy o tym, że te czołgi znikają na zawsze i nigdy nie będzie szansy, aby pojawiły się znowu. 
Niby drobne rozróżnienie, ale jednak istotne!

Hmmm.... Falathi, w mojej ocenie sprzedaż może mieć wiele twarzy. W ujęciu przedstawionym przez Ciebie do każdego czołgu premium WG powinno dołączać ulotkę jak do leków, na której drobnym druczkiem będzie wytłumaczone co rozumiemy przez sprzedaż, jakie są rodzaje sprzedaży i dlaczego akurat dołączanie czołgu do paczki kupionej za pieniądze sprzedażą nie jest. Jako prawnik w pełni rozumiem takie postępowanie :trollface: - dzięki temu się kręci. Jako klient mam jednak prawo uznać, że jest to mętna woda...

mikolaj3484 #30 Posted 01 October 2018 - 12:19 AM

Corporal

• Player
  • 47892 battles
  • 152

rewelacyjnym  w  2011 r 

Also tagged with Type_59

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users