Jump to content

Sliby Chyby?

• This topic is locked This topic is locked
84 replies to this topic

Nathanael #81 Posted 06 March 2012 - 02:49 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 36139 battles
  • 722
  • [-NO1-] -NO1-

View PostCrabtr33, on 06 March 2012 - 01:15 PM, said:

tridy SPG nejsou rovne tridam tanku. da se rict, ze tier 6 spg je jako tank tridy 8. Navic, S-51 a Obj 212 ma stejne delo, ktere je silne, ale napr s GW panterem davas devitkam dmg za 300, coz teda neni podle mne nejak v pohode. Obj 261 uz takovy dmg ani splash nema. Nemci maji zase naopak na GW T a GW E splash velky, proste si to ty arti vymenily ;).

Jasný a to jsem ani netvrdil, já řešil to že když tě to s artilerii 6.tieru dá do bitvy s 10.tierem tak máš pořád teoretickou šanci tomu toptanku ublížit nebo ho zabít, ale s šestkovým heavy nebo střeďákem nemáš naprosto žádnou šanci, protože ve skutečnosti nemáš šanci ani když budeš mít 8.tier protože jak tě zmerčí tak tě vyndá, ale ty vzhledem k tomu že jsi na druhý straně mapy nemáš vůbec nerv jestli po tobě ta desítka bude střílet nebo ne  <_<

Jo a obj 261 je přesnej a rychlej jak kráva ten splash nepotřebuje

Jo a GW panter možná nemá vysokej DMG ale má přesnost (upozorňuji že je základní, pouze vysílačka a motor dostali vylepšení dělo a pásy jsou stock)
GW Panter 6 bitev 9 fragů
Spoiler                     

A opět je vidět že z 6 bitev 3 zabité arty

Crabtr33 #82 Posted 06 March 2012 - 05:53 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
tier 6 medko nebo heavy desitku potkat nemuze ... narozdil od arti ;). Tak jsem to myslel, ze neni sestka jako sestka ;).

Derp_Trollington #83 Posted 06 March 2012 - 06:12 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
GW Panther má přesnost, ale je mu úplně k ničemu. Naprosto postrádá dmg, což je teď po HE nerfu znát ještě víc. Ani pitomy KVčko to nedá na ránu.

Blervictum #84 Posted 07 July 2012 - 12:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3934 battles
  • 56

View PostOstravak_CZ, on 09 December 2011 - 02:35 PM, said:

K té T-59...nenávidím ho ze všdch tanků nejvíc, ale zas na druhou stranu s ním někdy hrajou megalamy, jelikož je premium :Smile-izmena: . Samosebou pokud chytneš jako soupeře tři takovéto v četě, tak mocšancí nemáš, ať už hraješ za cokoliv. Zákázal bych čety s premium tankama a omezil bych jejich počet v bitvě.

Zásadne nesúhlasím, ten čo si kúpi prémiový tank, sním chce asi aj hrať, a čo keď má kamarátov, a čo keď chce tiež hrať v čete zo svojím prémiovým tankom, si zober že tie tri Typ59 majú nejakú taktiku nie ?, táto hra je o taktike, keby šli tri E100 v čete tak tu budeš nadávať že aby sa zakázali čety s tier X.

Ale inák tie megalamy sú väčšinov deti čo majú bohatých fotrovcov, a sú namyslený, niečo na style ( ja mám premko tank, ja všetko zabijem), a potom kričia "again noob team". Ale čo keď si to kúpi normálne pracujúci človek ktorý to má v hlave v poriadku ? Ten na tú hru moc času nemá keď sa vráti okolo 18:10 domov z práce, tak si chce oddýchnuť. Poprípade aj zo svojími kamarátmi, v čete, zo svojím prémiovým tankom za účelom zarobiť nejaké striebro. Takže z tohoto asi vyplíva že môj názor je NIE :Smile_blinky:

Arcaptain #85 Posted 07 July 2012 - 04:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15043 battles
  • 537
  • [PRASE] PRASE
Type je super tank, s trochou skillu udělá prachů...je to horší T-44, se vším všudy, dřív mě štvala nehorázně, ale když člověk pochopí, že se musí mířit ne na tank, ale určité místo, jde do kytek. Pokud ovšem někdo pálí zepředu na věž, je jasný, že mu "to nejde"

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users