Jump to content

alpine tiger

• Please log in to reply
14 replies to this topic

_KinG_Of_SpaDeS_ #1 Posted 30 September 2018 - 02:56 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_
kısa süre önce wz-111 ile değiştirilen alpine tiger ın rezalet ön zırh plakası ne zaman güçlendirilecek alpine tiger wz-111 den daha rezalet çıktı en azından zırh vardı wz-111 de 

Spartiat777 #2 Posted 30 September 2018 - 03:03 PM

Major

• Player
  • 44146 battles
  • 2,505

Bütün kaynaklar WZ-111 ile Alpine Tiger'ın tek farkının süslemesi olduğunu yazıyor. Zırh farkı olduğundan emin misin?

Hatta bak resmi açıklama: http://forum.worldof...2#entry16085062

_KinG_Of_SpaDeS_ #3 Posted 30 September 2018 - 04:15 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_
namlu vs aynı ona söz yok en azından gold atıp deliyosun da zırhta istediğin açıyı ver deliniyo her açıklama resmi olmayabilir bu oyunda ne açıklama yapmadan buff yapıp nerf işlemi yaptılar ben sayısını hatırlamıyorum

Spartiat777 #4 Posted 30 September 2018 - 04:22 PM

Major

• Player
  • 44146 battles
  • 2,505

View Post_KinG_Of_SpaDeS_, on 30 September 2018 - 06:15 PM, said:

namlu vs aynı ona söz yok en azından gold atıp deliyosun da zırhta istediğin açıyı ver deliniyo her açıklama resmi olmayabilir bu oyunda ne açıklama yapmadan buff yapıp nerf işlemi yaptılar ben sayısını hatırlamıyorum

Açıklama yapmadan, hem de premium tanklara?

Kaynaklarıyla 1-2 örnek verebilir misin bana. Forumda tartışma olur, haber sitesi makalesi olur. 

_KinG_Of_SpaDeS_ #5 Posted 30 September 2018 - 04:40 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_

geçmiş yıllarda lowe ye yaptılar eskiden hatırlarsan lowe görünce kaçacak delik arardı millet sonra bir anda her şey değişti açıklama yapılmadan oynandı bu tank ile dediğim sene 2011 

sonra hep bir gizli buff gizli nerf olayı var nasıl olsa tüm değişiklik hakkı wg ye aittir yani bu ne demek açıklama yaparımda yapmamda kimseyi enterese etmez demek

kaynak olarakta wg den açıklama iste benden değil soruyorum obj 260 ilk aldığın zaman ile şimdiki aldığın aynı mı performansı yapıldımı bir açıklama hayır !

Spartiat777 #6 Posted 30 September 2018 - 05:25 PM

Major

• Player
  • 44146 battles
  • 2,505

View Post_KinG_Of_SpaDeS_, on 30 September 2018 - 06:40 PM, said:

geçmiş yıllarda lowe ye yaptılar eskiden hatırlarsan lowe görünce kaçacak delik arardı millet sonra bir anda her şey değişti açıklama yapılmadan oynandı bu tank ile dediğim sene 2011 

sonra hep bir gizli buff gizli nerf olayı var nasıl olsa tüm değişiklik hakkı wg ye aittir yani bu ne demek açıklama yaparımda yapmamda kimseyi enterese etmez demek

kaynak olarakta wg den açıklama iste benden değil soruyorum obj 260 ilk aldığın zaman ile şimdiki aldığın aynı mı performansı yapıldımı bir açıklama hayır !

Gerçek parayla alınmış hiçbir şeye kötüleştirilemez, yapılırsa telafisi gerekir. Avrupa kanunlarına göre bu böyle. Herhangi bir premium tanka telafisiz nerf yapıldığında sahipleri itiraz eder, 1 kişi bile mahkemeye verip parasını geri alsa o tanka sahip olan herkes ücret iadesine başvurur. Konu hakkında bu kadar mecra, bu kadar yayıncı, bu kadar oyuncu varken gizli bir nerf gizli kalamaz, kolayca ispatlanır.

Premium unsurlara gizli nerf fantaziden ibaret. Öyle bir şey yok, olursa iadeler yüzünden WG büyük zarara girer.

Tankların ilk çıktıkları performansı zamanla gösterememeye başlaması rakiplerin bu tanklardaki zayıf noktaları, o tanklarla oynanış tarzlarını geliştirip ona göre strateji geliştirmelerinden ve sonraki zamanlarda ortaya çıkan güçlü rakiplerden kaynaklı.

View Post_KinG_Of_SpaDeS_, on 30 September 2018 - 06:40 PM, said:

...kaynak olarakta wg den açıklama iste benden değil ...

Doğrusu açıklamayı iddia sahibinden istemek, iddianın hedefinden değil. Yoksa "çamur at izi kalsın" mantığı işler.

_KinG_Of_SpaDeS_ #7 Posted 30 September 2018 - 06:09 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_

demek istediğimi anlatamadım galiba wg tüm hakları saklıdır eyvallah tüm değişiklik yapma hakkınada sahiptir bunu demesi bile kanuni açıdan bir açıklama yapmadan her türlü değişikliği kimseye sormadan açıklamadan yapabilir demek umarım anlatabilmişimdir.

geçmiş nerf buff hareketlerini wot çalışanı olsaydım zaten sana sunardım aksi taktirde forum haricinde wot sayfası dışında sitelerde paylaşılan bilgilerde bana göre gereksizdir.kaldıki 2013-2014lerden sonra açıklamalara kısmen başlandı sana bir örnek verdim 260 görevlerini yapmak için belkide sayısız altın harcadın emek harcadın oyunun rolls royce u gibi tanıttılar şimdi ki 279du galiba yaptılar mı bi açıklama değişiklikle alakalı 10 tier Premium görev tankı olarak adlandırılıyor. su-12244 ün alfasında iyileştirme yapıldı mesela geçmişte bunada açıklama yapılmadı o yüzden yukarda yazdığım kimseye açıklama yapmadan değişikliğe gitme hakkına sahiptir.

yoksa çamur at izi kalsın mantığı değil hak ve hakkaniyetin peşindeyiz o yüzden farklı sitelerden aldğın okuduğun haberleri kaynak olarak da görme 

Spartiat777 #8 Posted 30 September 2018 - 06:27 PM

Major

• Player
  • 44146 battles
  • 2,505

View Post_KinG_Of_SpaDeS_, on 30 September 2018 - 08:09 PM, said:

demek istediğimi anlatamadım galiba wg tüm hakları saklıdır eyvallah tüm değişiklik yapma hakkınada sahiptir bunu demesi bile kanuni açıdan bir açıklama yapmadan her türlü değişikliği kimseye sormadan açıklamadan yapabilir demek umarım anlatabilmişimdir....

Parası ödenmiş ürünlerde kötüleştirme yapamaz.

...260 görevlerini yapmak için belkide sayısız altın harcadın emek harcadın oyunun rolls royce u gibi tanıttılar şimdi ki 279du galiba yaptılar mı bi açıklama değişiklikle alakalı 10 tier Premium görev tankı olarak adlandırılıyor. ....

260 ile 279 arasındaki bağlantıyı, burada ne demek istediğini anlamadım. Oyuna 260'tan daha iyi bir tank olarak 279'u getirdiler diyorsun sanırım. Öyleyse bu çok normal. Hiçbir tankın oyundaki en iyi tank olarak kalacağının garantisinin verildiğini görmedim.

...su-12244 ün alfasında iyileştirme yapıldı mesela geçmişte bunada açıklama yapılmadı ...

Zaten kötüleştirme yapılamaz, iyileştirme yapılabilir ama bu iyileştirmeye de inanmam için eskiden şöyleydi, şu sürümden sonra böyle oldu diye 3 tane kaynak ya da görselle ispatlanmış net değer lazım bana. Sonuçta değişikliği sen biliyorsan başkaları da farketmiştir ve bir yerlerde yayınlanmıştır. Oradaki bilgilerle bakarız o sürüm notlarında buff var mı yok mu, açıklanmış mı açıklanmamış mı diye.

...o yüzden farklı sitelerden aldğın okuduğun haberleri kaynak olarak da görme 

Herbiri tanınmış, haber takibi ve kaynak olarak başvurulan, kendi toplulukları, takipçileri olan haber sitelerinden okuduklarımı kaynak olarak görmeyeyim ama senin "gizli olarak nerflendi" söylemini kaynak olarak göreyim. Haber kaynağı olarak onların üstündesin yani. Süper.

---

Madem birçok tank gizli nerf aldı ve bunlardan biri de WZ-111'in; bu durumda nerflenmiş WZ-111'in (ya da takasta WZ-111'in yerine süslenip gizli nerflenerek verilmiş Alpine Tiger'ın) için itirazda bulundun mu? Hak aramak bence öyle olur. Desteğe yazarak başlayabilirsin. Hem haklıysan, gizli bir nerfi ortaya çıkardığın için artık beğenmediğin bu tankı geri verip parasını alabilirsin.

_KinG_Of_SpaDeS_ #9 Posted 30 September 2018 - 06:42 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_

parası ödenmiş t26e4 superpershing öndeki plakası 3 dü delinmiyor diye tek e düşürdüler haberi yapıldı duyuruldu yani kötüeştirme oldu

obj 260 için demek istediğim Premium tank dimi 10tier bu tank ilk günki gibi değil onu diyorum ve bi açıklama yapılmadı parayla satılmasa bile sonuç olarak altın harcıyosun pre hesap vs gibi ve 279 içinde önce iyi gösterilcek sonra kötüşeştirilcek diyorum

oyun yapımcıları haricindeki yayın kuruluşları toplulukların verdiği bilgileri önemsemiyorum 

wz 111 içinde ticket attım alpine tiger böle böle diye iyiştirme yapılması göz önünde bulundurulması için forum a yazın dediler yazdık biz gerekli iyileştirme yapılması 

Edited by _KinG_Of_SpaDeS_, 30 September 2018 - 06:50 PM.

Spartiat777 #10 Posted 30 September 2018 - 06:46 PM

Major

• Player
  • 44146 battles
  • 2,505

View Post_KinG_Of_SpaDeS_, on 30 September 2018 - 08:42 PM, said:

parası ödenmiş t26e4 superpershing öndeki plakası 3 dü delinmiyor diye tek e düşürdüler haberi yapıldı duyuruldu yani kötüeştirme oldu

obj 260 için demek istediğim Premium tank dimi 10tier bu tank ilk günki gibi değil onu diyorum ve bi açıklama yapılmadı parayla satılmasa bile sonuç olarak altın harcıyosun pre hesap vs gibi ve 279 içinde önce iyi gösterilcek sonra kötüşeştirilcek diyorum

oyun yapımcıları haricindeki yayın kuruluşları toplulukların verdiği bilgileri önemsemiyorum 

wz 111 içinde ticket attım alpine tiger böle böle diye iyiştirme yapılması göz önünde bulundurulması için forum a yazın dediler yazdık biz gerekli iyileştirme yapılması için yetkili değiliz dendi aşağıda da copy paste yapıyorum mesajı

....

Sen ticket'ta iyileştirme mi istedin, yoksa gizli nerf aldığı için bunun eski haline getirilmesini, getirilmiyorsa ücret iadesi mi istedin?

( Onların verdiği cevabı sil istersen, mesajlaşmanın aynen paylaşılması forum kurallarına aykırı. )

_KinG_Of_SpaDeS_ #11 Posted 30 September 2018 - 06:51 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_

uyarı için teşekkürler 

yani her neyse ben inanmıyorum bir takım şeylere o yüzden burada konuşmamız çok manasız 

Bagora #12 Posted 30 September 2018 - 09:21 PM

Lieutenant General

• Player
  • 45030 battles
  • 6,126

View Post_KinG_Of_SpaDeS_, on 30 September 2018 - 05:42 PM, said:

wz 111 içinde ticket attım alpine tiger böle böle diye iyiştirme yapılması göz önünde bulundurulması için forum a yazın dediler yazdık biz gerekli iyileştirme yapılması 

t26e4 e nerf geldi sonra dediler ki isteyenler tankı iade edebilir goldunu verecez dediler

https://tanks.gg/tan...ine-tiger/model

https://tanks.gg/tank/wz-111/model

iki tankın zırhını inceledim fark göremedim dediğin gibi varsa söyle hep birlikte itiraz edelim,

_KinG_Of_SpaDeS_ #13 Posted 30 September 2018 - 09:58 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_

yok para iadesi veya altın iadesi değil konu değerli arkadaşımız yapılan Premium tankları kötüleştirmezler dediği için o örneği verdim ben 

yani 3 d modellemede köşe uçların açılarında farklılıklar var sanki ama çözemedim misal wz-111 ile açılı oynandığında bariz sektirme durumları oluyordu ama alpine tiger da aynı stille oynuyorum yani ve yıllardır oynuyoruz bu oyunu hepimiz değişiklik illaki anlaşılabilir bişey yani neyse bakalım bekleyip göreceğiz 

HauleBirUsak61 #14 Posted 01 October 2018 - 02:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11402 battles
  • 531
  • [6-45] 6-45

View Post_KinG_Of_SpaDeS_, on 30 September 2018 - 11:58 PM, said:

yok para iadesi veya altın iadesi değil konu değerli arkadaşımız yapılan Premium tankları kötüleştirmezler dediği için o örneği verdim ben 

yani 3 d modellemede köşe uçların açılarında farklılıklar var sanki ama çözemedim misal wz-111 ile açılı oynandığında bariz sektirme durumları oluyordu ama alpine tiger da aynı stille oynuyorum yani ve yıllardır oynuyoruz bu oyunu hepimiz değişiklik illaki anlaşılabilir bişey yani neyse bakalım bekleyip göreceğiz 

Olaya 3d olarak bakarsan Object 252U ile Defender tankları da farklı o zaman :D

_KinG_Of_SpaDeS_ #15 Posted 01 October 2018 - 03:23 PM

Private

• Player
  • 42648 battles
  • 26
  • [_57_] _57_
olaya 3d okuyamayarak baslıyosan tabikide farklı olur :) aynı derecelerde eğim aralıklarından bahsediyoruz burda sende iyice cahil ettin çıktın bizi :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users