Jump to content

Kampaně osobní misse

• Please log in to reply
2 replies to this topic

PORUBA_xD #1 Posted 10 October 2018 - 03:21 PM

Private

• Player
  • 15744 battles
  • 5
  • [CSA-2] CSA-2

zdravím mam otázku jak vznikly ty misse na ty další 3 nové tanky které si mužu vyjet tak vznikl nový systém že během bitvy se mužu kouknout na tu missi a jak na tom na konci bitvy jsem a jestli jsem ji splnil nebo ne což je fajn ale mám eště staré misse kde jedu na 260 a tam je ta chyba nvm proč ale píše mi to že není dispozici a že podpora to řeší ale už to je 2 měsíce a nic se neděje ptal jsem se ostatních hraču a že jim to normalně funguje jak ta první tak aji ta druhá kampan a že je chyba u mě tak sem se rozhodl to už vyřešit a chtěl bych se zeptat jestli stím mužu něco udělat sám a nebo podpora se mi na to koukne aby bylo všechno v pořádku a mohl se zase vrhnout na dodělání 260 :) posílám tady aji obrázek jak to vypadá v bitvě staré misse nejdou ale nové jdou vpoho :) děkuji za pomoc a za rady :) 

Leeroy_YOLO #2 Posted 10 October 2018 - 06:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 5016 battles
  • 1,153

Obrázek asi není? Nic nevidím..

A nemáš jenom misi, u které to neumí trackovat progress? Nejde ti to u všech nebo třeba jen u jedné konkrétní?

Mr_Missclick #3 Posted 10 October 2018 - 07:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7162 battles
  • 888
  • [DISS] DISS

Obj. 260 je v první kampani. U tý se během bitvy postup nezachycuje. Máš to tam koneckonců napsaný. Takže žádná chyba, ale prostě jenom neexistující funkce, která možná v budoucnu přijde.

Btw, mise se píše s jedním s. Takže tu klávesu zbytečně nepřetěžuj. Vypadá to blbě.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users