Jump to content

Sláva našim balíčkům s pětinásobkem zkušeností

• Please log in to reply
130 replies to this topic

Community #1 Posted 12 October 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,670
Představujeme nové balíčky, které umocní odměny za vítězství!

Úplný text položky novinek

MAJEC1 #2 Posted 12 October 2018 - 06:43 AM

Private

• Player
  • 74516 battles
  • 23

:coin::coin::coin:    :teethhappy:FREE GAME:trollface:  :coin::coin::coin:

Už sa prosím prestaňte tváriť a dajte konečne za € aj percentuálnu možnosť výhry..:P

unhappy360 #3 Posted 12 October 2018 - 07:08 AM

Lieutenant

• Player
  • 50691 battles
  • 1,817
  • [KHIL] KHIL

Nikdy som to nenapísal. Hra končí. Nie, že by hra naozaj končila, ale končí asi pre mňa. Tieto balíčky naozaj nemajú v tejto hre čo robiť.

Na jednej strane mám pochopenie, že ak chcem osloviť hráča, kt. hrá hru, preto, že chce preexipť všetky tanky a keďže je v tejto hre tak veľa tankov, tak mu treba pomôcť. Ale zároveň to spôsobí, že sa na vyššiu úroveň dostanú aj taký hráči, kt. v tomto momente tam nemajú čo hľadať.

Hra im absolútne nevysvetlila ako sa hrá a čo majú robiť. Potom to aj tak vyzerá. Kombináciou MM 3-5-7 sa herný zážitok ešte zhoršuje. Nie len pre mazákov ale pre novopečených vysokoúrovňových nováčikov. Ak sa na tope ukáže hráč s minimom skúseností, oproti hráčom, kt. tie skúsenosti nejaké majú, tak máme hry typu 2-15, 5-15 za pár minút.

Prečo je dôležité, aby hráči neskákali z úrovní 1-4 na 8-9? Nie, že by nadobudli vedomosť o hernej mechanike. Nie som naivný, to si človek musí naštudovať sám. Ale najpodstatnejšie podľa mňa je to, že nemajú najazdené mapy, nepoznajú pozície, nepoznajú svoj tank.

Doteraz bola filozofia, že minimálne od 8mičky sa udáva herný štýl úrovne X. Ako sa človek naučí manažovať zásobník na francúzskej línií, ak 6 a 7 môže preskočiť doslova za pár hier. A toto ovplyvní hneď hráča na Baťákovi i AMX 13-105. Nadarmo ste otvorili mapy, ak takýto hráč si neosvojí osobitý štýl hrania.

Prichádzame k ultimátnej otázke. Ak budeme mať takéhoto hráča, kt. je pri konci danej technologickej vetvy a

- stále prehráva

- každou hrou stráca kredity

- v kuse mu niekto v hre / v ingame nadáva a posiela rôzne insultácie

- nemá potuchy čo má robiť

Koľko takýto hráč vydrží hrať túto hru, než ho to omrzí? Koľko do nej ešte vloží peňazí? Koľko týmto krokom stratíte stálych/ skúsených hráčov?

Musíme si všetci uvedomiť (hlavne WG), že počet hráčov je limitovaný. Nová generácia nehráva PC hry, tí sú naučení ťukať do smartfónov a hrať hry typu farma a pod. Raz sa zásoby nových hráčov vytratia. A pritom to stačilo spraviť inak.

Hans_von_Koniggratz #4 Posted 12 October 2018 - 07:18 AM

Lance-corporal

• Player
  • 41694 battles
  • 66
  • [2CZE] 2CZE

View Postunhappy360, on 12 October 2018 - 07:08 AM, said:

Nikdy som to nenapísal. Hra končí. Nie, že by hra naozaj končila, ale končí asi pre mňa. Tieto balíčky naozaj nemajú v tejto hre čo robiť.

Na jednej strane mám pochopenie, že ak chcem osloviť hráča, kt. hrá hru, preto, že chce preexipť všetky tanky a keďže je v tejto hre tak veľa tankov, tak mu treba pomôcť. Ale zároveň to spôsobí, že sa na vyššiu úroveň dostanú aj taký hráči, kt. v tomto momente tam nemajú čo hľadať.

Hra im absolútne nevysvetlila ako sa hrá a čo majú robiť. Potom to aj tak vyzerá. Kombináciou MM 3-5-7 sa herný zážitok ešte zhoršuje. Nie len pre mazákov ale pre novopečených vysokoúrovňových nováčikov. Ak sa na tope ukáže hráč s minimom skúseností, oproti hráčom, kt. tie skúsenosti nejaké majú, tak máme hry typu 2-15, 5-15 za pár minút.

Prečo je dôležité, aby hráči neskákali z úrovní 1-4 na 8-9? Nie, že by nadobudli vedomosť o hernej mechanike. Nie som naivný, to si človek musí naštudovať sám. Ale najpodstatnejšie podľa mňa je to, že nemajú najazdené mapy, nepoznajú pozície, nepoznajú svoj tank.

Doteraz bola filozofia, že minimálne od 8mičky sa udáva herný štýl úrovne X. Ako sa človek naučí manažovať zásobník na francúzskej línií, ak 6 a 7 môže preskočiť doslova za pár hier. A toto ovplyvní hneď hráča na Baťákovi i AMX 13-105. Nadarmo ste otvorili mapy, ak takýto hráč si neosvojí osobitý štýl hrania.

Prichádzame k ultimátnej otázke. Ak budeme mať takéhoto hráča, kt. je pri konci danej technologickej vetvy a

- stále prehráva

Koľko takýto hráč vydrží hrať túto hru, než ho to omrzí? Koľko do nej ešte vloží peňazí? Koľko týmto krokom stratíte stálych/ skúsených hráčov?

Musíme si všetci uvedomiť (hlavne WG), že počet hráčov je limitovaný. Nová generácia nehráva PC hry, tí sú naučení ťukať do smartfónov a hrať hry typu farma a pod. Raz sa zásoby nových hráčov vytratia. A pritom to stačilo spraviť inak.

Thumbs up! Sám bych to líp nenapsal!

SWAT0013 #5 Posted 12 October 2018 - 07:18 AM

Lieutenant General

• Player
  • 35384 battles
  • 6,070
  • [KHIL] KHIL

Jelikož se objevily tyto balíčky, prostě mi to už nedá, abych se nezeptal - kdy máme očekávat možnost kupovat si prémiové desítky (případně odměnové jako na čínském serveru) a tanky z tech tree normálně za peníze?

Protože k tomu poslední dobou vážně silně směřujete...

Edited by SWAT0013, 12 October 2018 - 07:18 AM.

Idahou #6 Posted 12 October 2018 - 07:50 AM

General

• Veteran
  • 37806 battles
  • 8,916
  • [IDDQD] IDDQD

Jak píše unhappy360 - tohle je prostě důvod proč je tahle hra horší a horší a hráči čím dál tím víc toxičtí. Fakticky nevím co čekaj, když nacpou nováčky do "End game" a eliminujou jediný mechanismus který nutí hráče se zlepšovat.

Demence...

mamlass #7 Posted 12 October 2018 - 07:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 915
  • [G0G0] G0G0

Hmm, tohle opravdu není krok správným směrem.

Teď už jen očekávám balíček "Zvýhodněné RNG" a pak už to rovnou můžete zabalit :P:sceptic:

__Taz_ #8 Posted 12 October 2018 - 07:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 87917 battles
  • 535
  • [9-TDE] 9-TDE

Aspoň můžu šikanovat víc mentolů na randomu. Ale už jsem taky viděl mistra se 170 WN8 po 23K bitev, který jezdil s 277. Jeho spoluhráči museli být velmi nadšení. :facepalm:

Jen tak mimochodem, co má znamenat tohle? 11 tier? Žeby čistě SSSR záležitost, kam by naši oblíbení soudruzi mohli umístit všechny ty Bobjekty a další OP mašinky? :trollface:

Edited by __Taz_, 12 October 2018 - 08:05 AM.

AlexYachtmaster #9 Posted 12 October 2018 - 08:16 AM

Lance-corporal

• Player
  • 57684 battles
  • 68
  • [DON_T] DON_T

Je to zaloha na hodinu, dve , deset nebo cely rok?

Muzete to alespon JEDNOU napsat normalne EDIT?

Edited by Kampa1987, 12 October 2018 - 04:21 PM.
Urážky

SWAT0013 #10 Posted 12 October 2018 - 08:22 AM

Lieutenant General

• Player
  • 35384 battles
  • 6,070
  • [KHIL] KHIL

View PostAlexYachtmaster, on 12 October 2018 - 09:16 AM, said:

Je to zaloha na hodinu, dve , deset nebo cely rok?

Muzete to alespon JEDNOU napsat normalne EDIT?

Vždyť je tam jasně psáno přímo v tom rámečku u té speciální nabídky ve článku, že

20 osobních záloh: +50 % kreditů na 1 hodinu

Zeroberg #11 Posted 12 October 2018 - 08:39 AM

Captain

• Player
  • 66259 battles
  • 2,388
  • [HALUS] HALUS

https://worldoftanks...ckages-october/

Asi nemusíme ani říkat, že se jedná o skvělý způsob, jak vylepšit své oblíbené tanky, vystoupat po technologickém stromu a pokračovat v získávání zkušeností mezi dvěma událostmi, nebo prostě když se VÁM zachce. Tak zapněte výherní režim a využijte balíčky s pětinásobkem zkušeností na maximum!

Kterým tlačítkem se ty výhry zapínají? ;)

rallytravel #12 Posted 12 October 2018 - 08:48 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 27101 battles
  • 1,496
Potřeboval bych koupit premiak a tyhle balíčky by mi pomohli s expenim italské a polské větve. Ale pak mi došlo, že 2.11. Vychází Fotball Manager 2019. Takže žádný balíček nebude.

JaroslavIV #13 Posted 12 October 2018 - 08:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40595 battles
  • 778
  • [ELLIE] ELLIE
Nechápem čo vás to tak rozhodilo. Je to podstatne horšia ponuka než obyčajný prémiový účet a pritom za rovnakú cenu.

Idahou #14 Posted 12 October 2018 - 08:52 AM

General

• Veteran
  • 37806 battles
  • 8,916
  • [IDDQD] IDDQD
Je prostě prodej XP a podstatně víc než generuje PU a s PU herní ekonomika počítala. Navíc tohle bude fungovat i se zálohama a dalšíma bonusama. Tzn. dostaneš se na až 560% XP (tohle + PU + bonus za četu ) za vítěznou bitvu + případné klanové zálohy a další bonusy. takže z botovské stovky XP máš rázem víc jak pětikilo

HASlM #15 Posted 12 October 2018 - 09:02 AM

Private

• Player
  • 39906 battles
  • 43
  • [HALUS] HALUS

View PostIdahou, on 12 October 2018 - 07:52 AM, said:

Je prostě prodej XP a podstatně víc než generuje PU a s PU herní ekonomika počítala. Navíc tohle bude fungovat i se zálohama a dalšíma bonusama. Tzn. dostaneš se na až 560% XP (tohle + PU + bonus za četu ) za vítěznou bitvu + případné klanové zálohy a další bonusy. takže z botovské stovky XP máš rázem víc jak pětikilo

Naprosto skvělý to je, tyhle nabídky měli  bejt ve hře už dávno.

SWAT0013 #16 Posted 12 October 2018 - 09:13 AM

Lieutenant General

• Player
  • 35384 battles
  • 6,070
  • [KHIL] KHIL

View PostJaroslavIV, on 12 October 2018 - 09:48 AM, said:

Nechápem čo vás to tak rozhodilo. Je to podstatne horšia ponuka než obyčajný prémiový účet a pritom za rovnakú cenu.

Horší jak prémiový účet? Možná tak z hlediska nedostávání kreditů navíc (ale 1) nedělejme si iluze, odhadem tak 90% lidí, kteří pořídí toto, tak již dávno mají prémko 2) proto tam jsou přece ty kreditové zálohy... ;) ).

Ohledně XP ale prémiák zadupeš do země, zejména díky tomu, že se to dá se vším kombinovat, takže pro dobré hráče není problém mít stabilně kolem 10 - 12k expů za výhru... A i špatní hráči pětinásobkem vydělají daleko více XP než s prémiákem - jen ten rozdíl bude menší...

Arne_CZ #17 Posted 12 October 2018 - 09:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 23405 battles
  • 832
  • [R-U-R] R-U-R

View Postunhappy360, on 12 October 2018 - 07:08 AM, said:

- stále prehráva

View PostHASlM, on 12 October 2018 - 09:02 AM, said:

Naprosto skvělý to je, tyhle nabídky měli  bejt ve hře už dávno.

Tady souhlasím s kratším názorem. Když se na hru díváte jako na celek, tak má alespoň 5x více tanků na expení než měla na začátku. Tyhle pětinásobky svým způsobem jen dorovnávají stav na nulu. Samozřejmě, dnes je mnohem snazší dostat se na vyšší úrovně, ale zas těch vozidel je mnohem víc. Osobně nemám problém s nezkušenými hráči na vyšších tierech, vidím to jako problém hlavně pro ně samotné.

A že jsou tanky týmová hra a kazí mi šanci na výhru - jednou jsou v mém týmu, podruhé zas u protivníka - celkově mi víc rajčat šanci na výhru zvyšuje.

Že tím utrpí taktika a strategie? Od toho jsou tu odřady, klanové války a rankedy. 

Za mě tedy férová možnost, jak si urychlit postup ve hře. 

EDIT: Samozřejmě si je nekoupím, viz můj podpis - do této hry (jak to zhatím vypadá;) už nebudu asi nikdy investovat skutečné peníze. 

Edited by Arne_CZ, 12 October 2018 - 09:37 AM.

__Taz_ #18 Posted 12 October 2018 - 09:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 87917 battles
  • 535
  • [9-TDE] 9-TDE

Nehledě na to, že pokud chce někdo udělat hodně rychle 5+ skillovou posádku, tak si vezme baby za mise a zapne si 300% bonus na XP pro posádku, 100% bonus na XP a rozjede tyhle X5. To je potom každou hru 20K, ale i klidně 30K XP pro všechny členy s tím, že jeden má vždy X2. Potom z toho může klidně vzniknout i něco takového:

BlueTomcat #19 Posted 12 October 2018 - 09:38 AM

Major

• Player
  • 26754 battles
  • 2,895
  • [HRDZA] HRDZA

No bylo tady hodně proroků jak tahle hra končí, vždy to byly nepodložené kecy ale tady musím všem dát za pravdu, tohle už je signál že ta hra jde do poslední fáze.

Tohle už je prakticky prodej zkušeností a to se dušovali jak k tomu nikdy nedojde, ovšem opět WG "překvapivě" lže. Tak si tyturbohráče na desítkách užijte, sice je to rádo že si to nezarazí hlavu do klávesnice ale týmu jsou vysoce prospěšní asi tak jako dýmějový mor.

Já jen čekám na prodej bonů a klasických desítek s několikaperkovou posádkou, ono je ještě dost možností jak tuhle hru totálně odpravit.

Idahou #20 Posted 12 October 2018 - 09:47 AM

General

• Veteran
  • 37806 battles
  • 8,916
  • [IDDQD] IDDQD

View PostArne_CZ, on 12 October 2018 - 08:34 AM, said:

A že jsou tanky týmová hra a kazí mi šanci na výhru - jednou jsou v mém týmu, podruhé zas u protivníka 

Copak výhra či prohra ani mě moc nevadí (pokud na ni zrovna nedělám mise ), ale jde o turbo bitvy a kvalitu té samotné hry. Prostě mi nepříjde zábavné když půlka mého týmu umře v prvních třech minutách, jelikož netuší jak hrát a nebo naopak, že umře půlka nepřátelského týmu z těch samých důvodů a pak se peru se spoluhráči abych si urval alespoň nějakou dmg. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users