Jump to content

ZK jako Zkušeností Kupa

• Please log in to reply
54 replies to this topic

Community #1 Posted 15 October 2018 - 10:17 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,910
Připravte se na průtrž zkušeností!

Úplný text položky novinek

Idahou #2 Posted 15 October 2018 - 10:28 AM

General

• Veteran
  • 36743 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Ok, tohle je relativně rozumně nastavená akce - dobře nastavená omezení, nepřepálená odměna. 

Ovšem celkově je to jen další z milionu dotací XP a kreditů

Mannanan #3 Posted 15 October 2018 - 10:33 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31960 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL
Není úplně jasné jestli mám odehrát 3 bitvy a v nich musím být 3x v TOPu jinak mám smolíka nebo stačí být v TOPu 3x v libovolném počtu bitev. Asi to druhé, ale myslím, že by se to dalo napsat jasněji.

Edited by Mannanan, 15 October 2018 - 10:33 AM.

Leeroy_YOLO #4 Posted 15 October 2018 - 10:33 AM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,285
Chválím za nápaditost při překladu, vzhledem k množství bych ale napsal spíše kupička.. :D

paiwer #5 Posted 15 October 2018 - 10:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 32766 battles
  • 901
  • [I-S-P] I-S-P

View PostLeeroy_YOLO, on 15 October 2018 - 10:33 AM, said:

Chválím za nápaditost při překladu, vzhledem k množství bych ale napsal spíše kupička.. :D

Tak nejak..  kupicka... 27k expu napric urovnemi me nejak nenadchlo ( za golden joystick je 60k :D )

Sstyx #6 Posted 15 October 2018 - 10:52 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18988 battles
  • 4,727
  • [DAFFY] DAFFY

View PostMannanan, on 15 October 2018 - 10:33 AM, said:

Není úplně jasné jestli mám odehrát 3 bitvy a v nich musím být 3x v TOPu jinak mám smolíka nebo stačí být v TOPu 3x v libovolném počtu bitev. Asi to druhé, ale myslím, že by se to dalo napsat jasněji.

3 krát v topu v libovolném počtu bitev jak je tomu u všech misí, které jsou formou určité akce.

__Taz_ #7 Posted 15 October 2018 - 10:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 78393 battles
  • 525
  • [9-TDE] 9-TDE

Pokaždé, když vidím podobnou akci, tak si říkám, že WG vyměšuje starým hráčům na lopatky a ani nepředstírá, že je to déšť. Takové XP boosty jsem za mých mladých WOT let nezažil, nehledě na mraky osobních záloh a nyní už i X5 XP v obchodu.

Nebrečím, jen je mi líto, že já mám 80% tanků vyexpených klasicky, sice s premiovým účtem, ale i tak... Kdybych měl k dispozici třeba i jen osobní zálohy od začátku, nemusel bych na 6 skillovou posádku jezdit 2500+ bitev, teď mi na to stačí zlomek času a úsilí, to samé platí i pro expení tanků.

V tomto ohledu jde WG přes mrtvoly a místo toho, aby vymysleli a hlavně poskytli starým hráčům něco extra jako kompenzaci, soustředí se hlavně na dojení nových chudáků, kteří leckdy nemají ani ponětí o herních mechanikách a hlavně nemají zájem se o hře něco dozvědět. Toto je IMHO jeden z důvodů, proč je v posledních měsících a možná i letech tolik turbo bitev. 

Možná by se WG mohl ohlédnout trochu zpět a pro změnu udělat "hru na mlýn" všem rychlokvaškám, aby měli herní starci o trochu větší motivaci a chuť tu hru opět zapnout.

Howgh.

Mannanan #8 Posted 15 October 2018 - 11:06 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31960 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL

View PostSstyx, on 15 October 2018 - 10:52 AM, said:

3 krát v topu v libovolném počtu bitev jak je tomu u všech misí, které jsou formou určité akce.

Ve skutečnosti to odhadnu, ale potřebuju k tomu dlouhodobou zkušenost. Jako nováček bych si jistý nebyl.

Idahou #9 Posted 15 October 2018 - 11:24 AM

General

• Veteran
  • 36743 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View Post__Taz_, on 15 October 2018 - 09:58 AM, said:

No ono zase my jsme si tu hru, dle mého názoru, mohli víc užít. Přeci jen v minulosti byly ty bitvy lepší a rozhodně nevidím jako plus prolétnout nějakou lajnu a narychlo to přeexpit. Jasný, tanky které tě nebaví tě netrápí dlouho, ale ani těch dobrých si moc neužiješ, protože prakticky nikdo z nás si nebude sušit proexpenej tank jen tak (osobně takhle mám jen cromwella a T30 ) a neviděl bych tam nějakou potřebu kompenzace, protože hlavním účelem je zábava a ne mít nejvíc desítek.

Ovšem je fakt, že WG na starší hráče fakt kašle což je zas další volovina - spoustu z nás by tu udrželi jen ze setrvačnosti a lákadlem na nějaké "věrnostní body". Ono třeba jen sleva 1% za každý odehraný rok nebo třeba sleva za každý třetí premiový tank atd... Hlavně tím způsobem, aby se bonusy dali využít i v dalších WG hrách. Třeba i jen tím, že odemknutí některých spešl tanků/lodí/letadel/jednotek by potřebovalo určitý počet "věrnostních bodů". Jednoduchá záležitost s velkým potencionálem

Kayi4ek #10 Posted 15 October 2018 - 11:27 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Post__Taz_, on 15 October 2018 - 10:58 AM, said:

Pokaždé, když vidím podobnou akci, tak si říkám, že WG vyměšuje starým hráčům na lopatky a ani nepředstírá, že je to déšť. Takové XP boosty jsem za mých mladých WOT let nezažil, nehledě na mraky osobních záloh a nyní už i X5 XP v obchodu.

Nebrečím, jen je mi líto, že já mám 80% tanků vyexpených klasicky, sice s premiovým účtem, ale i tak... Kdybych měl k dispozici třeba i jen osobní zálohy od začátku, nemusel bych na 6 skillovou posádku jezdit 2500+ bitev, teď mi na to stačí zlomek času a úsilí, to samé platí i pro expení tanků.

V tomto ohledu jde WG přes mrtvoly a místo toho, aby vymysleli a hlavně poskytli starým hráčům něco extra jako kompenzaci, soustředí se hlavně na dojení nových chudáků, kteří leckdy nemají ani ponětí o herních mechanikách a hlavně nemají zájem se o hře něco dozvědět. Toto je IMHO jeden z důvodů, proč je v posledních měsících a možná i letech tolik turbo bitev. 

Možná by se WG mohl ohlédnout trochu zpět a pro změnu udělat "hru na mlýn" všem rychlokvaškám, aby měli herní starci o trochu větší motivaci a chuť tu hru opět zapnout.

Howgh.

Bohužel toto se děje nejen u nás, ale i v ostatních hrách. Jak hra prochází životním cyklem a aktualizacemi, je potřeba ulehčit "onboarding" pro nováčky, jinak by hra zanikla. Může se to zdát nefér, ale mě přijde fér to, že máme proti komu hrát a hra se pořád drží.

View PostIdahou, on 15 October 2018 - 11:24 AM, said:

No ono zase my jsme si tu hru, dle mého názoru, mohli víc užít. Přeci jen v minulosti byly ty bitvy lepší a rozhodně nevidím jako plus prolétnout nějakou lajnu a narychlo to přeexpit. Jasný, tanky které tě nebaví tě netrápí dlouho, ale ani těch dobrých si moc neužiješ, protože prakticky nikdo z nás si nebude sušit proexpenej tank jen tak (osobně takhle mám jen cromwella a T30 ) a neviděl bych tam nějakou potřebu kompenzace, protože hlavním účelem je zábava a ne mít nejvíc desítek.

Ovšem je fakt, že WG na starší hráče fakt kašle což je zas další volovina - spoustu z nás by tu udrželi jen ze setrvačnosti a lákadlem na nějaké "věrnostní body". Ono třeba jen sleva 1% za každý odehraný rok nebo třeba sleva za každý třetí premiový tank atd... Hlavně tím způsobem, aby se bonusy dali využít i v dalších WG hrách. Třeba i jen tím, že odemknutí některých spešl tanků/lodí/letadel/jednotek by potřebovalo určitý počet "věrnostních bodů". Jednoduchá záležitost s velkým potencionálem

Slevy za věrnost vypadají lákavě, ale problém hráčů, kteří hrají již 5 let a více je ten, že "už mají všechno". Na co potom slevy? Hlavním tahákem by byl unikátní obsah pro takové hráče (myslím něco lepšího, než jeden emblém).​ Musíme nad tím zapřemýšlet.

Edited by Kayi4ek, 15 October 2018 - 11:30 AM.

Hugo_bear #11 Posted 15 October 2018 - 11:34 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24348 battles
  • 3,097
  • [_AF_] _AF_

View PostKayi4ek, on 15 October 2018 - 11:27 AM, said:

Bohužel toto se děje nejen u nás, ale i v ostatních hrách. Jak hra prochází životním cyklem a aktualizacemi, je potřeba ulehčit "onboarding" pro nováčky, jinak by hra zanikla. Může se to zdát nefér, ale mě přijde fér to, že máme proti komu hrát a hra se pořád drží.

Slevy za věrnost vypadají lákavě, ale problém hráčů, kteří hrají již 5 let a více je ten, že "už mají všechno". Na co potom slevy? Hlavním tahákem by byl unikátní obsah pro takové hráče (myslím něco lepšího, než jeden emblém).​ Musíme nad tím zapřemýšlet.

jen by to chtělo přemýšlet rychle, ale pak ještě nějací takoví hráči byli. :-(

Idahou #12 Posted 15 October 2018 - 12:11 PM

General

• Veteran
  • 36743 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostKayi4ek, on 15 October 2018 - 10:27 AM, said:

Psal jsem to již v původním postu - na lodě, letadla. Zkrátka do ostatních her. Nemluvě o tom, že WG neustále něco přidává a některé vzácné tanky by mohli být dostupné jen při určitém počtu "věrnostních bodů". Ono jako si stačí na chvíli sednout a během pár minut se narýsuje XX možností

Jmeno1 #13 Posted 15 October 2018 - 12:38 PM

Field Marshal

• Player
  • 51682 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
No, kdybych to mohl použít na expené tanky, tak je to fajn, jenže na to, abych se dostal s nějakým nevyzkoumaným tankem do top 3 3x, tak to je spíš o haluzi. A naopak s tanky co to bez problémů udělám zase ty expy nepotřebuji a za goldy je měnit nehodlám. Takže akce docela mimo.

Mannanan #14 Posted 15 October 2018 - 12:43 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31960 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL
S nedoexpeným tankem se tam stačí dostat jen jednou (2x se to udělá s nějakým osobním favoritem), ale i to bude pro většinu haluz.

Kotydz #15 Posted 15 October 2018 - 12:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30224 battles
  • 315

View PostJmeno1, on 15 October 2018 - 11:38 AM, said:

No, kdybych to mohl použít na expené tanky, tak je to fajn, jenže na to, abych se dostal s nějakým nevyzkoumaným tankem do top 3 3x, tak to je spíš o haluzi. A naopak s tanky co to bez problémů udělám zase ty expy nepotřebuji a za goldy je měnit nehodlám. Takže akce docela mimo.

na topu by ses měl určitě dostat do TOP3 i s totálně stock tankem. Už jen díky výhodě HP. Navíc, při prohře tam budeš téměř jistě. Takže 4,5k expu za 9 bitev. Zase nějaké volné ušetřeny :)

jirin85 #16 Posted 15 October 2018 - 01:02 PM

Private

• Player
  • 32974 battles
  • 20
  • [-BTW-] -BTW-
Pro začínající hráče možná super. Ale 1500ZK vážně? Odmena za 3 bitvy? Z premium uctem a zalohou na zkušenosti  se to dat udělat těch 1500 i bez mise za 1 bitvu. A ještě byt mezi top 3. To by musela být ta odmena teda hodně cenná abych to zkusil. Za me je to jen výsměch hráčům. Jo kdyby 5000 tak o.k. akce nic moc.

Kotydz #17 Posted 15 October 2018 - 01:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30224 battles
  • 315
aspoň bude spousta času na doučení s/z...

glock17 #18 Posted 15 October 2018 - 01:16 PM

Captain

• Player
  • 39412 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE

A jde o jaké zkušenosti, o ty volné??? Pokud půjde jen o "normální" XP, tak je tahle akce k ničemu. Zapnu si osobní zálohy a uvedené "odměny" získám za každé vítězství (po dobu účinnosti záloh) a nemusím ani být v top 3/5/7.

Zbytečná akce, kterou ocení leda člověk, který začne hrát tento týden (a tudíž nemá žádné osobní zálohy). Za mne bych ocenil spíše ty osobní zálohy tier3 (nejlépe na kredity), ALE JEŠTĚ VÍC BYCH OCENIL, KDYBY BYLA ZMĚNĚNA UI = ABY BYLO MOŽNÉ ZAPNOUT SI VŠECHNY TYPY ZÁLOH NAJEDNOU. Tím myslím rozšíření počtu slotů na 4, případně počet slotů NESTANOVIT vůbec (s tím, že by stále platila hierarchie, kdy vyšší tier odměna odstraní nižší tier odměnu stejného typu).

EDIT: aktuálně mám 300+ záloh, tj. o 100 ks víc než jsem měl na začátku roku. Další takové se budou zase prodávat/darovávat/vydělávat o vánočních speciálech. Zdaleka nebudu sám, komu ty zálohy bobtnají.

EDIT2: Aktuálně jsem si všimnul až teď názvu "ZK jako Zkušeností Kupa". S tou kupou zkušeností si nekoupím ani šestkové medko (namátkou třeba VK 30.02 M). Vymýšlení toho sloganu muselo hodně bolet.

Edited by glock17, 15 October 2018 - 05:59 PM.

SRudolf #19 Posted 15 October 2018 - 01:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 39232 battles
  • 1,697

dosli pomarance z kuby. tak sa postavte do radu, exkluzivna ponuka.

a ked nepoznate zeleninarku. tak sa vam neujdu

12:24 Added after 4 minutes

View Postglock17, on 15 October 2018 - 12:16 PM, said:

A jde o jaké zkušenosti, o ty volné??? Pokud půjde jen o "normální" XP, tak je tahle akce k ničemu. Zapnu si osobní zálohy a uvedené "odměny" získám za každé vítězství (po dobu účinnosti záloh) a nemusím ani být v top 3/5/7.

Zbytečná akce, kterou ocení leda člověk, který začne hrát tento týden (a tudíž nemá žádné osobní zálohy). Za mne bych ocenil spíše ty osobní zálohy tier3 (nejlépe na kredity), ALE JEŠTĚ VÍC BYCH OCENIL, KDYBY BYLA ZMĚNĚNA UI = ABY BYLO MOŽNÉ ZAPNOUT SI VŠECHNY TYPY ZÁLOH NAJEDNOU. Tím myslím rozšíření počtu slotů na 4, případně počet slotů NESTANOVIT vůbec (s tím, že by stále platila hierarchie, kdy vyšší tier odměna odstraní nižší tier odměnu stejného typu).

EDIT: aktuálně mám 300+ záloh, tj. o 100 ks víc než jsem měl na začátku roku. Další takové se budou zase prodávat/darovávat/vydělávat o vánočních speciálech. Zdaleka nebudu sám, komu ty zálohy bobtnají.

podla mna ....

1500 ZK  FREE

1500 ZK BATTLE

glock17 #20 Posted 15 October 2018 - 01:35 PM

Captain

• Player
  • 39412 battles
  • 2,065
  • [PRASE] PRASE

View PostSRudolf, on 15 October 2018 - 01:20 PM, said:

dosli pomarance z kuby. tak sa postavte do radu, exkluzivna ponuka.

a ked nepoznate zeleninarku. tak sa vam neujdu

12:24 Added after 4 minutes

podla mna ....

1500 ZK  FREE

1500 ZK BATTLE

Podle mne ... nevím. V české i anglické mutaci je jen "XP" bez toho "volné/free.

A zase... včera jsem si zapnul max. zálohy, odjel první bitvu s E25 a vydělal 4500 ZK, z toho díky zálohám 1400 ZK vázaných a 250 ZK volných. Druhá bitva byla s WT auf Pz. IV a dost podobný výsledek. Třetí bitvu s Pz. IIJ a 3 800 ZK = 1200 vázaných ZK + 200 volných ZK. Tj. proč nějaké akce se šupáckou odměnou? Se zálohami si mohou takové výhry strčit.

Edited by glock17, 15 October 2018 - 01:38 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users