Jump to content

3x více volných zkušeností v akci Přátelský pátek č. 3

• Please log in to reply
17 replies to this topic

Community #1 Posted 18 October 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,257
K četám, velitelé! Přátelský pátek je zase tady a s ním i více zkušeností!

Úplný text položky novinek

Miri37 #2 Posted 18 October 2018 - 06:26 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,053

To zas bude tragickej víkend.

Na jednu stranu chápu, že WG tlačí hráče do čet a chce je u hry udržet přes vazby na ostatní, což bývá jeden z hlavní důvodů, proč hráči zůstávají u průměrných až horších her, ale na druhou stranu MM losů s tím faktorem (četama) neumí pracovat, tak přichystává bitvy, co štvou většinu hráčů.

Nejsem si jistý, zda tím WG neodrazuje víc hráčů, než si jich zaháčkuje přes vazby na druhý hráče.

Blecha_007 #3 Posted 18 October 2018 - 06:43 AM

Private

• Player
  • 15278 battles
  • 35
  • [_AF_] _AF_

Vidíš Miri37 a já se do teď domníval, že je to jen mé zkreslené vidění ta nevýhodnost čet v MM ..... 

Nicméně pozoruji, že četa ve dvou je téměř sebevražda a MM nás ve dvou naprosto ubíjí. Četa ve třech lidech - pokud si aspoň trošku logicky doplní tanky je většinou užitečná, protože se dá hra alespoň trochu ovlivnit.

unhappy360 #4 Posted 18 October 2018 - 06:54 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41888 battles
  • 1,386

View PostMiri37, on 18 October 2018 - 05:26 AM, said:

Na jednu stranu chápu, že WG tlačí hráče do čet a chce je u hry udržet přes vazby na ostatní, což bývá jeden z hlavní důvodů, proč hráči zůstávají u průměrných až horších her, ale na druhou stranu MM losů s tím faktorem (četama) neumí pracovat, tak přichystává bitvy, co štvou většinu hráčů.

Nejsem si jistý, zda tím WG neodrazuje víc hráčů, než si jich zaháčkuje přes vazby na druhý hráče.

ja si myslím, že víkend bude ok. táto akcia sa týka len piatku. 

BlueTomcat #5 Posted 18 October 2018 - 06:59 AM

Major

• Player
  • 24459 battles
  • 2,611
Tak to že máte od dob uvedení 3-5-7 z 80% v četě hry MM+2 je známý fakt. Aspoň se ty hry nějak vykompenzují. 

Miri37 #6 Posted 18 October 2018 - 07:22 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,053

View Postunhappy360, on 18 October 2018 - 05:54 AM, said:

Máš pravdu.  :)

Moc rychle přeskakuju omáčku (zbytečný text) a nějak jsem to přepálil a od data počátku akce přeskočil na odměny a podmínky.

Moje chyba.

Polski11 #7 Posted 18 October 2018 - 09:45 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 37515 battles
  • 1,325
  • [RGT] RGT

View PostMiri37, on 18 October 2018 - 06:26 AM, said:

View PostBlecha_007, on 18 October 2018 - 06:43 AM, said:

Vidíš Miri37 a já se do teď domníval, že je to jen mé zkreslené vidění ta nevýhodnost čet v MM ..... 

Nicméně pozoruji, že četa ve dvou je téměř sebevražda a MM nás ve dvou naprosto ubíjí. Četa ve třech lidech - pokud si aspoň trošku logicky doplní tanky je většinou užitečná, protože se dá hra alespoň trochu ovlivnit.

View Postunhappy360, on 18 October 2018 - 06:54 AM, said:

View PostMiri37, on 18 October 2018 - 07:22 AM, said:

Máš pravdu.  :)

Moc rychle přeskakuju omáčku (zbytečný text) a nějak jsem to přepálil a od data počátku akce přeskočil na odměny a podmínky.

Moje chyba.

a viete ze ani nemusite hrat v cete? staci sa pridat do cety v bitke a bonus z misie ziskate... nikto netrpi a len ziskate...

Mannanan #8 Posted 18 October 2018 - 09:58 AM

Major

• Player
  • 28406 battles
  • 2,795
Budu si muset začít dávat všechny ty akce do organizéru:)

Kayi4ek #9 Posted 18 October 2018 - 01:26 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostMiri37, on 18 October 2018 - 06:26 AM, said:

Tento speciál byl vytvořen speciálně pro hráče, kteří hrají v četě. Nebudu říkat, že nechceme motivovat hráče ke hraní v četách, protože je to dobrý způsob, jak se hru naučit a vnímat ji i z jiného pohledu. Jak přesně odrazujeme hráče od hraní přidáním podobného speciálu?

Utred007 #10 Posted 18 October 2018 - 02:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 44396 battles
  • 1,302
  • [LAAX] LAAX

View PostKayi4ek, on 18 October 2018 - 12:26 PM, said:

Tento speciál byl vytvořen speciálně pro hráče, kteří hrají v četě. Nebudu říkat, že nechceme motivovat hráče ke hraní v četách, protože je to dobrý způsob, jak se hru naučit a vnímat ji i z jiného pohledu. Jak přesně odrazujeme hráče od hraní přidáním podobného speciálu?

A tak Miri asi naráží na fakt, že rozdávání expů zadarmo přitáhne úplně vše co dýchá a má alespoň kalkulačku na hraní, takže pro průměrné hráče bude při současném MM 3-5-7  očistec hrát WOT, když bude 50% bitev plných těchto zlatokopů, co normálně těží expy tak, že nechají stát stroje na bási a jdou si do ledničky pro chlebíček, bo i při 0 DMG jim to ty expy nasype a ted ješte v četě, navíc je matchmaker dost často umistuje jako TOP.

Dříve šlo utéci solo hráčům před těmito akcemi do vyšších tierů 8,9,10, ale ty jste už znehodnotili vaším tlačením a boostěním skoro zadarmo špatných hráčů do desítek, takže už ani tam se nedá před obdobnými zombíky schovat, protože má každý desítku, kterou snadno vyexpil a hlavne ji krásne i sebehorším hraním uživí, zejména když vystřelí jednou za bitvu a ješte vedle, to pak za munici ušetří hodně  :D

Řeči o tom "hrej CW a odřady"  jsou passé pro hráče, co hrají at už kvůli škole, práci či rodině zrovna když se jim to hodí a nejsou schopni se pravidelně scházet v určených časech klanem .

Kayi4ek #11 Posted 18 October 2018 - 02:17 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostUtred007, on 18 October 2018 - 02:05 PM, said:

A tak Miri asi naráží na fakt, že rozdávání expů zadarmo přitáhne úplně vše co dýchá a má alespoň kalkulačku na hraní, takže pro průměrné hráče bude při současném MM 3-5-7  očistec hrát WOT, když bude 50% bitev plných těchto zlatokopů, co normálně těží expy tak, že nechají stát stroje na bási a jdou si do ledničky pro chlebíček, bo i při 0 DMG jim to ty expy nasype a ted ješte v četě, navíc je matchmaker dost často umistuje jako TOP.

Asi vážně hrajeme jinou hru :) Nechci se v žádném případě dohadovat, ale chceš mi tvrdit, že akce pro čety natáhne do hry afk hráče v takové míře, že ti to totáloně pokazí hru?

navíc je matchmaker dost často umistuje jako TOP.

View PostBlecha_007, on 18 October 2018 - 06:43 AM, said:

Jak to tedy je? Umisťují se čety často na topu nebo je hraní čet ubíjející?

Dříve šlo utéci solo hráčům před těmito akcemi do vyšších tierů 8,9,10, ale ty jste už znehodnotili vaším tlačením a boostěním skoro zadarmo špatných hráčů do desítek, takže už ani tam se nedá před obdobnými zombíky schovat, protože má každý desítku, kterou snadno vyexpil a hlavne ji krásne i sebehorším hraním uživí, zejména když vystřelí jednou za bitvu a ješte vedle, to pak za munici ušetří hodně  :D

Toto už bylo také zmíněno. Na počtu her nezáleží. Špatný hráč může mít 100 her nebo 100k her.

Utred007 #12 Posted 18 October 2018 - 04:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 44396 battles
  • 1,302
  • [LAAX] LAAX

View PostKayi4ek, on 18 October 2018 - 01:17 PM, said:

Asi vážně hrajeme jinou hru :) Nechci se v žádném případě dohadovat, ale chceš mi tvrdit, že akce pro čety natáhne do hry afk hráče v takové míře, že ti to totálon pokazí hru?

Hrajeme stejnou hru a a chces se dohadovat, jinak by tvá odpověd nepokračovala . Všichni víme, že svátečních jezdců bude o víkendu jako vždy oproti pracovním dnům výrazně více a  tato akce celý efekt umocní. Chlapík co si jde po vstupu do hry pro chlebíček nemusí být nutně AFKař, i on se po pár minutách třeba rozjede a na něco střelí,podmínkou je snězení chlebíčku :D

View PostKayi4ek, on 18 October 2018 - 01:17 PM, said

Jak to tedy je? Umisťují se čety často na topu nebo je hraní čet ubíjející?

Tak zkušenosti s umístěním "slabších hráčů" v četě na TOPu máme snad všichni, já je tam mám pokud hraji 8, 9. tier třeba hodně často v MM 3-5-7. Za to pokud koukám na kvalitní streamery v četě, tak jsou z 80% low a nebo mají full desinový MM.....:mellow:

View PostKayi4ek, on 18 October 2018 - 01:17 PM, said:

Toto už bylo také zmíněno. Na počtu her nezáleží. Špatný hráč může mít 100 her nebo 100k her.

Tak to je taková průpovídka....realita je taková, že nyní díky vašemu bostění zadarmo je těch špatných hráčů na vysokých tierech NÁSOBNĚ více než dříve, kdy se 2-3 špatenkové v týmu ztratili..... kdyz jich ted je 10 tak už to je fakt opruz....:sceptic:

Ale jinak můžeme mít každý jiný názor a já to respektuji....já jsem v pozici průměrného hráče a ty jsi v pozici dobrého hráče co je navíc zástupcem provozovatele hry, takže  úplně na všem  se  neshodneme asi nikdy ;)

Kayi4ek #13 Posted 18 October 2018 - 05:29 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostUtred007, on 18 October 2018 - 04:55 PM, said:

Tak to je taková průpovídka....realita je taková, že nyní díky vašemu bostění zadarmo je těch špatných hráčů na vysokých tierech NÁSOBNĚ více než dříve, kdy se 2-3 špatenkové v týmu ztratili..... kdyz jich ted je 10 tak už to je fakt opruz....:sceptic:

Vyvstává otázka, kdo je podle tebe špaténka a kdo je podle tebe nový hráč? Já teď 3 markuju Pershinga a koukám na lidi s nulou nebo podprůměrnými výsledky a dneska jsem našel jen 3-4 hráče s méně než 10k bitvami.

Jako hráči mi to přijde jen jako něco, na co si můžou ostatní stěžovat, protože jim to zrovna dneska/celkově nejde. Když to není MM, mapa, houska, RNG, unicum aura, noob aura, tak to je hodně nováčků na vysokých úrovních (což podle mě není pravda na základě mého "obsáhlého výzkumu").

Jaguarek #14 Posted 18 October 2018 - 07:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47776 battles
  • 852

View PostKayi4ek, on 18 October 2018 - 04:29 PM, said:

Vyvstává otázka, kdo je podle tebe špaténka a kdo je podle tebe nový hráč? Já teď 3 markuju Pershinga a koukám na lidi s nulou nebo podprůměrnými výsledky a dneska jsem našel jen 3-4 hráče s méně než 10k bitvami.

Jako hráči mi to přijde jen jako něco, na co si můžou ostatní stěžovat, protože jim to zrovna dneska/celkově nejde. Když to není MM, mapa, houska, RNG, unicum aura, noob aura, tak to je hodně nováčků na vysokých úrovních (což podle mě není pravda na základě mého "obsáhlého výzkumu").

fak hrajes jinou hru uz si to uvedom po 7 letech deniho hrani muzu rict ze ted uz je hra na samem dne hratelnosti kdy hru ovlada RNG a MM zabava bod 0, kdyz 4 rany plne domereni a bez trefy asi je neco spatne

Grulda #15 Posted 18 October 2018 - 08:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29701 battles
  • 747
  • [SC4F] SC4F

View PostUtred007, on 18 October 2018 - 04:55 PM, said:

. Všichni víme, že svátečních jezdců bude o víkendu jako vždy oproti pracovním dnům výrazně více a  tato akce celý efekt umocní. 

A všiml sis, že ta akce je jen v pátek?:B

Utred007 #16 Posted 19 October 2018 - 07:31 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 44396 battles
  • 1,302
  • [LAAX] LAAX

View PostGrulda, on 18 October 2018 - 07:30 PM, said:

A všiml sis, že ta akce je jen v pátek?:B

Ok, chceš -li být malicherný  a definovat víkend, že nezačíná pátkem ale až sobotou , tak budu rovněž....zkus číst někdy i to ostatní a ne jen nápisy, než budeš dělat chytrého ...akce trvá od pátku 19.října 7:00 do 20. října(sobota) SELČ.

Ale o tom to není, normální člověk chápe co jsem chtěl napsat .

paiwer #17 Posted 19 October 2018 - 05:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30992 battles
  • 889
  • [I-S-P] I-S-P
Mel jsem cas jen na par bitev. Nemyslim si ,ze by si nekdo zaslouzil expy s tim ze se s nima dam do  cety a tim jim  to splnil :P

Grulda #18 Posted 19 October 2018 - 08:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29701 battles
  • 747
  • [SC4F] SC4F

View PostUtred007, on 19 October 2018 - 07:31 AM, said:

Ok, chceš -li být malicherný  a definovat víkend, že nezačíná pátkem ale až sobotou , tak budu rovněž....zkus číst někdy i to ostatní a ne jen nápisy, než budeš dělat chytrého ...akce trvá od pátku 19.října 7:00 do 20. října(sobota) SELČ.

Ale o tom to není, normální člověk chápe co jsem chtěl napsat .

Pak kdo je malicherný. Bavíme se o akci 3x více free expů. Pokud Ti těch 7 hodin připadá jako víkend, 0:00-7:00 hraje určitě spoustu lidí a doufám, že včetně Tebe. A ano, asi nejsem normální, pokud je pro Mě víked víkendem. Spokojen? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users