Jump to content

Připravte svou československou posádku s novými balíčky

• Please log in to reply
44 replies to this topic

Community #1 Posted 27 October 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,661
Chcete se rychleji vyšplhat po československém technologickém stromu nebo si chcete posílit oblíbené československé tanky? To máte štěstí!

Úplný text položky novinek

Kubaha2 #2 Posted 27 October 2018 - 06:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25562 battles
  • 77
Nemělo být třeba toto spíše v době přidání ČS. stromu ?

elantra2001 #3 Posted 27 October 2018 - 07:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 61358 battles
  • 895
  • [ELLIE] ELLIE

Všechno beru, ale posádku si musí hráč zasloužit - vyhrát misemi, odjezdit zálohama...né koupit...je to absolutní výsměch všem, co si posádku vyjezdili.

Pravda je, že když je špatný hráč, posádka to nezachrání. Ale například jezdit bez žárovky to hráče dost naučí a pár bitev to trvá...

Ta hra je obyčejný bysnys to chápu, ale tohle je moc...

06:30 Added after 2 minutes

View PostKubaha2, on 27 October 2018 - 05:50 AM, said:

Nemělo být třeba toto spíše v době přidání ČS. stromu ?

No víš ono vy to nebylo tak výdělečné. Méně by se prodalo prémijového tanku, méně by se konvertovali XP do posádky, nemusel by jsi tolik jezdit kvůli nacvičení posádky atd...

Takhle se z toho vyždímá více. Já jim to neberu je to kšeft...ale jak píši....

Edited by elantra2001, 27 October 2018 - 07:30 AM.

rawulfsnv #4 Posted 27 October 2018 - 08:02 AM

Private

• Player
  • 55458 battles
  • 46
  • [SCCAT] SCCAT
Tak drahej baliček at si strči nekam...hnus jak ješte na takýchto oslavách chce WG zarabat s premrštenými cenami..fuj

Delawar #5 Posted 27 October 2018 - 08:58 AM

Private

• Player
  • 52399 battles
  • 5
  • [4CDC] 4CDC

Je pekne že si WG spomenulo ,ale snad by sa už hodil aj nejaky cs premium tank tier VIII. Dakujem.

Arty_is_a_diagnosis #6 Posted 27 October 2018 - 09:31 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47326 battles
  • 671
  • [ARVEN] ARVEN
Včera jsem si pobrečel, že k oslavě 100. výročí nám nedali premiový tank tieru VIII, což jsem bral prostě jako neskutečnou šanci WG na dobrý překvapení pro hráče nejenom v ČR(nebo SK). Dobře, WG zklamalo nejednoho hráče, ale "snaha" tu byla a přidali alespoň kamufláž s vlajkou našeho krásnýho státu, ikdyž úplně blbě situovanou - další přešlap. Večer mi to u Red Dead Redemption 2 nějak šrotovalo hlavou a pak jsem si řikal... ber to z tý pozitivní stránky věci - nedali tu kamufláž do obchodu alespoň za prachy a nesnažej se na nás (hráčích) tentokrát rejžovat. Dneska se podivám na portál a vidim, že máme balíčky s posádkou za lidovou cenu mezi 1200 a 2400 (přibližně). Tak se zle ušklíbnu a pak mi padne oko i na tu kamufláž za 130 korun a moje srdce opět poškočí, že jsem byl já hlupák tak bláhovej a myslel si, že to jednou nebude speciál na naše peněženky, ale na naše vlastenectví a hrdost. Nejsem z těch co by nedali ani korunu, ale tentokrát mě to dost mrzí popravdě, ikdyž bylo asi opravdu bláhový dělat si iluze o úmyslu týhle akce. 

piratzdonuceni #7 Posted 27 October 2018 - 09:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11544 battles
  • 540
Zajímavé by to bylo, pokud by šlo o nulté perky, jinak je to zcela nezajímavé. Investovat má cenu jen do posádek s nultým perkem. Jinak je cena obyč posádky s jedním perkem 2k goldů, a s dvěma 6k goldů což při ceně za kterou jsem kupoval goldy naposled je 100Kč za 1 perk a 300Kč za dva.

SchwarzBaron #8 Posted 27 October 2018 - 09:47 AM

Sergeant

• Player
  • 40251 battles
  • 252
  • [IN-CS] IN-CS
len tak ďalej WG, nestačí zlá vlajka štátu ešte na vlastnej blbosti treba aj zarobiť :facepalm:

Mr_Missclick #9 Posted 27 October 2018 - 09:57 AM

Brigadier

• Player
  • 18537 battles
  • 4,181
  • [DISS] DISS
Po včerejších zprzněnostech je už tohle jenom nevědomá a dost hloupá provokace, kterou je lepší ignorovat.

Durhil #10 Posted 27 October 2018 - 09:58 AM

Private

• Beta Tester
  • 43236 battles
  • 16
  • [BIA-0] BIA-0
JSTE EDIT! Nic jinyho ! na naší vlajce budou rejžovat 122Kč !!! EDIT!!! že vám neni hanba!!!

Edited by Kampa1987, 28 October 2018 - 03:09 PM.
Urážky

Haytou #11 Posted 27 October 2018 - 10:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 711 battles
  • 99
  • [IDDQD] IDDQD

View Postelantra2001, on 27 October 2018 - 07:27 AM, said:

Všechno beru, ale posádku si musí hráč zasloužit - vyhrát misemi, odjezdit zálohama...né koupit...je to absolutní výsměch všem, co si posádku vyjezdili.

Neříkám, že je to úplně dobře, ale prodávat posádky je tak 600x lepší než prodávat expy.  Alespoň z pohledu hratelnosti randomu

Jinak je to samozřejmě trapné dojení. Ani u sjednocení německa, ani u založení ČS nebyl prakticky nic o historii. Ok, v případě neměcka to byla hlavně politika (ale dalo se to spojit s koncem zbrojení ), ale ČS je vyloženě válečný příběh kdy především neskutečná kampaň našich legií v Rusku získala takový kredit, že se na jeho základě vytvořil úplně nový stát. Dokonce byla na stole varianta, že by se ČS protáhlo na jih až k moři. Nestojí tohle za zmíňku?

global_asa_wenca #12 Posted 27 October 2018 - 10:12 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 99141 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostHaytou, on 27 October 2018 - 11:06 AM, said:

... ale ČS je vyloženě válečný příběh kdy především neskutečná kampaň našich legií v Rusku získala takový kredit, že se na jeho základě vytvořil úplně nový stát. Dokonce byla na stole varianta, že by se ČS protáhlo na jih až k moři. Nestojí tohle za zmíňku?

Zjevně nestojí. A možná je to tak lepší, vzhledem k tomu jak kvalitní články v posledních X měsících produkujou. Bůhví co bysme se tam dočetli za kraviny, navíc psaný bůhví jakou hatmatilkou místo češtiny.

ShadowR #13 Posted 27 October 2018 - 10:16 AM

Sergeant

• Player
  • 28049 battles
  • 220
  • [CZMAF] CZMAF

View PostSpratekk_the_Great, on 27 October 2018 - 08:31 AM, said:

Včera jsem si pobrečel, že k oslavě 100. výročí nám nedali premiový tank tieru VIII, což jsem bral prostě jako neskutečnou šanci WG na dobrý překvapení pro hráče nejenom v ČR(nebo SK). Dobře, WG zklamalo nejednoho hráče, ale "snaha" tu byla a přidali alespoň kamufláž s vlajkou našeho krásnýho státu, ikdyž úplně blbě situovanou - další přešlap. Večer mi to u Red Dead Redemption 2 nějak šrotovalo hlavou a pak jsem si řikal... ber to z tý pozitivní stránky věci - nedali tu kamufláž do obchodu alespoň za prachy a nesnažej se na nás (hráčích) tentokrát rejžovat. Dneska se podivám na portál a vidim, že máme balíčky s posádkou za lidovou cenu mezi 1200 a 2400 (přibližně). Tak se zle ušklíbnu a pak mi padne oko i na tu kamufláž za 130 korun a moje srdce opět poškočí, že jsem byl já hlupák tak bláhovej a myslel si, že to jednou nebude speciál na naše peněženky, ale na naše vlastenectví a hrdost. Nejsem z těch co by nedali ani korunu, ale tentokrát mě to dost mrzí popravdě, ikdyž bylo asi opravdu bláhový dělat si iluze o úmyslu týhle akce. 

Naprosto s ouhlasims tebou, ceny baličku jsou opravdu lidove,ja osobně bych tyhle penize za baliček ničeho  nikdy nedal.Ale jak řikavaly naše babičky...proti gustu žadny dišputat. :) Když někdo si to chce koupit tak ať kupuje.Uražlive nadavky a komentaře  některych lidi tady nejsou určitě namistě.Určitě i při oslavah ktere se budou určitě konat na některych mistech republiky pokud budete chtit vlaječku nebo třikoloru na klopu kabatu tak si ji obchodnik necha zaplatit a neda vam ji zadarmo :-)Pořad spoustě lidi tady nedochazi že wotko neni hra kterou dělaji amateři zadarmo ale věc na ktere tvurci chtěji vydělat.Přeci mate možnost hrat tuhle hru aniž byste do ni vrazili byť pul koruny,tak nevim proč tady brečite?.Je pravdou že skin a event total podělali a mam takove obavy že i ten skin co nabizeji za těch 122kč bude stejny jako je ten co je zadarmo v eventu :-)

Edited by ShadowR, 27 October 2018 - 10:17 AM.

Arty_is_a_diagnosis #14 Posted 27 October 2018 - 11:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47326 battles
  • 671
  • [ARVEN] ARVEN

View PostShadowR, on 27 October 2018 - 09:16 AM, said:

Naprosto s ouhlasims tebou, ceny baličku jsou opravdu lidove,ja osobně bych tyhle penize za baliček ničeho  nikdy nedal.Ale jak řikavaly naše babičky...proti gustu žadny dišputat. :) Když někdo si to chce koupit tak ať kupuje.Uražlive nadavky a komentaře  některych lidi tady nejsou určitě namistě.Určitě i při oslavah ktere se budou určitě konat na některych mistech republiky pokud budete chtit vlaječku nebo třikoloru na klopu kabatu tak si ji obchodnik necha zaplatit a neda vam ji zadarmo :-)Pořad spoustě lidi tady nedochazi že wotko neni hra kterou dělaji amateři zadarmo ale věc na ktere tvurci chtěji vydělat.Přeci mate možnost hrat tuhle hru aniž byste do ni vrazili byť pul koruny,tak nevim proč tady brečite?.Je pravdou že skin a event total podělali a mam takove obavy že i ten skin co nabizeji za těch 122kč bude stejny jako je ten co je zadarmo v eventu :-)

Předně bych rád řekl, že tady to nestojí nic než pár minut lidský práce. Žádnej materiál na výrobu, žádný vymejšlení motivu. Je to státní symbol, kterej už někdo vymyslel. Jenom se digitalizuje. A pak se plácne na tank. Taky bych rád dodal, že to nebyl brečík na cenu speciální kamufláže. Brečík jsem měl včera na premiovej tank, kterej nám WG (ne)dal na výročí. Tohle mě nechává ledově klidným. A stejně tak cena 1200-2400 mě nechává klidným. Je to jejich hra a jejich cena. Každý zboží má svýho kupce. Pointa byla jinde. Neber si to jako offense ;) 

Leeroy_YOLO #15 Posted 27 October 2018 - 12:02 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,083

Tak včera jsem řekl, že naší vlajku bych si klidně i koupil a dnes je v obchodě :teethhappy: akorát že to určitě není naše vlajka, což bych se dověděl až ve hře a pochybuji, že by mi WG za to pak vrátilo peníze za oklamání zákazníka.

Úplně zbytečná nabídka, když si to člověk může vyjezdit zdarma navíc ještě s buchtičkama... už jen mlíčko nebo čajíček k tomu. Ale tady je to samotné jenom za tu vlaječku obrácenou. Ani posádka k tomu není. Naproti tomu posádka pro jeden tank je v balíčcích za 1200 a 2400 Kč, tam pro změnu zase ale není ten styl.

To vám WG vážně už hrabe, že vymýšlíte takový hloupý balíčky? :facepalm:

A ještě omezíte školení posádky...

Kdybyste raději udělali balíček čs. prémiáku s posádkou, posádku pro tvp a k tomu vlaječku, udělali byste lépe. Tohle se nedá než označit celé za jeden obrovitánský fail a opravdu ty hlavy, co tohle vymýšlí, by už měli jít z kola ven...

Pojďte hloupé ovečky, kupte si za 2600 obrácenou vlajku a posádku na jeden tank, pojďte... totálně mimo realitu... jste hloupí, když si myslíte, že jsme až tak hloupí...

Adam_Warlock_ #16 Posted 27 October 2018 - 12:12 PM

Sergeant

• Player
  • 43460 battles
  • 261
  • [C4LM_] C4LM_
Běžte s celými těmi úžasnými balíčky s prominutím do EDIT!!!!! Všichni chtějí československý VIII tier prémiák.. od uvedení stromu do hry a vy napíšete "nebylo dost času ho připravit" když EDIT Poláky si komplet vycucáte z prstu... Kdy jindy vydat ten prémiák než ke 100 výročí? EDIT....

Edited by Kampa1987, 28 October 2018 - 03:16 PM.
Urážky, vulgarismy

TankZ3 #17 Posted 27 October 2018 - 01:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 48363 battles
  • 734
  • [BIA] BIA

View PostAdam_Warlock_, on 27 October 2018 - 12:12 PM, said:

Běžte s celými těmi úžasnými balíčky s prominutím do EDIT!!!!! Všichni chtějí československý VIII tier prémiák.. od uvedení stromu do hry a vy napíšete "nebylo dost času ho připravit" když EDIT Poláky si komplet vycucáte z prstu... Kdy jindy vydat ten prémiák než ke 100 výročí? EDIT....

View PostDelawar, on 27 October 2018 - 08:58 AM, said:

Je pekne že si WG spomenulo ,ale snad by sa už hodil aj nejaky cs premium tank tier VIII. Dakujem.

Co pořád otravujete s premiakem VIII, máte jich snad ve hře málo? (minimálně 2x více než klasických VIII, možná by sběratelé mohly začít sbírat klasické stroje, kterých je ve hře méně)
Nebo nedokážeš zahrát s desítkou a pokud chceš expit posádku tak si ktomu zapnout zálohy +300%?? opravdu nechápu ten brekot.

View Postelantra2001, on 27 October 2018 - 07:27 AM, said:

Pravda je, že když je špatný hráč, posádka to nezachrání. Ale například jezdit bez žárovky to hráče dost naučí a pár bitev to trvá...

Ta hra je obyčejný bysnys to chápu, ale tohle je moc...

Jedná se o jednoho člena. Stejně tak si ho může špatný hráč koupit goldy, za goldy konvertovat expi a free expi nacpat do člena posádky. Tak jako tak si tu posádku může koupit.

Mannanan #18 Posted 27 October 2018 - 01:15 PM

Colonel

• Player
  • 33388 battles
  • 3,500
  • [KHIL] KHIL
A má to dlouhodobě nějaký smysl kupovat posádku, která nemá nulový perk?

Mungo_13 #19 Posted 27 October 2018 - 01:16 PM

Lieutenant

• Player
  • 18161 battles
  • 1,742

No, vydat Hetzer v "prazskej" kamuflazi mohli a IMHO by nebol problem. Myslim si, ze to, ze u nas niet TD linia by tolko nebolelo, bol by to vcelku unikat a ze original bol vyzbrojeny len gulometom mi moze byt ukradnute.

T-34/85 alebo aj povodna 76-kova verzia v niektorej znamej verzii tiez. SU-85 dtto. Ruzovy "Stalin" by bol minimalne unikat.

A dalo by sa siahnut aj po zapadnej technike, taky Challenger hodeny medzi MT - preco nie. Dat ho ako 6-kove MT s 17-librovkou s ROF na urovni AC4 Exp. Capnite na o rozumnu cs. kamuflaz, statny znak a hotovo. Na modelarsku "zhodu s originalom" sa tu aj tak nikto nehra. Dokonca by som tuto volbu privital, kedze tato cast vojenskej historie CSR je stale tak trochu v tieni Vychodneho frontu.

Lenze ked sa nechce, je to horsie, ako ked sa nemoze.

anonym_9QajyQOgdprs #20 Posted 27 October 2018 - 06:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 0 battles
  • 532
Tak nic nekupujte,já se toho rádoby mejdanu co WG vymyslelo účastnit nebudu.Ja se vlastně poslední dobou nezúčastním ničeho.Ted hraju Blitz a tam mě taky baví ty jejich rádoby super balíčky za super ceny.Akorat nechápou že jsem se už dost poučil z normálního Wotka.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users