Jump to content

Speciál: Vyberte si obtížnost

• Please log in to reply
84 replies to this topic

Community #1 Posted 02 November 2018 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,206
Ať už se považujete za n00ba nebo patříte mezi 1 % nejlepších hráčů, výzva se najde pro každého!

Úplný text položky novinek

Mr_El_Spaso #2 Posted 02 November 2018 - 06:49 AM

Private

• Player
  • 20849 battles
  • 26
  • [PTCSK] PTCSK
Za mě palec nahoru za neotřelý nápad ... :great:

Jmeno1 #3 Posted 02 November 2018 - 07:15 AM

Field Marshal

• Player
  • 48325 battles
  • 10,159
  • [_V4L_] _V4L_
Tak to je brutální příjem expů. :great: Spolu s ostatníma misema a osobníma zálohama možná fakt zkusím pár tanků doexpit. :hiding:

Hans_von_Koniggratz #4 Posted 02 November 2018 - 07:55 AM

Private

• Player
  • 34611 battles
  • 37
  • [2CZE] 2CZE
Já jsem asi natvrdlej, ale moc nechápu větu: "Spustíte hru, kterou jste si zrovna zakoupili. " ? 

Haytou #5 Posted 02 November 2018 - 08:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 711 battles
  • 99
  • [IDDQD] IDDQD

Po snad několika letech je tu akce která je skutečně zaměřená na relevantní výkon v bitvě a to se musí pochválit a to i když je kolem zase několik podivností a nedomyšleností.

Název akce je a samotnej text je přinejlepším divnej a nedává moc smysl. Samotnej bonus je přímo šílenej a WG zřejmě nedochází, že tímhle stylem hráči akorát až moc rychle přeexpí stroje o které máme zájem a s desítkama toho není moc co dělat. Na druhou stranu je to vážně pořádná motivace v té bitvě něco předvést a nedosáhne na to každý prostou setrvačností nebo udělením jedné rány za bitvu.

Nicméně nechválím, protože pokaždé když to udělám, hodí vždycky WG do hlediště něco smradlavého, lepkavého a nechutného

LeoSmith_Sk #6 Posted 02 November 2018 - 08:16 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 55813 battles
  • 330
  • [CSNJ] CSNJ

View PostMr_El_Spaso, on 02 November 2018 - 06:49 AM, said:

Za mě palec nahoru za neotřelý nápad ... :great:

Síce to s volením obtiažnosti po kúpe hry nemá vôbec nič spoločné, ale je fajn nápad, že odmenu by mohol dostať hráč aj vtedy, keď sa až tak nezadarí.

View PostJmeno1, on 02 November 2018 - 07:15 AM, said:

Tak to je brutální příjem expů. :great: Spolu s ostatníma misema a osobníma zálohama možná fakt zkusím pár tanků doexpit. :hiding:

Zas taká bomba to podľa mňa neni, 6500HP ťažko nastrieľaš každú hru a so všetkými ťažákmi. Nieto ešte na nižších tieroch. O ostatných vozidlách ani nehovorím. Ale želám veľa šťastia, snáď sa zadarí.

Sečteno podtrženo, príde mi tam moc veľká nastavená obtiažnosť pre normálneho hráča. Vojín Ryan - už to je ťažké splniť, aj na vyšších tieroch. Čo potom Hartman a Payne...

Ale zase je fajn, že čím väčší udelený damage, tým väčší násobok XP - vidina toho by mohla kemperov rozhýbať k útoku a k pomáhaniu spojencom. Len škoda, že na splnenie odmeny nedosiahnu kvôli zmršenej obtiažnosti. S ktorým tier 4 tankom to splníte?:B

Edited by LeoSmith_Sk, 02 November 2018 - 08:24 AM.

Leeroy_YOLO #7 Posted 02 November 2018 - 08:29 AM

Captain

• Player
  • 6359 battles
  • 2,462

Pěkné, pěkné. Doteď si tu hráči stěžovali, že boostujete nováčky, tak jste nahodili i nějaký ten boost pro ty lepší-nejlepší, aby utekli a rychle odexpili, a vše v poho, nikdo si nestěžuje, takže asi super.

To rozdávání spousty misí na expy jakoby ukazovalo "přidali jsme spoustu tanků a zbytečných upgradů, které prostě musíte přeexpit, sorry, prostě to tak máme nastaveno, ale tady vám to aspoň trochu usnadníme ". Možná by bylo vhodnější upravit systém expení než mít každý den nějakou misi na pomoc :P

To jen takový menší návrh, jinak k samotné této misi jsem už psal, že je to pěkné..hlavně zajímavý výběr podmínek, třeba u HT započítávat poškození a blokování, super. Pro ty z nás, co baví HT a nějaké to odrážení, konečně něco takového :) good job a jen tak dále ;) škoda jen, že je to na relativně krátkou dobu v nehodícím se termínu (BlizzCon ) :D

Pravda..příště by to chtělo vázat spíše na HP, alfu, nebo něco lépe zohledňující tier tanku..

Edited by Leeroy_YOLO, 02 November 2018 - 08:51 AM.

Miri37 #8 Posted 02 November 2018 - 08:34 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,044

Jako nápad hodně zajímavé.

Plnit to nebudu. Je to sice od T4, ale reálně to chce dost vysoké tiery.

Ač nerad, ale i kdybych tu techniku měl, tak na to v současnosti nestačím skillem.

Velmi příjemné je, že tam není přímo omezení na T9+ a pak také odstupňování odměn, kdy se i při nedosažení maxima něco dostává a ta nejlehčí odměna taky není vyloženě zadarmo, tedy aspoň já mám takový pocit. WG má čísla, tak ví kolik a jakých hráčů na odměny reálně dosáhne.

GeoCZ #9 Posted 02 November 2018 - 08:45 AM

Private

• Player
  • 21451 battles
  • 5
super... poctivá a férová akce... díkes.. 

mates_670 #10 Posted 02 November 2018 - 08:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 25396 battles
  • 502
Konecne neco noveho, neokoukaneho. Za me jednoznacne plus!

kamyska #11 Posted 02 November 2018 - 08:55 AM

Private

• Player
  • 3108 battles
  • 44
Mise pěkné, celkem obtížné, ale tak to má být. Škoda jen, že čeština pláče (v zadáních misí;)). Asi zase google překladač :sceptic:. Mise pro masochisty: poškození svépomocí. Fakt dobré :facepalm:.

Edited by kamyska, 02 November 2018 - 08:59 AM.

MakeMeSweat #12 Posted 02 November 2018 - 09:06 AM

Captain

• Player
  • 19113 battles
  • 2,111
  • [KHIL] KHIL
U mňa sa míňa účinkom. Aj keď akcia je to parádna. Požičal som si Scorpa, kúpil bedničku vína na zvýšenie psychickej odolnosti a do piateho plánujem grindiť kredity keď už máme ten Halloween. Včera som dal prvú fľašku a 3.5 mega. Ešte tam mám 5 kamarátok. :D Tie TX sa nekúpia samé.

SWAT0013 #13 Posted 02 November 2018 - 09:07 AM

Colonel

• Player
  • 29566 battles
  • 3,861
  • [ANV-V] ANV-V

Tak jestli někdy mám doexpit některé ty tanky, tak je nejvyšší čas nyní, protože větší zisk expů už se bude dosahovat složitě :)

Dávám :great: za novinku a neotřelý nápad!

Hollohlaway #14 Posted 02 November 2018 - 09:09 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34166 battles
  • 615
  • [-SGT-] -SGT-

View PostMakeMeSweat, on 02 November 2018 - 08:06 AM, said:

U mňa sa míňa účinkom. Aj keď akcia je to parádna. Požičal som si Scorpa, kúpil bedničku vína na zvýšenie psychickej odolnosti a do piateho plánujem grindiť kredity keď už máme ten Halloween. Včera som dal prvú fľašku a 3.5 mega. Ešte tam mám 5 kamarátok. :D Tie TX sa nekúpia samé.

Hele abys nebyl ve výsledku prodělečnej...koupil sis něcco levnějšího doufám?:-).-)

Haytou #15 Posted 02 November 2018 - 09:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 711 battles
  • 99
  • [IDDQD] IDDQD

View PostLeeroy_YOLO, on 02 November 2018 - 08:29 AM, said:

...To rozdávání spousty misí na expy jakoby ukazovalo "přidali jsme spoustu tanků a zbytečných upgradů, které prostě musíte přeexpit, sorry, prostě to tak máme nastaveno, ale tady vám to aspoň trochu usnadníme ". Možná by bylo vhodnější upravit systém expení než mít každý den nějakou misi na pomoc ...

Erm, to není vůbec o tom. Ten systém expení se už několikrát zjednodušoval a problém v něm není (a stejně tak nemusíš mít každej stroj ve hře ), tohle dělaj jen proto, že chtěj co nejvíc lidí na desítkách. Což je stejně blbost...

Miri37 #16 Posted 02 November 2018 - 09:28 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,044

View PostLeeroy_YOLO, on 02 November 2018 - 07:29 AM, said:

Pěkné, pěkné. Doteď si tu hráči stěžovali, že boostujete nováčky, tak jste nahodili i nějaký ten boost pro ty lepší-nejlepší, aby utekli a rychle odexpili, a vše v poho, nikdo si nestěžuje, takže asi super.:D

V čem je problém?

Dobrý hráč a hráč vysokých tierů je víc motivován a ono je těch ZK na T8+ sakra potřeba.

Každý hráč si může vzít do bitvy jediný tank, takže je fuk, zda má hráč vyzkoumaný skoro všechny tanky, nebo jen 5 větví. Snad nebude hráči "jmeno1" vadit, že ho použiji v příkladu. Jakou má výhodu, že má v garáži spoustu tanků a vyzkoumaný skoro vše proti hráči, co má cca jen 5k bitev, když se potkají v bitvě? Žádnou pokud pominu sklil. Bude záležet na tom, kdo z nich je zrovna ve svém vymazleném stroji, nebo v nějakém, co zrovna zkoumá. 

Leeroy_YOLO #17 Posted 02 November 2018 - 09:45 AM

Captain

• Player
  • 6359 battles
  • 2,462

View PostHaytou, on 02 November 2018 - 10:23 AM, said:

Erm, to není vůbec o tom. Ten systém expení se už několikrát zjednodušoval a problém v něm není (a stejně tak nemusíš mít každej stroj ve hře ), tohle dělaj jen proto, že chtěj co nejvíc lidí na desítkách. Což je stejně blbost...

Tu část, kterou cituješ, jsem psal proto, že mi utkvělo v paměti, jak tu někteří psali tuším u PL tanků, že tam prý na postup musíš vyzkoumat dělo, které nemá využití, protože je ještě horší, než stockové :D a že prý tam snad nic není sdílené a musí se tak vše zkoumat znovu. Sám PL neexpím, k nim jsem se ještě nedostal, tak předávám jen to, co jsem četl :)

Jinak smysl to nemá, jak píšeš, ale zároveň i má. Nemá například proto, že spousta lidí se těší konečně na doexpení TX a pak zjistí, že už to teda mají, ale neví, co dál a nudí je to (např. chtít dohrát mafii/gta abys měl otevřený celý svět a když už nejsou úkoly, jako kdybys najednou neměl co dělat ), ale má to smysl např. proto, že TX jsou, nepočítaje low tiery, nejvyrovnanějším tierem. Jsou tam monstra s velkým pancířem, ale jsou tam i penetrace. A vyšší tier s lepším pancířem nepotkáš. To u ostatních říct nemůžeš. T7 vs T9, T8 vs TX...

WG prostě spoléhá na to, že část se dostane na TX a chytne je to a část ne, ale ta se pustí do další větve a zase jim to usnadní dalšími misemi. Jejich riziko :) za mě ok a boostování xp mi neva, naopak, je to fajn. Jen mi to pak připomíná WoW a neustálé zvyšování dmg a hp. Začínalo se na obvykle <4000 hp, pak byly deseti tisíce hp, statisíce a miliony, nic se nemění, výdrž postav není větší, jen jsou větší čísla a je potřeba to snížit. Asi jako kdyby maus měl 300 000 HP a tanky střílely dmg ne 490 ale 49 000 čili stejná výdrž, jen vyšší čísla. A tedy pokud by na výzkum tanku bylo třeba 400 000 xp ale dali by pravidelně boost +100 %, pak je ke zvážení boost nedávat a stáhnout xp na 200 000 a boost dát pak jen jako něco "jéé super " a ne "nestíhám, neva, zítra bude zas něco ".. Na což si tu taky někteří stěžovali. Je to jak nekonečné "slevy " v obchodech.

08:50 Added after 4 minutes

View PostMiri37, on 02 November 2018 - 10:28 AM, said:

V čem je problém?

Dobrý hráč a hráč vysokých tierů je víc motivován a ono je těch ZK na T8+ sakra potřeba.

Každý hráč si může vzít do bitvy jediný tank, takže je fuk, zda má hráč vyzkoumaný skoro všechny tanky, nebo jen 5 větví. Snad nebude hráči "jmeno1" vadit, že ho použiji v příkladu. Jakou má výhodu, že má v garáži spoustu tanků a vyzkoumaný skoro vše proti hráči, co má cca jen 5k bitev, když se potkají v bitvě? Žádnou pokud pominu sklil. Bude záležet na tom, kdo z nich je zrovna ve svém vymazleném stroji, nebo v nějakém, co zrovna zkoumá. 

Teď moc nechápu..tohle jsem nikde nepsal, že by měl někdo výhodu proto, že už má něco více v garáži.. ?

Jinak pochvala za úpravu fóra, aby to ty zprávy samo spojovalo a nemuseli jsme řešit složité napojování z mobilů. Good job. Tak ještě ty smajlíky z uvozovek, otazníků, závorek apod. prosím :D

Edited by Leeroy_YOLO, 02 November 2018 - 09:52 AM.

Miri37 #18 Posted 02 November 2018 - 10:01 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47500 battles
  • 7,044

View PostLeeroy_YOLO, on 02 November 2018 - 08:45 AM, said:

Teď moc nechápu..tohle jsem nikde nepsal, že by měl někdo výhodu proto, že už má něco více v garáži.. ?

Tak se omlouvám. Asi jsem si špatně vysvětlil tohle postesknutí:

"nahodili i nějaký ten boost pro ty lepší-nejlepší, aby utekli a rychle odexpili, a vše"

MakeMeSweat #19 Posted 02 November 2018 - 10:04 AM

Captain

• Player
  • 19113 battles
  • 2,111
  • [KHIL] KHIL

View PostHollohlaway, on 02 November 2018 - 08:09 AM, said:

Hele abys nebyl ve výsledku prodělečnej...koupil sis něcco levnějšího doufám?:-).-)

Priznám sa že nie som nejako extrémne náročný. Aktuálne Modrá Frankovka z Mikulova. Som na červené. A najradšej mam Česko/Slovenské vína. Od nás odporúčam Elesko a    Mrva a Stanko. Ale musím povedať že nepohrdnem ani obyčajnými Topoľciankami, Nitrou, Modrou, alebo Matyšákom.

Leeroy_YOLO #20 Posted 02 November 2018 - 10:18 AM

Captain

• Player
  • 6359 battles
  • 2,462

View PostMiri37, on 02 November 2018 - 11:01 AM, said:

Tak se omlouvám. Asi jsem si špatně vysvětlil tohle postesknutí:

"nahodili i nějaký ten boost pro ty lepší-nejlepší, aby utekli a rychle odexpili, a vše"

To nebylo postesknutí, spíše menší rýpnutí na to, že když se dá boost +50 % za goldy na halloween, je to nepěkné boostění nováčků. Když se dá 50k xp za 15 winů v top 10, je to nepěkné boostění nováčků. Ale když se dá třeba nastřílej 4k dmg, na což nikdo z nováčků zpravidla nedosáhne, ale pro modrásky a fialky no problem, tak už je to super akce WG :D

Boostění dobrých je určitě fajn, už mají hodně tanků, nějaké dovednosti prokázali, vydáme nový tank, plnící metu, takže pro klany apod je potřeba, pak není důvod tyto hráče zbytečně zdržovat dlouhým expením. Ale meta tank v rukou super hráče je o to těžší pro ty slabší hráče, co se tam stejně časem dostanou. A hrát dlouhodobě s něčím UP proti meta fialce může působit odrazujícím efektem a bez hromady těch slabších hráčů se wot v současné velikosti uživí těžko, když už i T6 se prodávají za cenu T8.

To nebylo nic proti WG, jak jsem psal, je to pěkná akce. Jen prostě menší rýpnutí do zdejších struktur... Současná doba si to prostě žádá a je lepší hrát i se slabšími, než nemoct hrát vůbec, protože výběr hrát či nehrát mají všichni, ale když ta možnost vůbec nebude...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users