Jump to content

Oferta specjalna: Wybierz swój poziom trudności

• Please log in to reply
41 replies to this topic

darasb #41 Posted 05 November 2018 - 09:19 PM

Sergeant

• Player
  • 82651 battles
  • 287
  • [6-SB] 6-SB
Ja bym napisał że wybraliście za graczy poziom trudności z góry ustalony. To że się staracie tą grę zrobić lepszą to wszyscy widzą , ale jakoś wam to nie wychodzi . Miało być poprawione losowanie map ,powtarzają się !!!! , następna sprawa jest taka że jak widzę wasze porady to nie mają nic wspólnego z prawdą , podam jeden przykład z wielu i tylko przy toczę że jeden błąd w bitwie robi tą bitwę przegraną , a ja bym powiedział  , tylko duża różnica graczy grających czołgami nie do końca opracowanymi i do tego grającymi na standardowych pociskach , nie używających pocisków tzw.golda nie mają możliwości przebicia to wiadomo z góry kto wygra , a nie że jakiś tam błąd ktoś zrobi . I następna sprawa jest taka że ludzie dalej grają na modach i chitach co daje im bardzo wielką przewagę . Jak ostatnio grałem rozwaliłem takiego gracza co miał ponad 8200 oceny osobistej i mi napisał że gram na modach , nigdy takich rzeczy nie używałem , ale utwierdziło mnie to w przekonaniu ze ci ludzie grają na modach każdy  jeden czy to ma 6  czy 10 tys  i jaki on jest dobry , a to największe nooby . Normalnie medal im dać :medal:

Iriakas #42 Posted 06 November 2018 - 09:53 PM

Private

• Player
  • 72487 battles
  • 34

View PostIriakas, on 03 November 2018 - 09:57 AM, said:

Gest Kozakiewicza, szarańczo *edited* z Mińska, za twoje obraźliwe teksty.

Szanowny Cenzorze o nicku Kwiatek228 jeśli uważasz że słowo "KACAAP" jest obraźliwe to co ze słowem "n00b" jakie zostało użyte, przez samych was.
Osobiście mam w szerokim mniemaniu twoją cenzurę, a tylko udowodniłeś, swoim działaniem, jak bezczelnie obłudna szarańcza działa w WG.

Edited by Iriakas, 06 November 2018 - 10:32 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users