Jump to content

Která linie.

Is 7 Tanky Výzkum Strom Grind

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Jankr99 #1 Posted 05 November 2018 - 09:52 PM

Private

• Player
  • 1112 battles
  • 6
  • [AF_F] AF_F
Mám rozebehlou linii na is 7 (3 tisíce mi chybí na is) ,ale četl jsem že má špatnou pene. Dále mám línii s bat chatem (mám amx 12 t s 35 tisíci expy ). Na starém účtu mě hodně bavilo o-ni a o-i. Moc si nevím rady která linie je nejvíc noob friendly a vyplatí se v dnešním wotku. Potřeboval bych poradit. Nejradši mám asi heavyny. Předem děkuju za každou pomoc 

guthas #2 Posted 05 November 2018 - 10:17 PM

Captain

• Player
  • 37182 battles
  • 2,099
  • [BIA] BIA

Sověti jsou ultra noobfriendly. 

Baťáka nech u ledu, zbytečně se netlač do lightů. 

Proč ti neporadí v klanu co od tebe čekají, že budeš mít v garáži při klanovkách. 

Jukl282 #3 Posted 06 November 2018 - 12:45 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 17319 battles
  • 302
  • [_AF_] _AF_

(napsané to tam má )

ps. kristaboha, je tak těžké změnit kódování smajlů???

Edited by Jukl282, 06 November 2018 - 12:47 AM.

Jmeno1 #4 Posted 06 November 2018 - 06:25 AM

General

• Player
  • 47024 battles
  • 9,173
  • [_AF_] _AF_

View PostJankr99, on 05 November 2018 - 09:52 PM, said:

Předem děkuju za každou pomoc 

Poslal jsem ti PM na našem fóru, jinak doporučení:

Obecně se nováčkům radí do začátků expit RU MT a HT, tedy linie vedoucí na IS-7 nebo Obj. 277 (dnes prý už je lepší než IS-7) a na Obj. 140 nebo T-62A. Současně s tím bych ti doporučil rozjet i US HT vedoucí na T29, což je nejlepší HT na tieru VII a možná i ve hře celkově. Je tam sice M3 Lee, který někteří hodnotí jako jeden z nejhorších tanků ve hře, ale de facto v každé linii je tank, který je velmi obtížně hratelný.

Máš AMX 12t, což je jeden z nejlepších LT na tieru VI. Tady bych ti doporučil, ať jej klidně dál hraješ, ale než půjdeš výš, měl bys mít najeté na posádce alespoň dva full perky. Hrát v dnešní době LT bez namakané posádky je dá se říci sebevražda jak pro tebe, tak pro tým. Tobě se s tím tankem relativně daří, tak jej hrej.

Pokud tě bavily O-I a O-Ni, tak si je znovu klidně rozjeď. Pokud ti nevadí pomalé tanky, tak Type 5 Heavy je rozhodně hodně použitelný tank i v CW.

Jinak máš strašně moc prémiových tanků na tieru VIII. Předpoklad je, že prémiový tank má 1) vydělávat, ale 2) především expit posádky, což znamená, že by sis měl rozjet odpovídající linie. Určitě by sis tedy měl rozjet linii na Grille 15 (od tieru VIII excelentní tanky), linii na E 100 a AMX 50B.

Vypadá to, že je toho hodně, ale ze začátku ti půjde expení hodně pomalu a alespoň si ty tanky ošaháš, zjistíš co a jak, a vyexpíš posádky. Posádky jsou ve hře základ. Tank si koupíš a všechny tanky jsou stejné, ať je koupí kdokoli, ale tank s posádkou významně mění své vlastnosti a to doslova brutálním způsobem. Snaž se tedy na posádkách pracovat, zbytečně nepropouštět, ale přeškolovat.

CaptainPatyn #5 Posted 06 November 2018 - 08:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16918 battles
  • 791
Osobne doporucum linii na 430U a IS7 ty me asi nejvic naucily pripadne jak pise jmeno 1 140ku. Nejvic te nauci asi medka jelikoz jsi v zapalu boje a musis delat rychla a dulezita rozhodnuti. Heavy te nauci uhlovat a TD s LT praci s camem. Jak pise Guthas Bataka zatim nech tam musis mit za prve skill a za druhe posadku s alespon 4 perky. Zajimava je napr linie na Pattona. Pak jsou tu tanky ja jim rikam tanky pro bezmozky jelikoz u jejich hrani nemusis moc premyslet maji super pancir skvela dela a nekteri i pohyblivost mluvim o T5H, 268v4...dle me te tyto stroje moc nenauci. Rozhodne taky doporucim SC moc dobra heavyna akorat expeni nizsich tieru je porod protoze maji tragicka dela. Verim ze spousta hracu ti doporuci i 50Mku nebo WZ5A osobne tyto tanky nemam ale je vseobecne znamo ze jsou super.

Jaredo_1 #6 Posted 06 November 2018 - 09:23 AM

Sergeant

• Player
  • 7444 battles
  • 275
  • [WOT99] WOT99
Záleží jestli jdeš jenom a pouze pro X nebo si chceš hrát nechat i něco nižšího. Na tieru VII je IMO ne-li nejlepší, tak jedna z nejlepších HT T 29. Je skvělá na hull down, můžeš dělat sidescrape (hull down je vždy lepší;). Má stabík a můžeš si vybrat ze 105 mm (alfa a pene) a 90 mm (DPM, pene na goldu). Je super, předevčírem jsem s ní dal svůj druhej top gun. Akorát ty další tiery nejsou nějak výborný.
Ale cesta na ni je super. S houfnicovým M2 Medium je sranda. Pak je M3 Lee. Je sice strašnej, ale je to IV., takže ze zálohama by měl jít přeexpit. Pak je T1 HT, když se hraje jako takový těžký medko tak je fajn. VI. M6 se dá použít v SH a má smrtelnej 90 mm gun. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users