Jump to content

Aktualizace zásad o férovosti: Listopad 2018

• Please log in to reply
126 replies to this topic

Petroniusx #61 Posted 07 November 2018 - 09:33 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 47119 battles
  • 396
  • [BIA] BIA
Tyhlety Fake news, já bych je zakázal...

Ugzuk #62 Posted 07 November 2018 - 09:48 AM

Private

• Player
  • 26988 battles
  • 39
  • [RCSD_] RCSD_
Nadpis by měl znít: Cheatuj a staň se CC !

Kayi4ek #63 Posted 07 November 2018 - 11:42 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 17973 battles
  • 2,563

View PostHonzaHoker, on 06 November 2018 - 10:18 PM, said:

Tak jo, riskuju public shame, ale evidentně nemám jiné možnosti jak se bránit. WoT hraju aktivně zhruba rok, za tu dobu jsem udělal kolem 9tisíc bitev. Vyjel jsem 16 tier X, jen velmi málo jsem podstivě odexpil, nakoupil jsem si zhruba 30 prémiových tanků, jezdím permanentně se zapnutým prémiovým účtem, zálohami a pro prémiovou munici a jídlo nejdu nikdy daleko. Za dobu co to hraji jsem nakoupil také doslova STATISÍCE goldů, 2-3 i ten balíček s kredity. Jsem to čemu se říká pay-to-win, protože koupím skoro každý prémiák. Navíc obvykle v nějakém balíčku s násobky a podobně, abych měl víc XP na konvert za goldy. Kdybych měl odhadovat peníze do hry vložené, budu někde kolem 70-100 tisíc korun. Nemám potřebu ani důvod podvádět ve hře, hraju jen tanky co mě baví, co mě nebaví přexpím za free. Jezdím s mody, hraju s Aslain modpackem už od začátku svého hraní. Ten je zařazený ve schváleném mod hubu, takže proč ne. Měl jsem jednu zkušenost se zákázanýmy módy. Asi před půl rokem proběhla kauza Kopretina22 nebo jak se ten člověk jmenoval(nerad bych, aby tento komentář byl smazán). To mě upozornilo na existenci různých zakázaných modů a já experimentoval, chtěl jsem jen vědět jakou přesně výhodu ti hráči, kteří je užívají mají. Udělal jsem asi 30 bitev a navždy je ze svého repertoáru odstranil. Asi tak jako každý druhý hráč v CZ, který o té kauze věděl. Proto jsem se nestačil divit, když mi dnes v půl 4 odpoledne byl odstaven účet na základě "fair play" a používání nepovolených modů. Okamžitě jsem napsal ticket na podporu a odpověď na svou stížnost a neoprávněné/nesprávné zabanování jsem nedostal. Podívejte, jsem možná typ hráče, kterého by zarytí fanoušci měli za loosera a pay-to-win blbečka, ale nejsem cheater. Kdybych byl, rozhodně bych se tím neprezentoval na fóru a nezavíral si tak dveře do dobrý klanů. Ale pokud váš program rozhodl, že jsem cheater a není k tomu důvod, protože jiné modifikace, než ty od Aslaina nepoužívám, nezbývá mi než se dovolávat spravedlnosti. Protože až se rozhodne, že jsem cheater po druhé, bude to perma ban a já přijdu o všechen obsah za který jsem zaplatil opravdu nemalý balík peněz(tato informace je snadno ověřitelná, stačí se podívat do služebního záznamu kolik mám prémiáků, jaké mám desítky a kolik mám bitev na tancích, které před těmi desítkami jsou a snadnou matematikou dojdete k tomu, že to byl vážně slušný balík). O to víc mě teď pobuřuje skutečnost, že česká komunita má mezi CC prokázaného cheatera, který nijak postihován nebyl. Očekávám nějaké řešení z vaší strany a brzkou odpověď na ticket, který se vám válí na supportu...

​Ahoj,

bohužel jak já, tak podpora ti odpovíme stejně. Zakázané modifikace jsi prokazatelně použil a přes to bohužel nejede vlak. Nikdo tě nebude osočovat z toho, že jsi cheater. Zkusil jsi náš systém, nevyšlo to ... jdeme dál. Pokud skutečně hraješ pouze s modifikacemi, které jsou ověřené, neměl bys do budoucna mít žádný problém.

Akorát nechápu, proč osočuješ jiné, kteří prokazatelně nic nepoužili, z cheatování, když jsi systém sám takto nešťastně vyzkoušel.

Kayi4ek

View Postfranta1, on 07 November 2018 - 08:31 AM, said:

Dovoluji si tvrdit, že nějaké ty nekalosti ve hře poznám. Že je potkávám vcelku často? Ano, potkávám. Ale v nápravu od WG nevěřím, dělají bububu, zabanují pár účtů, a zase bude minimálně půl roku klid!

Jak takové lidi identifikuješ? Možná mi můžeš jako hráč se čtyřnásobným počtem bitev poradit :)

View PostPetroniusx, on 07 November 2018 - 09:33 AM, said:

Tyhlety Fake news, já bych je zakázal...

Huh, to vysvětluj těm zabanovaným :deer:

franta1 #64 Posted 07 November 2018 - 11:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 63928 battles
  • 794
  • [FIVE] FIVE

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 10:42 AM, said:

Jak takové lidi identifikuješ? Možná mi můžeš jako hráč se čtyřnásobným počtem bitev poradit :)

Tak, jistě že mohu, když byl jednou jeden tank v hlubokém lese, přez křovinatou louku střílel do města, kde byli zídky, plůtky, možná i studánky, ten člověk nenajel kursorem na tank, ale vždy před předpokládaným průjezdem mířil neomylně mezi domečky a soupeře neomylně trefil i když viděl ( měl vidět ) jen křoví....... Ale to mi jistě na 99.99% dokážeš objasnit. Ztráta času. Pokud by jsi chtěl záznam, mohu zkusit ho na YouTube dohledat. Ty na YT nekoukáš? Je tam toho mraky.

Karaya12 #65 Posted 07 November 2018 - 12:09 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 18760 battles
  • 3,323
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 12:42 PM, said:

Akorát nechápu, proč osočuješ jiné, kteří prokazatelně nic nepoužili, z cheatování, když jsi systém sám takto nešťastně vyzkoušel.

Kayi4ek

Vážně to chceš rozjet znova? Dobrá, třeba to nyní půjde lépe :great: Můžeš prosím více rozvést to slovo "prokazatelně" ?

Kayi4ek #66 Posted 07 November 2018 - 12:20 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 17973 battles
  • 2,563

View Postfranta1, on 07 November 2018 - 11:54 AM, said:

Tak, jistě že mohu, když byl jednou jeden tank v hlubokém lese, přez křovinatou louku střílel do města, kde byli zídky, plůtky, možná i studánky, ten člověk nenajel kursorem na tank, ale vždy před předpokládaným průjezdem mířil neomylně mezi domečky a soupeře neomylně trefil i když viděl ( měl vidět ) jen křoví....... Ale to mi jistě na 99.99% dokážeš objasnit. Ztráta času. Pokud by jsi chtěl záznam, mohu zkusit ho na YouTube dohledat. Ty na YT nekoukáš? Je tam toho mraky.

Tohle se mi stane tak 3x denně, když hraju. Mířím někam, kde přepokládám tank a nezajímá mě, jestli je tam plůtek nebo studánka :) Znáš pozice na mapě, víš, kudy tanky budou projíždět. Hlavně když se jedná o prvnotní násvit. Musel bych vidět dané video, ale střílet mezi domy přes křoví, bez viditelné siluety tanku není cheatování.

View PostKaraya12, on 07 November 2018 - 12:09 PM, said:

Vážně to chceš rozjet znova? Dobrá, třeba to nyní půjde lépe :great: Můžeš prosím více rozvést to slovo "prokazatelně" ?

Výše zmíněný kolega prokazatelně použil zakázané modifikace a proto má ban. Bylo řečeno, že použil zakázané modifikace, které "viděl u Konvaliny" a dostal ban. Jednoduše k tomu není co dodat. Přímý důkaz o fuknčkosti našeho systému očividně není dostačující. Kauza je měsíce uzavřená a nemá smysl ji dále rozebírat.

Karaya12 #67 Posted 07 November 2018 - 12:31 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 18760 battles
  • 3,323
  • [SVINE] SVINE

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 01:20 PM, said:

Výše zmíněný kolega prokazatelně použil zakázané modifikace a proto má ban. Bylo řečeno, že použil zakázané modifikace, které "viděl u Konvaliny" a dostal ban. Jednoduše k tomu není co dodat. Přímý důkaz o fuknčkosti našeho systému očividně není dostačující. Kauza je měsíce uzavřená a nemá smysl ji dále rozebírat.

Já ale reagoval na jiné "prokazatelně". Ty jsi psal že u konkrétní osoby kterou si já netroufnu jmenovat bylo prokázáno, že je nevinný. Mě jen zajímalo, jak to bylo prokázáno, když zde nepadly odpovědi na pár zásadních otázek ohledně té kauzy. A otázky pokládali hráči, kteří té hře opravdu rozumí!

A máš pravdu, nyní nemá smysl tu kauzu dále rozebírat ( i když nikdy není pozdě, kdyby byla vůle ) , ale následky toho, že nebyla rozebrána a otázky zodpovězeny myslím vidíš sám! 

Kayi4ek #68 Posted 07 November 2018 - 12:40 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 17973 battles
  • 2,563

View PostKaraya12, on 07 November 2018 - 12:31 PM, said:

Já ale reagoval na jiné "prokazatelně". Ty jsi psal že u konkrétní osoby kterou si já netroufnu jmenovat bylo prokázáno, že je nevinný. Mě jen zajímalo, jak to bylo prokázáno, když zde nepadly odpovědi na pár zásadních otázek ohledně té kauzy. A otázky pokládali hráči, kteří té hře opravdu rozumí!

A máš pravdu, nyní nemá smysl tu kauzu dále rozebírat ( i když nikdy není pozdě, kdyby byla vůle ) , ale následky toho, že nebyla rozebrána a otázky zodpovězeny myslím vidíš sám! 

Vůle není a nebude. Vůle byla, když jsem se vám snažil vysvětlit, že "důkazy", které předkládáte byly shledány jako neprokazatelné. Jak jsem napsal na sociálních médiích. Aimbot byl prověřen námi, naším systémem a všemi dostupnými prostředky, aimbot nebyl přítomen. "Padající objekty" - turnaj byl pořádán třetí stranou ve výcvikové místnosti. Třetí strana (Grunex) na základě zkoumání replayů rozhodla, že k použití zakázaných modifikací nedošlo. Není o čem diskutovat. Kauza je uzavřená.

franta1 #69 Posted 07 November 2018 - 12:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 63928 battles
  • 794
  • [FIVE] FIVE

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 11:20 AM, said:

Tohle se mi stane tak 3x denně, když hraju. Mířím někam, kde přepokládám tank a nezajímá mě, jestli je tam plůtek nebo studánka :) Znáš pozice na mapě, víš, kudy tanky budou projíždět. Hlavně když se jedná o prvnotní násvit. Musel bych vidět dané video, ale střílet mezi domy přes křoví, bez viditelné siluety tanku není cheatování.

Nerozuměl jsi mi, tank byl nasvícený, ale ty baráky nebyli vidět přez křoví a les. Stejně se neomylně trefoval. Kursorem neměl ani snahu o zjišťování volného prostoru pro případný zásah.

DJDavecz #70 Posted 07 November 2018 - 12:43 PM

Captain

• Player
  • 35699 battles
  • 2,490
  • [-BIA-] -BIA-

Klan 2PBP... používání padacích modů je u nich prioritou a WG s tím stále nic nedělá.... 

Takže, jaké pak férovosti ???

Kayi4ek #71 Posted 07 November 2018 - 12:44 PM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 17973 battles
  • 2,563

View Postfranta1, on 07 November 2018 - 12:41 PM, said:

Nerozuměl jsi mi, tank byl nasvícený, ale ty baráky nebyli vidět přez křoví a les. Stejně se neomylně trefoval. Kursorem neměl ani snahu o zjišťování volného prostoru pro případný zásah.

Jak jsem napsal, potřeboval bych vidět video.

View PostDJDavecz, on 07 November 2018 - 12:43 PM, said:

Klan 2PBP... používání padacích modů je u nich prioritou a WG s tím stále nic nedělá.... 

Takže, jaké pak férovosti ???

​Můžeš to něják podložit?

Edited by Kayi4ek, 07 November 2018 - 12:45 PM.

roadyck #72 Posted 07 November 2018 - 12:47 PM

Major

• Player
  • 1063 battles
  • 2,659

View Postfranta1, on 07 November 2018 - 11:41 AM, said:

To bych fakt rád viděl ten záznam. Takový čít je totiž možno udělat pouze tak, že hakuješ hrací server.

Mr_Missclick #73 Posted 07 November 2018 - 12:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6629 battles
  • 840
Hacknutí hracího serveru? A to proč jako?

franta1 #74 Posted 07 November 2018 - 01:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 63928 battles
  • 794
  • [FIVE] FIVE

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 11:44 AM, said:

Jestli jsi byl celý rok hodný, Ježíšek ti ho donese :)

A teď bez legrace, dojdu z práce a juknu do historie, jestli ho najdu ju? A díky za tvůj zájem.

Bery_CR #75 Posted 07 November 2018 - 01:06 PM

Captain

• Player
  • 51263 battles
  • 2,273
  • [KOBD] KOBD

View Postroadyck, on 07 November 2018 - 12:47 PM, said:

To bych fakt rád viděl ten záznam. Takový čít je totiž možno udělat pouze tak, že hakuješ hrací server.

Pokud se nepletu, tak asi myslel to video, kde se dalo logicky dovodit, ze hrac jel s tundrou...

kalich1991 #76 Posted 07 November 2018 - 01:48 PM

Private

• Player
  • 16342 battles
  • 3
  • [PTJM] PTJM
dobry den vím že tohle není normální ja zakázané mody neužival ale přesto si wg dovolilo my dat ban na 7 dní tak tohle je moc ja do teto hry dal dost času a peněz a ne nato abych podváděl měl sem pouze v minulostí baliček od aslaina nic víc muj nic je czkalich rad bych se dočkal odpovědi proč !!!
12:57 Added after 9 minutes
pozor !! dostal sem ban na 7 dní no nakonec sem zjistil že za zakázané mody !!! a to je vtip já nikdy nepouživál l zakázané mody nikdy ale WG si dovolilo my dat ban a to mam za svou poctivost a času a peněz děkují moc wg

Jaroslav_Br_mmer #77 Posted 07 November 2018 - 02:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27366 battles
  • 780
No osobně mám podezření, že starost o prověřování hráčů a prověřování modů ke schválení mají jiní lidé, takže bych se vsasdil, že se může stát, že někdo dostane ban i za něco v modech na mod centrále WG. Mylím Kájo, že byste měli zabanovaným alespoň napsat za který mod dotyčný dostal ban.

prcek01 #78 Posted 07 November 2018 - 03:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 38136 battles
  • 94
  • [VSDOG] VSDOG

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 11:44 AM, said:

​Můžeš to něják podložit?

Domáháš se tu něčeho aby se pak dalo říct, že je to neprokazatelné !!!!! Vlk by se nažral a koza zůstane celá. WG banuje tak jak se jim hodí do krámu. Na kovadlinu (numero11) toho bylo tolik a nechalo se to vyšumět a bez jakéhokoliv vysvětlení nebo fundované odpovědi. To BLA BLA BLA BLA co jste na to odpovídali bylo k smichu. Striktně dodržuješ zásadu, koho chleba jíš toho píseň zpívej. Ale všeho do času. Znáš to o té vodě co se vaří. :teethhappy: Ať WG módy zruší a nastaví rovné podmínky pro všechny. Ale to by tuhle hru přestalo hrát hodně hráčů, polská namódovaná komunita je hodně početná a do hry sype hodně peněz. A jen o penězích tahle hra už je.

_S_v_e_d__ #79 Posted 07 November 2018 - 03:29 PM

Sergeant

• Player
  • 31744 battles
  • 252
  • [9-TDE] 9-TDE

Zcela upřímně, pokud jde WGčku opravdu o odstranění všeho sajrajtu co manipuluje s hratelností a férovostí tak ať si zabanuje svoje RNG.

To co se děje od verze 1 je hnus velebnosti.

Zrovna včera jsem sledoval přední streamery a to jak jim RNG zatápělo to se snad neděje ani mě. 

roadyck #80 Posted 07 November 2018 - 04:30 PM

Major

• Player
  • 1063 battles
  • 2,659

View PostBery_CR, on 07 November 2018 - 12:06 PM, said:

Pokud se nepletu, tak asi myslel to video, kde se dalo logicky dovodit, ze hrac jel s tundrou...

To by nestačilo k tomu, co popisuje. Prý trefoval tanky, které projížděly v mezerách mezi baráky.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users