Jump to content

Aktualizace zásad o férovosti: Listopad 2018

• Please log in to reply
124 replies to this topic

Brut1 #81 Posted 07 November 2018 - 04:30 PM

Sergeant

• Player
  • 52615 battles
  • 266
  • [BRUT1] BRUT1

Dobrý den přátelé, já bych chtěl jen sdílet video od člověka, kterého si velmi jako komunita vážíme, a který jistě ví o čem mluví:

Edited by Brut1, 07 November 2018 - 04:31 PM.

ZdenekV_fighter #82 Posted 07 November 2018 - 04:35 PM

Private

• Player
  • 18215 battles
  • 41
To jsem se nasmál

ZdenekV_fighter #83 Posted 07 November 2018 - 05:09 PM

Private

• Player
  • 18215 battles
  • 41

Neodpustím si. Včera, stejně jako kdykoliv předtím.

Příklad 1: Lamka stojí 40 sec na místě a svítí jak maják. Najel jsem na něj zaměřovačem a bylo to jak kdyby ho šlehnul kopřivou. Mrsknul sebou jak kapr a snažil se zmizet. Jestli to není důkaz že má laser tak už fakt nic.

Příklad 2: Hezky přes křovíčko, z lesíka, kde můžu být kdekoliv na ploše asi hektaru,  to napálím do heaviny, kontroluju si žárovku jestli jsem se nerozsvítil, heavinu si dál vedu v zaměřovači (POZOR, ZDE JE TA CHYBA) a najednou bum (nespotnut) a mám jí za 400. Tedy víceméně jednoznačně opět laser.

Laser a tundra je, aktuálně,  asi tak nejrozšířenější cheat na public. Pak taky padací mod, ale to už má svoje maximum za sebou, v těch koridorovkách se dá bez i padacího modu čekat odkud se kdo vyloupne. Ale ještě se s tím setkávám, když člen týmu začne označovat místa kde jsou artyny (Jeden kašpar to dokonce napsal do četu). Zkusil jsem to označené místo prozvonit (taky v artyně) a co by jste řekli? Měl ho tam. Neměl, ale ta arcka tam byla. :teethhappy:

A teď dostanu ban za používání nepovolených modifikací.

jecasher #84 Posted 07 November 2018 - 05:31 PM

Private

• Player
  • 46095 battles
  • 24
  • [NAFTA] NAFTA
Tak jsme si zase zanadávali, a počkáme na další spam od WoT o nic neřešících číslech, aby jsme si zase mohli zanadávat... A přitom stačí tak málo... Na servery dát hlídacího psa a WoT se nemusí ztrapňovat spamem a my nemusíme nadávat a můžeme se soustředit na hru...

Leeroy_YOLO #85 Posted 07 November 2018 - 05:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4603 battles
  • 967

View PostBrut1, on 07 November 2018 - 05:30 PM, said:

Dobrý den přátelé, já bych chtěl jen sdílet video od člověka, kterého si velmi jako komunita vážíme, a který jistě ví o čem mluví:

Spoiler

jejej, on si udělal remake vlastního staršího videa o cheatech ? Ještě pár takových videí a můžeme vzít jeho kanál za vyprofilovaný... :great:

Edited by Leeroy_YOLO, 07 November 2018 - 05:58 PM.

elantra2001 #86 Posted 07 November 2018 - 06:33 PM

Corporal

• Player
  • 51423 battles
  • 162
  • [RED_M] RED_M

View PostHonzaHoker, on 06 November 2018 - 09:18 PM, said:

Tak jo, riskuju public shame, ale evidentně nemám jiné možnosti jak se bránit. WoT hraju aktivně zhruba rok, za tu dobu jsem udělal kolem 9tisíc bitev. Vyjel jsem 16 tier X, jen velmi málo jsem podstivě odexpil, nakoupil jsem si zhruba 30 prémiových tanků, jezdím permanentně se zapnutým prémiovým účtem, zálohami a pro prémiovou munici a jídlo nejdu nikdy daleko. Za dobu co to hraji jsem nakoupil také doslova STATISÍCE goldů, 2-3 i ten balíček s kredity. Jsem to čemu se říká pay-to-win, protože koupím skoro každý prémiák. Navíc obvykle v nějakém balíčku s násobky a podobně, abych měl víc XP na konvert za goldy. Kdybych měl odhadovat peníze do hry vložené, budu někde kolem 70-100 tisíc korun. Nemám potřebu ani důvod podvádět ve hře, hraju jen tanky co mě baví, co mě nebaví přexpím za free. Jezdím s mody, hraju s Aslain modpackem už od začátku svého hraní. Ten je zařazený ve schváleném mod hubu, takže proč ne. Měl jsem jednu zkušenost se zákázanýmy módy. Asi před půl rokem proběhla kauza Kopretina22 nebo jak se ten člověk jmenoval(nerad bych, aby tento komentář byl smazán). To mě upozornilo na existenci různých zakázaných modů a já experimentoval, chtěl jsem jen vědět jakou přesně výhodu ti hráči, kteří je užívají mají. Udělal jsem asi 30 bitev a navždy je ze svého repertoáru odstranil. Asi tak jako každý druhý hráč v CZ, který o té kauze věděl. Proto jsem se nestačil divit, když mi dnes v půl 4 odpoledne byl odstaven účet na základě "fair play" a používání nepovolených modů. Okamžitě jsem napsal ticket na podporu a odpověď na svou stížnost a neoprávněné/nesprávné zabanování jsem nedostal. Podívejte, jsem možná typ hráče, kterého by zarytí fanoušci měli za loosera a pay-to-win blbečka, ale nejsem cheater. Kdybych byl, rozhodně bych se tím neprezentoval na fóru a nezavíral si tak dveře do dobrý klanů. Ale pokud váš program rozhodl, že jsem cheater a není k tomu důvod, protože jiné modifikace, než ty od Aslaina nepoužívám, nezbývá mi než se dovolávat spravedlnosti. Protože až se rozhodne, že jsem cheater po druhé, bude to perma ban a já přijdu o všechen obsah za který jsem zaplatil opravdu nemalý balík peněz(tato informace je snadno ověřitelná, stačí se podívat do služebního záznamu kolik mám prémiáků, jaké mám desítky a kolik mám bitev na tancích, které před těmi desítkami jsou a snadnou matematikou dojdete k tomu, že to byl vážně slušný balík). O to víc mě teď pobuřuje skutečnost, že česká komunita má mezi CC prokázaného cheatera, který nijak postihován nebyl. Očekávám nějaké řešení z vaší strany a brzkou odpověď na ticket, který se vám válí na supportu...

Nezlob se na mě, ale kdo chce kam pomožme mu tam...co si čekal?! Pokud bych si chtěl zkusit zakázané módy, tak si na to založím "pokusný" nový účet a nikdy bych neriskoval svůj! Můžeš nadávat jen sobě...

Mungo_13 #87 Posted 07 November 2018 - 07:01 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 15549 battles
  • 1,355

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 12:40 PM, said:

Vůle není a nebude. Vůle byla, když jsem se vám snažil vysvětlit, že "důkazy", které předkládáte byly shledány jako neprokazatelné. Jak jsem napsal na sociálních médiích. Aimbot byl prověřen námi, naším systémem a všemi dostupnými prostředky, aimbot nebyl přítomen. "Padající objekty" - turnaj byl pořádán třetí stranou ve výcvikové místnosti. Třetí strana (Grunex) na základě zkoumání replayů rozhodla, že k použití zakázaných modifikací nedošlo. Není o čem diskutovat. Kauza je uzavřená.

Jasne Kajicku, telepaticky reagoval na padnute objekty a to opakovane. "Nepreukazatelne" a "preukazatelne nie" su 2 diametralne odlisne situacie. To, ze si eventualne niekto nechce spinit ruky, ma ine obchodne a obdobne zaujmy nie je dokaz toho, ze niekto bol cisty. A WG je svinsky nedoveryhodna spolocnost.

O to viac, ked si aj byvaly komunitak stazoval, ze ked zaslal zaznamy s cistym aimbotom, prisla odpoved od robota, alebo sa nakoniec nejako dopatral k odpovedi, ze s tym nikto nic robit nebude. Lebo aj keby chcel, nemoze.

Dost by ma zaujimalo, kolko ludi po zhliadnuti znamej analyzy zaznamu uveri tvojim slovam o tom, ze "PREUKAZATELNE" nepodvadzal. Lebo nejako ti uniklo, ze to "uzavretie" je len vasa autosugescia.

Ale zase nic nove, na Slovensku mame ludi, co si z prijmu par stovak € mesacne zarobili na jachtu, supersport, vilu (aj ked ich vlastne oficialne nevlastnia), su chudobni dochodcovia, co jazdia na polovacky do Afriky, toho milionara si zobrala z lasky a samozrejme, ze nie pre peniaze ... .

Ja najdem LEN(!) aimbotov so statisicmi stiahnuti a vy sa tu vytahujete, ze raz za uhorsky rok date par bananov. Velmi spolahlivy a doveryhodny je ten system ...

View Postroadyck, on 07 November 2018 - 12:47 PM, said:

To bych fakt rád viděl ten záznam. Takový čít je totiž možno udělat pouze tak, že hakuješ hrací server.

Aimbot s predmierovanim, tundra ev. nastavenie vzdialenosti strelby. Moc o tom kamosko nevies.

DarkCheetah #88 Posted 07 November 2018 - 07:22 PM

Sergeant

• Player
  • 54070 battles
  • 281
Umíte si představit jak by WG krvácelo kdyby dalo banána všem kdo cheatuje? WG EU by si tím jen nasralo do bot. Takhle to párkrát roztočí nějaká cvičená opička aby se neřeklo že je vše ok a jede se dál.

Col_Coldstream #89 Posted 07 November 2018 - 07:31 PM

Corporal

• Player
  • 411 battles
  • 158
  • [KG-VS] KG-VS

Vůle není a nebude. Vůle byla, když jsem se vám snažil vysvětlit, že "důkazy", které předkládáte byly shledány jako neprokazatelné. Jak jsem napsal na sociálních médiích. Aimbot byl prověřen námi, naším systémem a všemi dostupnými prostředky, aimbot nebyl přítomen. "Padající objekty" - turnaj byl pořádán třetí stranou ve výcvikové místnosti. Třetí strana (Grunex) na základě zkoumání replayů rozhodla, že k použití zakázaných modifikací nedošlo. Není o čem diskutovat. Kauza je uzavřená.

pokud vím tak tvoje původní vyjádření bylo že vzhledem ke stáří replaye nelze nic prokázat ale ani vyloučit 

padající objekty - ano pořádané třetí stranou ale ve vaší hře a už v době kdy byla definována první fair play policy , sorry jako ale v jakékoliv jiné hře podvádění řeší a je jim jedno že šlo o něco pořádané třetí stranou , tohle už je k smíchu jak se snažíte "okecat" prokazatelný podvod.............

Kauza je pro většinu aktivní cz/sk scény pořád otevřená a stála vás už prokazatelně pár desítek tisíc jen na nekoupených tancích ...........o tom že si se u komunity "pohřbil" asi ani nemá cenu se bavit

_Imperium #90 Posted 07 November 2018 - 08:12 PM

Captain

• Player
  • 30760 battles
  • 2,440
Spoiler

Prohnilý kontributor komentuje bany pro čítery.... jo, tomu říkám paráda....  Jaký stuff, takový kontributor.. Vrána k vráně.... No nic

Perlička: Francouzská modifikace M4 se podle něj jmenuje Revalorajs.  :trollface:

Taková "skupinka" zabanovaných, to je opravdu kvalitní boj proti podvodníkům. Je to směšné a zároveň bohužel důkaz, že WG jde jen o rychlý prachy a ne o fairplay.  Vzdyť o nic nejde. Udělejte to jinak. Dejte všem BAN na 7 dní, pak na 14 a do třetice parmazán. Jo, napoprvé holt klesnou příjmy a místo Camembertu si dáte k snídani Eidam, místo Châteauneuf-du-Pape zapijete večeři Hradní svící z krabice. :teethhappy: Na podruhé si dá většina majzla. A na potřetí, to už bude jen promile.  Současným stylem hru vyčistíte na svatýho Dyndy.

Leeroy_YOLO #91 Posted 07 November 2018 - 08:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4603 battles
  • 967

View PostHonzaHoker, on 06 November 2018 - 11:18 PM, said:

Spoiler

Nejsmutnější na tom příspěvku je to, že píše, že v době řešení ModPack11ky (květen ? ) to viděl a vyzkoušel a teprve nyní mu přišla stopka (listopad ). Takže min. za nějakých 6 měsíců se nám WG chlubí, že na celém EU zabanovali 3 tisíce účtů. To nevím, jestli mám WG poplácat, že mají ve hře tak málo cheaterů a nebo jestli mám uronit slzu z nedůvěry, že při tolika hráčích je za půl roku jen 3 tisíce účtů... :( Čísla k ničemu, imho...

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 12:42 PM, said:

Akorát nechápu, proč osočuješ jiné, kteří prokazatelně nic nepoužili, z cheatování, když jsi systém sám takto nešťastně vyzkoušel.

Špatně napsaná věta :) prokazatelně nic nepoužil znamená, že máte důkaz, že nic nepoužil a to jsi, doufám, napsat nechtěl. Měl jsi napsat spíše něco ve smyslu, že nemáte 100 % důkaz, že něco použil... ne že prokazatelně nic nepoužil...prokazatelně to tam je, jen to někdo nechce vidět (asi jako teď ve fotbale "Proč sudí Proske neodpískal proti Plzni další penaltu ", všichni to viděli, jen rozhodčí to vidět nechtěl...viz spoiler )

Spoiler

Jinak připomínka k novince - bylo by dobré, kdyby se ti, co píší novinky, podívali na to video a pokud se tam mluví o nějakém odkaze, aby ten odkaz dali i na stránku té novinky, viz jak se mluví o odkazu na seznam zakázaných modů - odkaz je ale jen na youtube po rozkliknutí videa, ne při sledování videa ze stránky té novinky na webu WG.

A taky by bylo dobré, kdyby ten člověk, co vymýšlí text do videí, aby tam nedával věty typu že se můžeme podívat na zakázané mody na nějaké stránce, když tam není seznam zakázaných modů, ale jen obecný popis co je asi tak zhruba považováno za nefér a mohlo by být trestáno... Když banujete někoho za nějaký mod, možná by nebylo špatné uvést i název toho modu, abychom si mohli ověřit, jestli je nebo není zakázaný na 100 % a ne jen "asi " podle textu fair play... Ne že bych mody nějak zvlášť používal, ale sem tam si něco v garáži zobrazit nechám, mod byl kdysi v mod hubu, teď sem ho tam nenašel, ale podle textu fair play, kde se i píše, že takové mody vítají by povolený být měl... a člověk pak neví, jestli je z mod hubu pryč, protože ho stáhnul tvůrce, nebo proto, že ho připíšete na černou listinu :P

A taky by možná nebylo od věci, když jste změnili úvodní stránku wargaming.net, aby pro přihlášeného uživatele po kliknutí na WoT mu to ukázalo hned úvodní stránku a ne nějakou tu reklamní, že to je legendární tanková hra atp. Přihlášenej člověk účet má, tak už to asi ví a zajímají ho novinky apod. a ne pořád dokola tahle jedna prezentace... :)

P.S. nezmizelo na přihlašovačce z mobilu zaškrtávátko na trvalé přihlášení ?

View PostKaraya12, on 07 November 2018 - 01:09 PM, said:

Vážně to chceš rozjet znova? Dobrá, třeba to nyní půjde lépe :great: Můžeš prosím více rozvést to slovo "prokazatelně" ?

To je přece jednoduché - WG řekne, tak to tak je :D protože zrovna o padání se tohle slovo rozhodně použít nedá...a s údajným vyjádřením od Grunexu už vůbec ne... To je jako když někdo vynese opilé dítě před svoji hospodu a pak policajtům tvrdí, že z jeho hospody odcházel střízlivej - přece se sám nepráskne... :)

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 01:40 PM, said:

Tohle jsi měl napsat rovnou místo toho 99,99 % vysvětlení a mohl sis ušetřit hodně z toho tehdejšího oprávněného hejtu a tvůj úvod, že jsi přišel spojovat komunitu a dělat z fóra lepší místo nemusel hned padnout za vlast či za zaměstnavatele :)

Jinak Grunex pozná kulový a navíc x let zpět, to - pokud jste jim to opravdu zaslali (nechce se mi tomu věřit ) - tak vám to řekl pouze nějakej zametač, kterej nechtěl přiznat, že neobjeví ani vrata od stodoly.

Už tenkrát jsem říkal, že AB je neprokazatelnej, podle těch videí, viz třeba Mauerbrecher pochybuji, že by tam byl, a že padací mod byl na turnaji třetí strany a to že asi netrestáte. No k potrestání by to nebylo, ale na druhou stranu dobrou vizitkou pro WG to taky není, jaké CC schválí. Navíc tím, jak jste si ho drželi a jak se to probíralo, jste mu udělali medvědí službu - ze sledovanosti 2k+ klesnul třeba na 400 a ne a ne se vyškrábat zpět. Takže :great: za podporu špíny*

*) aby bylo jasno, chápu, že netrestat někoho za cheaty na akcích třetí strany (která může být naopak např. o tom, aby si to vyzkoušeli mimo a netahali to na public ) je obhajitelné, ale když se o někom něco ví, dát si ho jako "tvář " společnosti, to mi přijde až úchylné...

cNNk #92 Posted 07 November 2018 - 08:29 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,395
  • [9-TDE] 9-TDE

bledos1 #93 Posted 07 November 2018 - 10:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 83776 battles
  • 479
  • [HUGO] HUGO
Kauza je uzavřená - inymi slovami - WG, na cele s nasim CM, vas ma, mila cs komunita, prokazatelně u p...e :medal:

Bery_CR #94 Posted 07 November 2018 - 11:22 PM

Captain

• Player
  • 51080 battles
  • 2,254
  • [KOBD] KOBD

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 12:20 PM, said:

Výše zmíněný kolega prokazatelně použil zakázané modifikace a proto má ban. Bylo řečeno, že použil zakázané modifikace, které "viděl u Konvaliny" a dostal ban. Jednoduše k tomu není co dodat. Přímý důkaz o fuknčkosti našeho systému očividně není dostačující.

Tak to je snad jasne. Tenkrat detekce nebyla a dnes ty stare mody neni problem detekovat. Takze zkouset dnes neco, co proslo tenkrat, bylo hlouposti daneho hrace a banan si zaslouzi. Otazkou je jak si system poradi s novou verzi nelegalnich modu, kde jiz autori s detekcnim systemem pocitaji ? Tam asi 100% jistota nebude, protoze tvurci ilegalnich modu budou vzdy o krok napred.

"Padající objekty" - turnaj byl pořádán třetí stranou ve výcvikové místnosti. Třetí strana (Grunex) na základě zkoumání replayů rozhodla, že k použití zakázaných modifikací nedošlo. Není o čem diskutovat. Kauza je uzavřená.

Jo, takova odpoved by mi tenkrat stacila. V podstate nam dava za pravdu, ale protoze to byla zalezitost treti strany (kde to asi posuzoval nekdo, kdo tuto hru aktivne nehraje), tak to za ne WG zpetne resit nemuze. To dava smysl.

Leeroy_YOLO #95 Posted 07 November 2018 - 11:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4603 battles
  • 967

View PostBery_CR, on 08 November 2018 - 12:22 AM, said:

Otazkou je jak si system poradi s novou verzi nelegalnich modu, kde jiz autori s detekcnim systemem pocitaji ?

Odpověď: 2 972 penalizovaných účtů.

Otázka je, jestli je to číslo tak malé proto, že je opravdu tak málo podvodníků nebo proto, že - jak píšeš - je tolik moderních podvodů o krok napřed...

View PostBery_CR, on 08 November 2018 - 12:22 AM, said:

Jo, takova odpoved by mi tenkrat stacila. V podstate nam dava za pravdu, ale protoze to byla zalezitost treti strany (kde to asi posuzoval nekdo, kdo tuto hru aktivne nehraje), tak to za ne WG zpetne resit nemuze. To dava smysl.

Vidíš, Kayi4ek, nechci to říct, ale "já ti to říkal " :D i tenkrát, že by takováhle odpověď stačila určitě spoustě hráčů... :)

Edited by Leeroy_YOLO, 07 November 2018 - 11:38 PM.

Petroniusx #96 Posted 07 November 2018 - 11:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 47093 battles
  • 395
  • [BIA] BIA

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 11:42 AM, said:

Huh, to vysvětluj těm zabanovaným :deer:

Obecně nejlepší řešení by bylo nemít žádné mody, ale to je na jinou diskuzi.

Uváděné množství zabanovaných mi prostě přijde na celou komunitu strašně málo, vezmeme-li v potaz, že v jiných hrách se banuje v mnohem větších číslech. Je málo pravděpodobné, že by nepovolené modifikace zrovna v tancích používalo takové směšné procento hráčů. Statisticky je tak informace málo důvěryhodná, protože to znamená, že buď má WG ty nejvíc ukázněné hráče, nebo to jen vypovídá o tom, že ve skutečnosti WG nemá efektivní prostředek na zjišťování nepovolených modifikací. Třetí možností je, že to je jen takové plácnutí do vody pro uklidnění masy.

Edited by Petroniusx, 07 November 2018 - 11:55 PM.

biglebovski #97 Posted 08 November 2018 - 03:59 AM

Sergeant

• Player
  • 52395 battles
  • 216
  • [TSAZ] TSAZ

To jsem se zase pobavil. Díky. 

WG žádné programy nemá a jsou to jen kecy v kleci. Za těch x desítek tisíc bitev jsem poznal spoustu hráčů s kterými jsem odehrál stovky bitev v četě. Nejeden mi přímo řekl, co má nainstalováno a rozhodně to nebyli neškodné prográmky pro zlepšení zážitku ze hry. Z těch pár desítek hráčů u nichž jsem věděl že hrou prohnali nějaké to svinstvo dostal trvalý ban jen jeden jediný. 

Ten si založil nový účet a jede v poklidu dál. A opět s prasárnama. Když jsem se ho zeptal zda se nebojí, odpověděl bez uzardění že ne, neboť i u zabanovaného účtu WG na nic nepřišlo. Rozhodně ne, nějakým úžasným programem. Tvrdí, že ban dostal jen za to, že mu statistiky šli prudce nahoru a protože trefoval hodně protihráčů, odrazilo se to samozřejmě na reportech ve hře.

A vlastně to mohu i potvrdit.

Měl jsem období, kdy se mi neskutečně dařilo. Dnes už nevím, co jsem hrál za tanky, ale byla to tenkrát fakt síla. Snad měsíc v kuse jsem hrál s "unicum" staty ačkoli jsem velice podprůměrný hráč. Dodnes si sám nedokážu vysvětlit jak je možné, že mi to tak šlo. Ale cheatama to rozhodně nebylo. Používal jsem vždy tak nějak to samé a nikdy to nebyla žádná prasárna, za kterou bych se měl stydět.

Mé snažení tenkrát utnul sedmidenní ban za používání nedovolených modifikací. Kolikrát jsem naštvaně psal na podporu, aby mi sdělili a doložili, proč mám ban. Vždy došla jen ta samá, okopírované zpráva od nějakého joudy. Tenkrát jsem i já pochopil, že WG nemá žádný program. Prostě jsem byl najednou výrazně lepší a pár hráčů, které jsem během té doby zázračně vypínal dávalo ingame report. No a WG to vyřešilo banem. 

Líbí se mi, jak z nás tady dělají tupce, ale budiž. Kauza jistého kontributora tomu dodala jen lesk.

Neexistuje nikdo, kdo by byl schopen vyvrátit obvinění a kdyby WG skutečně nějaký program mělo, onen hráč už by nejenže nedělal kontributora, ale nejspíš by měl i trvalý ban. Tím spíše, když jeho YT kanál zrovna velkou sledovanost nemá a rozhodně to není žádný skvělý hráč, který by měl právo někoho něco učit. Snad jediný bonus kterým svým kanálem přispívá do kasičky party Wargamingu je to, že na svém kanálu až příliš často propaguje premium tanky, které by normální člověk nekoupil ani za čtvrtinu ceny a s čistou myslí.

A kecy našeho milovaného C managera? Myslím, že ten se právě onou kauzou znemožnil natolik, že ho starší hráči nemohou už brát snad ani vážně. Mě už jeho příspěvky ani nerozčilují, ale spíše docela dobře baví. Přesto si myslím, že by bylo asi nejlepší, kdyby zůstal u svého způsobu "komunikace", strčil opět hlavu do písku a nevystrkoval ji. Sice bych se tolik nezasmál, ale zase by nepřibývalo dalších, naštvaných lidiček. Každopádně muset z pozice kterou má obhajovat neobhajitelné, asi bych v té Paříži chodil kanálama.

Mějte hezký den přátelé a omlouvám se za slohovku. :-)

03:09 Added after 9 minutes
A ještě snad k těm číslům. Kolik asi z těch trvale zabanovaných účtů bylo řekněme s + 10.000 bitvama? Kolik z jaké země (například Polsko by mě docela zajímalo)? To bych se asi opět zasmál, že?

JesterCZ #98 Posted 08 November 2018 - 04:27 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 62931 battles
  • 1,403
  • [_AF_] _AF_

Vidíme každý patch, ba dokonce i  skoro každý článek, jak je WG "bezchybná" firma. Skutečně někdo věří tomu, že ve firmě, která nedovede sepsat pomalu ani jeden odstavec správně bude všechno další fungovat bezchybně?

Jak vy k nám, tak my k vám,  pro mě je uzavřená kauza ta, že Vám nevěřím ani nos mezi očima..To je pro mě uzavřené a není potřeba to dále řešit.

franta1 #99 Posted 08 November 2018 - 05:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 63924 battles
  • 782
  • [FIVE] FIVE

View PostKayi4ek, on 07 November 2018 - 11:44 AM, said:

Jak jsem napsal, potřeboval bych vidět video.

Tak, je mi líto, ale video bylo odstraněno.

05:01 Added after 8 minutes

View PostZdenekV_fighter, on 07 November 2018 - 04:09 PM, said:

Neodpustím si. Včera, stejně jako kdykoliv předtím.

Příklad 1: Lamka stojí 40 sec na místě a svítí jak maják. Najel jsem na něj zaměřovačem a bylo to jak kdyby ho šlehnul kopřivou. Mrsknul sebou jak kapr a snažil se zmizet. Jestli to není důkaz že má laser tak už fakt nic.

Příklad 2: Hezky přes křovíčko, z lesíka, kde můžu být kdekoliv na ploše asi hektaru,  to napálím do heaviny, kontroluju si žárovku jestli jsem se nerozsvítil, heavinu si dál vedu v zaměřovači (POZOR, ZDE JE TA CHYBA) a najednou bum (nespotnut) a mám jí za 400. Tedy víceméně jednoznačně opět laser.

Laser a tundra je, aktuálně,  asi tak nejrozšířenější cheat na public. Pak taky padací mod, ale to už má svoje maximum za sebou, v těch koridorovkách se dá bez i padacího modu čekat odkud se kdo vyloupne. Ale ještě se s tím setkávám, když člen týmu začne označovat místa kde jsou artyny (Jeden kašpar to dokonce napsal do četu). Zkusil jsem to označené místo prozvonit (taky v artyně) a co by jste řekli? Měl ho tam. Neměl, ale ta arcka tam byla. :teethhappy:

A teď dostanu ban za používání nepovolených modifikací.

Pokud nejsi nasvícen, laserové ukazovátko, kam míříš se neobjeví. Když ti někdo, třeba Heavy tank začne ukazovat pozici nepřátelské artyny, neznamená to, že je to cheater. Artyna po něm střílí, a jemu to ukazuje, z jakého směru po něm střílí. Za to, že s artynou střílíš naslepo po artynách ban nedostaneš, je to běžná praxe.

Crom_WEL #100 Posted 08 November 2018 - 07:12 AM

Private

• Clan Diplomat
  • 18535 battles
  • 38
  • [W-E-L] W-E-L

Mě se líbí jak tu obhajujete politiku "nikdo nemá číty", de fakto se dá říct že je jen málo klanů co jezdí bez stromů. Od doby co Warpack není součástí hry, tak to frčí....a žádnej ban tihle šikovní lidi nedostanou..... a nyní hurá do mě :)

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users