Jump to content

Co dzieje się z tą grą?

• Please log in to reply
57 replies to this topic

Artus853 #1 Posted 07 November 2018 - 04:40 PM

Private

• Player
  • 21506 battles
  • 7

Tak jak w temacie. Po ostatnich aktualizacjach zaczynam zadawać sobie pytanie przy ilu procentach MM czyli losowanie graczy do rozgrywki losowej robi z pojedyńczego gracza idiotę. Dlaczego tak twierdzę:
 - otóż gram już parę ładnych lat i jestem w stanie stwierdzić, że gracz nie kieruje całkowicie swoim rozwojem w stosunku do wyboru pojazdów. Niektórymi pojazdami gra się bardzo dobrze i naglę "bach" dobrze wyszkolona załoga z paroma pyrkami i nie trafia, co dzieje się? (w taki sposób zniechęca się gracza do zmiany pojazdu lub do grania innymi pojazdami)
- druga rzecz to określiłem jak MM dla mnie określił poziom  od ok. 50,2% do ok. 50,8% łącznego stosunku zwycięstw. Jak mam ok 50,8% to na 10 rozgrywek może 2 góra będą wygrane
- a ostatnio to już sam zacząłem się śmiać jak 4 strzały z ciężkiego czołgu tieru IX do lekkiego czołgu tieru VII i ZERO uszkodzeń tylko super komunikaty "w dziesiątkę" , " to powinien odczuć", uszkodzona gąsienica, natomiast on co strzał to u mnie uszkodzenia, a wg. danych nawet nie powinien mnie porysować. Chyba coś nie tak i oczywiście przegrana.
- po osiągnięciu dolnego poziomu tj. ok.50,2% w rozgrywkach zaczyna się okres zwycięstw czyli nawet nie trzeba dokładnie celować , aby wszystko "wchodziło"

Zamiast poprawić motorykę gry WoT robi wodotryski na planszach.  Gra stała się komercją nie dla zwykłych graczy, bo w pewnym momencie mając same wysokie tiery i nie grając na koncie premium, gracz będzie zmuszony do sprzedaży czołgów.

Podam jeszcze, że nie korzystam z żadnych modów.

Czy też macie ostatnio takie odczucia?

cpt_one #2 Posted 07 November 2018 - 05:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 50961 battles
  • 316
Ostatnio nie, ale kiedyś takie miałem - gra mi ustawiła MM i przez kilka/kilkanaście tysięcy bitew miałem wr na poziomie ok. 50% - nie więcej, nie mniej - jak tylko zbliżałem się do 51% to spadałem do 50%, a później rosło. I wiesz co zrobiłem? Przestałem zwalać winę na MM, rng i wszystko dookoła. Zacząłem się uczyć lepiej grać. Jak już się trochę lepiej nauczyłem to MM mi ustawił wygrane w okolicach 55% - a czasami nawet 60% i więcej - niesamowite prawda ? Po prostu jesteś za słaby, żeby wygrywać więcej. Czasami masz lepsze losowania, czasami gorsze, ale na dłuższą metę bujasz się w okolicach tych 50%, bo na tyle pozwalają Twoje umiejętności. Dobrzy gracze mają większy WR, słabi niższy - jakoś nigdy nie chce być inaczej przy większej próbie bitew.

reksio91 #3 Posted 07 November 2018 - 05:31 PM

Major

• Player
  • 51959 battles
  • 2,659
  • [_CHS_] _CHS_

Graj tym czym czujesz że masz znaczący wpływ na wynik bitwy, mi wystarcza czołg z dobrą mobilnością i zasięgiem widzenia min. 450m w ruchu, nie musi mieć dobrego działa ani pancerza.

Grzech_Otnik #4 Posted 07 November 2018 - 06:03 PM

Private

• Player
  • 385 battles
  • 19

Witam.

To od czego zależy  tzw. winratio na czołgu, od zadawanych obrażeń, od klasy czołgu?

Winratio jest liczone na wszystkie czołgi jako uśrednienie? Czy na każdy czołg osobno?

Czy winratio zależy od współczynnika zadawanych/otrzymanych obrażeń czy jeszcze coś na nie wpływa?

Jak grać żeby utrzymać wysokie winratio?

Pooglądałem poradniki, poczytałem o mapach, siedzę do końca bitwy  aby podejrzeć innych, ale pytania są.

Pozdrawiam Grzechu.

cpt_one #5 Posted 07 November 2018 - 06:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 50961 battles
  • 316

View PostGrzech_Otnik, on 07 November 2018 - 06:03 PM, said:

Witam.

To od czego zależy  tzw. winratio na czołgu, od zadawanych obrażeń, od klasy czołgu?

Winratio jest liczone na wszystkie czołgi jako uśrednienie? Czy na każdy czołg osobno?

Czy winratio zależy od współczynnika zadawanych/otrzymanych obrażeń czy jeszcze coś na nie wpływa?

Jak grać żeby utrzymać wysokie winratio?

Pooglądałem poradniki, poczytałem o mapach, siedzę do końca bitwy  aby podejrzeć innych, ale pytania są.

Pozdrawiam Grzechu.

Winratio zależy od tego, czy wygrałeś bitwę, czy przegrałeś, ewentualnie zremisowałeś. W grze masz winratio dla bitew na poszczególnych czołgach jak i ogólne dla wszystkich bitew. Nie wiem czy jest dla klas czołgów, ale chyba w sali chwały jest. I tyle. Dmg, otrzymane obrażenia, spot itd. to oddzielne wartości, które przekładają się na to czy masz większą szansę wygrać bitwę czy mniejszą. Trzeba też trochę doświadczenia, żeby robić dmg, który ma wpływ na wygraną. Prosty przykład: robisz dmg tam gdzie powinieneś, wygrywasz np. flankę, później dożynki - bitwa wygrana. Druga opcja - przestoisz całą bitwę w rogu mapy, Twój team padnie, przyjedzie po Ciebie 5 czołgów - też zrobisz dmg - tylko, że będzie on zupełnie bezwartościowy i nie ma żadnego wpływu na wygraną. Dobry gracz wie gdzie i kiedy robić dmg, żeby pomóc w wygraniu bitwy - słaby nie bardzo. To samo jest ze spotem - po co spotować tam, gdzie nikt nie może strzelać? Co jest warty spoter, który pojedzie yolo i padnie po 30 sekundach? Z przyjmowanym dmg podobnie - czasami warto wziąć pestkę, i szybciej przepchnąć np. flankę, zamiast czaić się 2 min. aż reszta padnie. Ile razy widziałeś sytuację, że jeden czołg przeciwnika trzyma przez kilka minut 5 czołgów Twojej drużyny, bo każdy się czai? To tak w dużym skrócie i uproszczeniu. Minimapa, doświadczenie i ogarnięcie tego co się dzieje w bitwie, znajomość słabych punktów czołgów, minimalizowanie ryzyka utraty hp - to mają opanowane koksy, dlatego więcej wygrywają - w wielkim skrócie.

Edited by cpt_one, 07 November 2018 - 07:56 PM.

assassinBK #6 Posted 07 November 2018 - 07:58 PM

Captain

• Player
  • 57798 battles
  • 2,237
  • [CR-UX] CR-UX

Kiedyś ktoś zrobił fajny test odnośnie 2 podobnych czołgów jakimi są T34-85 i Rudy.

Pomimo kilkuset bitew i podobnych dmg WR był diametralnie ale to diametralnie różny.

Ale niech spece powtarzają dalej że na WR mają wpływ tylko umiejętności. :D

Jest coś takiego jak czas w którym się gra/rodzaje pojazdów/ tiery/ możliwość używania premium amo/ możliwość nie grania stokami itd. Cześć pojazdów ma duży wpływ na WR a część po prostu ma znikomy.

rvader #7 Posted 07 November 2018 - 08:16 PM

Brigadier

• Player
  • 51831 battles
  • 4,789
  • [ACHJO] ACHJO
...pierdziel winratio i kolory i,czerp przyjemność lub nie z gry ,a jak się wściekniesz zapłać za czoug premium ,wykup konto premium i bij sie w piersi dalej ...:teethhappy:

7adamski7 #8 Posted 07 November 2018 - 08:47 PM

Major

• Player
  • 45087 battles
  • 2,572
  • [PLSK] PLSK
A co ma czołg i konto premium do WR i kolorku ?

rvader #9 Posted 07 November 2018 - 09:51 PM

Brigadier

• Player
  • 51831 battles
  • 4,789
  • [ACHJO] ACHJO

View PostArtus853, on 07 November 2018 - 03:40 PM, said:

Tak jak w temacie. Po ostatnich aktualizacjach zaczynam zadawać sobie pytanie przy ilu procentach MM czyli losowanie graczy do rozgrywki losowej robi z pojedyńczego gracza idiotę. Dlaczego tak twierdzę:
 - otóż gram już parę ładnych lat i jestem w stanie stwierdzić, że gracz nie kieruje całkowicie swoim rozwojem w stosunku do wyboru pojazdów. Niektórymi pojazdami gra się bardzo dobrze i naglę "bach" dobrze wyszkolona załoga z paroma pyrkami i nie trafia, co dzieje się? (w taki sposób zniechęca się gracza do zmiany pojazdu lub do grania innymi pojazdami)
- druga rzecz to określiłem jak MM dla mnie określił poziom  od ok. 50,2% do ok. 50,8% łącznego stosunku zwycięstw. Jak mam ok 50,8% to na 10 rozgrywek może 2 góra będą wygrane
- a ostatnio to już sam zacząłem się śmiać jak 4 strzały z ciężkiego czołgu tieru IX do lekkiego czołgu tieru VII i ZERO uszkodzeń tylko super komunikaty "w dziesiątkę" , " to powinien odczuć", uszkodzona gąsienica, natomiast on co strzał to u mnie uszkodzenia, a wg. danych nawet nie powinien mnie porysować. Chyba coś nie tak i oczywiście przegrana.
- po osiągnięciu dolnego poziomu tj. ok.50,2% w rozgrywkach zaczyna się okres zwycięstw czyli nawet nie trzeba dokładnie celować , aby wszystko "wchodziło"

Zamiast poprawić motorykę gry WoT robi wodotryski na planszach.  Gra stała się komercją nie dla zwykłych graczy, bo w pewnym momencie mając same wysokie tiery i nie grając na koncie premium, gracz będzie zmuszony do sprzedaży czołgów.

- wszystko zależy ile płacisz za grę ,ile grasz i czy jesteś zadowolony z gry i wyrażasz swe opinie na forum opiewając zarąbistość WOT i WG ,oraz skacząc po scenie na wszelakich zjazdach krzycząc do zdarcia gardła WOT OF TANKS....z mr Omenem ...;):teethhappy::D:teethhappy:

PS.a tak poważnie ,to nikt nie wie ,co jest grane tu....:B:sceptic:

41zimny #10 Posted 07 November 2018 - 10:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4900 battles
  • 90

Człowiek pisze o niezgodnych z danami technicznymi czołgów, armat, pancerzy itp zachowaniach w grze. O dziwnej nierealności (nawet biorąc po uwagę RNG) zależności przebijalność/gubość pancerza. A wy tylko jedno - NOOB.

Gdybyście choć trochę myśleli (lub nie opłacał was by WG -klakierzy, bo jak można pisać po kilka tysięcy postów zazwyczaj w tematach gdzie gracze widzą przekręty w WOT) to zauważylibyście że ta gra jest już poniżej dna.

Artus853 #11 Posted 07 November 2018 - 11:03 PM

Private

• Player
  • 21506 battles
  • 7

W całym tym temacie chodzi o to, że cała przyjemność z gry gdzieś wyszła na boczny plan. Jak parę osób tu wspomniało, zacznij lepiej grać, czyli co? Gram już ponad 7 lat. Wszystkie plansze znam w 90% dla poszczególnych pojazdów. Nie wiem czy też tak macie, ale po pierwszych strzałach wiem czy będzie wygrana czy porażka. Po prostu chcę wyrazić to, że MM już w trakcie losowania/doboru graczy ustala wynik i to sprawdza się w 95%, jakbyś nie starał się to i tak nic ci nie wejdzie.

Nie można twierdzić, że liczą się tylko umiejętności, bo tak nie jest. Inną rzeczą jest to, że WG tylko pisze o zabronionych modach, a tak po prawdzie znam osoby, które non stop jadą na zabronionych modach, botach i nic im nie jest.
Sam doświadczyłem, gdzie gość z mojej drużyny zabił się o mnie i zgadnijcie kto dostał team killera. Poza tym nie ma dokładnie napisanych reguł gry, nawet EULA nie konkretnego nie wyjaśnia, a zasada Fair Play nie określa dokładnie co można, a czego nie. Za takie samo nieodpowiednie zachowanie można otrzymać różne kary, w zależności kto będzie rozpatrywał.
Przedtem jakoś była większa zabawa, a teraz to zrobiła się typowa komercja i nic więcej. Na koncie standardowym nawet 5 tier przynosi straty, a już nie mówiąc o 9-10 tierze nawet przy wygranych grach.

herhor67 #12 Posted 07 November 2018 - 11:10 PM

Brigadier

• Player
  • 12037 battles
  • 4,582
  • [RAZUR] RAZUR

View Post41zimny, on 07 November 2018 - 10:29 PM, said:

Człowiek pisze o niezgodnych z danami technicznymi czołgów, armat, pancerzy itp zachowaniach w grze. O dziwnej nierealności (nawet biorąc po uwagę RNG) zależności przebijalność/gubość pancerza. A wy tylko jedno - NOOB.

Gdybyście choć trochę myśleli (lub nie opłacał was by WG -klakierzy, bo jak można pisać po kilka tysięcy postów zazwyczaj w tematach gdzie gracze widzą przekręty w WOT) to zauważylibyście że ta gra jest już poniżej dna.

Widzisz przekręty, to może też widzisz tu gdzieś powtórkę?

cpt_one #13 Posted 07 November 2018 - 11:22 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 50961 battles
  • 316

View PostArtus853, on 07 November 2018 - 11:03 PM, said:

W całym tym temacie chodzi o to, że cała przyjemność z gry gdzieś wyszła na boczny plan. Jak parę osób tu wspomniało, zacznij lepiej grać, czyli co? Gram już ponad 7 lat. Wszystkie plansze znam w 90% dla poszczególnych pojazdów. Nie wiem czy też tak macie, ale po pierwszych strzałach wiem czy będzie wygrana czy porażka. Po prostu chcę wyrazić to, że MM już w trakcie losowania/doboru graczy ustala wynik i to sprawdza się w 95%, jakbyś nie starał się to i tak nic ci nie wejdzie.

Nie można twierdzić, że liczą się tylko umiejętności, bo tak nie jest. Inną rzeczą jest to, że WG tylko pisze o zabronionych modach, a tak po prawdzie znam osoby, które non stop jadą na zabronionych modach, botach i nic im nie jest.
Sam doświadczyłem, gdzie gość z mojej drużyny zabił się o mnie i zgadnijcie kto dostał team killera. Poza tym nie ma dokładnie napisanych reguł gry, nawet EULA nie konkretnego nie wyjaśnia, a zasadaZa Fair Play nie określa dokładnie co można, a czego nie. Za takie samo nieodpowiednie zachowanie można otrzymać różne kary, w zależności kto będzie rozpatrywał.
Przedtem jakoś była większa zabawa, a teraz to zrobiła się typowa komercja i nic więcej. Na koncie standardowym nawet 5 tier przynosi straty, a już nie mówiąc o 9-10 tierze nawet przy wygranych grach.

Zainstaluj sobie milion modów, kup fort knox, premkę na rok, graj full gold z racjami i mogę się założyć, że nie wyskoczysz powyżej 52-53 %. Są 2 rodzaje graczy, tacy, którzy zrozumieją, że są słabi i starają się podnosić swoje umiejętności i tacy, którzy szukają przyczyn i usprawiedliwienia wszędzie, tylko nie w swojej grze, z takimi dyskusja nie ma najmniejszego sensu, bo to najnormalniej na świecie strata czasu. Oczywiście, że jest masa oszustów itd, i nie tylko umiejętności mają wpływ na wygrywanie, bo uber fiolet nie zrobi nic jak ma 90% botów w teamie, ale tak zawsze nie będzie, i po większej ilości bitew będzie wygrywał więcej. Moje wywody w tym topicu zakończyłem, pozdrawiam i powodzenia :)

EDIT:

Zrób bardzo prosty eksperyment, wejdź na twitcha jakiegoś dobrego gracza, a nie klauna, może być np. Yzne - obejrzyj, kilka bitew i w trakcie pomyśl gdzie Ty byś jechał i co robił - zobaczysz na ile się to pokrywa z tym co robi dobry gracz. Zobaczysz jak reaguje na to co się dzieje w trakcie bitwy, i czy Ty robiłbyś tak samo. Pewnie połowy jego decyzji nie zrozumiesz, dlaczego tak a nie inaczej, mimo tego że grasz kilka ładnych lat i wydaje Ci się, że ogarniasz. Dla Ciebie 2 tysiące dmg jest sufitem, nie masz tyle średnich na żadnym czołgu, a wymiatacze strzelają tyle po 1-2 minutach bitwy - uważasz, że to nie ma wpływu na to ile bitew wygrywają? 

Edited by cpt_one, 08 November 2018 - 12:05 AM.

SweetKill3r #14 Posted 07 November 2018 - 11:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34094 battles
  • 406

View PostArtus853, on 07 November 2018 - 04:40 PM, said:

Danzel2015 #15 Posted 07 November 2018 - 11:51 PM

Private

• Player
  • 28572 battles
  • 21
  • [-BGO-] -BGO-
Ja moge odp. co sie dzieje wiecej noobów gra i botów gracze graja pod WN8 rozegracie 30 bitew dziennie ale z tego 9 bitew macie wygrane kpina to jest WG powinno WN8 z gry całkowicie wycofac.

Grzech_Otnik #16 Posted 08 November 2018 - 08:17 AM

Private

• Player
  • 385 battles
  • 19

Witam ponownie.

Ogólnie biorąc czytam od pewnego czasu słowa powtarzane jak mantra na forum, graj dobrze  to będziesz miał dobre Winratio, w niektórych postach powyżej tak to mniej więcej brzmi.Niestety nie do końca tak to wygląda, przeanalizowałem sobie wyniki na poszczególnych czołgach w garażu tzn średni dmg w stosunku do winratio na tych pojazdach i co wyszło? Że wysokie dmg na pojeździe niekoniecznie przekłada się na dobre winratio i na odwrót.

Np  tier 1-

LTR  dmg 125-56%  win vs  MS  dmg 149-43% win

Otsu   dmg 159-75% win vs 4TP  dmg 165-38% win

regułę złych wyników z wpływem na winratio potwierdzają   FT  dmg 95-25% win, STRV21 dmg-103-38% win,  inne pojazdy 1 tieru raczej nie.

Np tier 2-

Pzt35  dmg 207-57% win vs  M2  dmg188-71% win

regułę złych wyników za z wpływem na winratio potwierdzają LT35 dmg 169-48% win, STRV38 dmg 197-48% win, M14/41 dmg 176-38% win

ciekawostką jest ze na T-26 zadanych mam dmg 215-52% win, Pzt35 mam mniej a win wyższe o 5%.

Np tier3-

Pzt38 dmg 308-50% win vs  T-70 dmg 310-45% win

Lt38 dmg 164-60% win vs M15/42 dmg 269-37% win

regułę dobrych wyników z wpływem na winratio  potwierdza  STRV40m dmg 319-58% win.Nie wiem czy T-127 premium jest reprezentatywny (dmg 297-70%) bo jest premium ;-D.

Moje osobiste odczucie jest takie  że albo  cała teoria o przekładaniu się  wyników na win to pieśń przeszłości nie mająca w chwili obecnej znaczenia.Jest także możliwość że każdy pojazd posiada widełki zadawanego dmg, jeśli pojazd  zadaje dmg w tych granicach jego winratio  utrzymuje się na uśrednionym poziomie, jeśli zadawany dmg spada, ewentualnie zbyt wzrasta to winratio także spada poniżej 50% a nawet niżej.Tak sobie to wymyśliłem ad hoc w końcu dziwną korelację pomiędzy  wymienionymi powyżej pojazdami trzeba jakoś wytłumaczyć.Mam nadzieję że zrobiłem to zrozumiale.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia  Grzechu

Edited by Grzech_Otnik, 08 November 2018 - 08:20 AM.

herhor67 #17 Posted 08 November 2018 - 09:14 AM

Brigadier

• Player
  • 12037 battles
  • 4,582
  • [RAZUR] RAZUR

Mówmy o normalnych tierach, a nie terenie *edited*.
Na 1-3 nie masz się co dziwić, za duży chaos.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 3 punktu regulaminu, nie zniżaj się do ataków osobistych, obelg i nagabywania.

Edited by TariboW, 08 November 2018 - 01:17 PM.

Grzech_Otnik #18 Posted 08 November 2018 - 09:22 AM

Private

• Player
  • 385 battles
  • 19

View Postherhor67, on 08 November 2018 - 09:14 AM, said:

Mówmy o normalnych tierach, a nie terenie *edited*
Na 1-3 nie masz się co dziwić, za duży chaos.

Nabijasz posty ?

Piszę, nie mówię o tym co widzę w grze, a Krwawą Rozprawę odstaw.

Nic konstruktywnego nie wniosłeś do tematu.

Pozdrawiam Grzechu.

Edited by TariboW, 08 November 2018 - 01:17 PM.
edited quote

Millennium_Falcon_ #19 Posted 08 November 2018 - 09:27 AM

Major

• Player
  • 51066 battles
  • 2,950
  • [_CHS_] _CHS_

View PostGrzech_Otnik, on 08 November 2018 - 08:17 AM, said:

Moje osobiste odczucie jest takie  że albo  cała teoria o przekładaniu się  wyników na win to pieśń przeszłości nie mająca w chwili obecnej znaczenia.Jest także możliwość że każdy pojazd posiada widełki zadawanego dmg, jeśli pojazd  zadaje dmg w tych granicach jego winratio  utrzymuje się na uśrednionym poziomie, jeśli zadawany dmg spada, ewentualnie zbyt wzrasta to winratio także spada poniżej 50% a nawet niżej.Tak sobie to wymyśliłem ad hoc w końcu dziwną korelację pomiędzy  wymienionymi powyżej pojazdami trzeba jakoś wytłumaczyć.Mam nadzieję że zrobiłem to zrozumiale.

Popełniłeś jeden, ale to zasadniczy błąd. Nie wyciąga się jakichkolwiek wniosków na podstawie kilkunastu bitew na danym czołgu. Zagraj każdym po kilkaset bitew i wtedy zobaczysz pewną zależność. Poza tym jesteś świeżym graczem więc grasz dość słabo. Kiedy minie sporo bitew i czasu, to sam zauważysz, że czołgami, którymi wcześniej grałeś kiepsko nagle pójdzie dużo łatwiej i będziesz mieć większy wpływ na przebieg bitwy. Sam dmg niewiele znaczy, bo na niskich tierach robi się go stosunkowo łatwo (ludzie jeżdżą bez składu i ładu, często yolo prosto pod lufę). 

arek2602 #20 Posted 08 November 2018 - 09:54 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 18810 battles
  • 472
  • [XIII_] XIII_

View PostMillennium_Falcon_, on 08 November 2018 - 09:27 AM, said:

Popełniłeś jeden, ale to zasadniczy błąd. Nie wyciąga się jakichkolwiek wniosków na podstawie kilkunastu bitew na danym czołgu. Zagraj każdym po kilkaset bitew i wtedy zobaczysz pewną zależność. Poza tym jesteś świeżym graczem więc grasz dość słabo. Kiedy minie sporo bitew i czasu, to sam zauważysz, że czołgami, którymi wcześniej grałeś kiepsko nagle pójdzie dużo łatwiej i będziesz mieć większy wpływ na przebieg bitwy. Sam dmg niewiele znaczy, bo na niskich tierach robi się go stosunkowo łatwo (ludzie jeżdżą bez składu i ładu, często yolo prosto pod lufę). 

Ja zaryzykowałbym stwierdzenie, że tamta hipoteza jest pochodną jeszcze jednego uproszczenia - wynik w bitwie to tylko dmg. Kiedyś była moda na pompowanie wn z A1, do tej pory zdarzają się gracze co szturmowym pojazdem, z celnością "z grubsza wschód" pilnują czy nikt nie zakrada się od tyłu do art. Oczywiście wyniki w statystykach będą, ale trudności z przełamaniem kotła dają WR na poziomie poniżej 47%. Czasem trzeba wykonać rozpoznanie, skrócić linię frontu, zablokować przejazd - co bezpośrednio wyników nie poprawia, ale pomaga wygrać.

3 user(s) are reading this topic

2 members, 1 guests, 0 anonymous users

krzysiek9920, Limeax