Jump to content

Co dzieje się z tą grą?

• Please log in to reply
52 replies to this topic

straszny_cienias #41 Posted 09 November 2018 - 03:08 PM

General

• Player
  • 65447 battles
  • 8,900
  • [_CHS_] _CHS_

View Postherhor67, on 09 November 2018 - 03:45 PM, said:

Podobno jeden przypadek jest wystarczający, żeby obalić twierdzenie?

Tak jest. Tyle że ja nie widziałem tego przypadku.

Ruen_hkzet #42 Posted 09 November 2018 - 03:25 PM

Corporal

• Player
  • 36288 battles
  • 101
  • [NOMI] NOMI

Chyba o to chodzi. Stwierdzenie, że nie mam o nim najlepszego zdania jest komplementem w jego stronę.

processor #43 Posted 09 November 2018 - 03:33 PM

Corporal

• Player
  • 29757 battles
  • 146

@Artus853

"Czy też macie ostatnio takie odczucia?"

Opiszę ci moje odczucia.

To nie ostatnio, ale gra od pewnego czasu sie tak kręci. Z grubsza ładnie wyłapałeś (moim zdaniem) zależności w wahaniach WR (wg moich obserwacji jest dokładnie tak samo), nie uwzględniłeś tylko paru rzeczy. Okresowo WG "stawia" na graczy świeżych (np do 4000 bitew, albo do 0,5 roku od założenia konta) i wtedy twój WR może polecieć w dół więcej od "normalnych" wahań. Czasami zdarzają się okresy, kiedy Wg "promuje" starych graczy i wtedy starzy wygrywają ponad swój normalny limit. To moim zdaniem wynika z ich kalkulacji finansowych i strategii postępowania z grą. I to dotyczy graczy. Drugą rzeczą jest ustawianie pojazdów. Kiedyś np E50 miał extra okres - trafiał dokładnie 9/10 (mam prawie 73% celności i umiem strzelać), potem był okres kalafiorów, czyli trafień 4/10. Załogi nie zmieniałem (5 perków), wyposażenia też. I także z tego mogą wynikać wahania WR moim skromnym zdaniem. Bo jak grasz dużo takim "ustawionym", to wahania WR też następują.

Aczkolwiek nie przeszkadza to w podnoszeniu WR. Kibicowałem jednemu z graczy z forum (S_F), który zaczynał od 52 z hakiem, zatrzymał się dłużej (ok 6 tys bitew) na 53,7, teraz ma ponad 54%. Da się podnieść WR? Nie wnikam jak, ale jak widać DA się. Czyli system nie jest nie do przejścia.

Zaznaczam, że to tylko moje odczucia, bo w formułowanie jakichkolwiek teorii przestałem sie bawić dawno temu.

Trollom i nabijaczom postów dziękuję za niewpisywanie nic nie wnoszących komentarzy.

Pozdrawiam

Ruen_hkzet #44 Posted 09 November 2018 - 03:36 PM

Corporal

• Player
  • 36288 battles
  • 101
  • [NOMI] NOMI

View Postprocessor, on 09 November 2018 - 02:33 PM, said:

Zaznaczam, że to tylko moje odczucia, bo w formułowanie jakichkolwiek teorii przestałem sie bawić dawno temu.

Trollom i nabijaczom postów dziękuję za niewpisywanie nic nie wnoszących komentarzy.

W takim razie powinieneś dokonać autodestrukcji.

Powiedz mi w takim razie jak oszukałem system, że bez resetu mam powyżej 60% WR i cały czas rośnie.

plzNO #45 Posted 09 November 2018 - 04:26 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 22623 battles
  • 398
  • [_CHS_] _CHS_

View Postprocessor, on 09 November 2018 - 03:33 PM, said:

Czasami zdarzają się okresy, kiedy Wg "promuje" starych graczy i wtedy starzy wygrywają ponad swój normalny limit. To moim zdaniem wynika z ich kalkulacji finansowych i strategii postępowania z grą. I to dotyczy graczy. Drugą rzeczą jest ustawianie pojazdów. Kiedyś np E50 miał extra okres - trafiał dokładnie 9/10 (mam prawie 73% celności i umiem strzelać), potem był okres kalafiorów, czyli trafień 4/10. Załogi nie zmieniałem (5 perków), wyposażenia też. I także z tego mogą wynikać wahania WR moim skromnym zdaniem. Bo jak grasz dużo takim "ustawionym", to wahania WR też następują.

Pozdrawiam

Jeżeli trollom i nabijaczom postów dziękujesz to co oznacza Twój post? Przecież to jest kwintesencja trollingu.

Zapytam po raz enty: Jaki jest sens uprzykrzania życia pomarańczowej szarańczy, uwalania im bitew etc skoro są największą grupą graczy na serwerze? A co za tym idzie płacą najwięcej?

Wyjaśnij mi sens takiej strategii finansowej. Aż mnie ściska w dołku z ciekawości.

straszny_cienias #46 Posted 09 November 2018 - 05:11 PM

General

• Player
  • 65447 battles
  • 8,900
  • [_CHS_] _CHS_

View PostRuen_hkzet, on 09 November 2018 - 04:25 PM, said:

Chyba o to chodzi. Stwierdzenie, że nie mam o nim najlepszego zdania jest komplementem w jego stronę.

Taaa. Pewnie jednym czołgiem grał na tundrze i aimbocie, a drugim na bocie. Bunny jest trochę słabym autorytetem.

Edit:

Filmiku nie dałem rady znieść. Nagromadzenie bzdur, jakie opowiada jest zbliżone do tych z postów najlepszych płaskoziemców forum.

View Postprocessor, on 09 November 2018 - 04:33 PM, said:

To nie ostatnio, ale gra od pewnego czasu sie tak kręci. Z grubsza ładnie wyłapałeś (moim zdaniem) zależności w wahaniach WR (wg moich obserwacji jest dokładnie tak samo), nie uwzględniłeś tylko paru rzeczy. Okresowo WG "stawia" na graczy świeżych (np do 4000 bitew, albo do 0,5 roku od założenia konta) i wtedy twój WR może polecieć w dół więcej od "normalnych" wahań. Czasami zdarzają się okresy, kiedy Wg "promuje" starych graczy i wtedy starzy wygrywają ponad swój normalny limit. To moim zdaniem wynika z ich kalkulacji finansowych i strategii postępowania z grą.

No jaka piękna teoria! Kiedy na nią wpadłeś? Takiej jeszcze nie widziałem. Który palec należy ssać, żeby osiągać tak fascynujące rezultaty?

I ta uwaga: jak ktoś się nie zgadza, to troll...

Edited by straszny_cienias, 09 November 2018 - 05:28 PM.

grytek1 #47 Posted 09 November 2018 - 05:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30422 battles
  • 356
  • [-BMB-] -BMB-
Od dawna krąży stwierdzenie że bitwa randomowa w WoT to walka 1 przeciw 29 innym graczom/botom

processor #48 Posted 09 November 2018 - 06:21 PM

Corporal

• Player
  • 29757 battles
  • 146

@plzNO

A to akurat bardzo proste: WG tworzą nie tylko programiści i graficy, ale także księgowi ze swoimi planami sprzedażowymi. Oni muszą wykazać się efektami. Jeżeli pomarańczowa szarańcza nie ma ochoty płacić, to trzeba ich zachęcić lub przymusić. Dlaczego ostatnio Golda polatało więcej? Bo zarobki w tym trybie helloween czy jak mu tam były duże dla pomarańczy i mógł sobie pozwolić. Ale to sie skończyło, tylko czy pomarańcza rozstanie się z goldem? Szczególnie jak mu nieżle poszło? Raczej nie - zapłaci. I jeszcze go przymusimy serwując mu serię niepowodzeń - napalony na grę zapłaci z pewnością. Stara socjotechnika. Kasa się zgadza. A że BOTów od WG już na randomach jest trochę, to nie problem z przegrywającymi lub wygrywającymi.

I WG to nie żadne wielkie mecyje - normalna korpo z planami, celami i targetami.

PS To nie trolling, to odpowiedź gościowi, który zadał pytanie. Nie wiem, czemu połowa CHS ty przyleciała i zamiast dać sobie spokój, wcina się i troluje nie na temat (tak bez obrazy)?

Edited by processor, 09 November 2018 - 06:24 PM.

plzNO #49 Posted 09 November 2018 - 06:40 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 22623 battles
  • 398
  • [_CHS_] _CHS_

View Postprocessor, on 09 November 2018 - 06:21 PM, said:

@plzNO

A to akurat bardzo proste: WG tworzą nie tylko programiści i graficy, ale także księgowi ze swoimi planami sprzedażowymi. Oni muszą wykazać się efektami. Jeżeli pomarańczowa szarańcza nie ma ochoty płacić, to trzeba ich zachęcić lub przymusić. Dlaczego ostatnio Golda polatało więcej? Bo zarobki w tym trybie helloween czy jak mu tam były duże dla pomarańczy i mógł sobie pozwolić. Ale to sie skończyło, tylko czy pomarańcza rozstanie się z goldem? Szczególnie jak mu nieżle poszło? Raczej nie - zapłaci. I jeszcze go przymusimy serwując mu serię niepowodzeń - napalony na grę zapłaci z pewnością. Stara socjotechnika. Kasa się zgadza. A że BOTów od WG już na randomach jest trochę, to nie problem z przegrywającymi lub wygrywającymi.

I WG to nie żadne wielkie mecyje - normalna korpo z planami, celami i targetami.

PS To nie trolling, to odpowiedź gościowi, który zadał pytanie. Nie wiem, czemu połowa CHS ty przyleciała i zamiast dać sobie spokój, wcina się i troluje nie na temat (tak bez obrazy)?

Nie rozśmieszaj mnie.... Ewent halołinowy dawał boosta do zarobków a nie żadną stałą wartość - tej misji na 150k nie liczę. Jakiego boosta dostanie pan pomarańcza do swoich dwóch oddanych strzałów na bitwę?

TAK, zapewne cały serwer pomarańczowych bobów aż srał kredytami, z monitora się wysypywały.

Poza tym przywołałeś tutaj jakiś event. Ile tego w ciągu roku jest? 1? 2?

Ja się odnoszę konkretnie do uwalania komuś bitew i w ten sposób motywowania go do zakupu premium acc, czy czołgów premium. Bo na pewno taki, uwalany gracz poleci i posmaruje. Tak, tak było.

Prawda jest niestety taka, że jest multum graczy, którzy regularnie płacą i nadal są miernotami. Nawet wyładowanie się guldem po dach nie pomaga ani załadowanie wszystkich modów, czitów etc.

Jeden tu taki tornirator czy jakoś tak władował całkiem ładną sumkę w tą grę i jak był botem tak jest nim do teraz. Z kolei znam graczy, którzy nie dali złamanego grosza a mają świetne wyniki. 

To jest gra zręcznościowa. Niestety nie każdy może być w niej dobry, czy nawet średni. Ale lepiej zwalić na wszystko inne.

processor #50 Posted 09 November 2018 - 06:46 PM

Corporal

• Player
  • 29757 battles
  • 146

@UP

Ładny początek - "Nie rozśmieszaj mnie....."

Ciebie nie interesują jakiekolwiek odpowiedzi i wyjaśnienia - ty chcesz tylko napisać swoje. I niech tak pozostanie.

Bez pozdrowień.  EOT

plzNO #51 Posted 09 November 2018 - 06:59 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 22623 battles
  • 398
  • [_CHS_] _CHS_

View Postprocessor, on 09 November 2018 - 06:46 PM, said:

@UP

Ładny początek - "Nie rozśmieszaj mnie....."

Ciebie nie interesują jakiekolwiek odpowiedzi i wyjaśnienia - ty chcesz tylko napisać swoje. I niech tak pozostanie.

Bez pozdrowień.  EOT

Drogi użytkowniku forum.

Nie interesują mnie odczucia i dyrdymały ludzi, którzy płodzą teorię spiskowe, żeby zamaskować swój brak progresu.

To jak grasz zależy w głównej mierze od samego ciebie. I ani WG, ani inni gracze, ani króliczek wielkanocny czy karp świąteczny nie mają żadnego interesu aby uprzykrzać ci grę.

Taki "odczuciów" i "wydajemisiów" przelazło przez to forum mnóstwo i tylko jedna rzecz was łączy: gracie słabo a co najwyżej średnio, macie nastukane kilkadziesiąt bitew a wasza krzywa postępu jest prosta jak stołowy blat.

Ulthion #52 Posted 09 November 2018 - 09:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21476 battles
  • 1,170
  • [-MWG-] -MWG-

View PostRuen_hkzet, on 09 November 2018 - 03:36 PM, said:

W takim razie powinieneś dokonać autodestrukcji.

Powiedz mi w takim razie jak oszukałem system, że bez resetu mam powyżej 60% WR i cały czas rośnie.

Mam czołgi na których mam 60, a nawet i 75+ wr, czy to znaczy, że na nich dostałem olśnienia, a potem nagle zapomniałem jak wygrywać? Grając w pojedynkę wpływ masz niemalże zerowy na to. O ile czasem szybkim pojazdem możesz bitwę wyciągnąć to tylko szybkim i tylko czasem.

Ruen_hkzet #53 Posted 09 November 2018 - 09:08 PM

Corporal

• Player
  • 36288 battles
  • 101
  • [NOMI] NOMI
To co jest u Ciebie wyjątkiem od reguły, u mnie jest regułą.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users