Jump to content

Co dzieje się z tą grą?

• Please log in to reply
87 replies to this topic

NineMonthsAndItsYouSadly #81 Posted 20 November 2018 - 07:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 45190 battles
  • 1,685
  • [_CHS_] _CHS_

Block Quote

Chłopie po co się w ogóle odzywasz jak nie masz nic do powiedzenia , masz tak mózg przeżarty wotem że nic nie rozumiesz i czytaj ze zrozumieniem albo na pierwszy tier spadaj i się ucz , ucz, ucz i ucz.

link do podstaw gry z WG pooglądaj i potem pisz , naucz się podstaw gry. dokładnie 25minuta i 15 sekunda

Bosze, co za samozaoranie. Chciałem zapytać wcześniej czy nie chodzi ci o strzelanie w czołg wyspotowany poza zasięgiem rysowania, ale nie wierzyłem, że może o to chodzić, bo kto byłby taki głupi żeby porównywać to :D Myślałem, że widziałem wszystko :D

Jasio7lat #82 Posted 03 December 2018 - 05:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 981 battles
  • 63

Autorze tematu zadałeś retoryczne pytanie =  co się dzieje z tą grą?

Pozwolisz że opiszę ten problem w sposób nam mężczyznom znanym przy poznawaniu nowej  dziewczyny, kobiety...

Zaczynamy-

poznajesz  dziewczynę/kobietę--do wyboru, jesteś oczarowany jej urodą, wdziękiem, kształtami itp itp.

Jej wypowiedzi nawet te najgłupsze  są dla ciebie głębią intelektu i inteligencji, doszukujesz się w nich mądrości i wiedzy, śmiejesz się z jej dowcipów często jako jedyny i  dziwisz się kiedy towarzystwo patrzy na ciebie z niesmakiem.Po prostu uważasz ich za kretynów nie widzących jaką piękną mądrą istotą jest twoja wybranka.Na pierwsze spotkanie biegniesz jak na skrzydłach  dziękując losowi że ta wspaniała istota pozwoliła się  tobie z nią spotkać.

I tak chodzicie ze sobą chodzicie, spotykacie się na dyskotekach, prywatkach, zabieracie się wzajemnie na rodzinne nasiadówki itd itd.

I któregoś wieczoru zostajesz u niej na noc, albo ona u ciebie do wyboru, spędzacie upojną noc okraszoną jej ochami i achami, jesteś wniebowzięty widząc jaką piękną i seksowną istotę dał tobie los.

I rano budzisz się obok dziewczyna/kobiety która po nocy wygląda jak przepuszczony przez wyżymaczkę kot/pies/chomik/szczur wstawić dowolne.

I słyszysz że idąc do łazienki beka, w łazience pierdzi, głośno defekuje, a smród nie do wytrzymania rozchodzi się wokół kiedy wychodząc z WC zostawia otwarte drzwi.Dalszy ciąg znajomości  to kłótnie i spory o pilota do TV, o granie na komputerze, o spotkania z kumplami  i wyjścia z nimi na piwo, o wiele innych jakże prozaicznych codziennych rzeczy.

I nagle dochodzisz do wniosku że  conocny seks z nią jest właściwie nudny, monotonny i nieurozmaicony bo na wszystkie twoje propozycje odpowiada nie bo nie, ostatecznie delikatnie sugerujesz rozstanie, ale tak aby wypadło spokojnie bez oskarżeń i wzajemnej złości.

W końcu zawsze będzie można liczyć na drobne gang bang......od czasu do czasu.

I tak samo jest z GRĄ, dokładnie tak samo.

Po prostu gra dojrzewa  niekoniecznie w kierunku jaki nam graczom odpowiada, i my gracze też dojrzewamy i znajdujemy ups zawieramy nowe ciekawsze znajomości, a to że do gry wracamy co jakiś czas?

Liczymy na drobne g-b.....czasami niekoniecznie z naszej strony, z strony gry też....

;-D

Edited by Jasio7lat, 03 December 2018 - 05:34 PM.

muriceps #83 Posted 03 December 2018 - 05:44 PM

Brigadier

• Player
  • 27204 battles
  • 4,133
  • [_CHS_] _CHS_
Jasio, zaimponowała mi głębia twojego metaforycznego świata. 

TankerDomi #84 Posted 03 December 2018 - 11:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25403 battles
  • 1,086
  • [_CHS_] _CHS_

View Postmuriceps, on 03 December 2018 - 05:44 PM, said:

Jasio, zaimponowała mi głębia twojego metaforycznego świata. 

I to wszystko w wieku 7 lat .

failsafe_db #85 Posted 04 December 2018 - 10:10 AM

Lieutenant

• Player
  • 15204 battles
  • 1,856
  • [_CHS_] _CHS_

strach pomyśleć do jakich wniosków dojdzie w wieku, dajmy na to... lat czternastu! :trollface:

Spoiler

Radzioo_PL #86 Posted Yesterday, 01:20 AM

Private

• Player
  • 22370 battles
  • 1
ja osobiscie niewierze w jakos kolwiek możliwosc decydowania o tej grze,gra jest ustawiona tak bys myslał ze jest utcziwa a tak niejest

TalkToTheHoof #87 Posted Yesterday, 09:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 5995 battles
  • 815
  • [R3B3L] R3B3L
Drogi Radku, skończ najpierw szkołę podstawową, naucz się pisać po "polskiemu" i dopiero wróć na forum.

00anj00 #88 Posted Yesterday, 10:48 AM

Sergeant

• Player
  • 28486 battles
  • 225

Ponieważ pytanie wydaje się ważne, już spieszę z odpowiedzią... Przy okazji jakiejś wchodzącej aktualizacji z rok może półtora temu napisałem między innymi o:

- o tym, że liczy się w grze skill - bez wątpienia, jak jesteś zupełnie zielony to nawet gold, konto premium czy czołg premium Ci nie pomoże... to oczywista zaleta i niestety wada WOT, bo nowi gracze przy obecnej polityce bardzo szybko się zniechęcają i po prostu ich brakuje, ba moi znajomi, którzy grali na fioletowym poziomie wracając po ok 2 latach do gry z ciekawości po nowej grafice wszyscy sobie odpuścili twierdząc "Boże co się stało z tą grą".

- grą żądzą już tylko księgowi, zapomnij o graniu stokiem - wymień gold na free expa, jakieś 80% czołgów na stoku kompletnie nie nadaje się do gry.

- buffowanie pancerza i usuwanie weakspotów tak aby nawet wiedza czy skill w coraz mniejszym stopniu dawały szansę na grę bez amunicji premium.

- wprowadzenie op czołgów premium i nowych topowych OP drzewek (jak np v4) aby jak najszybciej ludzie przetapiali free expa, potem się znerfi...

i nie chce mi się powtarzać już tego samego czy szukać swoich starych postów.

- MM, który działa tak aby również zwiększyć zyski a zniszczyć resztki przyjemności z gry (wyobraź sobie stokowego tigera II... gdzie pojedziesz na dużej tunelowej mapie ze stokowym silnikiem będziesz flankował... beż żartów... na przeciwko stanie 705A na sideskrapie i możesz wychodzić do grażu... bo szkoda Twojego czasu...)

Pisałem wtedy, ze nie narzekam dla narzekania (bo jak dla mnie uważam, ze gram na przyzwoitym poziomie), a ktoś kto reprezentuje 5% najlepszych graczy nie powinien mieć więcej do powiedzenia na temat rozwoju gry niż ktoś kto poziomem reprezentuje np 60-70% graczy.

Zostałem wtedy zakrzyczany, stałe taksty co poniektórych na forum... "to nie graj jak bot, znowu kolejny płaczek" itd itp...

Tak więc po roku czy tam półtora chciałbym wszystkim, którzy się wtedy uzewnętrzniali zadedykować filmik

Chciałbym abyście wiedzieli, że ciężko powiedzieć czy WOT skończy się za rok, 2 lata czy może dłużej, ale kiedy padnie to będzie również wasza wina. Bo w swoim braku wyobraźni piętnujecie osoby, które lubią tę grę i szanują czas, który w niej poświęcili i którym chce się tracić swój czas na sygnalizowanie problemów, które niszczą powoli grę.

Ps. Mam w zasadzie w poszanowaniu czy znów będę hejtowany, ale może choć część osób zanim znów zacznie to robić, przeczyta mój post uważnie, obejrzy filmik i może trochę się zastanowi...

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users