Jump to content

Czołg premium 8 , doradz mi ;)

• Please log in to reply
27 replies to this topic

szamaa #1 Posted 08 November 2018 - 04:06 PM

Private

• Player
  • 4135 battles
  • 7
  • [W-H-U] W-H-U
Cześć jako iż nie mam pieniędzy na nowy czołg , który odblokowałem czas na premke . Pytanie czy wstrzymać się do świąt z premium tankiem i liczyć na fajne przeceny (jeśli ktoś wie czy coś takiego miało miejsce rok temu niech się wypowie ) czy kupić na chwilę obecną coś ciekawego. Chciałbym się zamknąć w budżecie 8k Golda , ponieważ nie chce wydawać aż tyle pieniędzy aczkolwiek rozważę propozycje ponadto. Dzięki ;)

SlaworPL #2 Posted 08 November 2018 - 04:38 PM

Lieutenant

• Player
  • 29645 battles
  • 1,862
Doradzę Ci. Czołg premium dla Ciebie to nie 8. Chyba, że chcesz dostawać oklep i się wkurzać. Może jakąś 6? Na święta masz kalendarz adwentowy. Codziennie inna promocja.

klosiu_1 #3 Posted 08 November 2018 - 06:02 PM

Brigadier

• Player
  • 48257 battles
  • 4,909
  • [_CHS_] _CHS_

Jeżeli zależy ci na srebrze, to sobie kup pół roku premium jak wyłapiesz jakiś kupon -30%. Więcej zarobisz, szybciej będziesz grindował, bo nie będziesz musiał grac osobnych bitew premką żeby zarabiać.

A żeby zarabiać czołgiem premium, trzeba po pierwsze nieźle grac, a po drugie tracić czas na bitwy których celem jest zarabianie. No i gwarantuję ci, że jak zginiesz czołgiem premium robiąc zero czy jeden strzał, to nie zarobisz więcej niż za średnią bitwę czołgiem piątego czy szóstego tieru z kontem premium. A zrobić dobrą bitwę szóstką o wiele łatwiej.

HeinzBagieta #4 Posted 08 November 2018 - 06:43 PM

Sergeant

• Player
  • 11133 battles
  • 281

23 listopada wypada tzw czarny piątek - dzień przecen. W  ten dzień każdy szanujący się wydawca gier online robi jakieś promocje / obniżki / przeceny. Poczekaj do tego dnia i zobacz może coś trafi się taniej. No chyba, że wargaming nie uczy się na własnych błędach i zrobi to samo co w zeszłym roku. Pomaże na czarno najgorsze czołgi  czołgi premium i będzie je sprzedawał jako unikaty w pełnej cenie.

Edit: Ten cyrk z czarnymi czołgami był w 2016. W zeszłym roku była promocja 30% na 8T premki.

Edited by HeinzBagieta, 08 November 2018 - 06:46 PM.

grytek1 #5 Posted 08 November 2018 - 08:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30500 battles
  • 393
  • [-BMB-] -BMB-

View Postszamaa, on 08 November 2018 - 04:06 PM, said:

Cześć jako iż nie mam pieniędzy na nowy czołg , który odblokowałem czas na premke . Pytanie czy wstrzymać się do świąt z premium tankiem i liczyć na fajne przeceny (jeśli ktoś wie czy coś takiego miało miejsce rok temu niech się wypowie ) czy kupić na chwilę obecną coś ciekawego. Chciałbym się zamknąć w budżecie 8k Golda , ponieważ nie chce wydawać aż tyle pieniędzy aczkolwiek rozważę propozycje ponadto. Dzięki ;)

Skorpion G - dobra załoga z krzaczka potrafi zatrzymać wrogie natarcie poprzez zadawanie srogich lepów

szamaa #6 Posted 08 November 2018 - 11:31 PM

Private

• Player
  • 4135 battles
  • 7
  • [W-H-U] W-H-U
To super liczę na coś z 8 tieru w fajnych cenach akurat dzień po urodzinach coś może mi w czarny piątek zaoferują ciekawego :P

cpt_one #7 Posted 09 November 2018 - 08:24 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 51015 battles
  • 316

View Postgrytek1, on 08 November 2018 - 08:20 PM, said:

Skorpion G - dobra załoga z krzaczka potrafi zatrzymać wrogie natarcie poprzez zadawanie srogich lepów

Bardzo dobry pomysł dla nowego gracza, odda średnio jeden strzał w bitwie i do garażu.

reksio91 #8 Posted 09 November 2018 - 08:52 AM

Major

• Player
  • 52001 battles
  • 2,659
  • [_CHS_] _CHS_
Kup wszystkie co się będziesz... xD

Revanche25 #9 Posted 09 November 2018 - 08:59 AM

Brigadier

• Clan Diplomat
  • 37633 battles
  • 4,452
  • [FNPRO] FNPRO

View Postgrytek1, on 08 November 2018 - 08:20 PM, said:

A czy w tej bajce były smoki? 

Skorpion G ma minimalnie lepsze bazowe camo niż Panther oraz Grille 15 a nie można a o tych czołgach powiedzieć że to mistrzowie strzelania z krzaka. 

Skorpion G na full biega wypasie czyli bez modułów za obligacje i dyrektywy ma o 0,25 większy współczynnik kamuflażu niż T-54 mod 1.

Jak już ma wydać kasę na czołg VIII tieru to niech kupi sobie pół roku premki i Churchilla III z pożytkiem dla niego jak i dla reszty graczy.

Edited by Revanche25, 09 November 2018 - 09:00 AM.

megami #10 Posted 09 November 2018 - 09:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 4979 battles
  • 493
Kup coś w co wsadzisz załogę z obecnie rozwijanych pojazdów i najlepiej podobny do tych co tobie najlepiej się gra.

TankerDomi #11 Posted 09 November 2018 - 10:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 25092 battles
  • 1,050
  • [_CHS_] _CHS_

Masz już z premium 8 tieru T34 na którym robisz oszałamiające 600 obrażeń na bitwę. Wypożyczyłeś kilka czołgów premium jak sądzę i tak na Lorraine 40T po 6 bitwach średni dmg 253 a na Somua SM 879 dmg. Żaden czołg premium nie będzie zarabiał jeśli jego operator nie będzie umiał grać. Lepsze rozwiązanie to kupno konta premium i uczenie się gry na tierach 5-6, korzystając z poradników Hoholk44.

Twoja kasa na co przeznaczysz, jednak przy twoich umiejętnościach odradzam kupno kolejnego czołgu premium 8 tieru.

HussarKaz #12 Posted 09 November 2018 - 11:46 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5342 battles
  • 99

Koledzy powyżej mają rację, na razie robisz wyniki sporo poniżej średniej dla danego czołgu i nie dość, że sam będziesz się frustrować, to jeszcze osłabisz drużynę.

Moja rada - kup sobie Su-100Y.

+łatwy w graniu

+genialne działo z fantastyczną jak na tier 6 alfą i penetracją, dodatkowo niezła celność

+nie używa praktycznie golda więc zarabia
+przeszkolisz sobie załogę na radzieckie TDki, które są miłe w grze

+nauczysz się podstaw zanim przejdziesz na wyższe tiery

Za zaoszczędzony hajs ogarnij sobie konto premium czy coś ;) i wierz mi że to będzie dla Ciebie dużo lepsze niż pakowanie się na 8 tiery.

Edited by HussarKaz, 09 November 2018 - 11:53 AM.

Revanche25 #13 Posted 09 November 2018 - 01:30 PM

Brigadier

• Clan Diplomat
  • 37633 battles
  • 4,452
  • [FNPRO] FNPRO

View PostHussarKaz, on 09 November 2018 - 11:46 AM, said:

Koledzy powyżej mają rację, na razie robisz wyniki sporo poniżej średniej dla danego czołgu i nie dość, że sam będziesz się frustrować, to jeszcze osłabisz drużynę.

Moja rada - kup sobie Su-100Y.

+łatwy w graniu

+genialne działo z fantastyczną jak na tier 6 alfą i penetracją, dodatkowo niezła celność

+nie używa praktycznie golda więc zarabia
+przeszkolisz sobie załogę na radzieckie TDki, które są miłe w grze

+nauczysz się podstaw zanim przejdziesz na wyższe tiery

Za zaoszczędzony hajs ogarnij sobie konto premium czy coś ;) i wierz mi że to będzie dla Ciebie dużo lepsze niż pakowanie się na 8 tiery.

No ta polecenie SU-100Y, którego współczynnik camo jest taki jak Mausa a sam pojazd tej samej wielkości to dobry wybór jak chce się leczyć raka kiłą.

SU-100Y cztery lata temu był świetny i grywalny, co zmięło się po tym jak WG usunęło cześć mapa a na drugiej cześć map przeprowadziło znaczną przecinkę drzewostanu, do tego ogólny nerf celności oraz japońskie HT, gdzie efektywny pancerz przekracza penetrację tego TD - tu goldem w podbramkowych sytuacjach nie postrzelasz, bo gold mam mniej penetracji niż standardowa amunicja.

Ale co ja tam wiem mam na nim ponad 1 k bitew rozegranych.

HussarKaz #14 Posted 09 November 2018 - 04:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5342 battles
  • 99

Eee przesada. T67 ani S1 to to nie jest, żeby stać 150 m od przeciwnika i nie zostać wykrytym, ale też nie świeci się z końca mapy. Uczyłem się nim grać będąc jeszcze hardym pomodoro i polecam.

grytek1 #15 Posted 09 November 2018 - 05:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30500 battles
  • 393
  • [-BMB-] -BMB-

View PostRevanche25, on 09 November 2018 - 08:59 AM, said:

A czy w tej bajce były smoki? 

Skorpion G ma minimalnie lepsze bazowe camo niż Panther oraz Grille 15 a nie można a o tych czołgach powiedzieć że to mistrzowie strzelania z krzaka. 

Skorpion G na full biega wypasie czyli bez modułów za obligacje i dyrektywy ma o 0,25 większy współczynnik kamuflażu niż T-54 mod 1.

Jak już ma wydać kasę na czołg VIII tieru to niech kupi sobie pół roku premki i Churchilla III z pożytkiem dla niego jak i dla reszty graczy.

Zarabianie kredytów na V tierze ? A świstak siedział i zwijał je w sreberka ? Skorpionem g nawet po przegranej bitwie z jednym strzałem zarobi więcej niż na churchillu w początkowym okresie.

Revanche25 #16 Posted 09 November 2018 - 06:23 PM

Brigadier

• Clan Diplomat
  • 37633 battles
  • 4,452
  • [FNPRO] FNPRO

View Postgrytek1, on 09 November 2018 - 05:28 PM, said:

Zarabianie kredytów na V tierze ? A świstak siedział i zwijał je w sreberka ? Skorpionem g nawet po przegranej bitwie z jednym strzałem zarobi więcej niż na churchillu w początkowym okresie.

Jak każdym pojazdem ze statusem premium, o ile odda ten strzał, za często ostatnimi czasy widzę yolo graczy grających Skorpionem G z 0 dmg w podsumowaniu.  

Żaden wysoko tierowy TD ani LT nie nadaje się dla nowego gracza, bo taki gracz nie ma odpowiedniej załogi i funduszy na odpowiednie wyposażenie takiego pojazdu.

Skorpion G to nadal kadłub Panthery i w czasie jazdy bez załogi z kamuflażem i BiA świeci się jak przysłowiowe jaja psu na Wielkanoc, Churchilla III na tą zaletę nad Skorpionem G że ma preferencyjny MM i widzi maksymalnie pojazdy +1 (o ile nie tworzy się debilnego plutonu) a poza tym lepiej nadaje się do szkolenia załogi bo ma lepszy modyfikator. 

grytek1 #17 Posted 09 November 2018 - 06:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30500 battles
  • 393
  • [-BMB-] -BMB-

View PostRevanche25, on 09 November 2018 - 06:23 PM, said:

Jak każdym pojazdem ze statusem premium, o ile odda ten strzał, za często ostatnimi czasy widzę yolo graczy grających Skorpionem G z 0 dmg w podsumowaniu.  

Żaden wysoko tierowy TD ani LT nie nadaje się dla nowego gracza, bo taki gracz nie ma odpowiedniej załogi i funduszy na odpowiednie wyposażenie takiego pojazdu.

Skorpion G to nadal kadłub Panthery i w czasie jazdy bez załogi z kamuflażem i BiA świeci się jak przysłowiowe jaja psu na Wielkanoc, Churchilla III na tą zaletę nad Skorpionem G że ma preferencyjny MM i widzi maksymalnie pojazdy +1 (o ile nie tworzy się debilnego plutonu) a poza tym lepiej nadaje się do szkolenia załogi bo ma lepszy modyfikator. 

On nie chce szkolić załóg tylko zarabiać na czołgi z drzewka, a churchillem to on tygodniami będzie zbierał, o ile nie będzie miał konta premium.

cpt_one #18 Posted 09 November 2018 - 06:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 51015 battles
  • 316

View Postgrytek1, on 09 November 2018 - 05:28 PM, said:

Wiesz dlaczego mam ponad 2,5 tys. bitew na kv-1 ? Bo wyszkolił 3 kilkuperkowe załogi i zarobił na 3 X tiery - nie miałem żadnego czołgu premium i nie przypominam sobie, żebym miał problemy z kredytami. Zwykłym V tierem można zarabiać, premium tym bardziej.

GoldOmega3 #19 Posted 09 November 2018 - 06:51 PM

Captain

• Player
  • 1813 battles
  • 2,149

wstrzymaj sie dopóki nie zaczniesz robić  minumum swoje hp w damage.

grytek1 #20 Posted 09 November 2018 - 06:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30500 battles
  • 393
  • [-BMB-] -BMB-

View Postcpt_one, on 09 November 2018 - 06:49 PM, said:

Wiesz dlaczego mam ponad 2,5 tys. bitew na kv-1 ? Bo wyszkolił 3 kilkuperkowe załogi i zarobił na 3 X tiery - nie miałem żadnego czołgu premium i nie przypominam sobie, żebym miał problemy z kredytami. Zwykłym V tierem można zarabiać, premium tym bardziej.

A wiesz dlaczego ludzie kupują VIII tierowe premki ?  Po 2.5k walk na skorpionie g miałbyś kasy na 6 X tierów i jeszcze na wyposażenie ich w pełni

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users