Jump to content

Aklımda efsane fikirler var.

• This topic is locked This is a poll-only topic
No replies to this topic

Poll: Bunlara katılıyor musunuz ? (8 members have cast votes)

Bu maddeleri yararlı buluyor musunuz ?

1. Evet yararlı buluyorum. (5 votes [62.50%] - View)

Percentage of vote: 62.50%

2. Hayır yararlı bulmuyorum. (2 votes [25.00%] - View)

Percentage of vote: 25.00%

3. Emin değilim. (1 vote [12.50%] - View)

Percentage of vote: 12.50%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Lona_ #1 Posted 08 November 2018 - 08:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 1476 battles
  • 308
  • [FRTNA] FRTNA

Bence oyunda yenileşme olarak şöyle bir şey yapılabilir.

1)premium tankların hepsine altın ile alımı kaldırıp exp ile açmayı getirilebilir. Her tank hangi tankın premium cinsi ise o şekilde açılmalı. Fakat iç ekipmanları altın ile alınma seçeneği getirilebilir. Mesela örnek IS-6 tankı IS-3 tankının yanına exp ile alınarak açılmalı. Örneğin 500 bin deneyim ile. Fakat toplarında 3 seçenek olmalı. İlk seçenek 120-160 vuran top. 2. top 2 çeşit olmalı. 170-250(9000 altın ile açılan) 175-390 buda 9000 altın ile açılan.

2) Her tankı premium tanka çevirme jetonu getirilme şansı olmalı fakat bunu açmak içinde o tank ile 200 300 bin deneyim civarı kasılmalı ve kendi premium seviyesindeki altınlara eş altın istenilmeli.(1. olmasa da 2. seçenek olabilir) Fakat premium'a dönüşünce tanklar 2 çeşit seçenek sunulmalı. Ya kredi +%50 seçenek getirilebilir veya deneyim +%50. Bunlar da ayrı ayrı olmalı. Ve gene aynı tankın premium seviyesinde'ki altın ne kadar ise o kadar olmalı. Mesela 5 tier bir tankta 1500 1500 altın değerinde olarak 2 tane jeton olmalı.

3) Premium ammo denilen ammo fiyatını düşürme şansı verilsin tanklara. Mesela 750 bin veya 1 milyon deneyim kasıldığında premium ammo denilen mermi cinsinde %50 indirim kazanma şansı getirilsin o tanka. Fakat sadece kullanım amaçlı alınabilen bir mermi olsun. Alınıp tekrar tanktan çıkarma yapılamayan bir mermi.

4) Mürettebat yeteneklerinde yeniliklere gidilsin. Mesela komutan major(bin başı rütbesine geldiğinde) veya farklı bir rütbe seviyesi gelsin ne ise. O rütbeye geldiğinde komutan tanka ayrı statü verilsin. Mesela en yüksek rütbeli mürettebat gösterimi olsun her hesapta mesela. Orgeneral rütbeli mürettebat sayısı bin başı rütbeli mürettebat sayısı gibi. Bu şekilde hem kişiler daha çok mürettebat eğitimi yapmak isteyecek.

5) Tanklarda her seviyeye özel görevler gelsin. Mesela uydurma olarak söylüyorum. Mesela 5 seviye bir ağır tank 30 bin damage sektirme yaptığında şu kadar kredi kazanma şansı olsun. Tank avcılarında da damage atma filan. Ama bunlar süresiz olarak her tankta görev olarak kalsın.

Bunlara ek olarakta sizin tavsiyeleriniz olabilir. Bunlara benzer özellikler oyuna gelir ise oyun daha zevkli olmaya başlayabilir. Ve kökten bir değişim olabilir.

Ve özellikle şunu da istiyorum da bunu yukarı yazmadım. Çünkü olmayacak bir şey. Artık hiç bir tanka buff getirilmesin. Artık nerf gelme dönemi başlasın.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users