Jump to content

Příměří War Child 2018 – výsledky.

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Kayi4ek #21 Posted 23 November 2018 - 01:37 PM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View Postfranta1, on 22 November 2018 - 11:46 AM, said:

Že jste si koupili skiny je úctyhodné, jako u ostatních hráčů. To do výdajů WG ale počítat nebudeme. Nebyli to peníze WG, ale vaše. Jistě, stálo to práci, ale nemyslím si, že by pan majitel běhal s letákama, nebo roznášel týmu, který na tom pracoval limonády. Proto by mě zajímalo, jestli přihodil reálné peníze? Většina firem, co dobročinné akce připravují a zastřešují, celkový výdělek navyšují stejnou sumou. Byl by to pro tak nicotnou, malou firmu, jakou WG není, problém? Nebo WG šlo jen o lacinou reklamu? Mohl by jsi to poslat jako FB? Díky za odpověď.

PS: A i s vynaloženými prostředky bez přidané částky to laciná reklama je, to snad nepopřeš?

Dej mi příklady těch akcí. Vetšinou to totiž funguje tak, že buď firma přispěje nějákým "produktem" a akci zastřeší, nebo akci zastřeší a přispěje finančně. Ale já jsem jen pouhý plebs, který neví, co se děje okolo. Nechám se rád poučit.

Děláme něco pro dobrou věc a sklidíme zde toto. Omlouvám se, ale v tomto případě si nemyslím, že je chyba v nás. Ty jsi přispěl, Franto?

View PostCaptainPatyn, on 22 November 2018 - 01:21 PM, said:

Hru hraje miliony hracu a prispela jen hrstka co je asi spatne WG?...

Ne každý má peníze, ne každý podporuje charity :)

unhappy360 #22 Posted 23 November 2018 - 02:24 PM

Lieutenant

• Player
  • 42875 battles
  • 1,506

View PostKayi4ek, on 23 November 2018 - 12:37 PM, said:

Dej mi příklady těch akcí. Vetšinou to totiž funguje tak, že buď firma přispěje nějákým "produktem" a akci zastřeší, nebo akci zastřeší a přispěje finančně. Ale já jsem jen pouhý plebs, který neví, co se děje okolo. Nechám se rád poučit.

Děláme něco pro dobrou věc a sklidíme zde toto. Omlouvám se, ale v tomto případě si nemyslím, že je chyba v nás. Ty jsi přispěl, Franto?

Ono si to väčšinou ľudia mýlia tým, že samotná čiastka, kt. prispejú na charitu nikdy nebude pripísaná na konkrétny účel. Veľká časť peňazí ide do infraštruktúry celej charity. Teda, napr. vyberú sa peniaze a z nich sa ide postaviť nová škola v rozvojovom svete. Samozrejme na to aby sa škola postavila sa musí: zaplatiť materiál, zaplatiť robotníci, zaplatiť architekt / statik / iný zodpovedný inžinier - osoba, zaplatiť administratívne poplatky s povolením stavby miestnym úradom, zaplatiť telefónny účet, letenku, diéty osoby, kt. všetko koordinuje. Znamená to, že postavenie budovy školy, kt. stojí napríklad 50.000 eur (čisto len stavba) bude potrebné v skutočnosti zaplatiť 75.000 EUR. Potom tu sú aj charitatívne organizácie, kt. si do takýchto nákladov (robenie charity) zarátavajú aj svoj (nadštandardný;) plat, luxusné auto (samozrejme na reprezentatívne účely, čo si pomyslia o majiteľovi charity tí úbožiaci, kt. sa poskytuje pomoc) a podobné chrochotiny, kt. s pôvodným cieľom charity nič nemajú. Žiaľ aj taká ja skutočnosť. 

Pre feedback:

- kamufláž je troška škaredá, nie je úplne mimo, ale nie tak ako je zobrazená vzorovo na IS-7čke v pôvodnom článku sa vôbec nepodobá tomu, ako ju ja vidím na SOMUE (subjektívny pocit)

- do budúcna určite možnosti kamufláže alebo emblému

- do budúcna určite aj možnosti veľkého znaku (to čo teraz zavádzate v 1,3) napr. holubice / ratolesti 

- do budúcna určite novú kamufláž 

- ak bude balíček, tak tam nedávať spotrebné doplnky, radšej iba bonusové misie)

franta1 #23 Posted 29 November 2018 - 06:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 67954 battles
  • 1,002
  • [FIVE] FIVE

View PostKayi4ek, on 23 November 2018 - 12:37 PM, said:

Ne, ne. Zde jsem Kájo nepřispěl. Ani charitám jsem nikdy nic neposlal. S velkou pravděpodobností ani nikdy nepošlu! Ano, přispívám. Přispívám pravdivým příběhům, konkrétním lidem na konkrétní věci. Třeba na speciální invalidní vozík, který ukradli zloději. Třeba na speciální dýchací přístroj pro malé dítě, na který rodiče nemají dost peněz. Dalo by se pokračovat, ale nikdy nepřispěji na lacinou reklamu netransparentní firmě registrované v daňovém ráji!

Že děláš dobrou věc ti neberu, stačí li ti, že z tvé stokoruny se k cílové osobě dostane možná i 10 korun. 

Mě takový přístup neuspokojuje a proto tak nečiním a činit nebudu.

Stačí ti to takhle Kájo?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users