Jump to content

T-50-2

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Jmeno1 #21 Posted 24 January 2019 - 05:22 PM

General

• Player
  • 47024 battles
  • 9,171
  • [_AF_] _AF_
Tak z veteranu co aktivne hraji na urovni  jich moc neznam co hraji tak nizke tiery.

SWAT0013 #22 Posted 25 January 2019 - 12:03 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 28759 battles
  • 3,213
  • [ANV-V] ANV-V

View PostJmeno1, on 24 January 2019 - 05:22 PM, said:

Tak z veteranu co aktivne hraji na urovni  jich moc neznam co hraji tak nizke tiery.

To je dle mě určitě součástí toho, proč se vyskytuje spíše u horších hráčů...

View Postguthas, on 24 January 2019 - 03:50 PM, said:

Když potkám v bitvě tenhle tank, tak jej má někdo kdo má pár bitev, čísla na úrovni špatně napsaného programu a neudělá s tím tankem vůbec nic? 

Je to jenom můj pocit? 

Podle mě je to velmi jednoduché - pokud nehoníš Mka, případně 3 MoE, jaký je vlastně důvod ke hraní toho tanku? Já netvrdím, že je špatný (osobně ho řadím asi po Type 64 a T21 jakožto třetí nejlepší T6 LT), ale prostě kromě občasného odjetí násobku kvůli posádce nevidím jediný důvod k nějakému většímu hraní...

Ze 7 her jsem v 7 hrách měl na jedné nebo druhé straně nějaký tank, který je daleko lepší LT, protože na T6 se skoro nic jiného než Type 64 nejezdí. A to an nemluvím o vyšších tierech - a když je proti tobě kombinace EVEN 90, AMX 13 57 a Type 64 (samozřejmě na otevřené mapě), asi netřeba komentovat...

Na tu alfu to má smutné DPM (že to je uměle nerfnuté dělo z T5 MT ani nehodnotím... Ona celkově pene T6 LT je docela smutná - dost často i na T8 zboku potřebuješ goldy)...

Pancéřování to má ve smyslu, že občas něco cinkneš, ale pořád je hlavní se nenechat trefit. Výdělky jsou cizí slovo. Deprese není špatná, ale Amerika to není...

No a teď si to porovnej s Type 64 (kterého prakticky určitě má každý, koho baví LT a chce hrát T6) ;) T-50-2 má jedinou výhodu - je o něco rychlejší...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users