Jump to content

T26E4 vs M46KR

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Ergo_warp #1 Posted 30 November 2018 - 08:02 AM

Corporal

• Player
  • 2835 battles
  • 180
Zdravim priatelov WoT. Rozhodol som sa pre nakup USA stredneho tanku VIII tieru, len stale vaham medzi T26E4 a M46KR vie mi niekto skusenejsi poradit? Dakujem za kazdu radu a prajem krasny den.

unhappy360 #2 Posted 30 November 2018 - 08:34 AM

Lieutenant

• Player
  • 44075 battles
  • 1,592

Mám oboch.

Jediná výhoda S.Pershinga bol obmedzený MM. V dnešnej mete 3-5-7 si prakticky stále v čistých VIIIčkách alebo VIII + IX. Pred zemnou MM sa dalo povedať, že S.pershing aj niečo nadingal. Má unikátny pancier, ktorý je účinný len z predu, kde korbu aj vežu pokrýva predstavený pancier. V dnešnej dobe bežne stretneš Type 4 heavy s húfnicou, kt. tvoj pancier (aj keď je predstavený;) neguje a dá ti za 400 - 500 DMG. Taktiež do hry boli pridanétanky typu OPjeckt 430,  ktoré bežne budeš stretávať a tam S.pershing nemá. 

V čom je ešte S.Pershing lepší ako KR Patton je to, že má lepšiu penne na štandardnej AP munícii a aj APCR je penne vyššia. To že KR patton vidí Xtky a má horšiu penne rozdiel medzi oboma tankmi umocňuje. 

V čom je ale KR Patton lepší, je že je oveľa pohyblivejší, lepší pomer výkon na tonu ale zasa horšie staty na priechodnosť terénnom. Čo ale KR Patton kraľuje je soft stat gunhadlingu, technicky lepšie trefuje pri točení vežou, za pohybu a podobne. Mne osobne pri 90mm kalibroch (8,8cm kalibroch) strely lietajú všade inde len nie tam kde mierim, ale čo sa mne celkom na KR Pattonovi darí je taktika vykuknúť spoza kopca využiť dobru depresiu dela, vystreliť bez dlhého domeriavania a zasa sa schovať. 

Ja osobne by som na tvojom mieste počkal na ponuky adventného kalendára. Ak by ponúkali tank PILOT 1, tak do toho by som šiel, lebo ten je naozaj dobrý a ak hľadáš tank na trénovanie posádky USA stredných tankov, tak ten je ideál. 

PS: pozerám na tvoje štatistiky, tak odporúčam pred kúpov prémiového USA stredného tanku, vyskúšať preexpiť - zahrať - americkú líniu stredných tankov po tank Pershing. A prečo? lebo je zadarmo a on ti ukáže ako sa hrá s vyššie popísanými prémiovými tankmi (gameplay je  + / - rovnaký;)

Ergo_warp #3 Posted 30 November 2018 - 09:17 AM

Corporal

• Player
  • 2835 battles
  • 180
unhappy360, dakujem za odpoved. Ja viem ze potrebujem slusenosti a budem expit pomaly vsetky pre mna zaujimave lajny tankov. Je ale pravda ze vo vyzsich tierioch je ta hra pre mna zabavnejsia a to dokonca aj ked sa mi nedari :-) Nizsie tiery su nieco ako Quake Tank Arena, ziadna taktika strategia jednoducho nic zaujimave a aj tie tanky za moc nestoja. Co je najhorsie a to prichod T-50-2, hra je uplny chaos... Ja chapem ze hraci co ju dostali maju inu uroven ako zaciatocnici ale kazia im uz aj tak dost chaoticku hru a este sa na tom bavia... 

unhappy360 #4 Posted 30 November 2018 - 09:44 AM

Lieutenant

• Player
  • 44075 battles
  • 1,592

View PostErgo_warp, on 30 November 2018 - 08:17 AM, said:

unhappy360, dakujem za odpoved. Ja viem ze potrebujem slusenosti a budem expit pomaly vsetky pre mna zaujimave lajny tankov. Je ale pravda ze vo vyzsich tierioch je ta hra pre mna zabavnejsia a to dokonca aj ked sa mi nedari :-) Nizsie tiery su nieco ako Quake Tank Arena, ziadna taktika strategia jednoducho nic zaujimave a aj tie tanky za moc nestoja. Co je najhorsie a to prichod T-50-2, hra je uplny chaos... Ja chapem ze hraci co ju dostali maju inu uroven ako zaciatocnici ale kazia im uz aj tak dost chaoticku hru a este sa na tom bavia... 

pohoda. len proste skús preexpiť na pershinga, ten tank ti ukáže či ta tie prémiáky budú alebo nebudú baviť. Pershing je dosť osobitý tank na hranie nie je najhorší ale ani najlepší. Tak aby si neľutoval svojej kúpy. Pozerám, že máš Eagle 7čku - ale ten nie je správny predstaviteľ USA medium tank vetvy, pretože má absolútne zlé soft staty dela. Pričom midtier USA medium tanky sa (by sa mali) odlišujú od ostatných národov práve dobrými soft statmi. Teda streľba za pohybu, pri otočení veže a pod. 

SWAT0013 #5 Posted 30 November 2018 - 11:15 AM

Brigadier

• Player
  • 31125 battles
  • 4,616
  • [KHIL] KHIL

Řekl bych, že prakticky ve všem souhlasím s unhappy360.

Jen osobně dodám, že M46 KR bych ti nedoporučil z jednoho prostého důvodu - ve hře se vyskytuje T25 Pilot, což je prostě čistě lepší verze M46 KR (ano, vím, že KR má pár jistých druhů výhod - bohužel to jsou takové, které nejsou tolik podstatné, případně dělají rozdíl max proti třeba T6 tankům bez goldů...). Bohužel si nepamatuji, jak často se Pilot vyskytuje v nabídce - ale v adventním kalendáři by nejspíš mohl být.

Jinak také bych ti doporučil vyexpit si Pershinga, neboť ten tank je vážně specifický, protože de facto v ničem nevyniká, ale nemá ale nějak extrémně slabou stránku - a právě především to, že v ničem nevyniká, tak se může stát velmi snadno důvodem rozčarování z toho tanku. No a jelikož je herně prakticky totožný s Pilotem i KRkem, aspoň zadarmo zjistíš, zda to je tank pro tebe ;)

Ergo_warp #6 Posted 30 November 2018 - 12:00 PM

Corporal

• Player
  • 2835 battles
  • 180
Dik za rady, asi pojdem pomaly expit vetvu na Pershinga a uvidim ako to pojde. Priznam sa ze som expil Taliansku lajnu a narazil som na P.43 bis a to je asi najhorsia VI co mam a to delo je urcite najhorsie ake som kedy skusal. Aj pre to mi delo Eagla (VII) pride ako ako lepsi priemer a uz som s nim mal niekolko peknych hier. Inak delo je asi najdolezitejsia vec, to je presne to co vie uplne pokazit dojem z kazdeho tanku... 

guthas #7 Posted 30 November 2018 - 02:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 38801 battles
  • 3,066
  • [BIA] BIA

View Postunhappy360, on 30 November 2018 - 07:34 AM, said:

Mám oboch.

Jediná výhoda S.Pershinga bol obmedzený MM. V dnešnej mete 3-5-7 si prakticky stále v čistých VIIIčkách alebo VIII + IX. Pred zemnou MM sa dalo povedať, že S.pershing aj niečo nadingal. Má unikátny pancier, ktorý je účinný len z predu, kde korbu aj vežu pokrýva predstavený pancier. V dnešnej dobe bežne stretneš Type 4 heavy s húfnicou, kt. tvoj pancier (aj keď je predstavený;) neguje a dá ti za 400 - 500 DMG. Taktiež do hry boli pridanétanky typu OPjeckt 430,  ktoré bežne budeš stretávať a tam S.pershing nemá. 

Obj. 430 potká, ale obj 430U už ne. 

V době prvního vydání / než jej stáhli kvůli rebalanci pancíře / tak to byl sakra tvrdé medko heavyna tvářící se jako medko. 

Dneska jej prorve kdeco a pokud potká naHEATované blbečky v tier 9 medkách/heavynách/tédéčkách, tak mu nepomůže ani svěcená voda. 

View PostSWAT0013, on 30 November 2018 - 10:15 AM, said:

Jinak také bych ti doporučil vyexpit si Pershinga, neboť ten tank je vážně specifický, protože de facto v ničem nevyniká, ale nemá ale nějak extrémně slabou stránku - a právě především to, že v ničem nevyniká, tak   se může stát velmi snadno důvodem rozčarování z toho tanku. No a jelikož je herně prakticky totožný s Pilotem i KRkem, aspoň zadarmo zjistíš, zda to je tank pro tebe ;)

:great:A po pershingovi je patton, který je zábavný. 

Jaredo_1 #8 Posted 30 November 2018 - 02:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11474 battles
  • 363
  • [H77] H77

View Postguthas, on 30 November 2018 - 03:29 PM, said:

Obj. 430 potká, ale obj 430U už ne. 

V době prvního vydání / než jej stáhli kvůli rebalanci pancíře / tak to byl sakra tvrdé medko heavyna tvářící se jako medko. 

Dneska jej prorve kdeco a pokud potká naHEATované blbečky v tier 9 medkách/heavynách/tédéčkách, tak mu nepomůže ani svěcená voda. 

:great:A po pershingovi je patton, který je zábavný. 

A neměl by mu pomáhat predstavny pancir proti HEAT? 

guthas #9 Posted 30 November 2018 - 02:59 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 38801 battles
  • 3,066
  • [BIA] BIA
Teoreticky ano, prakticky ne. 

Kalin1987 #10 Posted 19 January 2019 - 10:16 PM

Private

• Player
  • 27043 battles
  • 2
  • [CZTPP] CZTPP

Tak za mě byl T26E4 seper tank, přední představný pancíř toho hodně odyngal a dalo se i něco slušně nastřílet. Ale to by nebylo WG aby ho ne nerflo, hlavně ten pancíř na korbě tam bohužel teď projde vše bez větší námahy, to že posílily pancíř na věži a zvedli dmg nic nemění že zepředu je papírový. Za mě WG cíleně kurvý starší tanky aby se jich hráči zbavily a koupily nové, sorry ale tato hra už není taková jako byla za starých časů, nerfovat tanky jim jde ale bufnout je na zpět to nějak drhne.

RozaMadMax #11 Posted 20 January 2019 - 09:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 74965 battles
  • 748
  • [CORM2] CORM2

View PostKalin1987, on 19 January 2019 - 09:16 PM, said:

Tak za mě byl T26E4 seper tank, přední představný pancíř toho hodně odyngal a dalo se i něco slušně nastřílet. Ale to by nebylo WG aby ho ne nerflo, hlavně ten pancíř na korbě tam bohužel teď projde vše bez větší námahy, to že posílily pancíř na věži a zvedli dmg nic nemění že zepředu je papírový. Za mě WG cíleně kurvý starší tanky aby se jich hráči zbavily a koupily nové, sorry ale tato hra už není taková jako byla za starých časů, nerfovat tanky jim jde ale bufnout je na zpět to nějak drhne.

Mohl si dostat kus z páteční směny, ale to se WG nestává, takže to bude rukama. Po posledním buffu se ten tank hraje opět příjemně. Mobilita pomohla nejvíc.:child:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users