Jump to content

Aktualizace 1.3 - Všeobecná diskuse

• This topic is locked This topic is locked
140 replies to this topic

bleko99 #21 Posted 11 December 2018 - 10:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 62011 battles
  • 61
  • [-TCL-] -TCL-

View PostCaptainPatyn, on 10 December 2018 - 04:22 PM, said:

Myslis ze nova mapa je plusem? Ja sem tedy opacneho nazoru. Posledni rekl bych jiz delsi dobou co nova mapa to jeden velky pruser bud totálni koridor nebo totalne OP z jedne strany rekl bych ze ani tato nova mapa nebude vyjimkou.

Presne tak tejto hre už dosť stupidných máp, Privítal by som možnosť vypnúť mapy ktoré nechcem hrať, tak ako útok a stretnutie. Radšej budem čakať na bitku 3min dlhšie, ako hrať mapu ktorá mi nevyhovuje.

_Gazzkon_ #22 Posted 11 December 2018 - 11:07 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29087 battles
  • 1,204
  • [_VAL_] _VAL_

Hoši, a došlo vám vůbec, že verze 1.3 bude vypuštěna až v noci na zítřek? :facepalm:

Jako tohle už je vážně vrchol stupidity. A pak to na randomu vypadá, jak to vypadá...

IITHara #23 Posted 11 December 2018 - 12:13 PM

Private

• Player
  • 21822 battles
  • 38
Vy jste fakt dementi. Když se maže mapa, tak brečíte, že jich bude míň, když se přidává, brečíte, že bude map víc, když se mapa neupravi, brečíte, že je špatná, když se upraví, brečíte, že se upravuje ... 

_L0ne_W0lf_ #24 Posted 11 December 2018 - 02:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31107 battles
  • 97
  • [RNRS] RNRS
Pro všechny breciky, ano hra je v hajzlu.ale nikdo vás nenutí to hrát

KRABAT100 #25 Posted 11 December 2018 - 02:27 PM

Corporal

• Player
  • 43555 battles
  • 104
Nová mapa, fajn. Tanky na kolech co to tu budou drandit jako ve Forze je už horší, ale vylepšení T55a a Obj. 260 je zcela na místě a je užasné, že je to po X letech napadlo a udělali to. Upřímě zrovna tyhle dva bych udělal extra OP, protože je obtížné je získat a měli by tudíž být víc než tanky, které si můžu koupit s kreditkou v ruce hned. Klidně bych jim dál statut PRÉMIOVÉHO tanku a klidně i navíc, aby vydělávali bony jako v desátém týru. Nad čím je opravdu třeba brečet je, že zaváděním těhle nových obtisků na tanky zcela zjevně začíná WOT soustřeďovat pozornost na hodně mladé hráče, podle zpracování asi 6 až 10 let, což je opravdu děsivé. Ano, můžeme si zobrazení tohohle paskvilu ve hře vypnout, ale hráčský um těchle hráčů už ne..... . Zachvíli tanky budou mít na sobě jako dekoraci místo samopalů a přileb, hokejku s brankářskou výzbrojí a na poklopu šaškovskou čepici. :)

emaxcz #26 Posted 11 December 2018 - 05:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29093 battles
  • 466
  • [ONEHP] ONEHP

View Post_Gazzkon_, on 11 December 2018 - 10:07 AM, said:

Hoši, a došlo vám vůbec, že verze 1.3 bude vypuštěna až v noci na zítřek? :facepalm:

Jako tohle už je vážně vrchol stupidity. A pak to na randomu vypadá, jak to vypadá...

Taky ti říkají blesku ne? :amazed:

Až na dva posty je to komplet o nadbytečnosti  změn a nevhodnosti načasování s ohledem na předchozí zkušenosti s nestabilitou po update.

Nic z toho co bude není třeba testovat. Snad ta mapa, ale kdy vyšla nová mapa na první dobrou :teethhappy:

K update, nepřináší to nic (samozřejmě myšleno pro mě), dokonce i ta mapa je mi fuk, protože nefunguje rotace map. Kdyby fungovala stačí mi bohatě mapy co jsou.

Galactic_2009 #27 Posted 11 December 2018 - 10:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24783 battles
  • 57

Obtisky - ty si strčte víte kam, už jste to *EDIT* s barvami, že jezdi na bitevním poli cirkusáci. Na to nikdo kdo má běžné IQ není zvědav!

Nová mapa - poslední nová mapa "Hranice říše" je katastrofa!  U této mapy je vidět snaha o otevřené bitevní pole ale zas do střenu *EDIT* vesnici. *EDIT*

Přepracované mapy - kdo se o to prosil? Poučte se z chyb a vytvořte alespoň jednu opravdu dobrou mapu!

Edited by shindyGG, 13 December 2018 - 08:18 PM.
Vulgarismy

Theroxsvk #28 Posted 12 December 2018 - 12:35 AM

Private

• Player
  • 10129 battles
  • 21
  • [73CSP] 73CSP
Ten update si strčte do... A opravte už konečne pretrvavajuce bugy a stupidne mm je fakt zábava nonstop tier 2+ :izmena:

Edited by Theroxsvk, 12 December 2018 - 12:36 AM.

BMCLauda #29 Posted 12 December 2018 - 03:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 60101 battles
  • 56
  • [BVP] BVP

View Postrallytravel, on 11 December 2018 - 07:33 AM, said:

Zase kritika aniž by kdo odjel jedinou hru v nové aktualizaci. Všechno špatně, hnusné WG, ale pořád hraju dál, že? A co teprve krabičky, to se bude z kreditky kouřit. Fuj, hnusné WG. :-))

no je vidět že jsi velice spokojeny hrač a wg je tvuj nejlepši přitel jelikož tobě to vše vyhovuje tak jak to je. No  tak tebe bych nechtěl mit v tymu určitě ve hře.

BRIANEX #30 Posted 12 December 2018 - 06:46 AM

Corporal

• Player
  • 17613 battles
  • 103
tak dnesnou aktualizaciou ma IS-3A ten ZASOBNIK....SUPEEER :)  nabija 12,15,18s

SRudolf #31 Posted 12 December 2018 - 07:10 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 35105 battles
  • 1,451

samozrejme novy patch...

novy zasah do nastavenia hry...

pred tym nez zacnete pisat o chybach skontrolujte si nastavenie  , ci mate to iste ako vcera :)

ja som spozoroval len jeden zasah a to , ze mi aktivovali

Vertical synchronization

Triple buffering

co sposobuje max 59-60fps

nemam ziadne zmeny. len som radsej ked mi tam to cislo ukazuje 180 fps

a je to tu..

uz tak tazke ovladanie. na  dve aktivne klavesi

sa zhorsili,, roky trenovania. v *EDIT*

chcem zatocit a co  sa asi deje.....idem stale rovno..

mam prsty tak vycvicene ze to nebo ziadny proble, prepnut pohlad a cuval v lavo/pravo ..do vcera...

ale teraz buď neprepnem pohlad alebo cuvam jednym smerom...

Edited by shindyGG, 13 December 2018 - 08:23 PM.
Vulgarismus

bleko99 #32 Posted 12 December 2018 - 07:59 AM

Lance-corporal

• Player
  • 62011 battles
  • 61
  • [-TCL-] -TCL-
OBJ 260 naďalej šrot čo prestrelí každá VIII veľké sklamanie a koľko ma to stálo času a nervov ho získať.

_Domays_ #33 Posted 12 December 2018 - 08:57 AM

Sergeant

• Player
  • 10968 battles
  • 224
všiml jsem si nového parametru ve srovnání . . . . "Maximální úhel natočení kol"

_Gazzkon_ #34 Posted 12 December 2018 - 09:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29087 battles
  • 1,204
  • [_VAL_] _VAL_

View Postbleko99, on 12 December 2018 - 06:59 AM, said:

OBJ 260 naďalej šrot čo prestrelí každá VIII veľké sklamanie a koľko ma to stálo času a nervov ho získať.

A co si myslel, že to bude neprůstřelný ufo? Podívej se, čeho se ty změny týkají a podle toho s ním hraj...:facepalm:

SRudolf #35 Posted 12 December 2018 - 09:36 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 35105 battles
  • 1,451

View Postmarvays, on 12 December 2018 - 07:57 AM, said:

všiml jsem si nového parametru ve srovnání . . . . "Maximální úhel natočení kol"

priprava pre kolesarov. .. z košic..

cata v bitke zalozena.. funguje na 33,34%... zatial...

sme v cate po bitke ale  BIA nemam.. uz som prisiel  o 4 medaile ....

bleko99 #36 Posted 12 December 2018 - 09:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 62011 battles
  • 61
  • [-TCL-] -TCL-

View Post_Gazzkon_, on 12 December 2018 - 08:06 AM, said:

A co si myslel, že to bude neprůstřelný ufo? Podívej se, čeho se ty změny týkají a podle toho s ním hraj...:facepalm:

A tebe sa s ním hrá dobre? Čakal som že sa to priblíži IS7, ale márne.

VonReidden #37 Posted 12 December 2018 - 09:51 AM

Corporal

• Player
  • 35024 battles
  • 103
  • [CSML] CSML

Jako já jsem vysloveně zklamaný...jelikož jsem kreativec, těšil jsem se na osobité úpravy vzhledů tanků a prd. Můžu plácnout jakési cosi na tier 8 prem a tier 10. Nevím proč ne i na ostatní tiery..to je první věc co mě vážně naštvalo. Druhá věc...myslel jsem si, že si budeme moci upravovat emblémy a libovolně si je umísťovat na tank. Takhle máme zase předem určené fleky tří různých velikostí, což mi jako inovace nepřipadne a nijak mě to neoslovilo. To zadruhé! A zatřetí těch vašich "obtisků je nějak málo. Osobně si myslím, že designéři ve WoT, co jsou schopni udělat takové mapy, mohli do samoúprav tanků vložit více a dát hráčům volnější prostor upravit si tank podle svého. Fakt jděte někam. Dá se to udělat mnohem, mnohem lépe. Podívejte se na Warthunder jak se tam dají upravovat tanky. Tohle je jen holoupdate emblémů za vyšší cenu v goldech. Za to to nestojí. V tomhle to beru jako výsměch ze strany WG a za mě to nebudu využívat. Příslovečné "poměr cena-výkon" neodpovídá. Čekal jsem víc. :(

hlavně že : "Pusťte v aktualizaci 1.3 ke slovu svého vnitřního návrháře a využijte měsíců aktualizací úprav vzhledu! "  

Ten váš vnitřní návrhář je asi jako boxer, jehož jediná kreativita je pěst na oko. Možná mi to tak připadne,jelikož jsem grafik a kreslíř, vidím věci jinak, ale tohle ..fuj teda..

_Domays_ #38 Posted 12 December 2018 - 10:14 AM

Sergeant

• Player
  • 10968 battles
  • 224

View PostVonReidden, on 12 December 2018 - 09:51 AM, said:

Jako já jsem vysloveně zklamaný...jelikož jsem kreativec, těšil jsem se na osobité úpravy vzhledů tanků a prd. Můžu plácnout jakési cosi na tier 8 prem a tier 10. Nevím proč ne i na ostatní tiery..to je první věc co mě vážně naštvalo. Druhá věc...myslel jsem si, že si budeme moci upravovat emblémy a libovolně si je umísťovat na tank. Takhle máme zase předem určené fleky tří různých velikostí, což mi jako inovace nepřipadne a nijak mě to neoslovilo. To zadruhé! A zatřetí těch vašich "obtisků je nějak málo. Osobně si myslím, že designéři ve WoT, co jsou schopni udělat takové mapy, mohli do samoúprav tanků vložit více a dát hráčům volnější prostor upravit si tank podle svého. Fakt jděte někam. Dá se to udělat mnohem, mnohem lépe. Podívejte se na Warthunder jak se tam dají upravovat tanky. Tohle je jen holoupdate emblémů za vyšší cenu v goldech. Za to to nestojí. V tomhle to beru jako výsměch ze strany WG a za mě to nebudu využívat. Příslovečné "poměr cena-výkon" neodpovídá. Čekal jsem víc. :(

hlavně že : "Pusťte v aktualizaci 1.3 ke slovu svého vnitřního návrháře a využijte měsíců aktualizací úprav vzhledu! "  

Ten váš vnitřní návrhář je asi jako boxer, jehož jediná kreativita je pěst na oko. Možná mi to tak připadne,jelikož jsem grafik a kreslíř, vidím věci jinak, ale tohle ..fuj teda..

Ono ot technicky moc dobře udělat nejde. Na každou kombinaci musí sednout borec ve WG a nakreslit skin pro tank. Tím se vysvětluje proč je to jen na t8 premiaky a t10 + jen pár předem připravených. Kdyby sis mohl plácnout libovolný graficky emblém na tank, tak by to museli všichni hráči kteří s tebou pujdou do bitvy stáhnout do svého PC, aby se jim to zobrazilo.

Edited by marvays, 12 December 2018 - 10:14 AM.

SRudolf #39 Posted 12 December 2018 - 10:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 35105 battles
  • 1,451

View PostVonReidden, on 12 December 2018 - 08:51 AM, said:

ale i ten monokel meni postupom casu farby-kretivec,,

a daju sa pouzit 2 bib emblemy. na nabucnej strane su 4 miesta

rallytravel #40 Posted 12 December 2018 - 10:53 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21201 battles
  • 1,246
  • [PDH_] PDH_

View PostBMCLauda, on 12 December 2018 - 03:42 AM, said:

no je vidět že jsi velice spokojeny hrač a wg je tvuj nejlepši přitel jelikož tobě to vše vyhovuje tak jak to je. No  tak tebe bych nechtěl mit v tymu určitě ve hře.

Zato já bych tebe v týmu chtěl :-D

Pokud nerozumíš psanému textu  raději na něj nereaguj  Děkuji  :-) 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users