Jump to content

Problem z Game Center

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Wistblade #1 Posted 07 December 2018 - 12:19 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 24934 battles
  • 369

Witam, nie było mnie tu kilka dobrych lat ale wracam z problemem :)

Od kilku dnia miałem problem z grą, po uruchomieniu podczas wczytywania, grę wywalało do pulpitu bez jakiegokolwiek errora, Pomyślałem że może to wina jakiegoś moda z paczki Aslaina więc usunąłem wszystko w diabły... uruchamiam grę ponownie i piać od nowa to samo. Usunąłem plik preferences z myślą że może to pomoże ale nie, usunąłem cały katalog z appdata i również nic. Skasowałem grę i pobrałem launcher ze strony WG i tutaj pojawia się kolejny problem. Przy próbie instalacji gry, program Game Center zawiesza się w taki sposób że nie mogę ani przesunąć okna ani wybrać jakiś opcji ani zamknąć okna w konwencjonalny sposób. W menadżerze widzę, że program się nie zawiesił ale po kilku minutowym odczekaniu, zamknięciu i uruchomieniu stwierdziłem że jednak jest coś nie tak bo gra w tym czasie się nie pobierała.

Wygląda to tak, po uruchomieniu przez może 5-10 sek mogę otwierać zakładki w programie ale po tym czasie wszystko szlag trafia i mogę co najwyżej wyłączyć za pomocą menadżera. Wcześniej zauważyłem, że po alt+tab gra często wywalała do pulpitu podczas pierwszego uruchamiania i czasami podczas wczytywania garażu po bitwie. 

Wszystko mam zaktualizowane, sprzęt spełnia wszelkie wymagania, system to Win7. Do tej pory wszystko działało bez problemów. Nie wiem jakie dane podać w celu rozwikłania tejże zagadki.

Edited by Wistblade, 07 December 2018 - 09:29 AM.

_Patrol #2 Posted 07 December 2018 - 08:30 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 39179 battles
  • 31,785
  • [-WGPL] -WGPL
Wpadłeś na pomysł wywalenia tego bubla w kosmos?

Wistblade #3 Posted 07 December 2018 - 09:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 24934 battles
  • 369

View Post_Patrol, on 07 December 2018 - 08:30 AM, said:

Wpadłeś na pomysł wywalenia tego bubla w kosmos?

No w sumie na to nie wpadłem. Tylko że pobieram launcher ze strony WG i pobiera mi właśnie ten syf. Po pracy sprawdzę na spokojnie. 

_Patrol #4 Posted 07 December 2018 - 09:39 AM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 39179 battles
  • 31,785
  • [-WGPL] -WGPL

View PostWistblade, on 07 December 2018 - 09:32 AM, said:

No w sumie na to nie wpadłem. Tylko że pobieram launcher ze strony WG i pobiera mi właśnie ten syf. Po pracy sprawdzę na spokojnie. 

Czy WGC potrzebne jest Ci do szczęścia?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users