Jump to content

Czy WOT powoli umiera? Co jest przyczyną?

• Please log in to reply
1225 replies to this topic

profes79 #1221 Posted 13 April 2019 - 11:53 AM

Field Marshal

• Player
  • 21326 battles
  • 10,059
  • [FENOM] FENOM

Block Quote

Bo co, bo po 50-100 grach ucząc się gry od nowa po tak długiej przerwie nie mam super statystyk?

Nie, bo po raz kolejny widzi się czerwonego barona w czołgu premium 8 tieru i z setką bitew na koncie. I nie ma tu znaczenia fakt, że na pierwszym koncie masz wyniki o których ja mogę pomarzyć. Ostatnio niemal co bitwa trafia się po jednej albo obu stronach gracz który ledwo poznał popularnego cheata jakim jest minimapa ale już koniecznie musiał kupić/wypożyczyć VIII tier...

Block Quote

Gra powinna być przyjemnością

Niesamowitą przyjemność sprawia mi obserwacja jak gracz 300 wn8 w VIII tier premce zwiedza mapę. Albo na widok czerwonej kropki na mapie reaguje jak kot na wskaźnik laserowy - zastyga w bezruchu i strzela, choćby od tej kropki dzieliło go pół mapy i trzy ściany. Albo topi się w pierwszych minutach bitwy. Albo sprawdza, czy da się spaść z mostu na Westfield i przeżyć.

Czysta przyjemność.

desacred #1222 Posted 13 April 2019 - 12:05 PM

Corporal

• Player
  • 7916 battles
  • 107
To do czego się odniosłeś kolego świadczy o tym, jak źle funkcjonuje mechanizm dostępu do czołgów premium. A raczej jak jest zaprojektowany. Nie ma nic dziwnego w podejściu o którym piszesz - z Twojej perspektywy - i jest tu racja. Tak samo jak racją jest szufladkowanie. Oraz obecność wn i eff pokazywanych w grze. Bez nich grałoby się o niebo przyjemniej. Co do tego jestem pewien, bo pamiętam czasy, gdy tego nie było.

SlaworPL #1223 Posted 13 April 2019 - 03:13 PM

Captain

• Player
  • 31392 battles
  • 2,329

View Postdesacred, on 13 April 2019 - 11:05 AM, said:

To do czego się odniosłeś kolego świadczy o tym, jak źle funkcjonuje mechanizm dostępu do czołgów premium. A raczej jak jest zaprojektowany. Nie ma nic dziwnego w podejściu o którym piszesz - z Twojej perspektywy - i jest tu racja. Tak samo jak racją jest szufladkowanie. Oraz obecność wn i eff pokazywanych w grze. Bez nich grałoby się o niebo przyjemniej. Co do tego jestem pewien, bo pamiętam czasy, gdy tego nie było.

Mi tam żadnej wuenki ani effi nie pokazuje w grze. 

VillageGame #1224 Posted 14 April 2019 - 08:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 15474 battles
  • 1,501
Co nie zmienia faktu, że WoT wygląda pomału jak "startrek" z elementami postapo-mango. Tysiące fajerwerków, wyskakujące okienka, szczekające pieski, obligacje, schematy, sklep, sklep premium, dyrektywy... "Dz@#! wino i co ino".  Idzie dostać pierdolca. A to dopiero wierzchołek, bo gdzie nerfy, bufy, mapy, zmiany MM... Może to wina mojego wieku, może  ;)

Edited by VillageGame, 14 April 2019 - 08:14 PM.

Sullust #1225 Posted 17 April 2019 - 09:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 32485 battles
  • 626
  • [KAM1] KAM1

Block Quote

– od patcha 9.18 gra zebrała sporo krytyki; problemem, według Viktora, było to iż firma WG rozrastała się zbyt szybko i w pewnym momencie ludzie którzy przychodzili do firmy nie wkładali serca w grę, a bardziej troszczyli się o siebie i własne kariery
– Viktor jest fanem niemieckich czołgów, ale uważa że najlepsze dla gry jest to aby gracz był szczęśliwy z odpowiedniego zbalansowania wszystkich pojazdów – i właśnie to w długim okresie czasu potrafi wygenerować największy zysk i przyciągnąć graczy
– graczy trzeba traktować sprawiedliwie, a niektórzy pracownicy (niegrający w gry) patrzyli na produkt, jakim jest WoT, tylko z marketingowego punktu widzenia
– niektóre sprawy zajmowały zbyt wiele czasu, bo zbyt wielu ludzi miało coś do powiedzenia; biurokracja i zbyt długi łańcuch decyzyjny

Z ostatniego Q&A na Dom1n.com

Sypanie głów popiołem rozpoczęte tylko czy nie jest już za późno.

Wlodi89LCT #1226 Posted 17 April 2019 - 09:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15777 battles
  • 774
  • [-PGE-] -PGE-
Samo sypanie nie wystarczy. Zobaczymy czy coś się będzie zmieniać na lepsze. Bo o buffach dla E100 słyszę od 2016 roku... 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users