Jump to content

Czy WOT powoli umiera? Co jest przyczyną?

• Please log in to reply
1279 replies to this topic

plzNO #1241 Posted 26 May 2019 - 12:23 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 24914 battles
  • 770
  • [_CHS_] _CHS_

View PostDarioku_pl, on 26 May 2019 - 09:46 AM, said:

buhahaha

ta gra jak i te forum nie wpominając o czacie w grze dno i żenada

wot zdechł wiec jedyne co mozna to robić nie z nim a na nim interesy :)

Ale resety nadal są robione...

Ps. Alt konta oczywiście też :)

Edited by plzNO, 26 May 2019 - 12:24 PM.

muriceps #1242 Posted 26 May 2019 - 12:45 PM

Brigadier

• Player
  • 28830 battles
  • 4,927
  • [_CHS_] _CHS_
up. on sprzedał trupa (konto), znaczy handlarz skórami a teraz bezcześci zwłoki... no wiadomo, kto. Omijać. Nie tykać.

krwawa_rozprawa #1243 Posted 26 May 2019 - 02:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3985 battles
  • 303
*edited*

Edited by YoseiGunshi, 26 May 2019 - 04:01 PM.
Respektuj innych

zdzislawdyrma #1244 Posted 26 May 2019 - 02:57 PM

Colonel

• Beta Tester
  • 53601 battles
  • 3,780
muriceps jest jak bran z gry o tron

Darioku_pl #1245 Posted 26 May 2019 - 02:58 PM

Private

• Player
  • 1441 battles
  • 6
  • [FARM-] FARM-

ogólnie to brak słów już na temat czy wot umiera, umiera przez kasę , zasada pay 2 win zaczyna tu działać jak tallala, 

nowe premki coraz to lepsze i dziwniejsze, randomy 100 % gold , ładujesz i latasz po mapach, przez rezerwy osobiste nie ma już parcia na dołączenie do klanu bo nic z tego więcej się nie ma, itp itp mozna byłoby ksiązkę napisać,  dlatego gracze odchodzą od prawie juz 100 % płatnej gry,

Edited by Darioku_pl, 26 May 2019 - 03:08 PM.

Druixo #1246 Posted 26 May 2019 - 03:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47514 battles
  • 1,486
  • [PVS] PVS

View PostDarioku_pl, on 26 May 2019 - 02:58 PM, said:

ogólnie to brak słów już na temat czy wot umiera, umiera przez kasę , zasada pay 2 win zaczyna tu działać jak tallala, 

nowe premki coraz to lepsze i dziwniejsze, randomy 100 % gold , ładujesz i latasz po mapach, przez rezerwy osobiste nie ma już parcia na dołączenie do klanu bo nic z tego więcej się nie ma, itp itp mozna byłoby ksiązkę napisać,  dlatego gracze odchodzą od prawie juz 100 % płatnej gry,

Każda gra mmo już tak robi od dawna, wczas się chłopie obudziłeś...

Teraz się liczy € i tylko tyle.

szfak #1247 Posted 26 May 2019 - 03:21 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93661 battles
  • 3,098
  • [SKLEP] SKLEP

View PostDarioku_pl, on 26 May 2019 - 02:58 PM, said:

p2w?  znowu wraca to majaczenie? pewne rzeczy sie nie zmieniaja :-D

skad wiec gracze na randomie w nowych premkach i 4x% wr? kupili jakies uposledzone czolgi? :->

Ruen___ #1248 Posted 26 May 2019 - 04:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39667 battles
  • 338
  • [-OBO-] -OBO-

View Postkrwawa_rozprawa, on 25 May 2019 - 08:44 AM, said:

Wytłumacz mi coś. Klikasz 7 lat i masz wueny w okolicach 1000, żółty jak sik pająka. I robisz z siebie nie wiadomo jakiego profesa a twoi "forumowi ziomale" głaskają cię czule po główce. Tylko, że oni jadą cały czas na koncie premium i kasie mamy.

Co ty tu piszesz i po co?

?

?

?

?

?

Na niskich tierach gra jest trudniejsza.

Randomy są trudniejsze od klanówek.

Random jest tylko dla prawdziwych myśliwych.

Dwa, trzy lata temu nie było "zero plejerów" w takich ilościach w drużynach.

Jak tam wbijanie 3moe na Cromwellu? 

PL_Robson #1249 Posted 26 May 2019 - 04:45 PM

Brigadier

• Player
  • 20357 battles
  • 4,335
  • [KKM] KKM

View PostRuen___, on 26 May 2019 - 04:27 PM, said:

Czy on w ogóle wie co to jest MOE?

Sinber #1250 Posted 26 May 2019 - 11:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13995 battles
  • 65

View PostRuen___, on 26 May 2019 - 04:27 PM, said:

Ciekawe gracz ma konto  :bush: cruiser mk. III 2441 bitew   --II-- mk IV  300 bitew   cromwell   989 bitew

Visengardia #1251 Posted 27 May 2019 - 03:28 PM

Private

• Player
  • 448 battles
  • 13

http://wotreplays.eu/site/4901997#mines-visengardia-t-26

Po takiej bitwie ewidentnej ustawce można tylko żałować wydanej kasy i grać  dalej za darmo. No cóż  przed szkodą Polak głupi, po niej niekoniecznie, nauka nie poszła w las...

Czytając ten topic podpisuje się obiema rękoma, straszne gówno ta gra.

PS

Z następnej jakże super ustawki gdzie po 2 minutach było 0:4  wyszedłem do garażu, traktowanie na poważnie tego produktu gropodobnego  to błąd.

Producent zostawił sobie tyle furtek pozwalających na ingerowanie w rozgrywkę że  tam chyba szaleje wiatr i jest straszny przeciąg wywiewający z głów devsów gry zdrowy rozsądek.

Decyzja może być jedna zero kasy, zero starania, zlewanko tego czegoś.

Edited by Visengardia, 27 May 2019 - 03:40 PM.

Pancerny_Samuraj #1252 Posted 27 May 2019 - 03:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7051 battles
  • 825

Ostatnio piszę o tym obszernie głównie w wątku dotyczącego "Czarnego Rynku" odpisując wszystkim tym, którzy robią sobie większe nadzieje związane z dalszymi losami Wargamingu oraz World of Tanks.

Na komentarze trzeba przełączyć sobie samemu ponieważ "ucina" połowę linku.

http://forum.worldof...rch_app_filters[forums][searchInKey]=&userMode=content

View PostVisengardia, on 27 May 2019 - 03:28 PM, said:

Po takiej bitwie ewidentnej ustawce można tylko żałować wydanej kasy i grać  dalej za darmo. No cóż  przed szkodą Polak głupi, po niej niekoniecznie, nauka nie poszła w las...

PS

Z następnej jakże super ustawki gdzie po 2 minutach było 0:4  wyszedłem do garażu, traktowanie na poważnie tego produktu gropodobnego  to błąd.

Producent zostawił sobie tyle furtek pozwalających na ingerowanie w rozgrywkę że  tam chyba szaleje wiatr i jest straszny przeciąg wywiewający z głów devsów gry zdrowy rozsądek.

Chciałbym obejrzeć powtórkę, lecz frakcja totalitarystów w białoruskiej firmie postanowiła, iż mogę uczynić to jedynie poprzez instalację Wargaming Game Center, które popierane jest jedynie przez kilka osób, lecz jak napisałem niedawno w wątku dotyczącym tego programu czyniąc aluzję do "Roku 1984" George'a Orwella: "Partia zawsze ma rację". 

Edited by Pancerny_Samuraj, 27 May 2019 - 03:44 PM.

Visengardia #1253 Posted 27 May 2019 - 04:08 PM

Private

• Player
  • 448 battles
  • 13

Znowu kupa nie bitwy-

http://wotreplays.eu/site/4902056#himmelsdorf-visengardia-t-26

szkoda czasu, następna też crap.

Gówno nie gra.

muriceps #1254 Posted 27 May 2019 - 04:09 PM

Brigadier

• Player
  • 28830 battles
  • 4,927
  • [_CHS_] _CHS_

View PostVisengardia, on 27 May 2019 - 04:28 PM, said:

PS

Czy mógłbyś podać motyw? Chciałbym zrozumieć, a do tego pomocny byłby mi motyw.

1. Czym się kieruje WG ustawiając bitwy?

2. w jaki sposób to robi?

xpcek #1255 Posted 27 May 2019 - 04:28 PM

Sergeant

• Player
  • 13181 battles
  • 263

Visengardia, do kogo masz pretensje ? W pierwszej bitwie stoisz jak cep za kamieniem i ruszyłeś się dopiero 2 metry do tyłu jak do ciebie strzelali.

W drugiej bitwie stoisz jak cep na zamku i patrzysz jak ci kolegów ubijają. Zamiast zjechać i im pomóc , tam był jeszcze chyba remis to ty popełniasz sepuku. 

A potem pretensje do całego świata że przeciwnik nie podjeżdza pod lufę:facepalm:

Visengardia #1256 Posted 27 May 2019 - 04:34 PM

Private

• Player
  • 448 battles
  • 13

View Postmuriceps, on 27 May 2019 - 04:09 PM, said:

Czy mógłbyś podać motyw? Chciałbym zrozumieć, a do tego pomocny byłby mi motyw.

1. Czym się kieruje WG ustawiając bitwy?

2. w jaki sposób to robi?

1.Rozumiem że pytanie retoryczne, bo nie zakładam że udajesz idiotę.. Gracze mający wykupione konto premium, mający wiele razy wykupione konto premium, posiadający czołgi premium za ciężką kasę trzeba im dać zwycięstwo częściej niż innym nie sponsorującym gry, graczom słabym trzeba także zapewnić od czasu do czasu zwycięską bitw z ich nikłym udziałem lub bez, jedyny sposób podczepić ich do tych co za nich bitwę wygrają, sam grając na Rudym miałem w drużynie graczy NIC nie robiących czekających na zwycięstwo wywalczone przez kogoś innego.Ruska urawniłowka w pełnej krasie się kłania- na polskie- czy się stoi czy się leży od czasu do czasu zwycięstwo się należy.System wynagradzania promuje nic nierobienie lub mało robienie, czy nie o tym płaczecie WY tuzy gry że czerwonka doczłapała się do wysokich tierów i gra .. a właściwie nie gra. Skąd taka hipokryzja co?Wam wolno narzekać, pisać że gra jest be, a mnie nie? Towarzystwo wzajemnej adoracji?

Forum poczytałem kilka lat wstecz z nudów w pracy i wiem co w grze i na forum piszczy, co było wałkowane i co toczyły się forumowe boje razem z słynnym bojkotem po którym jego uczestnicy podwinęli ogon pod siebie i graja dalej.

2.Sposób bardzo prosty, proszę nie traktuj mnie jak idioty, wystarczy przejrzeć listę graczy w drużynie przeciwnej, sprawdzić ich statystyki, osiągnięcia, ilość bitew, zerknąć na posiadane pojazdy , potem uczynić to samo z własną drużyną, różnica kolosalna tam wyjadacze tu żółtodzioby, jeśli nie pod względem ilości bitew to osiągnięć w grze.Wystarczy policzyć ilość strzałów oddanych prze drużynę wroga, ilość trafień z przebiciem i skonfrontować z ilość takich samych wyników w drużynie własnej, różnica jest i widać albo brak doświadczenia graczy z teamu, albo palec WG w postaci RNG.

Czy to nie Wy tuzy gry płakaliście na forum że RNG jest w obecnej postaci be, płakaliście rzewnymi łzami że RNG promuje słabych którzy nagle w niektórych bitwach trafiają Was jadąc , a Wy nie możecie z paroperkową załogą trafić w jadący pojazd. Hipokryzja z was się wylewa jak ostatnie powodzie.

A teraz możecie po  mnie pojeździć zgodnie z tradycją tego forum zleci się zaraz klika potakiwaczy i mnie opluje, zmiesza z błotem, wyzwie itp itp.

Który zacznie pierwszy.

Zapraszam.

15:37 Added after 2 minutes

View Postxpcek, on 27 May 2019 - 04:28 PM, said:

Visengardia, do kogo masz pretensje ? W pierwszej bitwie stoisz jak cep za kamieniem i ruszyłeś się dopiero 2 metry do tyłu jak do ciebie strzelali.

W drugiej bitwie stoisz jak cep na zamku i patrzysz jak ci kolegów ubijają. Zamiast zjechać i im pomóc , tam był jeszcze chyba remis to ty popełniasz sepuku. 

A potem pretensje do całego świata że przeciwnik nie podjeżdza pod lufę:facepalm:

Nie męcz się, gra ma promować coś robienie, a ja za gości grających i ginących z wynikiem zerowym grać i wygrywać nie zamierzam.

muriceps #1257 Posted 27 May 2019 - 04:48 PM

Brigadier

• Player
  • 28830 battles
  • 4,927
  • [_CHS_] _CHS_

up. Żadne z pytań nie było retoryczne. 

ad. 1. Twoja teoria, upada wobec założenia, że w Twojej drużynie też byli gracze, którzy mieli konta premium/czołgi premium.

ad. 2. Nie traktuje Cię jako idioty, sam to robisz. Pytanie było postawione Tobie przeze mnie, co oznacza, że oczekiwałem odpowiedzi. Sam sobie nie musiałeś jej udzielać. 

Mógłbyś przedstawić takie zestawienie porównawcze drużyn w ujęciu serii przegranych? Bo aby Twoja teoria się sprawdziła, musi się sprawdzić przynajmniej do części graczy z Twojej drużyny. Na przestrzeni np 1000 bitew będzie można to sprawdzić.

Jak na razie wynajdujesz na nowo koło. Na temat takich "spisków" to w temacie MM wylano rzeki wirtualnego atramentu. Żal strzępić klawiaturę. Jesteś dopiero na początku przygody z WOT i wszystkich graczy spotkały rzeczy o których piszesz. Niektórzy znaleźli na to sposób tj nauczyli się mechaniki gry lepiej lub gorzej inni nawet po 70k bitew i kupieniu wszystkich premek (jest taki gracz , którego przykład obala całkowicie Twoją teorię o płaceniu) dalej grać nie umieją. I porzuć proszę ten agresywny ton. Nic to nie da. 

Visengardia #1258 Posted 27 May 2019 - 05:01 PM

Private

• Player
  • 448 battles
  • 13

up.

Ok.

Pogram  i zobaczymy, bitwy nagrywam ,analizuję i zapisuję na dysku, mam na to czas, dużo czasu, w końcu jestem he he w pracy.

Pozdrawiam, przepraszam jeśli uraził Ciebie mój ton który odczytałeś jako agresję, nie było to moim zamiarem.Powodzenia.

prevers #1259 Posted 27 May 2019 - 05:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14604 battles
  • 1,461

Pewnie wielu, tak kończy przygodę z Wotem...

PL_Robson #1260 Posted 27 May 2019 - 06:00 PM

Brigadier

• Player
  • 20357 battles
  • 4,335
  • [KKM] KKM

View PostVisengardia, on 27 May 2019 - 04:34 PM, said:

Nie męcz się, gra ma promować coś robienie, a ja za gości grających i ginących z wynikiem zerowym grać i wygrywać nie zamierzam.

Z takim podejściem to będzie tak jak w tych powtórkach co podałeś.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users