Jump to content

Czy WOT powoli umiera? Co jest przyczyną?

• Please log in to reply
1731 replies to this topic

TalkToTheHoof #1701 Posted 12 October 2019 - 06:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7998 battles
  • 954
  • [R3B3L] R3B3L

View Post_Nehalem_, on 12 October 2019 - 03:44 PM, said:

Dlaczego gra umiera?

Dlaczego gra staje się *edit?

To proszę mi powiedzieć co czuje newbie rzucony do takiej bitwy, jakie refleksje go nachodzą kiedy zagra w takim czymś?

Ja wiem, moja młodsza 2 połowa kiedyś zadała pytanie po takiej bitwie- po jaki ....w tą *edit grać?

A jeśli taki newbie pędzący bezrozumnie do dych ma taką bitwę?

Oleje staranie w grze  i będzie grał w stylu AFK< TOPIELEC<A *edit WAM W *edit WG< i dlatego gra staje sie *edit .

*edit

Ja sobie z tym czymś poradziłem, jak odbierze taką *edit bitwe newbie...?

I tak gra  z pomysłem leży na pysku i kwiczy.

Szkoda strzępić ryja, to coś to coraz bardziej ustawiany *edit.

:facepalm:

Nic nie łapię z tego posta, chyba po klingońsku jest.

_Nehalem_ #1702 Posted 12 October 2019 - 07:54 PM

Corporal

• Player
  • 2728 battles
  • 149

Nie jest po polskiemu, tylko czerwony ciamajda dorwał się do edytowania tego co w jego mniemaniu jest nie do pokazania na forum.

Ot cała moderacja  w pełnej krasie, a w skrócie w tak gównianej bitwie można było iść w  ...j i olać ten battle crap.

Ja sobie postrzelałem i nawet coś zrobiłem, 3/4  grajków z obecnego naboru olało by taką bitwę i poszło chlup.

Paniał ty ili niet.

Niet?

No cóż nie każdy jest taki kumaty jak ja.

:D

Bardziej łopatologicznie nie umiem.

Szkoda czasu na to coś gropodobnego.

TalkToTheHoof #1703 Posted 12 October 2019 - 08:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7998 battles
  • 954
  • [R3B3L] R3B3L

View Post_Nehalem_, on 12 October 2019 - 07:54 PM, said:

Nie jest po polskiemu, tylko czerwony ciamajda dorwał się do edytowania tego co w jego mniemaniu jest nie do pokazania na forum.

Ot cała moderacja  w pełnej krasie, a w skrócie w tak gównianej bitwie można było iść w  ...j i olać ten battle crap.

Ja sobie postrzelałem i nawet coś zrobiłem, 3/4  grajków z obecnego naboru olało by taką bitwę i poszło chlup.

Paniał ty ili niet.

Niet?

No cóż nie każdy jest taki kumaty jak ja.

:D

Bardziej łopatologicznie nie umiem.

Szkoda czasu na to coś gropodobnego.

Sam przyznajesz że "nie jest po polskiemu". To zamyka temat.

PanzerKompanieros #1704 Posted 12 October 2019 - 11:59 PM

Private

• Player
  • 30868 battles
  • 28
  • [TPBFN] TPBFN

kołowce, arty, premki, losowania.... nie. przed chwilą miałem bitwę na mieście duchów. ja  emilem VIII na 10, szturmujemy. co robi niebieski gracz w top X wz? staję sobie na redline na wzgórzu. i pierd... wynik bitwy. przez jakiś czas dajemy radę bez niego ja 2 fragi 2,2k obrażeń i zgon. ale składamy się. zostaje 6-1 i nasz super bohater dobija cztery jadące na wzgórze ogryzki po czym pada. wynik w bitwie exp ja drugi, ale zgadnijcie kto miał najlepsze wn8?

nie mówię, że wszyscy gracze z dobrymi kolarkami tak robią, ale moim zdaniem jest to coraz częstsze. a jak mamy takiego gracza na topce w lt to PEWNA campa. wn8 mi nie przeszkadza, olewm, ale powinna być liczona tylko w ZWYCIĘSKICH bitwach. może wtedy część fetyszystów kolorków by grała jak powinna i 15-4 zdarzałoby się rzadziej.

ps. polecam obejrzeć jak 5 zł youtuber wbijał X w tydzień brytyjskie lt. all campa. najlepsze jak w jednej z bitew jako JEDYNY lt w bitwie narzeka, że nikt w jego drużynie nikogo nie zaświeca. bitwa na VIII na overlordzie.

Xonar1974 #1705 Posted 13 October 2019 - 12:24 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1576 battles
  • 84
  • [BSP] BSP

Jasne. Dlatego te niebieskie i fiolety mają wysoki procent WR, WN8 oraz spota i asysty. Bo kampią. A takie żółte eksperty jak ty grają "aktywnie", tylko nie przekłada się to w jakikolwiek sposób na wyniki. Uwielbiam takie posty.

Millennium_Falcon_

PanAmelinium #1706 Posted 13 October 2019 - 01:27 PM

Corporal

• Player
  • 19930 battles
  • 152
  • [RNGI] RNGI

View PostPanzerKompanieros, on 12 October 2019 - 11:59 PM, said:

nie mówię, że wszyscy gracze z dobrymi kolarkami tak robią, ale moim zdaniem jest to coraz częstsze. a jak mamy takiego gracza na topce w lt to PEWNA campa. wn8 mi nie przeszkadza, olewm, ale powinna być liczona tylko w ZWYCIĘSKICH bitwach. może wtedy część fetyszystów kolorków by grała jak powinna i 15-4 zdarzałoby się rzadziej.

ps. polecam obejrzeć jak 5 zł youtuber wbijał X w tydzień brytyjskie lt. all campa. najlepsze jak w jednej z bitew jako JEDYNY lt w bitwie narzeka, że nikt w jego drużynie nikogo nie zaświeca. bitwa na VIII na overlordzie.

wut. To jak wytlumaczysz wysoki procent zwyciestw fioletow? Nawet twoj pan kamper za 5zl  ma 62,22%

meryphillia #1707 Posted 14 October 2019 - 12:34 AM

Corporal

• Beta Tester
  • 54581 battles
  • 194
Ta mierna gierka umiera, czy nie, ale dzięki SerB za dwa tygodnie premki. \o/
Nie ma to jak wrócić po miesiącu, by sobie pograć Lefhem, a tu taka niespodzianka. :3

Dzięki raz jeszcze! :)

Edited by meryphillia, 14 October 2019 - 12:35 AM.

WsiowyGupek #1708 Posted 14 October 2019 - 07:24 PM

Private

• Player
  • 848 battles
  • 36

View Postmeryphillia, on 14 October 2019 - 12:34 AM, said:

Ta mierna gierka umiera, czy nie, ale dzięki SerB za dwa tygodnie premki. \o/
Nie ma to jak wrócić po miesiącu, by sobie pograć Lefhem, a tu taka niespodzianka. :3

Dzięki raz jeszcze! :)

Jaki Serb, obudź się z snu zimowego misiu.

Serb już w grze nie mieszka, dlatego to coś  zdycha jak rozwielitka, przy grze trzyma tylko tematyka i to że można  odejść z bitwy pokazując  palec.. do ekranu.

I zagrać w singlówkę której wot może podeszwy lizać.

Na to poszła kasa..

meryphillia #1709 Posted 14 October 2019 - 08:56 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 54581 battles
  • 194

U WUT M8?
SerB z Wiktorem sprzedali ten syf kinczykom?
Czy może jednak udało się w końcu polecieć na księżyc SerBikowi?

Tak czy siak dzięki komuś dostałem 14 dni premki, ale skoro po tych wszystkich latach to nie SerB taki wspaniałomyślny się zrobił, to smuteczek.

Visengardia #1710 Posted 15 October 2019 - 03:20 PM

Private

• Player
  • 643 battles
  • 17

WoT umiera, WoT  zdycha,  NIEPRAWDA, po dziesięciokroć nieprawda, kłamstwo jak nic.

Nie może umrzeć  coś co już jest trupem, zgniłym trupem poruszanym drgawkami  przez uchodzące gazy gnilne i  trupem cuchnącym  fetorem rozkładu.
Tak na dzisiaj wyglądają bitwy w grze, grze która  niedawno otrzymywała  Złote Joysticki, ups chyba teraz to  Dildo, do wsadzenia w odpowiednie miejsce.

http://wotreplays.eu/site/5057980#serene_coast-visengardia-t-46

Bitwa 3 tierem wylosowanym na 4 tiery, rozjechani w  mgnieniu oka, dosłownie, wynik 2-15, te 2 ustrzelone to moje, moje  które  zniszczyłem pojazdem o pancerzu z lakierowanego kartonu, co zrobiła reszta graczy, ups graczy?  a może  botów.

Nic, pojechała bezmyślnie na pałę, dala się wybić i tak bitwa skończyła się zanim się zaczęła.

Bravo WG wasz MM działa perfekcyjnie ustawia bitwy fenomenalnie, no chyba nie wmówicie mi że to losowość sprokurowała oba teamy, życzę dalszych owocnych sukcesów w ulepszaniu M, proponuję skonstruować MM tak aby bitwy trwały krócej niż oczekiwanie na  bitwę, jesteście na dobrej drodze, kontynuujcie, sukces w zasięgu ręki.

Szkoda wydanej na czołgi kasy i czasu na ten  produkt by WG.

Edited by Visengardia, 15 October 2019 - 03:24 PM.

muriceps #1711 Posted 15 October 2019 - 03:53 PM

Major General

• Player
  • 29633 battles
  • 5,172
  • [_CHS_] _CHS_

up. WoT umiera bo coraz mniej osób jest w stanie pojąć, iż MM nie ustawia po skillu a jeszcze mniej jest w stanie pojąć jaka jest mechanika tej gry. To błędne koło na które się składają:

-  złe decyzje WG co do rozwoju gry np. kołowce, premki lepsze od drzewkowych, arta,

- brak wsparcia dla chęci nauki gry (np. zabicie rozgrywek klanowych),

- obniżający się poziom graczy, którzy nie rozumieją podstaw gry przy jednoczesnym skokowym grindzie pojazdów (np utożsamianie MM ze skillem).

Można by tak długo. Mi WG nie psuje tak rozgrywki jak gracze, którzy nie rozróżniają gdzie jest przód czołgu, którzy giną w pierwszych 3 min bitwy albo kampią mausem w rogu mapy. Zakładam, że WG jeszcze nie posiadło technologii sterowania ich mózgami.

meryphillia #1712 Posted 15 October 2019 - 08:17 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 54581 battles
  • 194
OK.
Patrząc na małpowisko na randomie od tych dwóch dni juz teraz wiem z jakiej okazji te dwa tygodnie premki.
Bym może nie uciekł na miesiąc czy parę, zbyt szybko, jak to mam w zwyczaju ostatnimi latami.

xD

_Patrol #1713 Posted 15 October 2019 - 08:59 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40626 battles
  • 35,324
  • [AW-LE] AW-LE

View Postmeryphillia, on 15 October 2019 - 09:17 PM, said:

OK.
Patrząc na małpowisko na randomie od tych dwóch dni juz teraz wiem z jakiej okazji te dwa tygodnie premki.
Bym może nie uciekł na miesiąc czy parę, zbyt szybko, jak to mam w zwyczaju ostatnimi latami.

xD

34,78%? Panie ja to dopiero mam masakre.

Posted Image

Edited by _Patrol, 15 October 2019 - 09:00 PM.

Upupork #1714 Posted 15 October 2019 - 09:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 5901 battles
  • 322
  • [63DCH] 63DCH

View Postmeryphillia, on 15 October 2019 - 08:17 PM, said:

OK.

xD

Ja tam nie narzekam :P

8cDbu0i.png

Ale nie martw się, WG sobie przypomni o mnie

Edited by Upupork, 15 October 2019 - 09:37 PM.

meryphillia #1715 Posted 15 October 2019 - 11:52 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 54581 battles
  • 194
No ogólnie mnie nieco zastanawia.
Gram głównie Lefhem ]:> czasami odpalę T92 lub CGC (teraz jak mam premkę, to nawet częściej niż czasami), bitwy na innych pojazdach w obrębie błędu statystycznego i poprzednia sesja przy 200 bitwach, to 60+ WR i jakieś 1700WN.
Klikam praktycznie tak samo zawsze, jak to artą z mniejszym lub większym powodzeniem, więc nie ogarniam tych różnic w WN przy tych sesjach.

Tak czy srak dzięki premce zarobek dopsze idzie, więc będzie co tracić na X SPG, gdy wpadnę na święta następnym razem. :3

_CRY_MAKER_ #1716 Posted 16 October 2019 - 08:18 PM

Private

• Player
  • 19144 battles
  • 37
Pograłem pare dni po piwie, dało rade to przełknąć. Dzisiaj bez piwa , i powiem tak, dno dna, syf, i milion kilometrów mułu. Raczej na parę tygodni rozwiodę sie z wotem bo WG daje mi jasno do zrozumienia że jestem persona non grata, a ja nie pcham się tam gdzie mnie nie  chcą , czego i innym życzę.

Urbanos #1717 Posted 16 October 2019 - 11:02 PM

Private

• Player
  • 19723 battles
  • 2
  • [KP1_] KP1_

Zamiast ulepszać tą grę to niszczą ją coraz bardziej... ile trzeba mieć cierpliwości, aby po 2 dniach gry, non stop być losowanym do drużyny, która zdycha po 2-3 minutach gry z wynikiem 3-15; 0-15. Normalnie odechciewa się w ogóle włączać tą grę. Mówicie innym, że to ich wina, że nie starają się. Co to da skoro zostajesz szybko sam i przeciwnicy się wylewają... gram w tą grę od jej powstania i dawniej nie było takiej grafiki jak jest teraz, ale grało się o wiele przyjemniej.. Tą grę najbardziej chyba popsuła amunicja gold za srebrniki... 

UP

Masz rację lepiej odpocząć i porobić coś konstruktywnego, niż psuć sobie zdrowie.. zwłaszcza, że po dłuższej nieobecności jakoś WG bardziej przykłada się do wynagrodzenia gracza.

Poza tym dużo ludzi śmieje się, że ktoś wypisuje "nie ładuję kasy Wg i mam kiepskie losowania". Myślicie, że napisanie algorytmu, który potrafi sortować graczy po ilości $ jest niemożliwe dla dobrego programisty ? To jesteście w błędzie :-) im więcej zostawiasz kasy tym bardziej jesteś zadowolony z gry i z chęcią zostawiasz więcej - prosta polityka, a tego WG nie powie oficjalnie, przecież to oczywiste. (nawet jak ktoś nie pracuje jako osoba blisko związana z programistami może zaobserwować ile algorytmów i jakich posiadają różne firmy związane z różnymi dziedzinami), ale co ja tam wiem - głupi jestem :-)

Pozdrawiam

Varbir #1718 Posted 17 October 2019 - 06:29 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20639 battles
  • 730

Przepraszam bardzo, tak źle jeszcze nie było. Wot umarł definitywnie

Posted Image

muriceps #1719 Posted 17 October 2019 - 08:46 AM

Major General

• Player
  • 29633 battles
  • 5,172
  • [_CHS_] _CHS_

up. tj. Danse macabre... Za błahsze rzeczy ludzie lądowali na stosie. Bacz aby jakiś odkrywca jedynej, słusznej prawdy nie doniósł na Ciebie:

JademseVozidlem #1720 Posted 22 October 2019 - 03:13 PM

Private

• Player
  • 627 battles
  • 14

No cóż gra w czouki z brylowania w I lidze wśród gier spadła do  ligi IV do klasy trampkarzy.

Angażować się  w grze z IV ligi? Grać dobrze, starać się,  wolne żarty.Ta gra to już jest szmelc, pograć tyle czasu ile ma się piwa pod ręką, i też nie do końca.Czasami nawet szkoda czasu na  granie, lepiej zwinąć ustawkę i pooglądać film  w oczekiwaniu aż  bitwa by WG się skończy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users